983 Partia Interesów Syjonistycznych blokuje obywatelski projekt ustawy „Stop 447” przeciw wymuszeniom chazarskim 01


Nas już nic nie uratuje… Sprzedadzą na w biały dzień – s447 SEJM
60,150 views•Apr 16, 2020
Suwerenny PL

Głosowanie w Sejmie nad inicjatywa obywatelską STOP 447. Nieprawdopodobne zachowanie Pana Terleckiego, który wyłączył mikrofon w trakcie odczytywania. Oraz glosowanie x2

Miroslaw Bochenek
Pis sprzedaje Polske to nie sa Polacy!!!!!!!

Geronimo1358
Najlepszy byl ten klown z Lewicy , ktory mowil ze Polska jest niepodleglym krajem , a nie amerykanska kolonia….

Wojtek Bratek
Terlecki Jest synem Olgierda Terleckiego, który przez 35 lat był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa PRL. I wszystko jasne.

ornowska malgorzata
tam sa sami zdrajcy Polski. Oni nie chcą nas słuchać. Oni maja nas w gdzies co my mówimy.

Barbara Ziemann
Jak śmie ta stetryczała mumia wyłączać mikrofon, kiedy przemawia przedstawiciel milionów Polaków?!! Sejm należy do suwerena, a te.mumie – zajmujące od wielu lat miejsca w Sejmie – poczuli się właścicielami i zawłaszczyli całą przestrzeń w Parlamencie, bo zapomnieli, że mają szanować i pracować dla dobra Polski, a nie „bawić się” w jakąś tam „demokrację”, której znaczenie sprzeniewierzyli, wdeptali w te swoje obłudne i zdradzieckie błoto, czując się jedynymi właścicielami Naszego Parlamentu, odmawiająć prawa do całego przedstawienia projektu obywalelskiego!!! To skandal i wielkie świństwo; to HAŃBA!

Lucyna Adamska
24.08…Ludzie słuchajcie to video a nie słuchajcie tego co komentuje….to dzięki PIS ustawa ta nie została odrzucona…pytanie było kto jest za odrzuceniem tego wniosku.byl (Budka Kidawa) a PIS był przeciw odrzuceniu!!!!!!

Kazimierz Warchol
@Lucyna Adamska O ile dobrze zrozumialem to ustawa jest odstawiona na boczny tor ,az ochlona nastroje I beda mogli zadowolic ich,przeciez to narod wybrany/przez samego siebie?/ a w miedzyczasie zaaplikuja nam jeszcze 5G I szczepionke I baranki same pojda na rzez.

Anna Wojciechowska
Bandziory z USA budują bazę dronow w Polsce. Jeśli naród przejrzy na oczy i się zbuntuje to będą latać i zabijać kto im się wyda groźny. Że tak może być pokazuje przykład Pakistanu. Państwo to posiada 100 milionów obywateli, broń atomową, silna armię, a drony CIA latają bezkarnie i strzelają do kogo ich operatorom się podoba . Rząd przekupiony lub zastraszony przez USA wogule nie reaguje. Tak może być w Polsce jeśli nie odsunięty w porę zdrajców od władzy. Już niedługo będzie za późno.


Czy politycy w Polsce nie boją się roszczeń 447? Farsa w Sejmie! Telefony na żywo! Łączenie wRealu24

7,170 views•Streamed live 2 hours ago
wRealu24

Grazyna R
Fizjonomia marszalka jest odzwierciedleniem jego duszy a jego smiech to nie byl smiech z p. Bakiewicza ale naplucie w twarz wszystkim ktorzy zdaja sobie sprawe z powagi sytuacji, a to sa miliony nie setki tysiecy.

