996 72 rocznica żydokomunistycznego mordu na rtm. Witoldzie Pileckim


Tadeusz M. Płużański: Bestie w togach. Bezkarni mordercy!
3,545 views•Premiered May 14, 2020
Tomasz Sommer

grzes
Podziękujcie kaczyńskim za jedwabne i ustawę o IPN-e . Chroniąca gadów , plujących na Polskę i Polaków .. juda polin takim rozdaje ordery ORŁA BIAŁEGO ….!!!! FAŁSZYWY patriota polin !!!!

John Kosciukiewicz
Nie moge pojac ze dzis niby w wolnej Polsce ci kanalje komunistyczne nie zostali skazani natychmiast wykonay wyrok smierci to jest skurwysynstwo….

883hhgf
A teraz jest inaczej?!

Krzysztof Godlewski
Dokładnie zydo-komuna z wielkim obrzydzeniem i pogardą patrzą na patriotów maszerujących w różnych wielkich rocznicach naszego kraju. Jesteśmy solą w oku. Najlepiej żeby nie było ludzi którzy upamiętniają naszych Wielkich Bohaterów. 15 sierpnia bylem 3 dni w Oświęcimiu. Przez Witolda Gadowskiego był zorganizowany „Marsz życia ” zjechala się do Polski na te 3 dni Polonia z różnych stron świata Ludzi którzy mieli jeszcze okazję otrzec sie o niemiecki oboz zaglady w latach 2 wojny światowej. Było także dużo Polskich Patriotów. Przez dwa dni odbywało się bardzo dużo różnych spotkań wystąpień modlitwy. Jednego i drugiego dnia przeszły z centrum Oświęcimia do obozu dwa duże marsze. Tysiące ludzi i Polskich flag. Czy TVP coś w swoich wiadomosciach pokazał innym siedzacymi przed telewizorami? Tak Dude z Katowic cieszącego się z otwarcia kolejnej defilady wojskowej przypadajacej na święto 15 sierpnia i marsz środowiska lgbt na jakieś wiosce. Ale jak da święta i czas na przemowy to nasz prezdent tak to przedstawia ze aż można się oszukać która to ta prawdziwa strona.:)


Heroizm najwyższej próby! 72. rocznica śmierci Rotmistrza
1,710 views•Streamed live on May 25, 2020
wRealu24

pwl chsht
Szacunek dla pani dr Anny za zajęcie się tematem! Witold Pilecki to postać wyjątkowa na skalę światową!!! Jako ciekawostkę dodam, że świetną robotę w temacie popularyzacji osoby Pileckiego robi szwedzki zespół Sabaton, dzięki któremu mnostwo ludzi za granicą dowiedziało sie o Pileckim z piosenki ‚Inmate 4859’ (proszę szukać na yt). Dodatkowo dzięki kanałowi Sabaton History, przedstawiono w szczególach historię rotmistrza po angielsku, tak więc opowieść o tym niesamowitym człowieku niesie się w świat (proszę szukać na yt ‚Inmate 4859 – Witold Pilecki – Sabaton History 042’)! Zamiast sponsorować jachty na 100-lecie odzyskania niepodległości, państwo polskie powinno te miliony złotych przeznaczyć na trasę Sabaton, który odgrywałby piosenki o Polakach (‚Inmate 4859′, ’40:1’, ‚Uprising’, ‚Winged Hussars’)! Efekt byłby 1000-krotnie lepszy!

…..

Gość@Bonus
Teraz Pan prezydent stara się. Jest na polu. Jest na targu. Odwiedził Córkę rotmistrza Witolda Pileckiego. To są działania pod publiczkę. Potrzebne są działania NIE KŁANIANIA SIĘ I ULEGANIA ŻYDOM – gdzie tylko się da i jak się da. Polakiem jest ten, kto nim jest, a nie ten, kto CZUJE SIĘ POLAKIEM.

radca
Chamska manipulacja, człowiek bez właściwości, krzywoprzysięzca, cynik, łamiący konstytucję, prawa człowieka i kodeks karny zestawiony z człowiekiem zasad Rotmistrzem Pileckim. Przypadek? GRU? SA?

Czy planowane są państwowe
uroczystości w KL Auschwitz w 80 rocznicę pierwszego transportu więźniów (Polaków) do KL Auschwitz 14 czerwca 1940? Czy może wszystko zostanie rozegrane po cichu w Warszawie i zwalone na wirusa?

