1030 Koniec „Fortu Trump”, ślizg Judy, czyli wg mendiów Biden nowym presydentem Usraela


Joe Biden, Andrzej Duda / autor: PAP/EPA/ANDREW HARNIK / POOL/Fratria

MW.56
Ten starszy pan, starający się poniżyć Polskę i ubliżający polonii nie zasługuje na żadne gratulacje od polskiego prezydenta

Kasia
Jak mozna gratulowac udanych wyborow skoro byly falsxowane! Masakra!

anonymous
Wszelkie gratulacje byly przedwczesne. To media kreuja fakty i Bindena na prezydenta. Sytuacja jest dramatyczna. Nie zakwestionowanie przez SN wyborow, oznaczaloby ze USA stalyby sie dyktatura

@Użytkownik usunięty 39763
Już odkładając nawet na bok fakt sfałszowania wyborów wielu stanach, co znajdzie swój finał w SCOTUS i możliwe odwrócenie wyników. Domaganie się usankcjonowania tego że uzurpatorska grupa lewaków-właścicieli mediów, całkowicie pozaprawnie obiera sobie zwycięzców, byłoby upadkiem demokracji. Tylko prezydentów Polski i Meksyku było jak dotąd stać na otwarte, odważne i praworządne stwierdzenie w swoich depeszach tego oczywistego faktu, że zwycięzcy wyborów w USA jeszcze nie ma. Jestem dumny z tego że nasz prezydent jest w tym elitarnym gronie głów państw. A cóż, co do „komentarzy”, niczego innego po lewackich liżydupach się nie spodziewałem. Jednak nawet na tym tle wypowiedź Bosackiego to po prostu skandal, który powinien zamknąć tej gnidzie jakiekolwiek przyszłe perspektywy kariery, szczególnie że (o zgrozo!) uważa się on za dyplomatę. To co nasmarował to coś pomiędzy dyfamacją, zdradą dyplomatyczną a obrazą urzędu prezydenta, na co jest paragraf. Ciekawe czy Komisja Etyki Senatu się tym zajmie.

JABOL
A mnie najbardziej bawi podkreślanie, że Bidet jest katolikiem… Przypominam „katolikiem” był Gauleiter Frank, Dzierżyński i są {aż trudno uwierzyć} – Boniecki, Sowa, Ryś i Nycz…

https://wpolityce.pl/polityka/525574-dera-do-opozycji-ws-bidena-gratulacje-bylyby-przedwczesne

Prezydent Duda pogratulował Bidenowi „udanej kampanii”. Opozycja atakuje, Dera: „Oficjalne gratulacje byłyby przedwczesne”

opublikowano: wczoraj
aktualizacja: wczoraj

„Gratulacje dla Joe Bidena za udaną kampanię prezydencką” – napisał wczoraj na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Politycy opozycji krytykują głowę państwa za to, że wprost nie pogratulował Bidenowi zwycięstwa. „Nie ma jeszcze oficjalnych wyników, nie zakończono jeszcze liczenia głosów. Oficjalne gratulacje byłyby przedwczesne” – odpowiedział na te zarzuty prezydencki minister Andrzej Dera. (…)

…..


autor: Fratria/Twitter

Pilot
Przedwczesne gratulacje że strony PAD. Kampania Bidena to w efekcie brak kampanii, bo przez większość czasu przesiedział w domu, kampania była mdła i nijaka, na zasadzie miłości do wszystkich itp.

Waldemar
Sorry, ale NA JAKIEJ PODSTAWIE urzedujacy Prezydent RP gratuluje kandydatowi na prezydenta USA, skoro decyzja, kto zostanie nastepnym prezydentem zapadnie zapewne w sadach USA w grudniu, lub styczniu?

smoke
Prezydent wyrwał sie jak Filip z konopii, a szkoda. Oprócz oficjalnego, było liczenie głosów w systemie kwantowym i nieoznakowane, fałszywe karty nie będa liczone. Trump wygrał z przewaga 80%

re
Czyżby prezydent wcześniej wiedział, kto wygra

M.
Nie rozumiem, dlaczego pogratulował mu kampanii, skoro są głosy, że to nie wygrana chodziło. W takim razie, w domyśle kampania Trump’a nie była dobra?

Patryk
Jaka partia taki prezydent..

alek
Biden pamięta twój „Fort Trump”

Stańczyk
Bardzo ciekawe „gratulacje”, na razie tylko za kompanię wyborczą :))))) SPRYTNIE

ItaJs
Jak ten, ktory w ostatniej chwili zdążył wsiąść na Titanica

https://wpolityce.pl/polityka/525538-prezydent-duda-gratuluje-bidenowi-udanej-kampanii

Prezydent Duda gratuluje Bidenowi: Polska jest zdeterminowana, by utrzymać wysoki poziom i jakość partnerstwa z USA

opublikowano: przedwczoraj
aktualizacja: przedwczoraj

Gratulacje dla Joe Bidena za udaną kampanię prezydencką; w oczekiwaniu na nominację Kolegium Elektorów Polska jest zdeterminowana, by utrzymać wysoki poziom i jakość partnerstwa strategicznego z USA – oświadczył w sobotę Prezydent RP Andrzej Duda.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Joe Biden wygłosi w nocy przemówienie do narodu amerykańskiego. Kim jest nowy prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych?

RELACJA. Media w Stanach Zjednoczonych nie mają wątpliwości: Kandydat Demokratów Joe Biden wygrał wybory prezydenckie

Agencja Associated Press i telewizje CNN, NBC oraz Fox News ogłosiły w sobotę, że kandydat Demokratów na prezydenta USA pokonał w wyborach ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa i zostanie 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Prezydent Duda chce dalszej współpracy polsko-amerykańskiej
Gratulacje dla Joe Bidena za udaną kampanię prezydencką. W oczekiwaniu na nominację Kolegium Elektorów Polska jest zdeterminowana, aby utrzymać wysoki poziom i wysoką jakość polsko-amerykańskiego partnerstwa strategicznego dla jeszcze silniejszego sojuszu

— napisał w sobotę na Twitterze prezydent Duda.