Zofia Czarnecka
Arogancja i przerażający tupet służalstwa partyjnego

marcin zajkowski
to nie służalstwo to zdradziecka agentura koszerna popis

maximilian world
Przeciez o to im chodzi wiekszosc z nich to potomkowie tak zwanego ludu wybranego oni po kryjomu popieraja roszczenia .

artur burlikowski
panie szlachtowicz. oni nie boją się ustawy bo jej nie uchwalą. pis po i sld nie dopuszczą do tego by ta ustawa przeszła. modły mogą być ale działanie również. każdy z nas powinien być w tej chwili nezależnym partyzantem, moze też się zrzeszać w grupy partyzanckie. i tak jak oni nas podstepem i mordując doszli do rządu, trzeba ich podstepem odsunąć od rządów w Polsce. prywatnie iśc do nich do domu i powiedzeić wprost dosyć srania na ojczyznę. w każdym razie demokratycznie tego nie załatwimy, bo oni tego demokratycznie nie zrobili.


Skandal! Mandaty za Stop447. „Policja służy politykom, żeby represjonować społeczeństwo”

10,827 views•Premiered 23 hours ago
Media Narodowe

Gg Gg
Milicja pokazuje swoją prawdziwą twarz…Polski rząd to zdrajcy

Marian Filipowicz
To jest MO — mILICJA obywateldka i to jest stan wojenny.

Big Hunter
Naszczuli psy na was, zrobią wszystko by was upodlić, w TVP info zero komentów o Stop 447, jak oni sie boją gniewu Polaków.


Czy Sejm uchwali ustawę anty447? Skandal na mównicy! Robert Bąkiewicz wRealu24!

7,618 views•Streamed live 2 hours ago
wRealu24

marek karkowski
kilkadziesiat feministycznych kretynek potrafi sterroryzowac ten kneset – dzisiejsza kleska – bo to jest nasza kleska !!! – bierze sie stad ze siedzimy w domach !!! . ROTY NIEPODLEGLOSCI nie maja pieniedzy na dzialanie a zdrajcom w knesecie nie ma kto na ulicach tylkow podpalic !!! – tu jest problem !!! – jestesmy banda lemingow – skapych lemingow !!! ktorym sie wydaje ze na ulicy zastapia nas inni !!! – niema innych – jestesmy tylko my !!!

Gosia Gosia
Wielki szacunek dla pana panie Bakiewicz o pana wspaniałych prawych Polaków z których nasi dziadowie byliby dumni gdyby żyli . Ale z nieba z dumą na was patrzą na wspanialych prawych synów narodu Polskiego. PiS się sprzedał nie mówiąc o reszcie 5 minut dla narodu który oddolnie zebrał 300 tys podpisów żeby przedstawić ten projekt w polskim sejmie 5 minut tyle my naród Polski jesteśmy warci wstyd i hańba po trzykroć dla Terleckiego i Witek i on mówi o sprawiedliwości ten śmieć antypolonista widzimy komu służy on Witek zapamietamy wyłącza mikrofon żeby pan Bakiewicz nie mógł dokończyć myśli w sprawie roszczeń zydowskiego CH narodzie budź się 5 minut tyle my naród Polski się liczymy w naszym polskim sejmie bezczelny sprzedsjny antypolonista wyłącza mikrofon prawemu Polakowi panu Bakiewicz . Terlecki będziemy pamiętać to tobie i ochydne antypolskie zachowanie pani Witek .Wstyd i hańba Wam i rządu PiS , Po , Lewicy gdzie macie interes narodu Polskiego . Przejdziecie na zawsze do historii jako zdrajcy narodu Polskiego . Wstyd i tobie Terlecki i ty mówisz o sprawiedliwości . Pan Bóg Was wszystkich zdrajców narodu Polskiego rozliczy .

