1007 Podsumowanie wyboru prezydentóf polin


Dlaczego nigdy nie poprę Andrzeja Dudy! Czas Pana rozliczyć Panie Prezydencie!
31,741 views•Jul 10, 2020
Suwerenny PL

Kilka zdań do Pana Prezydenta Dudy. Wszystko to, czego nie mogę zaakceptować w jego prezydenturze. Rozliczyć Pana trzeba, moja pamięć jest bardzo dobra!

Dorota Kawka
Najpierw raport o stanie Państwa, potem raport o stanie osiagnięć pana Dudy w ciagu 5 lat kadencji.. Ile śmierci i szybkich zgonów waznych postaci narodu polskiego stało sie za pana kadencji , które nie poruszyły pana . Czy pan poruszył swoje służby by wyjaśniły te wszystkie zgony? a zwłaszcza tych, którzy zgineli w woj . łódzkim? Co na to pana zwierzchnik Kaczyński?

Ryszard Gniot
Bardzo słusznie kamracie,ale zapewniam Cię że od niego nie doczekasz się odpowiedzi bo to nie są wygodne pytania, a cyferki łącznie z nazwiskami znamy. Gorzej z tymi co mają poważne problemy z myśleniem – oni widzą wyłącznie 500+ … Pozdrawiam Cię i wszystkich rozważnych.

Danuta Polka
Wybory to tylko iluzja dla nas, że możemy mieć wybór.Oni grają do jednej Eskimoskiej bramki tylko, że jeden usraelskiej, a drugi europejskiej.

Quation
A europa i panowie z Usraela przez kogo zarządzani? Oni wszyscy są jednym

Martyna 1992
Oni i tak co 5 lat się sami wybierają, podają rączkę i kradną ile wlezie

Tube You
obaj fatalni i nie trafieni – jeden i drugi Polskę w Polin zmieni – jak to w polityce nie grzeszą czystością – za to i my nie grzeszymy swoją naiwnością – próżni swój głos oddamy próżno -żyć w strachu będziemy wspierani jałmużną

Quation
@Tube You najlepsze jest to jak im ludzie klaszczą i się kłócą o nich .. 😝

Kacper Osewski
Gdy ja napisałem podobny komentarz że to oni się sami wybierają i my nie mamy żadnego wpływu na jakiekolwiek wybory no to zaraz posypały się odpowiedzi że siedzenie w domu i niechodzenie na wybory to szkodzenie Polsce i że nie mogę później mieć pretensji że tak jest w Polsce źle. Ludzie naprawdę myślą że oni coś wybierają i jeszcze jedno moje spostrzeżenie pięć minut po zamknięciu lokali wyborczych już mają wyniki na ekranach naprawdę taką mają technikę i nikt o tym nie mówi tak łatwo ludzie dają sobą manipulować. ECH ŻAL


Wstyd! Jak Putin ograł Dudę na oczach świata? || Tomasz Sommer NCzasTV
6,120 views•Premiered 3 hours ago
Tomasz Sommer

Sergiusz Tarchanow
gdyby ci dwaj udawali jakąś izraelską szyszkę, to bysmy sie dopiero nasłuchali…szkoda

Adam Gazurek
A no tak. Ale wtedy byłaby afera na 1000 fajerek. A tak: Putin dowcipniś. Można się rozejść

wolf grand
Matko Bosko to by dopiero było 😱😱 ale może w końcu byśmy się dowiedzieli ile mają tej Polski 95 % czy 99 %

Wojtek Rerych
Kłania się „Rewizor” M.Gogola.

Anna Podpora
Duda poradził sobie lepiej niż macrone i Johnson. Słuchałam. Nic takiego kompromitujacego nie powiedzial

Barbara Stanowska
Bo zbyt słabo zna angielski.

wolf grand
@Barbara Stanowska dokładnie i tylko to go uratowało!!

ada ada
Ale przecież p. Duda nic niewłaściwego nie powiedział. Dziwnie Pan prowadzący interpretuje jego wypowiedź, powiedziałabym nad interpretuje. Przecież p. Duda powiedział, że szanuje wszystkich ludzi, a nie że jest za małżeństwami LGBT czy adopcją przez nich dzieci. To chyba dobrze, że sanuje ludzi, czyżby nie ? Z czego tu robić zarzut ? Itd. w tym samym duchu.