W USA trwa wciąż zliczanie głosów, media oceniają jednak, że przewaga Demokraty jest tak duża, iż może on być pewien liczby głosów elektorskich, która gwarantuje mu prezydenturę. AP przyznała wygraną Bidenowi w Pensylwanii (20 głosów elektorskich) oraz w Arizonie (11). Telewizja Fox łącznie daje Demokracie 290 głosów elektorskich.

Ostateczne wyniki ze wszystkich stanów będą znane prawdopodobnie za kilka tygodni. Prezydent Trump w wydanym oświadczeniu napisał, że wybory jeszcze się nie zakończyły; jego obóz zapowiada walkę podczas ponownych przeliczeń głosów w Georgii i Wisconsin oraz utrzymuje, że w procesie wyborczym dochodziło do fałszerstw.

gah/PAP

https://wpolityce.pl/polityka/525681-a-moze-cos-o-bigosowaniu-komorowski-radzi-pad-ws-usa

https://wpolityce.pl/swiat/525604-republikanie-sprawdzaja-skale-wyborczych-falszerstw

https://wpolityce.pl/swiat/525568-polish-americans-for-trump-wybory-jeszcze-nierozstrzygniete

https://wpolityce.pl/swiat/525591-amerykanska-prasa-podzielona-ws-wynikow-wyborow

https://wpolityce.pl/swiat/525631-slowenski-premier-nie-chce-pogratulowac-bidenowi

https://wpolityce.pl/polityka/525541-przywodcy-ze-swiata-i-byli-prezydenci-usa-gratuluja-bidenowi

https://wpolityce.pl/swiat/525613-najwiekszy-wyborczy-szwindel-xxi-wieku

https://wpolityce.pl/swiat/524884-relacja-trump-czy-biden-w-usa-trwa-liczenie-glosow

https://wpolityce.pl/swiat/525672-amerykanskie-cuda-nad-urna-znow-polegly-sondazownie

https://wpolityce.pl/polityka/525611-wybory-w-usa-to-nie-byla-kolejna-tura-starcia-pis-po

https://wpolityce.pl/swiat/525534-trump-nie-daje-za-wygrana-wiemy-dlaczego-biden-sie-spieszy

https://wpolityce.pl/swiat/525555-trump-nie-uznaje-porazki-to-ja-wygralem-wybory

…..


Paweł Soloch / autor: screen/vod.tvp.pl

wujot
Czy da się być jeszcze bardziej żałosnym niż współpracownicy Dudy i on sam. Konferencja prasowa 18.09.2018 Duda: Powiedziałem, że bardzo bym chciał, abyśmy utworzyli w Polsce stałe bazy amerykańskie, które nazwalibyśmy „Fort Trump”. I głęboko wierzę, że jest to możliwe.

obserwator
Duda: „… American bases in Poland, which we would call “Fort Trump.” https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/remarks-president-trump-president-duda-republic-poland-joint-press-conference/

BHO
Hahaha, wy kłamliwe gnidy, u was nigdy nic nie było powiedziane, wszystkiego sie potraficie wyprzeć w żywe oczy

Zenek
O… teraz Fort Trump to metafora. Na włażenie w d… bez masła.

anonymous
Fort Trump to byla metafora. Co za szokujacy brak charakteru. Akt mentalnej zdrady. Teraz bedzie Fort Bindena- metafora.

Jan
Można „pęc” ze śmiechu.

ML
Duda przecież mowil o Fort Biden, a Fort Trump to fake news

as
„Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem” Ferenc Gyurcsány

Aronek
Bełkotu trudno słuchać.

SLONCE ZOLIBIRZA
MALINIAK I JEGO DYPLOMATOŁKI !!!

wujot
Czy da się być jeszcze bardziej żałosnym niż współpracownicy Dudy i on sam.

obserwator
Konferencja prasowa 18.09.2018 Duda: Powiedziałem, że bardzo bym chciał, abyśmy utworzyli w Polsce stałe bazy amerykańskie, które nazwalibyśmy „Fort Trump”. I głęboko wierzę, że jest to możliwe.

Refleksja @kasiawywazona
nigdy nie wygra uczciwość z matactwem. Taki wstyd, takie jawne kpiny z „demokracji” jawne ruskie metody w USA, jawna Anodina w sztabie – to jest obraz jak nic nierobienie wzmacnia złodzieji i oszustów tak jak w ZSRR ich życie kwitło a pozostałych ? To kierunek odzyskany przez Chiny i Rosję new order to porzadek wg tych mocarstw – reszta to marionetki, Biden o to zadba on juz schodzi ale ugrał bezkarność za przekręty syna i naszego pożal się Boże „Prezydenta” matacza I.

ROBACZEK
dyploMATOLKI! hahahhhaa. w sumie to my kochamy liberalnbe USA. mysmy to w sumie tak tylko zartowali z tymie gejami. łubu dubu łubu dubu. lizemy wszyscy! prawczki na kolana!! ;] NO TO SIE WAM POROBIL

Gość
Jeśli ta lewacka łajza od oszustw wyborczych podtrzyma projekt, to proponuję nazwę „Fort Zombi”.

https://wpolityce.pl/polityka/525670-soloch-nigdy-nie-bylo-mowy-o-nazwie-fort-trump-dla-bazy

Czy coś zmieni się w relacjach z USA? Soloch: „Nigdy nie było mowy, że powstanie baza o nazwie Fort Trump, to była metafora”

opublikowano: 6 minut temu

Zakładamy, że nasze relacje z administracją Joe Bidena ułożą się dobrze, jeśli nie bardzo dobrze; wiele projektów – zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa – jest obecnie w toku i nic nie wskazuje na to, że ten proces zostanie zahamowany – stwierdził w poniedziałek szef BBN Paweł Soloch.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szef KPRM po zwycięstwie Joe Bidena: Relacje polsko-amerykańskie będą rozwijały się tak samo dobrze jak do tej pory

Agencja Associated Press i telewizje CNN, NBC oraz Fox News ogłosiły w sobotę, że kandydat Demokratów na prezydenta USA Joe Biden pokonał w wyborach ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa i zostanie 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Prezydent Andrzej Duda pogratulował w sobotę na Twitterze Bidenowi „udanej kampanii prezydenckiej” i dodał, że „w oczekiwaniu na nominację Kolegium Elektorów Polska jest zdeterminowana, by utrzymać wysoki poziom i jakość partnerstwa strategicznego z USA”.