Gosia Gosia
Boże chroń nas naród Polski , Boże kogo my wybraliśmy Ci ludzie nie mają odwagi ani honoru , ani godności , to są sprzedajne przechrzty nie służą narodowi Polskiemu , Bog z tobą prawdziwy synu narodu Polskiego za to co robisz . Jeszcze raz wstyd i hańba nigdy więcej Takich marszałków szczególnie PiS bo wiązaliśmy z tą partią nadzieję , ale nadzieja umarła dość takiego Terleckiego dość takiej Witek jeszcze raz hańba Im . Lewica do mycia podłóg nadają się prawie na szmaty , PO , trochę ten od Kukiza z PSL zaczol mówić normalnie . Dalej narodzie patrzymy i dalej sprawdzajmy test na Polskość marnie wygląda . Musimy zagłosować na jedyna prawdziwa Polska partie w polskim sejmie tylko Konfederacja prezydent Bosak . Narodzie Polski obudź się synowie i córki narodu Polskiego połączmy się i zagłosujmy na polskiego prezydenta i polski rząd . Boże obudź naród Polski wszyscy do wyborów tylko polak prezydentem narodu Polskiego.


SKANDAL w Sejmie RP ws. STOP 447! Marszałek Sejmu wyłącza mikrofon sprawozdawcy R. Bąkiewiczowi!

4,264 views•Apr 15, 2020
wRealu24

prosto147
z TVP się tego nie dowiemy. Niestety.

Pawel S
Dzisiaj w telewizjach nie było o tym mowy. Było tylko o aborcji.

Niszczyciel Johnson
Niech wszystko wyłącza i tak zwykli śmiertelnicy są dla nich gownem.

Basia W.
widać jacy to polacy -marszałkowie!!??? hanba!!

art szp
perędzej sie ten Sejm rozwiąże niż uchwali ustawę stop 447

Tadeusz Reichel
Jak można tak traktować człowieka, który reprezentuje 200 tys. Polaków

Janusz Zamachowiec
Zdrajca siedza w polski sejmie I tyle kurwa

PROMUJCIE PORADNIK PRAWA RODZICÓW ORDO IURIS
Co za historyczny widok, pan Bąkiewicz na sejmowej mównicy:).

Gamer X
Co za żydowski skurwysyn zablokował wypowiedź Roberta Bąkiewicza? Ten siwy to rasowy żyd.

Marek Zadrożniak
Jojne Terlecki pokazał swą butę ale to bladzieńka Gosiewska w gumowych rękawiczkach go przebiła. Jeśli ktoś z moich znajomych – od dziś – powie do mnie jakiś pean o PiS to dostanie jedno ostrzeżenie i następnie w ryj … i koniec znajomości z nim. Dość tego butnego ku….. P.S. Podziękowania dla pana Roberta Bąkiewicza i wszystkich którzy mu w tym pomagali. Brawo Polacy!

Pietja D
W d~pie to mają.. Kaczor z Maliniakiem już coś uknuli wczesniej, z ickami. Albo zostali kupieni, przestraszeni? W d~pę ich wyr~ali I nastraszyli że tak cicho siedzą czy jak? 😕… E…. ten caly sejm… Tylko kilku ludzi tam jest normalnych… Reszta to brak słów.. 👎😕.. Ja mam wrażenie że ich nastraszyli w USAI wszyscy zes.. 💩 ani cicho siedzą..Ale czym tak nastraszyli.? ( albo kupili)