Barbara Stanowska
Gdyby powiedział że szanuje normalne małżeństwa a nie jakieś nowomodne bzdety ,to by było jednoznaczne. A tak to pan Sommer ma racje.Duda szanuje wszystkich i wszystko prócz własnego elektoratu.No ale tenże eletorat to niezbyt lotny umysłowo jest.

Anna Podpora
W pełni się zgadzam. Pan sommer jak ta sławna szczujnia tylko w drugą strone

…..

Mike
Nic się nie stało, tylko zadzwonił Guterres z rosyjskim akcentem i wypytywał Dudę o pomniki czerwonoarmistów 🙂 Duda ruska onuca.

lolo
Panie Czaputowicz ,wy nie macie żadnych procedur ! Ruscy podeszli was jak dzieci , – Skompromitowaliście Prezydenta.

Obywatel
Półidiota prezydentem

PRAWDA wychodzi na jaw…
W MSZ Czaputowicza kierownicze stanowiska naczelników wydziałów i zastępców dyrektorów zajmują dzieci byłych członków pzpr!

Frau Danuta kpi z dudy
Długopis duda jak zwykle błysnął inteligencją, elokwencją i nieskazitelną znajomością języka angielskiego. buuahahahaha. Jaki naród taki prezydent

https://wpolityce.pl/polityka/509536-czaputowicz-odpowiedzi-prezydenta-dudy-byly-wlasciwe

Szef MSZ: Odpowiedzi prezydenta Dudy w rozmowie z rosyjskimi komikami były właściwe. Nie naraziły Polski na nieporozumienia

opublikowano: 3 godziny temu


Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria/PAP/Rafał Guz

„Odpowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy podczas rozmowy z rosyjskimi komikami nie naraziły Polski na nieporozumienia z żadnym państwem” – ocenił szef MSZ Jacek Czaputowicz. Podkreślił, że w tej sprawie zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe, należy też pochylić się nad procedurami.

CZYTAJ TAKŻE: https://wpolityce.pl/polityka/509440-rosyjscy-pranksterzy-komentuja-rozmowe-z-duda

https://wpolityce.pl/polityka/509390-jest-stanowisko-palacu-ws-rozmowy-pranksterow-z-prezydentem

https://wpolityce.pl/polityka/509417-andrzej-duda-z-dystansem-o-rozmowie-z-pranksterami

https://wpolityce.pl/polityka/509428-zaryn-sluzby-badaja-rozmowe-pad-z-rosyjskimi-komikami

Znani z prowokacji wobec polityków i światowych przywódców rosyjscy komicy Vovan i Lexus (Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow) zamieścili we wtorek wieczorem na portalu YouTube nagranie ich rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą. W 11-minutowej rozmowie Kuzniecow, który podszył się pod sekretarza generalnego ONZ Antonio Guterresa, gratuluje Dudzie wyborczego zwycięstwa i próbuje sprowokować go do kontrowersyjnych wypowiedzi, m.in. na temat sporów o historię i pomniki Armii Czerwonej z Rosją czy kwestię Lwowa. Rozmowa prowadzona jest po angielsku.

Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Kędryna powiedział PAP w środę, że nagranie rozmowy rosyjskich komików z prezydentem Andrzejem Dudą jest autentyczne, a rozmówcy byli weryfikowani przez polską placówkę przy ONZ i zapewnił, że sprawą zajmą się służby.

Czaputowicz: Wewnętrzne procedury MSZ nakazują zbadanie tej kwestii
Jacek Czaputowicz był pytany w radiowej Jedynce, czy winę za tę sytuację ponosi MSZ.

Tak bym tego nie określił. Sprawa jest badana przez odpowiednie służby, także wewnętrzne procedury MSZ nakazują zbadanie tej kwestii

— podkreślił.

Minister koordynator służb Mariusz Kamiński wczoraj poinformował, że osoba, która pracuje w naszym przedstawicielstwie przy ONZ udzielała informacji i na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tej osoby, jeżeli ta procedura, która trwa potwierdzi te wszystkie działania

— powiedział szef MSZ.

Ja poleciłem dyrektorowi generalnemu MSZ zbadanie tej sprawy, wyciągnięcie konsekwencji służbowych, jeżeli doszło do zaniedbań, a materiały, z którymi się mogłem zapoznać wskazują na to, że mogło do tego dojść

— dodał.

