1018 Niegospodarna Polska Partii Interesu Syjonistycznego 01


zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria

wiarus
Nie wskazano „zwijających” gospodarkę, nie uwzględniono także firm kooperacyjnych i „efektu domina”. Skutek zniszczeń jest porażający. Zlikwidowano wszystkie gałęzie przemysłu, a „nie ma” winnych! ?

czesio i muchy
szkoda że w tym artykule nie padają nazwiska likwidatorów polskiej gospodarki ! wałęsa , geremek mazowiecki michnik kwaśniewski kiszczak kaczyński miller i wielu wielu obecnie działających w polityce

halszka
Pierwszym grabarzem polskiej gospodarki był Balcerowicz, szkolony przez Sorosa-spekulanta giełdowego, a drugim był hochsztapler Lewandowski,który za przysłowiową złotówkę sprzedawał najlepsze zakłady

Olo
Główni winowajcy mają się dziś całkiem dobrze, a nawet dalej szkodzą Polsce. Wina bez kary prowadzi do jeszcze większej demoralizacji

olo
gdzie są ci co rozkradli majątek, dlaczego nie siedzą ??

maria
Ale najgorsze jest to że ci co rozkradli te 33% majątku narodowego nie zostali rozliczenie do dnia dzisiejszego.

Aronek
Skoro tak jest to co zrobił PiS, aby rozliczyć przestępców , aw niektórych przypadkach cofnąć sprzeczne z prawem decyzje? Nic? Czyżby współuczestniczył w tym procederze?

ceptyk
Produkowaliśmy dobrej jakości układy scalone o niezawodności nie gorszej niż texasa a Czesie produkowali scalony szajs, który pierwszy się psuł w każdym układzie. Czesi produkują dalej, my nie.

ML
Prosze o wskazanie jednej inwestycji rozpoczętej i ukończonej przez PiS. Slajdy PowerPoint Morawieckiego się nie liczą

Janów Lubelski
Plan był taki, żeby zrobić z Polski kraj pasterski. A najważniejszym dobrem narodowym miała być …. stadnina koni.

https://wpolityce.pl/gospodarka/517399-ekonomista-o-patologiach-deindustrializacji-po-1989-rok

Ekonomista: Gdyby nie skala deindustrializacji, zarabialibyśmy dziś o jedną trzecią więcej. Zlikwidowano 33 proc. majątku narodowego

opublikowano: 3 godziny temu

Jak wyglądałaby Polska, gdyby po roku 1989 nie doszło do likwidacji naszego przemysłu? Do sprawy odnosi się prof. Andrzej Karpiński.

CZYTAJ TAKŻE: Lewandowski gloryfikuje plan Balcerowicza: „Bankrut zamienił się w kraj sukcesu”. Internauci odpowiadają. KOMENTARZE

CZYTAJ TAKŻE: Tak niszczono polską elektronikę. Dramat pracowników firmy „Diora”. Poruszający program Elżbiety Jaworowicz sprzed lat. WIDEO

„Skala tego zjawiska w Polsce po 1989 roku była rekordowa”

Ekonomista, który jest autorem książki „Od uprzemysłowienia w PRL do deindustrializacji kraju” przekonuje, że skala tego procesu w Polsce była zdecydowanie zbyt wysoka.

Choć deindustiralizacja była procesem zachodzącym w wielu krajach rozwiniętych, to skala tego zjawiska w Polsce po 1989 roku była rekordowa. Gdyby nie to, zarabialibyśmy dziś o jedną trzecią więcej – mówi w wywiadzie dla „Przeglądu.

Po 1989 roku „zlikwidowano 1675 zakładów przemysłowych, czyli 33 proc. całego majątku, to europejski rekord – dodaje.

Twierdzi, że jedynie w przypadku 25-30 proc. zakładów likwidacja miała uzasadnienie.

Z pozostałych 70-75 proc. jedna trzecia to efekt spekulacji gruntami, a jedną czwartą stanowiły wrogie przejęcia – przekonuje prof. Karpiński.

Wyższe zarobki

Naukowiec przyznaje, że co prawda produkcja przemysłowa w Polsce po roku 1989 wzrosła, ale wyniki mogłyby być dużo lepsze.