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/501737-prezydent-duda-spotkal-sie-z-corka-rotmistrza-pileckiego

Prezydent Duda spotkał się z córką rotmistrza Pileckiego: „Pamięć o tym Patriocie i jego bohaterstwie umacnia naszą tożsamość”

opublikowano: za godzinę

Pałac Prezydencki / autor: PAP/Eliza Radzikowska-Białobrzewska

W poniedziałek, w 72. rocznicę wykonania przez władze komunistyczne wyroku śmierci na rotmistrzu Witoldzie Pileckim, prezydent Andrzej Duda rozmawiał z córką bohatera, Zofią Pilecką-Optułowicz. (…)

🚷🚾⛔
Bezimienni komuniści wydali wyrok, nie wiadomo kto go wykonał ❓

gosc 83.22.220.*25 maja
SKANDAL – 1 sierpnia 2020 wiekszosc komunistycznych zbrodni zostanie przedawnione ale ani POprzednie ani obecy rzad NIE ROZLICZYL zbrodniarzy!!! https://www.youtube.com/watch?v=Hqo7VsZMTCU

Kaz
https://www.tysol.pl/a48474-Byla-Wiezniarka-Auschwitz-i-ofiara-dr-Mengele-do-dyrekcji-Muzeum-Auschwitz-Nie-musimy-sie-zgadzac-ale-

…..

https://wpolityce.pl/polityka/501682-72-rocznica-smierci-rotmistrza-pileckiego-hold-szefa-mon

ojo
Wstydz się Polsko . Potomków jego morderców wysłałaś do europarlamentu.Zyczę jego córce i wnukom , aby odnależli szczątki ojca i dziadka. Boże dopomóz im,

Luka
A kiedy skończy się w Polsce komunizm ale tak ostatecznie. Wtedy odnajdą się zwłoki Witolda Pileckiego i Emila Fieldorfa. Zobaczycie. Już niedługo.

jakala@wp.pl
Rotmistrz Pilecki musiał zginąć bo widział,ze cyrnakiewicz był kapo w oświęcimi,i to,że 85% UB to agentura GESTAPO!!!

CHWAŁA BOHATEROM
Postać Pileckiego pięknie świadczy też o patriotyzmie Kresowiaków-jego dziadek był zesłańcem po Powstaniu Styczniowym,on sam urodził się w Karelii ale rodzina wywodzi się spod Nowogródka..

…..

https://wpolityce.pl/historia/501698-72-lata-temu-komunisci-zamordowali-rotmistrza-pileckiego

Widok
Torturowali przodkowie Czarzastych , Cimoszewiczów !

WK
Przypomnijcie jeszcze późniejszą karierę prawniczą jego oprawców sądowych. Sądowy morderca gen.Fieldorfa – prof. Igor Andrejew był potem wychowawcą wielu pokoleń sędziów, także tych z obecnego SN.

zenek2
Wielki nasz Bohater Witold Pilecki, a kto jest nadal na pierwszym miejscu na tablicy w Auschwitz ? Komunistyczny bandyta Cyrankiewicz. Nadal nie jest zbadany czas wAuschwitz Pileckiego iCyrankiewicza

https://wpolityce.pl/historia/501345-pamietajmy-o-pileckim-zapraszamy-na-rakowiecka

1 thought on “996 72 rocznica żydokomunistycznego mordu na rtm. Witoldzie Pileckim

 1. https://wpolityce.pl/swiat/502679-skandaliczny-antypolski-tekst-na-izraelskim-portalu

  Skandaliczny tekst na izraelskim portalu: „Koronawirus uwolnił rasistowskiego demona Polski”. Ambasador Magierowski reaguje

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: za godzinę


  Screen fragmentu artykułu / autor: Screen/news.walla.co.il/Twitter

  „Koronawirus uwolnił rasistowskiego demona Polski” – grzmi izraelski portal news.walla.co.il w artykule stanowiącym paszkwil na Polaków i polski patriotyzm. „W tekście: 5 anonimowych tweetów, 1 wypowiedź polityka. Ekspert: jeden. Dane statystyczne: zero. Tak, potępiam każdą antysemicką wypowiedź, także absurdalne teorie, które pojawiły się w czasie pandemii. Jednak ten tekst to czysta manipulacja” – ocenił na Twitterze tekst ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  ADL oskarża Polskę o antysemityzm! „Raport” sfinansował koncern Volkswagen? Internauci: „Jeszcze brakuje Hugo Bossa”
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/474255-oskarzono-polske-o-antysemityzm-raport-oplacal-volkswagen

  Niemcy mają spory problem z antysemityzmem. W walce z nim nie pomaga pandemia. Rozwój sytuacji jest „nader przerażający”
  https://wpolityce.pl/swiat/499266-niemcy-maja-spory-problem-z-antysemityzmem

  Badanie ostatnich rasistowskich incydentów w Polsce pokazuje, że wybuch wirusa spowodował, że antysemityzm znalazł się w sercu dyskursu tego kraju. Żydzi zostali oskarżeni o dystrybucję koronawirusa dla zysku pieniężnego. „Niepokój stanowi żyzny grunt dla teorii spiskowych, takich jak Protokoły Mędrców Syjonu”

  — czytamy w artykule, którego autor powołuje się w dalszej części na raport organizacji „Nigdy więcej”, która walczy ze zjawiskiem antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii w Polsce.

  […] opublikowała niedawno „Księgę nienawiści” – raport zawierający rozbicie antysemickich i rasistowskich incydentów w Polsce w ostatnich miesiącach. Wydaje się, że epidemia koronawirusa spowodowała nie tylko cierpienie i śmierć na całym świecie, ale także uwolniła wielu starych i dobrze znanych antysemickich i rasistowskich demonów

  — stwierdza autor.