E Makowiecka
Jesteśmy zawiedzeni Pana wystąpieniem, Panie Robercie Bąkiewicz!!! Włożył Pan dużo pracy ale oni litości nie mają ale boją się prawdy publicznej. Pana wystąpieniu ważne były tylko 2 zdania a to słowa p. Kaczyńskiego i słowa Singera. Resztę czasu należało przeznaczyć na pokazanie, że wszystkie żądania wypłaciliśmy w latach 1960- tych na ręce rządów 14 państw, podczas, gdy żydzi otrzymali już pełne odszkodowania od Niemców, sprawców wojny. Należało żądać odesłania tych żądań- mienia bezspadkowego -447- do kongresu USA skoro w drugiej części umowy z 1960r rząd USA żądał odsyłania wszelkich dodatkowych roszczeń żydowskich do USA. Tego nie robiły rządy od 1960r i dawały żydom odbudowane z gruzów domy bez pobrania podatków za czas od 2 wojny. Nie poruszył Pan sprawy wypłat comiesięcznych odszkodowań od stycznia 2014r dla 50 tyś żydów w Izraelu, gdzie nie określono nawet końca wypłat (Sejm, głosowanie 14 st.2014r). Nie powiedział Pan, że te nadużycia należy zatrzymać. Jeżeli zgodzimy się na wypłatę za mienie bezspadkowe dla żydów z USA to zaraz żydzi osedli w tych 14 państwach, które otrzymały odszkodowania w latach 1960-tych, będą chcieli wypłat a póżniej wdowy, sieroty, wnuki itd w nieskończoność. Panie Robercie, miał Pan szansę powiadomić świat jak Polacy są wykorzystywani przez żydów. Wielki błąd, stracone szanse. POLONIA JEST ZAWIEDZIONA bezużytecznymi słowami. Jak Pan to odbuduje? Podczas pięknej manifestacji w lecia 2019r. były tylko hasła 447 NIE, 447 STOP i ani jednego, że już zapłaciliśmy, ile razy mamy płacić, oddaliśmy wam odbudowane domy, Niemcy już wam zapłacili. To wykorzystali żydzi i ogłosili światu, że tyle lat minęło od wojny i Polska nie chce zapłacić nawet małej sumy. Świat na nas źle patrzył i współczół żydom. Kiedy Polonusi pojechali do Washingtonu to ci kongresmani, którzy głosowali za 447, nie wiedzieli o spłatach w latach 1960 tych , odbudowanych domach dla żydów ani o comiesięcznej wypłacie dla 50 tyś żydów w Izraelu oraz o Niemieckich wypłatach. Bardzo liczyliśmy na Pana. Jesteśmy zawiedzeni. CO TERAZ MOŻNA ZROBIĆ??? po tym jak mleko zostało wylane??? Jak się bronić???

Papko Adulka
Nie czaję jakim kretynem trzeba być aby nie sprawdzić czasu ile się będzie mówilo. Albo że czyta drugi raz to samo. Przecież wiadomo ile ma się czasu !! Jeszcze terrecki mu dał więcej czasu!!! Tak ważny projekt spieprzyć. Koleś się nie nadaje! Widać że nie czytał tego za wiele razy… Mogli dać kogoś z lepszą dykcją, apolitycznego, kogoś kto umiałby to zrobić w te 6 minut a nawet 5.

Stefan Niewiemski
Papko Adulka dokładnie. Każde wystąpienie publiczne jest ograniczone czasem. Nie zmieścić się tak jak zrobił to Bąkiewicz to po prostu obciach. Koleś jest zwyczajnie głupi. Niestety.

Wicemarszałek z PiSu odebrał głos prezesowi stowarzyszenia Marsz Niepodległości podczas przedstawiania projektu Stop447

jaro7 @jaro7:
Wzorem nieżyjącego już klasyka Bąkiewicz powinien powiedzieć do Terleckiego „spieprzaj dziadu’,najlepiej na emeryturę.

10 thoughts on “983 Partia Interesów Syjonistycznych blokuje obywatelski projekt ustawy „Stop 447” przeciw wymuszeniom chazarskim 01


 1. Stop 447 i antyaborcja zamrożone! Terror „maseczkowy” i mandaty!Paweł Lisicki wRealu24
  6,160 views•Streamed live 2 hours ago
  wRealu24

  Adam Kuna
  Ktoś szarpie drutami na telefonie z USraela stąd te nieporozumienia. Raz nie można wchodzić do lasu i chodzić bez maseczek potem można ale w maseczkach weź tu panie oceń co robić jak buczy w słuchawce he he 😉

  Ewa S.
  Śmieszny ten PiS-olub Lisicki. Polacy gremialnie noszą maseczki, a to jest według niego dowód zaufania do rządu. Polacy noszą raz że muszą, a dwa w obawie, że zaraz zza krzaka wyskoczy pies z bloczkiem mandatowym i trzeba będzie kilkunastotysięczną karę spłacać. Też sobie wymyślił: zaufanie do rządu mierzone liczbą noszonych maseczek…

