985 Partia Interesów Syjonistycznych blokuje obywatelski projekt ustawy „Stop 447” przeciw wymuszeniom chazarskim 03


Ambasador Izraela BEN ZVI chce kasę od POLSKI – JUST ACT 447
13,388 views•Feb 20, 2020
Suwerenny PL

Jerzy Walczyna
Żydzi niech oddadzą nam zaległe pieniądze z czasów l Rzeczpospolitej .

Tadeusz Trzaskowski
Długi kahalne z odsetkami, wg różnych wersji o kosmicznej na dzień dzisiejszy wartości od 17 do 28 bilionów (czyli tysięcy miliardów) dolarów.

Barbara Ziemann
@Tadeusz Trzaskowski No to trzeba do nich wystąpić z oficjalnymi roszczeniami… Ale byłyby cyrki; zatkałoby ich na dobre!

Tadeusz Trzaskowski
@Barbara Ziemann Nie tylko to, bo jeszcze jest dłuu…uga lista roszczeń, jakie można wobec nich wysunąć za ich pobyt na przestrzeni wieków aż do dnia dzisiejszego. Sam czynsz z procentami za zbyt długą i nachalną gościnę oraz odszkodowania za działania przeciwko Polsce i Polakom, handel niewolnikami, wyzysk, lichwę, zdrady, szpiegostwo, skłócanie ludzi i narodów, itd., nie mówiąc już o innych poszkodowanych przez nich narodach spowodowałyby trwałe odwrócenie ról kata i ofiary oraz należną wszystkim poszkodowanym stronom retrybucję za ocean krwi przelanej na pogardzanych przez nich „gojach” i bezmiar krzywd zadanych poszczególnym ludziom i narodom. Ich własne straty w porównaniu do strat zadanych przez nich zmalałyby do ziarnka piasku, gdyby zastosować odpowiednie proporcje.


PILNE! 447 powraca! Ambasador Izraela domaga się zwrotu majątku! Tomasz Kalinowski wRealu24!
35,363 views•Streamed live on Feb 18, 2020
wRealu24

Robert Pietrzykowski
Ci co ratowali Żydów w grobach się teraz przewracają

Roman Kursztyn Rayong BanChang
Nie mów tak. To nie dobra jest.

Heythrop Memories
Strszyc w tych oddanych kamienicach beda….i tyle

danuta persson
Eva Jeduthun – jakie kamienice ???? Kamienice o których im się marzy to miałyby po 100 lat a nie konserwowane to rozpad reszta zrównane z ziemią w czasie bombardowań!!!!

Heythrop Memories
@danuta persson no…ja to wiem…pani…a…oni….podlaczylam sie pod ich instytucje….co do roszczen….chca kase i juz…hakas babka stoi przy kamienicy w lodzi i artykul jest to moje…pierwszy raz stoje przed moim…nie wazne ze sa tam ludzie ze remontowali idbudowali…moje Skrodzione i juz!

Heythrop Memories
No to my wszyscy wiemy…oni tez wiedza….ale…kasa….0 sie narobic…zakombinowac…..do duuuupppyyyy rzad…ze nie naglasnia 447 tylko glowa w piasek…kopnac ten rzad w Kaczy Kuper…..

Sure Even Not
Drodzy, używacie niewłaściwego języka! Ambasador nie może domagać się „zwrotu”, bo nic mu nie zabrano. Może domagać się jedynie zawłaszczenia. Zwrócić można jedynie coś co do kogoś należało, a żaden majątek polskich obywateli przed II WŚ nigdy nie należał ani do Izraela, ani do żadnej organizacji żydowskiej. Powinniście używać zwrotu – ambasador domaga się cudzej kasy, do której nie ma żadnego prawa! Mówcie jak jest, a nie jak chcą złodzieje i naciągacze. Czy jak bandyta zażąda od swojej ofiary tlf. komórkowego i gotówki, to napiszecie: bandyta zażądał zwrotu telefonu i pieniędzy? No litości!

Ambasador Izraela znów podejmuje temat roszczeń do mienia bezspadkowego

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/izraelska-gazeta-uznala-konfederacje-za-przeszkode-dla-zydowskich-roszczen/

Organizacja amerykańskich Żydów wzywa Polskę do realizacji jej roszczeń finansowych

Bauer (Yad Vashem): „Polacy wypaczający prawdę o Holokauście kochają martwych Żydów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.