Soloch: „Pan prezydent pogratulował zwycięstwa Joe Bidenowi”

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego został zapytany w poniedziałek w TVP 1, czy pogratulowanie „udanej kampanii prezydenckiej” – a nie zwycięstwa w wyborach – było nietaktem.

To jest przez naszą opozycję nadmiernie rozdmuchiwane. Pan prezydent pogratulował zwycięstwa Joe Bidenowi, to jest oczywiste. Natomiast doszukiwanie się jakiegoś kontekstu i złej wróżby dla przyszłych relacji polsko-amerykańskich jest nieuzasadnione

— powiedział Soloch.

CZYTAJ TAKŻE: Prezydent Duda pogratulował Bidenowi „udanej kampanii”. Opozycja atakuje, Dera: „Oficjalne gratulacje byłyby przedwczesne”

Co z „Fortem Trump”?

Szef BBN zapewnił, że kontakty między Polską a USA nie ustaną. Wskazywał, że wiele projektów – zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa – jest obecnie w toku i nic nie wskazuje na to, że ten proces zostanie zahamowany.

Pojęcie Fort Trump to był rodzaj metafory, który miała zdynamizować to, co dzisiaj ostatecznie się dzieje w postaci ratyfikacji przez prezydenta umowy polsko-amerykańskiej. Nigdy nie było mowy, że powstanie baza o nazwie Fort Trump, to była metafora

— mówił Soloch.

Bardzo dobre relacje z Barackiem Obamą

Soloch ocenił, że na początku swojej kadencji prezydent Duda nawiązał bardzo dobre kontakty z ówczesnym prezydentem USA Barackiem Obamą, którego zastępcą był wówczas Joe Biden. Z kolei w trakcie kadencji Donalda Trumpa – mówił Soloch – Andrzej Duda odbywał spotkania i konsultacje w think-tankami, jak Atlantic Council, które „bardziej były związane ze środowiskiem Demokratów, niż Republikanów”.

Pewne przyczółki istnieją i zakładamy, że te relacje ułożą się dobrze, jeśli nie bardzo dobrze

— powiedział szef BBN.

Zmiany w polityce zagranicznej USA?

Paweł Soloch pytany był również o to, jak teraz może wyglądać polityka zagraniczna USA.

Asertywność demokratów wobec Rosji ma długą historię

— stwierdził szef BBN.

Jeśli chodzi o Niemcy to zawsze było i będzie kluczowe państwo w polityce USA

— podkreślił.

Szef BBN nie obawia się również o międzynarodową pozycję Polski.

Jeśli chodzi o naszą rolę to ona wzrosła w tym okresie, choćby przez zwiększenie obecności wojsk amerykańskich na naszym terenie i nie sądzę, by zmalała

— powiedział.

Przypomniał również o umowach w zakresie bezpieczeństwa, jakie łączą Polskę z USA.

Zwiększona obecność wojskowa. Mowa jest o około 1 tys. żołnierzy, ale tak naprawdę istotą tej umowy jest kwestia wybudowania potencjału na terenie naszego kraju, który umożliwi w pobyt na naszym terenie co najmniej kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy amerykańskich

— podkreślił.

Na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje, by Ameryka się wycofywała lub myślała o wycofaniu z tych zobowiązań, które zostały podjęte przez ustępująca administrację Trumpa

— zaznaczył Soloch.

kb/PAP/TVP1

https://wpolityce.pl/polityka/525521-nasz-wywiad-biden-a-relacje-z-polska-wiceszef-msz-wyjasnia

https://wpolityce.pl/polityka/525671-jaka-bedzie-ameryka-bidena-prof-legutko-odpowiada

https://wpolityce.pl/polityka/525665-szef-kprm-relacje-polska-usa-beda-rozwijaly-sie-tak-samo

https://wpolityce.pl/polityka/525594-prof-ryba-opozycja-liczy-ze-zwyciestwo-bidena-oslabi-pis

https://wpolityce.pl/polityka/525630-scheuring-wielgus-zachwycona-harris-fogiel-odpowiada

https://wpolityce.pl/swiat/525648-jak-joe-biden-chce-przywrocic-przywodcza-role-usa

https://wpolityce.pl/polityka/525579-michnik-rzady-trumpa-byly-nieszczesciem-dla-swiata

https://wpolityce.pl/swiat/525569-zrobilismy-to-zrobilismy-to-joe-kim-jest-kamala-harris

https://wpolityce.pl/polityka/525524-tylko-u-nas-mularczyk-biden-moze-inaczej-klasc-akcenty

https://wpolityce.pl/swiat/525537-kim-jest-joe-biden-z-jakim-programem-ruszyl-do-wyborow

https://wpolityce.pl/swiat/525532-biden-celebruje-wynikbede-prezydentem-wszystkich-amerykanow

https://wpolityce.pl/polityka/525530-szczerski-bylbym-spokojny-o-relacje-polski-i-usa

https://wpolityce.pl/swiat/525606-ameryka-tanczy-po-wyborach-osobliwe-doswiadczenie-kraski

29 thoughts on “1030 Koniec „Fortu Trump”, ślizg Judy, czyli wg mendiów Biden nowym presydentem Usraela

 1. PMP
  Zdrajca.

  Zbysław
  Żeby tylko slepy Joe nie przesłał tych wojsk na Białoruś. Tak mu się wszystko miesza.

  https://wpolityce.pl/polityka/525745-prezydent-ratyfikowal-polsko-amerykanska-umowe-o-wspolpracy

  Prezydent Duda ratyfikował polsko-amerykańską umowę o współpracy obronnej: Nasi żołnierze stają razem, by bronić wolności. To braterstwo broni

  opublikowano: za 44 minuty
  aktualizacja: za godzinę


  Andrzej Duda / autor: screen tvp info

  Utworzenie w Poznaniu wysuniętego dowództwa V Korpusu Wojsk Lądowych USA i zwiększenie liczby amerykańskich żołnierzy stacjonujących w naszym kraju przewiduje polsko-amerykańska umowa o wzmocnionej współpracy obronnej, którą w poniedziałek ratyfikował prezydent Andrzej Duda. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim. (…)

  Polubienie

 2. https://kresy.pl/wydarzenia/rzecznik-kremla-putin-czeka-na-oficjalne-wyniki-wyborow-prezydenckich-w-usa/


  Dmitrij Pieskow, news.bigmir.net

  RZECZNIK KREMLA: PUTIN CZEKA NA OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW PREZYDENCKICH W USA

  9 listopada 2020|0 Komentarze|w polityka, Rosja, Wydarzenia |Przez Mateusz Pławski

  „Kreml ma nadzieję, że z następnym prezydentem USA uda się zbudować dialog i porozumieć w sprawie normalizacji stosunków” – oświadczył w poniedziałek rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. Podkreślił, że Moskwa zamierza poczekać z gratulacjami do oficjalnego ogłoszenia wyników wyborów.