  Polubienie


 2. PILNE! Ważą się losy projektów STOP447 i Zatrzymaj Aborcję! Głosowanie w Sejmie na żywo wRealu24!
  28,835 views•Streamed live on Apr 16, 2020
  wRealu24

  Piotr Dean
  Lista chwały ws. 447: Konfederacja (10) – Berkowicz Konrad, Bosak Krzysztof, Braun Grzegorz
  , Dziambor Artur, Kamiński Krystian, Korwin-Mikke Janusz, Kulesza Jakub, Tuduj Krzysztof, Urbaniak Michał, Winnicki Robert; PSL Kukiz (7) – Kukiz Paweł, Łopata Jan, Sachajko Jarosław
  , Sawicki Marek, Szramka Paweł, Ścigaj Agnieszka, Tyszka Stanisław; PIS (4) – Girzyński Zbigniew, Maląg Marlena Magdalena, Woś Michał, Zawiślak Sławomir; KO (5???) – Czykwin Eugeniusz, Grupiński Rafał, Krzywonos-Strycharska Henryka, Olichwer Tomasz, Witczak Mariusz.

  Abc Def
  🐒🐒 No i….co….tyle zajales miejsca i o co ci chodzi.????👎👎👎👎

  Przemysława Wiza
  @Abc Def to jest lista chwaly. Reszta to żydowskie sprzedawczyki. A co z Sośnierzem ? Zagłosował przeciw ustawie

  Polubienie


 3. Wiemy co z projektem STOP 447 i #ZatrzymajAborcję! Mariusz Piotrowski: „Macie dwa miesiące”!
  17,464 views•Streamed live on Apr 16, 2020
  wRealu24

  Gosia Gosia
  Panie Kaczyński myślałam że jesteś pan człowiekiem odważnym że masz pan honor i godność Polaka , że kiedyś zapiszesz się pan na karty Historji narodu Polskiego jako wielki , prawy Polak , ale to co pan z partia PIS wyprawiacie , na którą ja oddałam swój głos , sprzedajecie naród Polski w niewole , wstyd i hańba panu i Wam wszystkim rządzącym po trzykroć , głos nas narodu Polskiegi jest wart 5 minut na odczytanie naszego projektu obywatelskiego oddolnie z narodu zebrane podpisy przez nasze dzieci , nasza wspaniała Polska młodzież , która zebrała te podpisy Stop Roszczeniom zydowskich Stop 447 , pan Bakiewicz ma 5 minut , komu Wy służycie na kolanach dalej , Ustawa o IPN odwolaliscie i przerobilscie na kolanach , Deklaracja Terazinska nie odwołana , Konwencja Stambulska nie odwołana projekt zatrzymaj aborcję Dale będą mordowane polskie dzieci kim Wy jesteście . Nie macie za grosz dumy , odwagi , honoru , godności , jeszcze raz wstyd i hańba Wam , my naród Polski widzimy i Wam zapamietamy , jeszcze da Bóg przyjdzie czas zapłaty , może nie pana , boś pan jest już starym człowiekiem nad grobem , ale Bóg jest czy wierzysz pan w niego czy nie , rozliczy Cię na sądzie ostatecznym gdy przyjdzie twój czas tak jak i nas wszystkich pan Bóg rozliczy , tu jest ta jedna prawdziwa Boska sprawiedliwość .

  Pablo Okoń
  Idź do lekarza! Prawy człowiek 🤮🤮🤮 i Bóg osądzi kogo? 😇 weź się ogarnij i weź się za robotę bo darmozjady z pis potrzebują chajsu!