Czaputowicz przekazał, że MSZ nie był konsultowany jako resort, a departamenty w centrali nie uzyskały prośby o działania.

Był to bezpośredni kontakt Kancelarii Prezydenta z placówką, co jest możliwe. Aczkolwiek, jak widać wina na pewno jest po stronie pracownika MSZ

— dodał.

„Myślę, że to jest dobre doświadczenie, musimy wzmocnić czujność”
Zdaniem szefa resortu dyplomacji teraz trzeba spojrzeć na procedury, jak ustrzec się takiej sytuacji w przyszłości.

Myślę, że to jest dobre doświadczenie, musimy wzmocnić czujność

— dodał.

Jak ocenił Czaputowicz, rozmowa komików z prezydentem Dudą była „działaniem dezinformacyjnym Rosji”, którego celem mogło być poróżnienie Polski i Ukrainy.

Wskazują na to pytania zadawane prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Ale chcę od razu powiedzieć, że jego odpowiedzi były właściwe, nie naraziło to Polski na jakiekolwiek nieporozumienia z żadnym państwem. Z perspektywy polityki zagranicznej i treści rozmowy nie ma zarzutu

— ocenił.

as/PAP

…..

jaro7 @jaro7:
I porównać to do wyroków na Polaków którzy coś powiedzą na ukraińców czy żydów.PiS nie musi ludzi napuszczać na tzw „wymiar sprawiedliwości” ,oni non stop sie kompromitują.

Kojoto @Kojoto:
Nie do wiary, że proces tej szkopskiej gnidy się tak długo ciągnie…

https://kresy.pl/wydarzenia/chcial-zabic-wszystkich-polakow-sad-okregowy-zmienil-wyrok-nizszej-instancji-ws-hansa-g/


Fot. facebook

CHCIAŁ „ZABIĆ WSZYSTKICH POLAKÓW”. SĄD OKRĘGOWY ZMIENIŁ WYROK NIŻSZEJ INSTANCJI WS. HANSA G.

11 lipca 2020|2 komentarze|w Polska, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Adam Szabelak

W piątek Sąd Okręgowy w Gdańsku zmienił wyrok sądu niższej instancji ws. Hansa G. – niemieckiego przedsiębiorcy oskarżonego o znieważanie polskich pracownic swojej firmy i grożenie jednej z nich. Sąd uznał go za winnego znieważenia i za niewinnego jeśli chodzi o stosowanie gróźb karalnych. Prokuratura rozważa kasację.

Jak informowaliśmy, w grudniu zeszłego roku Sąd Rejonowy w Wejherowie skazał Hansa G. w sprawie karnej za groźby karalne na osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu, a także na 20 tys. grzywny, nawiązki na rzecz czterech kobiet (w sumie 11 tys. zł), wpłatę 5 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także ponad 40 tys. zł tytułem opłaty za ekspertyzę fonoskopijną zleconą w tej sprawie przez prokuraturę.

Nienawidzę Polaków; nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem – mówił na nagraniu niemiecki przedsiębiorca. Nagranie zarejestrowała Natalia Nitek-Płażyńska, która pracowała w firmie Hansa G. od czerwca 2015 r. do stycznia 2016 r. i wielokrotnie była przez niego obrażana. Kobieta jest członkiem PiS, a prywatnie żoną Kacpra Płażyńskiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy w ostatnich wyborach samorządowych na prezydenta Gdańska.

Apelację od wyroku złożył w Sądzie Okręgowym w Gdańsku oskarżony. W piątek sąd wydał prawomocny wyrok, wedle którego Hans G. nie jest winny kierowania gróźb karalnych pod adresem Nitek-Płażyńskiej, co oznacza, że zasądzone wcześniej kary za ten czyn zostają anulowane.

Sąd uznał także, że mężczyzna jest winien znieważania swoich pięciu pracownic. W ramach kary ma on zapłacić nawiązkę na rzecz jednej z nich, Nitek-Płażyńskiej. Za wykoanie ekspertyzy fonoskopijnej nagrań, na których utrwalono wypowiedzi G. musi on zapłacić 20 tys. zł.

W uzasadnieniu uznania G. za winnego znieważenia pracownic sąd stwierdził, że używane przez niego sformułowania, m.in. „Scheisse Polaken”, „Polacy są idiotami”, „pracować niewolnicy”, „małpa to Polak, a najwyższym stadium rozwoju jest Niemiec”, były wypowiedziane w tej sposób, aby dotarły do pracowników firmy i zostały przez nich zrozumiane.