  Kreml liczy, że uda się zbudować dialog z następnym prezydentem USA i porozumieć w sprawie sposobów normalizacji relacji dwustronnych – powiedział w poniedziałek Pieskow cytowany przez agencję TASS. „Tym bardziej że istotna część tych relacji – chodzi o kontekst stabilności i bezpieczeństwa – dotyczy nie tylko naszych dwóch narodów, ale w istocie narodów całego świata” – dodał.

  Rzecznik Kremla wskazał, że strona rosyjska uważa, że z gratulacjami należy zaczekać do oficjalnego ogłoszenia wyników wyborów.

  Zobacz także: Netanjahu gratuluje Bidenowi: znam cię jako wielkiego przyjaciela Izraela
  https://kresy.pl/wydarzenia/netanjahu-gratuluje-bidenowi-znam-cie-jako-wielkiego-przyjaciela-izraela/

  Pieskow został zapytany, czym obecna sytuacja różni się od tej sprzed czterech lat, kiedy prezydent Władimir Putin niezwłocznie pogratulował wyboru Donaldowi Trumpowi. „Różnica jest oczywista” – odpowiedział rzecznik Kremla.

  „Mają tam nastąpić określone procedury prawne, zapowiedziane przez obecnego prezydenta, dlatego sytuacja jest inna, dlatego uważamy, że właściwe będzie poczekać na oficjalne ogłoszenie wyników” – dodał. Podkreślił, że 4 lata temu nie było podobnych sytuacji.

  Zobacz także: Biden zabiera głos jako prezydent – elekt
  https://kresy.pl/wydarzenia/biden-zabiera-glos-jako-prezydent-elekt/

  Częściowe wyniki wyborów oraz prognozy amerykańskich mediów wskazują, że wybory prezydenckie w USA wygrał demokrata Joe Biden, który zdobył już wymagane 270 głosów elektorskich. Donald Trump do tej pory nie uznał zwycięstwa oponenta. Zapowiedział także podjęcie działań prawnych mających na celu zweryfikowanie wyniku elekcji. Zdaniem Trumpa doszło do nadużyć.

  tass.ru / Kresy.pl

  Polubienie

 3. Kosiarz
  Jak to? Zapytajcie Trzaskowskiego, jaśkowiaka, Simona. Oni wam powiedzą, że zarażają tylko prawicowcy, a lewicowcy to już nie 😉

  xyx
  „Badacze” z Uniwersytetu Stanforda, Kalifornia … Uniwersytet Stanforda jest sPOd znaku ☭ … Nie wsPOminaja o spedach BLM, Antify i reszty lewakow sPOd znaku „Sleepy Joe” 🙄

  Ewa 1
  A to ciekawe … Rzeczywiście, zgromadzenia nie są dobre , tylko … dopiero TERAZ dopiero wpadli ci naukowcy po rozum do głowy ? A Biden siedział w domu i nie jest winien . Dobre sobie .

  zzzzzzzzzz
  lewacka nagonka an trumpa się zaczyna oj pali sie wam grunt pod ..mi komuchy

  Refleksja @kasiawywazona
  a wiece Bejdena nie bo frekwencja zerowa, ale w koperty powkładał głosy trupów nawet i wirusa do zabójczych kopert. Inaczej wiece w Polsce te nie zabijają tylko wzmacniją dzieci – GW chwali matki – lub gejów tatomamy.

  Tyk
  Baranki lewackie a burdy waszej hołoty z antify ile przyniosło zakarzeń. A no tak tam też są takie simonowe mądrale co twierdzą że wirusy lewaków się nie imają.

  marek
  Kobiety nie mogły usiedzieć w domu i same wyszły protestować … napiszcie może kto jest inicjatorem protestów. Każda walka ma swojego inicjatora. A tu winę ponosi Kaczyński

  Mick
  A Baiden to wieców nie organizował????

  Observator
  Dlaczego kmioty atakujecie Donalda Trumpa Koronawirusem tak samo jak Czerwona Zaraza, która dokonała w USA Puczu Wyborczego ! Podobać wam się będzie polakożercza kukła na fotelu Prezydenta US ?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/525869-wiece-trumpa-mogly-doprowadzic-do-30-tys-zakazen-covid-19

  Te dane dają do myślenia! Badacze: „Wiece Trumpa mogły doprowadzić do 30 tys. zakażeń i 700 zgonów”. Jakie będą efekty protestów SK?

  opublikowano: za 5 minut


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: PAP/EPA/Fratria

  Badacze z Uniwersytetu Stanforda zaprezentowali swoje badania dotyczące wpływu osiemnastu wieców w trakcie kampanii Donalda Trumpa na wzrost zachorowań na Covid-19. Według ich szacunków, przedwyborcze spotkania, organizowane czasem bez odpowiednich środków bezpieczeństwa, mogły doprowadzić do 30 tys. dodatkowych zakażeń i prawdopodobnie do ponad 700 zgonów na koronawirusa. (…)

  Polubienie


 4. I kto naprawdę wygrał?
  52,866 views•Nov 10, 2020
  Hanna Kazahari

  Gra wyborcza na dzień 10 listopada 2020.

  xxx yyy
  Masz racje Haniu ! Niech Ci ,ktorzy chca szczepionek ,niech sie szczepia!