  Jadwiga Bu
  Świetny komentarz. Z każdego słowa wybrzmiewa prawdą. Podpisuję się pod Twoim komentarzem obiema rękoma. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie


 4. Sumliński wRealu24 o 447 w Sejmie, PiS, szopkach medialnych z maseczkami i ustawie antyaborcyjnej!
  36,164 views•Streamed live on Apr 15, 2020
  wRealu24

  dora
  Ten sejm należy zlikwidować -bo to jak widać jest zagrożenie dla Państwa Polskiego !!!!

  even shop
  Racja, tylko kim ich zastąpić, skoro do władzy zawsze pchają się te same typy ludzi… Krętacze, matacze, kłamliwe śliskie szczurki

  Przemek
  A Dania otwiera szkoly i sklepy. Wracają do normalności. Przeprowadzili własne badania nad wirusem i wyszło, że możliwość śmierci z powodu coronowirusa to 0,18 % czyli tylo co możliwość smiertelnego wypadku samochodowego.

  Chuck Norris
  Szlachtowicz jesli widzac co sie dzieje i gadac o tym latami nie wiesz na kogo glosowac to naprawde jestes ciezki przypadek

  thefirm00
  Dokładnie. Swoją drogą ja się nie dziwię jak Szlachtowicz i Sumliński na pis głosują:/
  Konfedracja ich boi oj wielu boi.

  Jack Filip
  Jeden i drugi to PiSuar i jestem przekonany ze zagłosują na Judę w szczególności hipokryta Sumliński..

  thefirm00
  2020 rok a do Sumlińskiego nadal nie dociera jaką mafią jest pisowska zbieranina. Nie rozumiem tego człowieka, syndrom sztokholmski widoczny bardzo. Niby dobrze mówi, niby facet z sercem, a X lat (!!!) błądzi i wybiera mniejsze zło gdzie ma od lat wolnościowców którzy układ magdalenkowy chcą rozliczyć. Kto mi wytłumaczy logikę Sumlińskiego?

  Krystyna Jadwiga
  Obawiam się, wiele na to wskazuje, że jest już po herbacie…

  Polubienie


 5. Nas już nic nie uratuje… Sprzedadzą na w biały dzień – s447 SEJM
  60,150 views•Apr 16, 2020
  Suwerenny PL

  Głosowanie w Sejmie nad inicjatywa obywatelską STOP 447. Nieprawdopodobne zachowanie Pana Terleckiego, który wyłączył mikrofon w trakcie odczytywania. Oraz glosowanie x2

  Miroslaw Bochenek
  Pis sprzedaje Polske to nie sa Polacy!!!!!!!

  Lucyna Adamska
  24.08…Ludzie słuchajcie to video a nie słuchajcie tego co komentuje….to dzięki PIS ustawa ta nie została odrzucona…pytanie było kto jest za odrzuceniem tego wniosku.byl (Budka Kidawa) a PIS był przeciw odrzuceniu!!!!!!

  Kazimierz Warchol
  @Lucyna Adamska O ile dobrze zrozumialem to ustawa jest odstawiona na boczny tor ,az ochlona nastroje I beda mogli zadowolic ich,przeciez to narod wybrany/przez samego siebie?/ a w miedzyczasie zaaplikuja nam jeszcze 5G I szczepionke I baranki same pojda na rzez.

  Geronimo1358
  Najlepszy byl ten klown z Lewicy , ktory mowil ze Polska jest niepodleglym krajem , a nie amerykanska kolonia….

  Anna Wojciechowska
  Bandziory z USA budują bazę dronow w Polsce. Jeśli naród przejrzy na oczy i się zbuntuje to będą latać i zabijać kto im się wyda groźny. Że tak może być pokazuje przykład Pakistanu. Państwo to posiada 100 milionów obywateli, broń atomową, silna armię, a drony CIA latają bezkarnie i strzelają do kogo ich operatorom się podoba . Rząd przekupiony lub zastraszony przez USA wogule nie reaguje. Tak może być w Polsce jeśli nie odsunięty w porę zdrajców od władzy. Już niedługo będzie za późno.

  Wojtek Bratek
  Terlecki Jest synem Olgierda Terleckiego, który przez 35 lat był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa PRL. I wszystko jasne.

  ornowska malgorzata
  tam sa sami zdrajcy Polski. Oni nie chcą nas słuchać. Oni maja nas w gdzies co my mówimy.