– Skoro ktoś wypowiada się w sposób znieważający o konkretnej zbiorowości lub grupie – w tym przypadku o Polakach lub pracownikach, to należy przyjąć, że znieważa wszystkich jej członków – uznał sąd.

Ze względu, że cztery pozostałe pracownice nie czuły się osobiście urażone słowami G., ten musi zapłacić nawiązkę jedynie na rzecz Nitek-Płażyńskiej.

Uzasadniająd dlaczego G. miał nie dopuścić się gróźb pod adresem Nitek-Płażyńskiej, sąd stwierdził, że zaistniała sytuacja miała miejsce w dniu, w którym racownicy produkcji w firmie należącej do G., nie stawili się w pracy. – Oskarżony był z tego powodu bardzo niezadowolony i zaczął wygłaszać wypowiedzi (…) o wyższości Niemców nad Polakami używając przy tym obraźliwych sformułowań – podkreślił sąd. G. w swoich wypowiedziach rozważał „czy powinienem ich zabić, powinienem ustawić ich przy ścianie” i wydawał dźwięki naśladujące strzelanie z karabinu maszynowego. Następnie użył sformułowania, które znalazło się w zarzucie – „chcę tego, chcę, zabiłbym każdego Polaka, jedno gówno” i ponownie naśladował strzelanie z karabinu.

– W żadnym momencie agresja oskarżonego nie była skierowana w stronę pokrzywdzonej. Hans G. wypowiadając cytowane słowa odnosił się wyraźnie do innych osób niż rozmówczyni. Używanie tego rodzaju zwrotów zasługuje na jednoznacznie negatywną ocenę, ale na pewno nie była to groźba kierowana do pokrzywdzonej – zaznaczał sąd dodając, że słowa G. były „wyrazem wściekłości i bezradności oskarżonego, który był zły z powodu przestoju w pracy”.

Od wyroku gdańskiego sądu przysługuje jedynie skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego.

Dodatkowo, jak informowalismy, na początku 2019 r. sąd w Gdańsku wydał wyrok w procesie cywilnym nakazujący Niemcowi wypłatę swojej byłej pracownicy zadośćuczynienia w wysokości 50 tysięcy zł. Pieniądze miały być przeznaczone na Muzeum Piaśnickie w Wejherowie, obrazujące zbrodnie Niemców na Pomorzu. Od wyroku złożona została apelacja. Hans G. wniósł także powództwo wzajemne, uznając że naruszone zostały jego dobra osobiste.

Niemiec nie mógł pogodzić się z wyrokiem, uznając się za pokrzywdzonego w całej sprawie. Pełnomocnik Hansa G. podczas procesu uważał, że słowa, które wypowiadał G. nie miały żadnego znaczenia, bo w Polsce są przecież prawdziwi faszyści, co, jak stwierdził, było widać w reportażu TVN pt. „Polscy neonaziści”. Zarzucał przy tym Nitek-Płażyńskiej bierność w zwalczaniu faszyzmu. Jako przykład podał, że nigdy nie występowała przeciwko wydarzeniom ukazanym przez dziennikarzy TVN. Miało to świadczyć o jej uprzedzeniach wobec Niemców.

Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego z marca br. Natalia Nitek-Płażyńska miała przeprosić Hansa G. za to, że nagrywała jego wypowiedzi. Przeproszenie miało być publiczne na dwóch kontach w mediach społecznościowych, przez cały miesiąc, dodatkowo Natalia Nitek-Płażyńska miała zapłacić 10.000 zł na WOŚP oraz pokryć koszty sądowe. Niemiec miał przesłać do Natalii Nitek-Płażyńskiej list z przeproszeniem, ale nie musiał przepraszać publicznie. Zmniejszeniu uległa także kwota, którą miał wpłacić na Muzeum Piaśnickie w Wejherowie. Sąd stwierdził, że nagrywanie Niemca, kiedy obraża Polaków było zachowaniem niegodnym. Od tego wyroku zapowiedziana została kasacja do Sądu Najwższego.

Kresy.pl / TVP Info

…..

turkuc_podjadek @turkuc_podjadek:
Przecież on nie kandydował na stanowisko prezydenta Polski, ale całej Galaktyki!