Gdyby nie dopuszczono do tak masowej likwidacji już istniejących zakładów przemysłowych, wyniki te mogłyby być znacznie lepsze/ Bezrobocie o ok. 1,5 mln mniejsze, a zarobki o jedną trzecią wyższe – mówi.

mly/”Przegląd”

…..

https://wpolityce.pl/polityka/517405-w-tygodniku-sieci-mocny-wywiad-z-jaroslawem-kaczynskim

Nowy numer tygodnika „Sieci”! Prezes PiS Jarosław Kaczyński w mocnym wywiadzie: Będziemy twardo bronić naszych wartości

opublikowano: 3 godziny temu

W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński mówi o walce z ofensywą ideologii LGBT, zmianach w rządzie, reformach, a także o tym, czy Polska miała wybór w 1939 roku. (…)

jle_ffm
Czytaj: będziemy twardo bronić stołków i naszego koryta, idąc za myślą bolszewików, że raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy!

@TerazPolska
Dla Polaków pani Natalia Nitek-Płażyńska jest niewinna. Panie prezesie PiS – Jarosławie Kaczyński, martwi pana niedola zwierzątek, czyżby wobec tragedii pani Natalii będzie pan obojętny? Czy pani Natalia broniąc Polskości ma być rozłączona z rodziną i pójść do więzienia? Czy dziennikarze broniący pani Natalii mają być szykanowani z art. 212 kk? Czy nie obiecana wyborcom reforma prawa i sądownictwa winna być najpilniejszym zadaniem i najwyższym nakazem Prawa i Sprawiedliwości? By państwo przestało być słabe wobec silnych i silne wobec słabych i aby „untouchable” stali się w reszcie karalni! (Poza tym uważam, że) kastę należy zniszczyć!

makajaga @makajaga
Należałoby zmniejszyć ilość bezproduktywnych posłów, senat, prezydenta i jego przyboczną kilkusetosobową armię zbędnych urzędników, powinno się zlikwidować jako instytucje zupełnie niepotrzebne. Mamy największą inflację i zadłużenie, najmniejszy PKB, poza tym należałoby też zmniejszyć liczbę ministerstw i ministrów, gdyż mamy w stosunku do innych europejskich krajów ich najwięcej, to są osiągnięcia PIS-u, Kaczyńskiego i uprawiającego niesamowitą propagandę Morawieckiego. Należałoby odsunąć PIS od władzy, gdyż wprowadzając coraz to nowe podatki i bezprawne ustawy w czasie fałszywej pandemii gnębi naród doprowadzająć do ruiny gospodarkę i państwo, które po cichu oddaje wiadomo komu.

Kostek @kostekspeedway1
Dysonans przekazu poraża; to w kontekście nieszczęsnej piątki dla zwierząt. To nie Pis przejmuje lewicową agendę i robi z niej konserwatywny ekologizm, tylko Pis przechodzi zwyczajnie na lewicę, by nie powiedziec na lewactwo, jak słusznie zauważono dziś u Ziemkiewicza w Saloniku politycznym. Żeby przejmowac tematy od lewicy, a nie iść samemu na lewice, to trzeba to robic po swojemu, a oni robią, to tak jakby chciała lewica. Juz nie wspominam o tym, że SLD za swoich rządów nawet nie zbliżył się w swoich fanaberiach do tych pisowskich. Spuśćmy psy z łańcuchów, a to, że trochę z nich zagryzie dzieci, bo ich właściciele nie bedą w stanie zagwarantować szczelności posesji, to skutek uboczny i tak musi być. Czym to sie różni od postawy Spurek? Niczym! To niehumanitarne względem ludzi. Żeby uznawac to za dobre, to trzeba zwyczajnie nie miec dzieci.

rtx
Panie Prezesie, proszę nadal czytać „Balladynę” i żyć w tym swoim zamkniętym wirtualnym świecie, a już wkrótce obudzimy się z ręką w nocniku z powiewającą nad sejmem tęczową flagą.

Dziadek Borowik
Jarosław, był wybór w 1989r? Przyleciał młody Fried z USA i dyktował co mamy robić? Resztę zrobili Żymianie, Gieremki i Mazowieckie! POmysl „przyspieszenia” z POdmiana TW Wolskiego na TW Bolka, Twój?!