  Barbara Ziemann
  Jak śmie ta stetryczała mumia wyłączać mikrofon, kiedy przemawia przedstawiciel milionów Polaków?!! Sejm należy do suwerena, a te.mumie – zajmujące od wielu lat miejsca w Sejmie – poczuli się właścicielami i zawłaszczyli całą przestrzeń w Parlamencie, bo zapomnieli, że mają szanować i pracować dla dobra Polski, a nie „bawić się” w jakąś tam „demokrację”, której znaczenie sprzeniewierzyli, wdeptali w te swoje obłudne i zdradzieckie błoto, czując się jedynymi właścicielami Naszego Parlamentu, odmawiająć prawa do całego przedstawienia projektu obywalelskiego!!! To skandal i wielkie świństwo; to HAŃBA!

  Lucyna Adamska
  @ornowska malgorzata 24.08…Ludzie słuchajcie dokładnie to video a nie słuchajcie tego co komentuje….to dzięki PIS ustawa ta nie została odrzucona…pytanie było kto jest za odrzuceniem tego wniosku.byl (Budka Kidawa) a PIS był przeciw odrzuceniu!!!!!!

  Polubienie


 6. #STOP447, Zatrzymaj Aborcję i Stop Pedofilii – czy PiS wrzuci wszystko do jednej zamrażarki?
  3,043 views•Premiered 7 hours ago
  Media Narodowe

  Karolina Kajtek
  Te ludzkie ohydy dbają jedynie o świętość swoich rodzin, o swój patriotyzm, a nasze gojowskie wartości nie znaczą dla nich nic. Goje to przecież dla nich jest zwykłe bydło. (sic!) Przestańcie się ich bać! Idźcie do lasów, idźcie na spacery! I tam gdzie tylko chcecie! Tak robią na Zachodzie pomimo świrusa i jakoś świat się z tego powodu nie wali, a wprost przeciwnie.

  Selene 321
  Nie ma pandemii, świat już o tym wie!!! A rząd polski będzie grał na zwłokę, dlaczego? Tu poniżej w linku jest odpowiedź, także przypadek Szwecji! https://www.bitchute.com/video/WqSSs6zjHxVU/

  Selene 321
  O, a Wy jeszcze wierzycie w „pandemię”? Cały świat szumi, że WHO i pan Gates wprowadzili rządy w błąd, no może niektóre rządy z nimi współpracują, skoro zapowiadają noszenie maseczek do czasu aż nas wszystkich nie zaszczepią, tak, że tego… nie kłamcie, Konfederacja co raz bardziej traci twarz, ale to wiadome dla przenikliwych i umiejących czytać między wierszami, np to: Cytat. „„Rzeczpospolita Polska uznaje za nie wywołujące skutków prawnych deklaracje interpretowane przez niektórych jako zobowiązanie do dokonania bezpodstawnych rekompensat. W szczególności uznaje za nie wywołującą skutków prawnych tzw. deklarację terezińską, bo nikt nie jest władny zaciągać w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej zobowiązań sprzecznych z prawem”.
  „Mamy tu do czynienia z niezwykłą perfidią, lansowaną od wielu miesięcy przez Konfederację i środowiska wokół niej skupione (m.in. przez red. Michalkiewicza). Otóż preambuła powtarza i utwierdza polskich patriotów w kłamliwym przekonaniu, jakoby strona polska (piórem Władysława Bartoszewskiego) podpisała w Terezinie jakiekolwiek zobowiązanie co do przekazania Żydom majątku bezspadkowego. Dlaczego ten fragment projektu ustawy uważam za najistotniejszy? Bo skoro przez aklamację przyznajemy, że coś tam w Terezinie podpisaliśmy, to roszczenie wynikające z tego faktu długo będzie wisiało nad naszymi głowami (wszelkie inne zapisy o jakimś karaniu nie są warte funta kłaków). Tym samym sami otworzyliśmy drzwi do naszego domu i teraz będziemy troskać się, kto, kiedy i w jakim celu przez nie wlezie.”