1000_szabel @1000_szabel:
Z całym szacunkiem, ale chyba prosiłem już raz, byście nie zamieniali się w tzw. mendia i nie manipulowali. Nie piszcie, że w ogóle nie było biało-czerwonych flag. I jeden z komentatorów, którego tu cytujecie, przyznał, że widział jedną flagę i ja wczoraj widziałem jedną dużą flagę Polski w tłumie w ujęciu tego wiecu w TVP. Dodatkowo na tym filmiku od Lisa widać też flagi (choć w tym wypadku nie jestem pewien, czy to akurat polskie flagi były: ujęcia 11:42 oraz 11:50). Przy Trzaskowskim i w otoczeniu jego sztabu w istocie flag nie było (co mnie szczególnie nie dziwi u polskojęzycznych), ale tytuł tego artykułu jest jawnym przekłamaniem. Jeszcze raz, proszę, nie zamieniajcie się w tzw. mendia. Nie w tym kierunku chcemy iść.

andrzej03 @andrzej03:
A co lewactwo robi w USA Plą narodowe flagi pod pretekstem walki z niewolnictwem burzą wszystkie pomniki jak leci Flaga narodowa to jest symbol nacjonalizmu ma być jwdna flaga tęczowa

https://kresy.pl/wydarzenia/brak-bialo-czerwonych-flag-na-wiecu-trzaskowskiego-w-mediach-spolecznosciowych-zdziwienie-video/


Wieczór wyborczy Rafał Trzaskowskiego, żr. Facebook

BRAK BIAŁO-CZERWONYCH FLAG NA WIECU TRZASKOWSKIEGO. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZDZIWIENIE [+VIDEO]

13 lipca 2020|3 komentarze|w polityka, Polska, Polska, Wydarzenia |Przez Mateusz Pławski

Na niedzielnym wiecu Rafała Trzaskowskiego próżno było szukać biało-czerwonych flag. Na zaskakujące zjawisko zwrócili uwagę komentatorzy.

Podczas niedzielnego wiecu Rafał Trzaskowskiego w ogóle nie było widać biało-czerwonych flag. Wspomniany fakt zwrócił uwagę komentatorów.

Wieczór wyborczy kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowskiego odbywał się w okolicach Zamku Królewskiego. Miał formułę otwartego spotkania. W dłoniach uczestników próżno było szukać biało-czerwonych flag.

Barwy narodowe nie były obecne także na scenie, na której występował kandydat.

Poniżej znajduje się nagranie przedstawiające fragment wieczoru wyborczego kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego, opublikowane na kanale „naTemat.pl” w serwisie YouTube.

Dziwne zjawisko było szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

„Polskich flag nie ma koło Trzaskowskiego. Po prostu nie ma” – napisał Sławomir Jastrzębowski na Twitterze.

„W sztabie Trzaskowskiego nie ma ani jednej biało-czerwonej flagi” – skomentował sytuację Rafał Ziemkiewicz.

„W sztabie Trzaskowskiego to tak ‚przypadkiem’ zapomnieli o barwach biało-czerwonych?
Nawet pół flagi nie ma na scenie” – napisał Piotr Wojtowicz.

„Czy ktoś widział choćby jedną polską flagę na scenie w plenerowym sztabie Rafała Trzaskowskiego? Jedną w tłumie widziałem. :-)” – czytamy na profilu Stanisława Janeckiego.

Jak pisaliśmy, Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) podała w poniedziałek rano cząstkowe nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich z 99,97 proc. obwodów. Pokazują one, że w II turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów. Jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski zaś 48,79 proc. Szef PKW oświadczył, że są to dane bez uwzględnienia 9 obwodów.

Frekwencja wyborcza wyniosła w niedzielę 68,12 proc.

Andrzej Duda uzyskał 10 413 094 głosów, zaś Rafał Trzaskowski 9 921 219.

Przewaga urzędującego prezydenta okazała się większa niż sugerowały sondaże exit poll i late poll, o których pisaliśmy wcześniej.

twitter.com / youtube.com / dorzeczy.pl / kresy.pl

…..

homopatriotyzm
Ale była za to flaga tęczowa, na widok której Trzaskowski doznał głębokiego wzruszenia.

https://wpolityce.pl/polityka/509335-goraco-u-olejnik-zybertowicz-do-kowala-powiedz-pawle

Gorąco u Olejnik! Zybertowicz do Kowala: Powiedz mi Pawle, jak się czułeś, jak u Trzaskowskiego nie było ani jednej polskiej flagi?

opublikowano: za 36 minut


autor: PAP/Radek Pietruszka; Fratria

Gorąco! W programie Moniki Olejnik na antenie TVN24 doszło do poważnego starcia pomiędzy doradcą prezydenta Andrzejem Zybertowiczem a Pawłem Kowalem, posłem KO, dawnym politykiem PiS i PJN.