  Marek Okrzesik
  Kiedyś uważałem Edytę Górniak za rozkapryszoną celebrytkę ale zmieniłem zdanie o 180 stopni. Pełen szacunek dla tego co robi.

  Monika Derczyk
  Kinga Rusin niech zamknie ryja.Znawczyni wielką.Tez pracuje dla gadów.Szacun dla Edyty Gorniak

  Roman Zawadzki
  21 stycznia Trump zlozy przysiege jako 46 prezydent USA. I Tyler mam do powiedzrnia

  zdzichu faja
  Dokladnie. Spisujemy nazwiska do rozliczenia. Politycy lekarze polincjanci pseudo gwiazdy. Drzew mamy duzo, galezi wystarczy dla kazdego. Za zdrade jest jedna kara.

  Reni
  Moje 10-letnie dziecko zapytało się wczoraj, ” mamo , czy to prawda , że Biden jest pedofilem ?”

  Ywonne Bendhan
  bardzo mądre dziecko ❤

  Angelina
  A moja pokazała mi filmiki z tego niemadrego tic toka fragmentów z Simsonow co pokazane było w tej bajce to co się dzieje z tymi wyborami…pokrywa się…🙉
  Pozdrawiam 🥰❤przesyłam dużo ciepla💗💗💗

  Polubienie


 5. „WHY DO YOU CENSOR US?” Ted Cruz SLAMS Twitter And Facebook During Election Suppression Hearing
  1,314,838 views•Nov 17, 2020
  NewsNOW from FOX

  Watch what’s happening right NOW from FOX. We are a non-stop stream of breaking news, live events and stories taking place across the nation. Experience news as it occurs with limited commentary and no opinion.

  Shelia Cole
  Finally exposing twitter and Facebook for the Frauds they are!

  canadianroot
  It’s all for show. Not a damn thing will happen.

  Polubienie


 6. BREAKING: Josh Hawley Uncovers SECRET Facebook Content Monitoring…
  1,418,864 views•Nov 17, 2020
  NewsNOW from FOX

  Watch what’s happening right NOW from FOX. We are a non-stop stream of breaking news, live events and stories taking place across the nation. Experience news as it occurs with limited commentary and no opinion.

  Deon Morrison
  Why can’t Zuck give straight forward answers? This guy goes all around every question

  Fish poem
  That’s standard operating procedure for well-practiced, habitual liars. Watch Biden, for instance.

  Constitutional Republic
  If he lies to congress, it’s a felony so he dances around it and plays stupid.

  Polubienie


 7. „YOU’RE EXPOSED” Mike Lee GRILLS Zuckerberg and Dorsey Over Republican Bias Claims
  1,262,499 views•Nov 17, 2020
  NewsNOW from FOX

  Topov Pipkin
  „I’m not familiar with the details…” or „I’m buying time to think up a lie”.

  Conrad van Niekerk
  Twitter and Facebook never “make mistakes” towards the left.

  Polubienie


 8. Dominion Executive: Trump is not going to win. I made f***ing sure of that.
  134,701 views•Premiered 2 hours ago
  One America News Network

  One America’s Chief White House Correspondent Chanel Rion spoke with the founder of FEC United, Joe Oltmann, who made a bombshell discovery about a key member of Dominion’s leadership. Here’s more.

  Alyson Yoder
  President Trump won with a landslide victory. Voting fraud bring them down

  BlowoutJoe
  Biden is a Chinese operative. Democrats hate America. This election was rigged and stolen. Treason has been comitted.

  J W
  The FBI director needs to be fired now. If this is not investigated, America is done. Now they are talking about getting rid of republicans. Hello. Are death threats legal?

  Kyle Malone
  Nope. The FBI is corrupted too. They all believe they know better than “we the people”.

  Billy Boyce
  The good people of the United States are going to straighten this out, we will make f***ing sure of that.

  Polubienie


 9. „WHERE DID THE BALLOTS GO?” Rudy Giuliani Questions President Trump’s Drop Lead | NewsNOW From FOX
  52,020 views•Nov 25, 2020
  NewsNOW from FOX

  Pennsylvania Court grants hearing in election integrity case challenging the constitutionality of Act 77 (mail-in ballots).

  Gary and Deb Wi
  All that campaign money that wasn’t needed for campaigning, went to voter fraud. Including judges.

  Dimitri Tkhinvaleli
  No worries. If they don’t listen, nobody cares. Wait till the matter gets to Supreme Court. Then WE WILL see a lot of smiles 😊😊😊

  Joe Hardesty
  That panel looks just as fraudulent as our voting system !! What they don’t know is !! It’s going to effect them as well

  Polubienie


 10. Krotka historia mediow w ju es ej i polinie 4: przedrzeźniacze w akcji czyli parodia samych siebie
  1,272 views•Nov 24, 2020
  Uncle Timo

  Pokazuje medialne wybryki w akcji. Najlepsze i najsmiesniejsze wideo w serii. Poziom hypokryzji = 1000%. Zaklamanie wieksze niz w 1980 latach w PRL. Medja to juz sa pariodia samych siebie.

  Agnieszka Sroczyńska
  Dzięki za super serię…przerażającą..Pozdrawiam.

  andrzej szczesny
  To ten tak zwany wolny swiat do ktorego aspirujemy.

  Uncle Timo
  juz go macie zobacz na ulice wielkich miast w PL macie druga ameryke… gratuluje ;=)

  openworld poland
  @Uncle Timo Mamy przesrane. Będzie Kambodża. Może być.

  Casper Ghots
  Haha Mafia pedofilska Kabała przegrywa!😉🦦

  openworld poland
  Media są ŻYDOWSKIE. Wszystkie.

  Wiesław Jan
  Żymianie opanowali świat i zmierzają wprost do ludobójstwa. Mają rządy, sądy, prasę radio i tv. My możemy działać oddolnie i nie poddawać się, a z czasem, przejść do kontrataku.

  Polubienie


 11. 1.2M Pennsylvania votes could be fraudulent; Election data could ‚easily’ overturn 3 states: analyst
  454,560 views•Nov 28, 2020
  NTD

  00:00 1.2M Pennsylvania Votes Could Be Fraudulent: Expert
  During the Pennsylvania election hearing, a witness claimed that voting machines used in the US were built for manipulating elections. And alleged that according to his team’s research, up to 1.2 million votes could have been altered in Pennsylvania.