Krk
Widzieliśmy już obronę dobrego imienia Polski przed żydostwem w ustawie IPN … więc nie chrzań pan więcej, bo jestes wiarygodny prawie jak Bolek …

Bożena
Baju baju będziem w raju!!! A ustawa przeciw zabijaniu nienarodzonych dzieci gdzie?A ustawa przeciw ideologiiLGBT gdzie?Kiedy wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej?A ustawa przeciw447 gdzie?Skandal!!!

Zigi
Nowa Lewica – Kaczyński, Zandberg, Spurek.

Tyk
Halo tu ziemia panie Kaczyński jak wy bronicie tych wartości? Elektorat pisu tego nie widzi jest wręcz odwrotnie wy lewaczejecie w zastraszającym tempie. Teraz zwierzątkami bardziej się martwicie.

…..


Zdjęcie ilustracyjne / autor: pixabay.com

https://wpolityce.pl/polityka/517336-goraca-dyskusja-ws-ochrony-zwierzat-internauci-podzieleni

Gorąca dyskusja ws. ochrony zwierząt: „Tu nie ma pola do kompromisu”; „Lobby futrzarskie zachowuje się jak lobby aborcyjne”

opublikowano: wczoraj
aktualizacja: wczoraj

Przedstawienie przez Prawo i Sprawiedliwość ustawy dotyczącej ochrony praw zwierząt, która między innymi zakazuje hodowli zwierząt na futra, wywołała niemałą dyskusję w internecie. Użytkownicy Twittera są podzieleni. Część z nich zwracają uwagę, że nowe przepisy mają podłoże ideologiczne, przed którymi Polska powinna przyjąć taką samą postawę, jak w przypadku LGBT. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że tradycyjna postawa jest tożsama z zacofaniem. (…)

Refleksja @kasiawywazona
To bardzo jeśli hodowcy przeniosą się na Ukrainę tam są podatki i praca bardzo potrzebne, aby zierzęta miałay też dobrze a nie jak w Polsce, ta ustawa pokaże intencje zielonych. Dobrze bo czarnoziemy Ukrainy leżą odłogiem – jak to jest możliwe aby celowo bogactwo marnować a potem złodzieja podobnego do Balcerowicza nazywać wyzwolicielem bo znalazł kupca na złoto za grosze ? Czarne ziemie są warte fortune a rosną na nich drzewa bo czekają az ktos kupi „zadłuzone” jak Polskie Stocznie ? Koszmarne, ze ludzie którzy doprowadzają do takiej grabieży żyja na wolności.

kol
A co PiS zrobił przeciw aborcji???

@zbigniewbednarski
A pis PRZEGRA NASTĘPNE WYBORY NA WŁASNE ŻYCZENIE FORSUJĄC LEWACKĄ USTAWĘ I ZDRADZAJĄC POLSKĄ WIEŚ TERAZ FUTERKOWE ,POTEM DRÓB ,NASTĘPNE GWAŁCONE KROWY I MORDOWANE ŚWINIE

filodendron
Dlaczego PiS chce przegrać wybory? Przecież wystarczy zaostrzyć normy hodowlane – Polacy są bardzo kreatywni i się dostosują wymyślając nowatorskie sposoby hodowli służące dobrostanowi tych zwierząt.

7 thoughts on “1018 Niegospodarna Polska Partii Interesu Syjonistycznego 01

 1. https://wpolityce.pl/polityka/517544-dworczyk-premier-przedstawi-plan-marshalla-dla-bialorusi

  Zakończyło się spotkanie w KPRM. Dworczyk: Na spotkaniu liderów UE premier przedstawi tzw. Plan Marshalla dla Białorusi

  opublikowano: za 9 minut
  aktualizacja: za 12 minut


  autor: screen: TVP Info

  „Budująca jest zgodność co do zasadniczej sprawy. Wszystkim politykom, niezależnie od tego, jakie środowisko polityczne, klub czy koło reprezentują, chodzi o kwestię najistotniejszą, jest nią suwerenność Białorusinów” – podkreślił szef KPRM Michał Dworczyk po po spotkaniu premiera z przedstawicielami ugrupowań parlamentarnych. „Na najbliższym posiedzeniu liderów europejskich premier w imieniu Grupy Wyszehradzkiej przedstawi tzw. Plan Marshalla dla Białorusi” – przekazał minister. (…)

  zadęcie
  A to już odbiliśmy Białoruś? Zwyciężyła już UE/USA tego Baćkę? Może skromniej nieco nazwać; PLAN DWORCZYKA?