CZYTAJ TAKŻE: https://wpolityce.pl/polityka/509010-morze-bialo-czerwonych-flag-u-dudy-u-trzaskowskiego-zadnej

Kto by pomyślał, że tyle emocji może wywołać temat… flag i proporczyków. Lecz wbrew pozorom jest to bardzo ważna kwestia!

Proporczyk PO u Moniki Olejnik
W czasach przed 2015 rokiem była jedna telewizja. Odpalałem najpierw „Wydarzenia” Polsatu, potem „Fakty” i „Wiadomości” TVP. Wszędzie były te same informacje i brak tych samych informacji. I dopiero gdy włączałem TV Trwam, dowiadywałem się, że istnieje inna warstwa rzeczywistości

— odpierał ataki w studiu TVN24 prof. Zybertowicz. W pewnym momencie przypomniał incydent z proporczykiem PO, który Bronisław Komorowski oddał prowadzącej wówczas debatę Monice Olejnik, a ta wstydliwie schowała go pod nogami…

A dlaczego Bronisław Komorowski przyniósł ten proporczyk do pani? Uznał, że pani jest bliższa PO niż on?

— zwrócił się Zybertowicz do Olejnik, czym wywołał u niej nerwową reakcję.

A wie pan gdzie ten proporczyk trafił? Więc niech pan to sobie obejrzy jeszcze raz i bez takich sugestii proszę

— odparła oburzona.

Gdzie na wieczorze wyborczym Trzaskowskiego były flagi?
Podczas dyskusji w TVN24 prof. Zybertowicz przypomniał też obecnemu w studiu politykowi KO o braku biało-czerwonych flag na wieczorze wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Ta sprawa budziła duże emocje i oburzyła wielu.

Powiedz mi Pawle, jak się czułeś jak na ostatnim wieczorze wyborczym kandydata Rafała Trzaskowskiego nie było ani jednej flagi polskiej?

— spytał doradca Andrzeja Dudy.

Nauczyłem się w życiu jednego, że w rękach ludzie mają czasem dużo flag a w duszy mało tej polskości i szacunku dla innych

— odpowiedział Kowal.

To słowa skierowane do PiS? Jak na razie pogardę wobec wyborców drugiej strony wyrażają rozgoryczeni, a wręcz wściekli politycy PO i sympatycy Rafała Trzaskowskiego. Dzielą znów Polskę na niby lepszą i gorszą. Przykładów mamy aż nadto!

CZYTAJ WIĘCEJ: https://wpolityce.pl/polityka/509321-wybierajac-wolna-europe-niech-zabiora-z-soba-pogarde

kpc/TVN24/300polityka

2 thoughts on “1007 Podsumowanie wyboru prezydentóf polin


 1. Czy prezydent Duda będzie walczył z banderyzmem? | Prof. Włodzimierz Osadczy
  5,426 views•Streamed live on Jul 13, 2020
  Media Narodowe

  alalibi
  Może pożyczyć naszym władzą książkę Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce ” Zbrodnie Nacjonalistów ukraińskich dokonane na ludności Polskiej na Wołyniu 1939-1945″ aby wreszcie doszło do nich, że to było ludobójstwo Polaków

  Polubienie


 2. Żydzi o kampanii Dudy: „prymitywny antysemityzm!” Pegasus inwigilował Nowaka? Przegląd Mediów wR24!
  3,816 views•Streamed live 110 minutes ago
  wRealu24

  Adam Jeziorski
  Kurde…. Zmieńcie kolory tego studia bo wyglądają jak izraelskie flagi🤮🤮🤮

  Animas Preston
  W izraelu24 z każdym kolejnym zaproszonym pisowcem , coraz bardziej wiarygodne. Rola już zaczyna unikać zadawania nie wygodnych pytań udawanym prawicowcom Kaczyńskiego

  alina fr
  łał , kolory zmiencie

  Adam Kuna
  I co Andrzeju tyle świec hanukowych na marne

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.