  02:25 Questionable Votes Exceed Margin: Analyst
  A data analyst has reviewed voting data in several swing states. He says his findings are enough to overturn the results in at least 3 of them. His evidence appears to suggest the election results could be turned to favor President Trump.

  05:44 Why Georgia’s Audit Did Not Expose Problems
  A lengthy lawsuit released this week in Georgia. The state is in the middle of another recount. An election integrity advocate tells NTD that the first audit didn’t reveal what it should have.

  #VoterFraud #ElectionFraud #GeorgiaElection

  CarGuy
  A recount is insufficient. The votes need to be audited and verified. Dominion is a proven conduit for Voter Fraud.

  Cee Zee
  That is exactly what Jo Biden was referring to when he said they have the most extensive voter fraud system.

  Polubienie


 12. ‚Biggest fraud’ in US history—up to 300,000 fake people voted in Arizona election: expert | NTD
  678,144 views•Dec 1, 2020
  NTD

  Bobby Piton is a managing partner of Pre-Active Investments, LLC and an investment advisor representative of Total Clarity Wealth Management. He used Arizona’s official government data to run his analysis.

  After analyzing the data, he believes this is the „biggest fraud in the history of our constitutional republic is taking place right before our eyes.” He thinks there are between 120,000 and 306,000 fake people who voted in this election. Piton presented his findings and said that he would never have certified Arizona’s election results.

  Chris
  “We have put together I think the most extensive and inclusive voter fraud organization in the history of American politics.” Joe Biden….

  AmusementForce
  Joe Biden wasn’t joking when he said he didn’t need people’s votes to get elected…

  Robert Neuzil
  So now we know how all the demoncrates got elected.

  Polubienie

 13. https://kresy.pl/wydarzenia/youtube-rozpoczyna-usuwanie-filmow-podwazajacych-wyniki-wyborow-w-usa/


  Joe Biden, Donald Trump. Fot. wikimedia, Flickr G. Skidmore. Kolaż Kresy pl

  YOUTUBE ROZPOCZYNA USUWANIE FILMÓW PODWAŻAJĄCYCH WYNIKI WYBORÓW W USA

  11 grudnia 2020|0 Komentarze|w Ameryka, polityka, Wydarzenia |Przez Pawel Krol

  YouTube poinformował w środę, że w wyniku potwierdzenia wyników wyborów w wystarczającej liczbie stanów w USA, platforma zajmie się usuwaniem filmów, które podważają wynik amerykańskiego wyścigu prezydenckiego.

  YouTube ogłosił w środę 9 grudnia, że w wyniku potwierdzenia wyników wyborów prezydenckich w wystarczającej liczbie stanów. Platforma zajmie się usuwaniem filmów, które podważają wyniki wyborów.

  „Naszym głównym celem przed rozpoczęciem sezonu wyborczego było udostępnienie ludziom wiarygodnych informacji, a także ograniczenie zasięgu dezinformacji i usunięcie szkodliwych treści. Prace tutaj trwają i chcieliśmy zapewnić aktualizację” – czytamy w oświadczeniu.

  YouTube przypomina, że wytyczne dla społeczności zabraniają spamowania, oszustw i innych zmanipulowanych materiałów, skoordynowanych operacji wywierania wpływu oraz wszelkich treści, które mają na celu podżeganie do przemocy. Od września platforma zamknęła ponad 8000 kanałów i tysiące filmów. Większość z nich (77%) przed osiągnięciem 1000 wyświetleń.

  „Wystarczająca liczba stanów potwierdziła swoje wyniki wyborów, aby wyłonić prezydenta elekta. Biorąc to pod uwagę, zaczniemy usuwać wszelkie treści przesłane dzisiaj (9 grudnia lub kiedykolwiek później), które wprowadzają w błąd ludzi twierdząc, że powszechne oszustwa lub błędy zmieniły wynik wyborów prezydenckich w USA w 2020 roku. Zaczniemy egzekwować tę politykę już dziś, a w nadchodzących tygodniach będziemy się rozwijać. Jak zawsze, wiadomości i komentarze na ten temat mogą pozostać w naszej witrynie, jeśli istnieje wystarczający kontekst edukacyjny, dokumentalny, naukowy lub artystyczny”.

  Zobacz też: Francja nałożyła 100 milionów euro kary na Google
  https://kresy.pl/wydarzenia/francja-nalozyla-100-milionow-euro-kary-na-google/

  „Chociaż tylko niewielka część łącznego czasu oglądania to treści związane z wyborami, YouTube nadal jest ważnym źródłem informacji o wyborach”. Według portalu średnio 88% filmów w 10 najlepszych wynikach wyszukiwania związanych z wyborami pochodziło z wiarygodnych źródeł wiadomości . Najczęściej oglądanymu kanałami i filmami były wytwory takich marek jak CBS i NBC.

  Zobacz też: Rosyjski konserwatywny kanał Car’grad wyeliminowany z YouTube
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/rosyjski-konserw%E2%80%A6nowany-z-youtube/

  Kresy.pl/YouTube

  Polubienie


 14. $500M from Zuckerberg used to undermine election: report; Relief bill coming soon? | NTD Business
  29,218 views•Streamed live 70 minutes ago
  NTD

  NTD Business News- 12/16/2020
  1. First Federal Hearing on Election Issues
  2. Loeffler Might Object to Electoral Votes
  3. New Report Details Zuckerberg Elections Funding
  4. Unusual Fundraising, Dominion Ownership
  5. Massachusetts Files Complaint against Robinhood Trading App
  6. Relief Bill Coming Soon?
  7. People are Against Lockdowns: Gym Owner
  8. NYC Exodus Cost $34B in Lost Income: Study
  9. FDA Greenlights GMO Pig for Food, Drugs
  10. MSCI Drops 7 Chinese Firms from Indexes
  11. Top UK Auditors Employ over 2K CCP Members
  12. Australia Sues Facebook over User Data
  13. Honda Recalls 1.8 Million Vehicles Worldwide
  14. Boom in Converting Planes to Freighters

  Vilma L.V.
  Zuckerberg, of course, will support left DM and CCP his wife is Chinese. May God help us.