  Patrzą na Polaków przez pryzmat internetowego hejtu
  Jedno z najważniejszych wydarzeń antysemickich od wybuchu epidemii miało miejsce 21 marca. Ambasador Izraela w Polsce, Alexander Ben Zvi, opublikował następnie wideo na swoim koncie na Twitterze, w którym wyszczególniono izraelskich turystów, którzy podróżowali w tym czasie do Polski. W ciągu kilku godzin pod filmem pojawiły się dziesiątki nienawistnych komentarzy, w tym przekleństwa i ostre przejawy antysemityzmu

  — pisze autor, cytując komentarze trudnych do zidentyfikowania autorów. Przytacza też inne, mocno naciągane przykłady rzekomego polskiego antysemityzmu.

  W cieniu „Protokołów Mędrców Syjonu”
  Antysemityzm i ksenofobia mają długą historię i oczywiście nie zostały stworzone w tym roku same

  — powiedział Rafał Pankowski, prezes „Nigdy więcej” w rozmowie z portalem news.walla.co.il.

  Uczucia niepokoju stanowią żyzny grunt dla nowych teorii spiskowych podobnych do Protokołów Mędrców Syjonu. Wydaje się, że wielu ludzi wierzy, że epidemia została stworzona i wyreżyserowana przez globalny spisek Żydów

  — dodał, odnosząc się do tekstu stworzonego przez carską ochranę.

  Portal podkreślił za swoim ekspertem, że władze polskie „wykazują niewielkie lub zerowe zainteresowanie tym zagadnieniem”.

  „Brzydki antysemityzm podniósł głowę”
  Brzydki antysemityzm podniósł głowę głównie w sieciach społecznościowych. Wielu internautów skorzystało z epidemii koronawirusa, aby szerzyć teorie spiskowe, które wspominały szczególnie mroczne okresy w historii

  — czytamy dalej na portalu.

  Między innymi polscy użytkownicy sieci oskarżyli Żydów o „rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w celu zarobienia na niej pieniędzy”. Jeden z nich stwierdził, że „Wiemy już, że Światowa Organizacja Zdrowia nie jest kontrolowana przez Chiny, ale przez Żydów. Chcą sparaliżować europejską gospodarkę, a wtedy Żydzi zniszczą całą Unię Europejską”

  — kontynuuje wywód, a następnie dodaje:

  Żydzi stojący za epidemią koronawirusa w celu przejęcia władzy nad światem zaczęli pojawiać się prawie codziennie. „Od czasu zamknięcia nie widzieliśmy wielu ataków fizycznych, ponieważ ludzie zostali zmuszeni do pozostania w domach, ale rosnąca fala dyskursu rasowego, ksenofobii i antysemityzmu w Internecie, zwłaszcza YouTube, Facebook i Twitter. Niestety na duże grupy ludzi mają wpływ teorie spiskowe i retoryka ksenofobii

  — mówi, cytując Pankowskiego.

  Portal podkreślał, że rasistowskie i antysemickie wypowiedzi zostały nie tylko pozostawione w sieciach społecznościowych, ale także pojawiły się w lokalnej polityce. Jako przykład portal podał wypowiedzi Grzegorza Brauna.

  aw/news.walla.co.il

  Hal
  Żydzi opowiadają niestworzone rzeczy.Czepiaja się Polski.Szkoda że nie pamiętają że dzięki pomocy Polaków wielu przezylo. Jak można tolerować morderców- Niemców, a nienawidzić tych którzy im pomagali

  MOLAS
  Pankowski i żydzi kłamią. Przez Niemcy przewalają się antysemickie demontracje! https://www.gmx.net/magazine/politik/judenstern-haeftlingsanzug-antisemitische-verschwoerungsmythen-coronakrise-34752002

  HWdt
  Nic tak nie szerzy antysemityzmu jak izraelska prasa. Mogą sobie pogratulować skuteczności.

  pytacz
  Czy w sytuacji ciągłego opluwania Poloski i Polaków przez izraelskie media i członków rządu z Netanjahu na czele, Polska nadal rozdaje polskie paszporty obywatelom Izraela bez żadnych wymagań?

  kkk
  Jakżeby mogła zabraknąć antysemityzmu w okresie kampanii wyborczej. Taki samograj zawsze się przyda, aby trochę podgrzać publikę.

  manko
  Kłamali, kłamią, kłamać będą – taka ich natura. I tylko hańba że antypolskie msz czaputowicza wspiera żydowską antypolską nazi propagandę.

  Jola
  150 tys żydów było w wermachcie,SS.Było wieleu generałów,admirałi oficerowie.Razem z Niemcami mordowali Polaków,burzyli warszawę ,palili żydów w piecach na terenie Polski.To dopiero zaraza

  lex
  Jakie teorie spiskowe Bill Gates pociotek Rotshildów żydów. (sam tego nie kryje ) Rotschildowie – bank rezerw federalnych FED, Rockefelerowie(medycyna) żydzi .Weinstein trzęsący Holywood żyd. Spisek?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.