  BYŁY WYBORCA PiS
  Co to będzie, jak Putin się przeziębi i kichnie porządnie ?…te krótkie spodenki pospadają jak nic…

  AdA
  Wy się w końcu Polską zajmijcie…..

  @MalinaR
  Panie Morawiecki, jak na razie to Polska ma się zadłużyć na 700 miliardów biorąc zwrotna pomoc z UE która pierwszy raz w historii podjęła decyzje żeby z zewnątrz pożyczać pieniądze ze względu na Covid a pan wyskakuje z finansowaniem Białoruskiej gospodarki??? Ja wiem ze jak był pan w banku to dzwonilo się do centrali i ta przelewała środki ale na finansowanie Białorusi to niby skąd weźmiemy? UE ma się więcej zadłużać?

  matka POLKA
  RZĄD zajmij się szpitalami które są w tragicznym stanie POLSKĄ biedą POLSKIMI dziećmi zbierających na leczenie kto nami rządzi zaczynają być rządy które działają na szkodę POLAKÓW

  Polubienie


 2. Kaczyński na TIK TOKU, Uprawia Socjotechniki i Nominuje Morawieckiego – Analiza Komentator Polityka
  6,736 views•Sep 14, 2020
  wideoprezentacje

  John Vermer
  „Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji”, a już na pewno nie na TikTok XD

  marek dabrowski
  Gospodarka się sypie, manewry niedaleko granicy a my zajmujemy się LGBT i zwierzątkami… Historia oceni!!

  Polubienie


 3. Artur Dziambor – PiS ZNISZCZY Polskę?! Spisek przeciwko branży futerkowej i rolnictwu?
  32,127 views•Streamed live on Sep 10, 2020
  wRealu24

  piotr witkowski
  TO NIECH KACZYNSKI ZLIKWIDUJE CHODOWLE KROW ,SWIN,KUR.. SUPERIDIOTYZMY.

  thesiss
  Podatek na cukier bo „niezdrowy” , później opodatkować jaja bo cholesterol , masło, margarynę i olej bo tłuszcze są szkodliwe , koniecznie opodatkować mąkę i produkty mączne w tym chleb i makaron bo zawierają gluten , mleko też bo zawiera laktozę, ziemniaki też szkodliwe bo brzuchy rosną. Zamiast cukru słodzik, najlepiej z Izraela lub USA.

  Dvymitr
  My jesteśmy potęgą w posiadaniu kolejnych zdradliwych ,,rządów” , przedtem tematem zastępczym było – czy jesteś za , czy przeciw aborcji , bo część zawsze była za , część przeciw a oni robili krecią robotę . Teraz tematem zastępczym jest wirus i LGBT , reszta się nie liczy . Ani się tym nie najemy ani w piecu nie napalimy , czemu nie ma rzetelnych informacji , debat i referent , tylko pitu , pitu . Można zarzynać rytualnie zwierzęta – i to jest okey a hodowla zwierząt futerkowych – to be .

  Polubienie


 4. Amerykanie UDERZAJĄ w Polskę! Mosbacher MA DOŚĆ PiS | WIADOMOŚCI
  39,048 views•Sep 14, 2020
  Bądź Na Bieżąco

  zuzia Sibińska
  Juz dawno nie jesteśmy suwerennym krajem …kto twierdzi inaczej jest ślepy lub jest idiota…

  Legendowo
  Moczbacher i Ukraince, wyjazd z Polski, nikt poza zdradzieckimi PISdami was nie chce 😑

  Polubienie

 5. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/517587-dobrze-pamietam-swoj-pierwszy-kontakt-z-branza-futerkowa