  Amish Gangster
  Zuckerberg also a CCP agent via his Chinese partner.

  Marc Mridul
  Zuckerburg is USA’s and The World’s enemy number one!!! Such a person should be behind BAR and not behind facebook!!

  Polubienie


 15. Americans RIPPED-OFF By Politicians (SJW WOKE FAILS 2020)
  55,164 views•Dec 23, 2020
  SC Reviews

  US politicians tried to pull a fast one on the public by offering them an insulting once off payment.
  How do people like Nancy Pelosi sleep at night?

  This video is intended for comedic purposes. There have been many fails in the year of 2020 so far (some may say the year itself is one big fail in itself) but I’ve managed to sort though the tripe and find some gems to review and react to in a (hopefully) comedic way. From Black Lives Matter (BLM), woke cringe, SJWs, Karens to PC culture we travel the spectrum of failures in this series of vids.

  F.B.I.
  Congress: ‘Take this money and shut up’

  Elizabeth Austen
  We Americans are outraged. These politicians have ended their careers. Trump is the only one who cares about America.

  Robin Hack
  They don’t need barcodes, they need EXPIRATION DATES.

  Polubienie


 16. Senator Lankford Stands with Americans Right to Verify US Election Results
  790,970 views•Dec 16, 2020
  Senator James Lankford

  On Wednesday, December 16, 2020, Senator James Lankford (R-OK) participated in a hearing of the Homeland Security and Governmental Affairs Committee entitled, “Examining Irregularities in the 2020 Election.” The Committee discussed the several irregularities in the 2020 election and how states can protect against election fraud moving forward.

  Polubienie


 17. Ted Cruz ERUPTS From Senate Floor Over Claims of Voter Fraud All of America Needs To See
  30,900 views•Jan 6, 2021
  BlazeTV

  Ted Cruz just ERUPTED from the Senate floor over claims of voter fraud all of America needs to see. WATCH Trump say he will NEVER concede the election:

  James Coffey
  FINALLY THE PEOPLE ARE REVOLTING AGAINST THESE ANTI-AMERICAN SO-CALLED PUBLIC SERVANTS WHO ONLY SERVE THEMSELVES!!!

  Tim DuMoulin
  That would make sense Ted, but they won’t agree – a proper audit will expose their fraud.

  Polubienie


 18. Pence zdradził konstytucję i Amerykę! Prowokacja, czy gniew ludu? T. Puzon wRealu24
  2,167 watching now•Premiere in progress. Started 8 minutes ago
  wRealu24

  Dobromir Kokot
  hahahahaha to ustawka jak zwykle , ale głupia TV wciska ludziom (głupim) ze to zwolennicy trampa weszli sobie kurwa do kapitolu hahahaha załosne

  Polubienie

 19. @ @salamandra
  Śmiech mnie ogarnia co wypisuje KPRP. Dla mnie Białoruś Łukaszenki i USA Bideta i Haris stoją na tym samym poziomie FAŁSZERSTW. USA to nie demokracja tylko nowa DYKTATURA LEWACKIEJ MNIEJSZOŚCI rodem z KOMUNIZMU. To przecież w jedną noc LEWACKA DYKTATURA w USA rozstrzelała 4 niewinnych swoich obywateli. Mają lepszy wynik niż Łukaszenka w pierwszych dniach protestów na Białorusi

  Czesław
  Zatwierdzenie sfałszowanych wyborów to dowód demokracji.

  yupiter @yupiter
  Podobno myślenie ma przyszłość ale nie w Kancelarii Prezydenta. Demokratyczna zmiana następuje przy urnie wyborczej jeżeli nie dochodzi do oszustwa. Lewactwo tak w Polsce jak i w USA wygrywa oszustwem . W Polsce wybory do Senatu na pewno były sfałszowane. Szachrajstwa głosami i w Polsce i w USA to oszustwo i nie można ich nazwać demokratycznymi wyborami.

  Krzysiek
  Nie ma to jak akceptacja sfałszowanych wyborów. To tak jak zapewnienia że szczepionka wymyślona w 6 miesiecy jest bezpieczna i dobrze przebadana. Zyjemy w epoce upadku i kłamstwa.

  dago
  demokracja w sytlu usa: zeby goloswac nie musiz sie wykazac zadnym dowodem tozsamosci, a w nocy naliczone juz glosy nagle zmieniaja wlasciciela, mysle ze domokracja na Bialorusi jest silniejsza

  smok
  Za szybko te deklaracje. Do 20 stycznia jeszcze dwa tygodnie. Wystarczyło posłuchać tych w większości skorumpowanych, zakłamanych senatorów. Wczoraj Trump pokazał jakim bagnem jest US senat.

  Bożena
  To co PAD robi,łącząc veta,haniebme wypowiedzi nt.polskiej historii,zmieniając cyt.wypowiedzi JPII zawsze wtryniając nam jude,który jest ale gościem w Polsce a nie tubylcem świadczy,że Duda to trojan!

  vis
  Nasza duda nie popisała się . Wewnętrzne sprawy USA ? Żenada

  M. Dekiel
  Adrian stwierdził, że skoro są tylko 4 trupy to demokracja jest stabilna. Tuz intelektu.

  Bożena
  To zatwierdzenie przekrętów i sfałszowanych wyborów.Taka to jest demokracja!.

  https://wpolityce.pl/polityka/533936-kancelaria-prezydenta-to-dowod-stabilnosci-demokracji-usa

  Kancelaria Prezydenta RP: Zatwierdzenie przez Kongres wyniku wyboru 46. prezydenta to dowód stabilności demokracji USA

  opublikowano: 3 godziny temu
  aktualizacja: 3 godziny temu


  zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria

  Zatwierdzenie przez Kongres USA wyniku wyboru 46. prezydenta, to dowód stabilności demokracji USA i potwierdzenie, że demokratyczna zmiana następuje przy urnie wyborczej, a nie przez agresywne demonstracje uliczne; wyrażamy uznanie dla siły amerykańskich instytucji – oświadczyła KPRP.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Kongres USA zatwierdził głosy Kolegium Elektorów. Joe Biden został oficjalnie uznany za zwycięzcę wyborów prezydenckich!