  Koniec cytatu. Kto ma uszy, niech słucha, kto ma oczy, niech czyta, kto umie czytać ze zrozumieniem, niech zrozumie! Niedomówienia, to też kłamstwo!!!

  Polubienie


 7. Czyje interesy wybierze PiS? Przyjmie ustawę STOP447 czy UGNIE SIĘ przed uroszczeniami? | Bąkiewicz
  17,017 views•Streamed live on Apr 10, 2020
  Media Narodowe

  👉 https://stop447.info/napiszdoposla/
  Nie pozwól, aby politycy zamietli pod dywan ustawę #STOP447. Napisz do posłów ze swojego okręgu wyborczego i zażądaj działania – natychmiastowego uchwalenia ustawy chroniącej Polskę przed roszczeniami międzynarodowych środowisk żydowskich. Obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli!

  Danuta Iciaszek
  Jak będziemy zmuszeni płacić to za chwilę nas nie będzie. Zginiemy. Czy w tym pomaga obecny rząd?

  Jaroslaw Malecki
  Tak właśnie wygląda

  gospodarstwo rolne
  nie nie nie będą nas doić ale nie zginiemy bo kto na nich będzie pracował

  Jaroslaw Malecki
  @gospodarstwo rolne Ci co przetrwają szczepienia i inne rzeczy, słowem najsilniejszy A ten z kolei będzie pracował dla państwa policyjnego ,jest taki tekst w biblii św Jana z apokalipsy o znamieniu bestii, zalecam poczytać wypowiedzi jednego z liderów depopulacji B Gates 😉

  Polubienie


 8. Michalkiewicz wprost o decyzji rządu ws. 447: „PiS będzie chachmęcił i kłamał”
  40,830 views•Premiered Apr 16, 2020
  Tomasz Sommer

  Moto
  Panie Sommer, a kto jak nie pan ośmieszał książkę ”Powrót do Jedwabnego” razem z zaproszonym takim dziwnie zachowującym się gościem ?

  Goj Anonim
  Do porośniętych chwastami i niszczejących macew spadkobierców nie ma, ale do kamienic, lasów, działek są? Tak pytam.

  Polubienie


 9. Szokujące fakty ws. 447! Czy to faktycznie jest zagrożenie dla Polski? Film odkłamujący oszustwo!
  42,901 views•Premiered Apr 18, 2020
  wRealu24

  quant2011
  Taki szok: nie ma juz polskich bankow, sklepow, polskiego rzadu, polskich wodaciagow i coraz wiecej glosow ze polskie wojsko tez juz nic nie moze. A kto decyduje o tych szczepieniach na koronke? Natychmiast trzeba wymienic wladze i brac sie za porzadek i prawo bo juz jestesmy rozmontowani na maxa……

  Peter Piotr
  „Jarosław ochoczo zapłaci roszczenia” ja bym dodał: Andrzej Polin podpisze.

  Solder-Flowz
  A ja chciałbym podziękować Robertowi Bąkiewiczowi, za upór i wiarę w zwycięstwo. Dzięki!

  Polubienie


 10. LESZEK ŻEBROWSKI – ROŚNIE NOWA GWIAZDECZKA NA LEWICY?
  26,374 views•Premiered Apr 30, 2020
  Leszek Żebrowski – Wyklęci TV

  Leszek Tylkowski
  Panie Żebrowski, dzisiaj w obozie Po i Lewicy słowo Prawda nie istnieje. To są ludzie którzy zrobią i za kłamią wszystko aby wprowadzić swoje chore pomysły.

  Piotr Winter
  Nie byłoby problemu z uregulowaniem mienia bezprawnie utraconego, gdyby strona żydowska nie kierowała się plemiennym prawem krwi, dziedziczenia według pochodzenia rasowego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.