  Dobrze pamiętam swój pierwszy kontakt z branżą futerkową. „Miejsce, od którego chciało się jak najszybciej uciec”

  opublikowano: 3 godziny temu
  aktualizacja: 2 godziny temu


  autor: Fot. PAP/EPA

  To zrozumiałe, że w sprawie projektu ustawy zakazującej hodowli zwierząt futerkowych trwa gorąca dyskusja. Po obu stronach są ważne racje, silne emocje i wyraziste światopoglądy. Z jednej cierpienie zwierząt, wyraźnie niekonieczne, bo przecież możemy dziś obejść się bez futer. Z drugiej pewne racje gospodarcze. Piszę pewne, ponieważ obraz jest dość zamazany, niejasny, podkręcony PR-em. Na pewno nie jest to branża, która decyduje o sile polskiego rolnictwa. To są jednak promile ogólnej produkcji. Z pewnością też dla wielu osób kontrowersyjne jest samo zakazywanie działalności gospodarczej w dochodowej dziedzinie, ale tu warto podkreślić, że nigdy w historii nie było tak, że można było zarabiać na wszystkim. Są dziedziny, które nawet libertarianie uznaliby za niegodne, za haniebne. (…)

  DROBNA ZMIANA – wielki koszt
  NO TO TERAZ NIECH ZWIERZĄTKA FUTERKOWE NA PANA GŁOSUJĄ – PANIE PREZESIE! Ja już nie będę. tyle pilnych spraw do załatwienia, ledwie wygrane wybory… BTW: Panie Karnowski, siegasz dna.

  @Leszek19
  Niech się prezes puknie w głowę gumowym młotkiem i nie mówi o dobrych ludziach. Jak trafnie rozjechała Mazurem mądra dziennikarka, aborcji eugenicznej to się nie da zakazać ale ustawę dla zwierząt to da. To nie są dobrzy ludzi !!!

  krasnal
  p Karnowski i poszło w pi u sam pan się skompromitował a pamiętam pana i brata początki partyzanci wolnego słowa i co zostało nic porażka my nie jestśmy lemingami i łykać nie będziemy co się da

  Sarmata
  Król miernot, Czabański, zdemontował Polskie Radio i dobrał się do polskiej gospodarki. Problem abonamentu wciąż leży – górą Salieri polskiej polityki! Więc Karnowski już pędzi z wiaderkiem wazeliny.

  w
  łubu dubu łubu dubu Karnosiu

  Polubienie

 6. https://wpolityce.pl/polityka/517677-wsa-przychylil-sie-do-skargi-bodnara-ws-wyborow

  WSA przychylił się do skargi Bodnara: Decyzja o przygotowaniu wyborów przez Pocztę Polską nieważna. Rażąco naruszyła prawo

  opublikowano: godzinę temu
  aktualizacja: godzinę temu


  autor: Fratria

  Kwietniowa decyzja premiera zobowiązująca Pocztę Polską do przygotowania w maju br. wyborów prezydenckich w trybie korespondencyjnym rażąco naruszyła prawo – uznał we wtorek Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Sąd uznał nieważność tej decyzji. (…)

  JK, MM, PAD – AUT !!!
  Kto odda 70 mln złotych wyrzuconych w błoto ? To były pieniądze Polaków. A jak gospodarz zły to odbiera mu się prawo do gospodarowania !!! Bezkarność + też do sądu i do pudła razem z autorami !!!

  Dymisja
  Morawicki do dymisji skoro świadomie naraził kraj na tragedie w imię politycznego interesu szeregowego posła jednej partii.

  Polubienie


 7. SOLIDARNOŚĆ TO USTAWKA? Prowokacja państw zachodnich czy komunistów? A może obywatelski ruch?
  2,385 views•Premiered 3 hours ago
  Media Narodowe

  Adam 1989
  Wyreżyserowany show dla gawiedzi żeby myśleli, że obalili komunę która po prostu była bankrutem i dlatego wszystko się posypało. Głównym aktorem przedstawienia był półdebil „bolek” Wałęsa celowo wybrany przez służby. Najlepsze jest to, że przedstawienie trwa do dziś A część polskich dzbanow nadal w to wierzy.

  J. F.
  W punkt

  albert
  100% racji

  Wojciech Gaweł
  No raczej nie do końca, został skanalizowany przez Kiszczaka. Przez marionetki np. Wałęsa, choć nie tylko.

  Eleonora Ryszawa
  ale najpierw Gierkowi dali pożyczki jak małpie brzytew by poderżnęła sobie gardło a potem poszło już gładko. Ciemnu lud do dziś wierzy że obalił komunę. Inną sprawą jest że wolę dzisiejsze czasy choć i w tamtych było mi dobrze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.