  — Prezydent Trump zapewnia, że 20 stycznia przekaże władzę. „Mimo że całkowicie nie zgadzam się z wynikiem wyborów”

  — Prezydent Duda: Wydarzenia w Waszyngtonie to wewnętrzna sprawa USA. Polska wierzy w siłę amerykańskiej demokracji

  Polskę i Stany Zjednoczone, jak podkreślał wielokrotnie Prezydent RP Andrzej Duda, łączy najsilniejsze od lat wielowymiarowe partnerstwo strategiczne oparte na wspólnych wartościach wolności i demokracji

  — czytamy w przekazanym PAP oświadczeniu Kancelarii Prezydenta podpisanym przez prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego.

  Dlatego też, w związku z dokończeniem przerwanego procesu zliczania głosów elektorskich i zatwierdzeniem przez Kongres USA wyniku wyboru 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, wyrażamy uznanie dla siły amerykańskich instytucji demokratycznych

  — głosi oświadczenie.

  Jak podkreślono, zatwierdzenie przez Kongres USA wyniku wyboru 46. prezydenta stanowi „dowód stabilności demokracji amerykańskiej i potwierdza zasadę, że demokratyczna zmiana następuje przy urnie wyborczej, a nie poprzez agresywne demonstracje uliczne”.

  Kancelaria Prezydenta RP pozytywnie odnotowała komunikat prezydenta Donalda Trumpa na temat pokojowego i uporządkowanego przekazania władzy, które nastąpi 20 stycznia br. na ręce prezydenta-elekta Joe Bidena.

  W związku z wczorajszymi wydarzeniami w Waszyngtonie, w imieniu Prezydenta RP, składamy nasze głębokie wyrazy współczucia bliskim ofiar a poszkodowanym życzmy szybkiego powrotu do zdrowia

  — czytamy w oświadczeniu prezydenckiej kancelarii.

  kpc/PAP

  Polubienie

  • Tfu
   Przewały przy wyborach to nie było naruszenie demokracji . Naruszeniem demokracji jest protest przeciwko nim. Prawda Panie Szczerski?I to należy potępić!Demokracja i prawo wg PiS.

   szybko,ładnie i składnie..
   Instytucje amerykańskie wybrnęły z kryzysu demokracji faktycznie w sposób pozytywny – tylko 4 trupy, z czego 1 ujawniony z imienia/ nazwiska. Można już świętować zwycięstwo…

   Morio
   Jak można porównywać protesty społeczne głównie kobiet wywołane okrutną decyzją SK godzącą w ich prawa do wściekłości amerykańskich republikanów okłamanych przez Trumpa że wybory zostały zfałszowane?

   conservative atheist
   Przegrały… t.u.m.a.n.i.e właśnie przyklepano sfałszowane wybory na kilkadziesiąt milionów głosów.

   Szczerski: Miała miejsce poważna próba dla demokracji, którą USA wygrały. W Polsce też mieliśmy takie poważne testy

   opublikowano: za 43 minuty


   autor: screen TVP INFO

   Krzysztof Szczerski, pełnomocnika do spraw utworzenia Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wystąpił w programie „Gość Wiadomości”. Wypowiadał się nt. ostatnich wydarzeń w USA. (…)

   …..

   https://wpolityce.pl/swiat/534008-szef-demokratow-w-senacie-apeluje-o-odwolanie-trumpa

   ANTIFA NA KAPITOLU
   ANTIFA na Kapitolu !Pojawiła się ulotka, która wzywała członków Antify do przebierania się za zwolenników MAGA, aby podżegać do przemocy: http://www.prisonplanet.pl/polityka/falszywa_flaga,p1649283381

   Polubienie


 20. The Capitol Was STORMED! – Everything You Need To Know
  439,775 views•Jan 8, 2021
  AwakenWithJP

  Lt. Lapras
  I need to look up Awoman in my Shebrew dictionary

  jedynywiking
  JP and Wife walk into a restaurant. Waiter: „here is a MENU and WOMENU” 😀

  Emily R
  So „amen & awomen” is them ADMITTING there are TWO genders???

  LenaDesu
  Glad the vaccine ain’t womandatory yet

  Ken O Connell
  North Korea calls itself „The Peoples Democratic Republic of North Korea”.

  J R
  Extremely brave man. Anyone who’s ever tried to sound the alarm has been “suicided” or “heart attacked” Be careful.

  TallahassZ Remington
  „Good evening government property…” So true.

  Polubienie

 21. pisi dzban
  Nasz prezydęt nie może się mylić…

  pytajnik
  A cóż tu było do przewidzenia, ach jaki on jest mundry.

  Obserwator
  Prezydent Duda mówił też o Ford Trump, o szczepionkach które dostaniemy od Trumpa.

  prawy
  Konstytucja amerykańska gwarantuje wnoszenie tzw. obiekcji. Miały być obiekcje i komisja do wyjaśnienia fałszerstw wyborczych. Teraz nic z tego,Bidena natychmiast zaprzysiężono.

  xyx
  Tłum, który wtargnął w środę do Kongresu USA, był częścią wielotysięcznej demonstracji w Waszyngtonie przeciwko fałszerstwom (!!!) wyborczym, odbywającej się pod hasłem „Uratować Amerykę”

  Lepiej napiszcie o tym jak
  lewactwo w USA teraz wyrzuca z pracy wszystkich, którzy poszli wspierać swojego prezydenta. Prezesów, nauczycieli, wszystkich! Nab bruk! Na jakiej podstawie? Koń by się uśmiał – zdjęć i filmików!!!

  https://wpolityce.pl/polityka/534311-spychalski-prezydent-duda-nie-mylil-sie-ws-kapitolu

  Błażej Spychalski: Prezydent Andrzej Duda mówił, że USA poradzą sobie z sytuacją na Kapitolu. Jak widać, nie mylił się

  opublikowano: wczoraj


  autor: Fratria

  Prezydent Andrzej Duda mówił, że Stany Zjednoczone jako demokracja o ugruntowanej pozycji i silnych instytucjach z całą pewnością poradzi sobie z sytuacją na Kapitolu; jak widać, nie mylił się – podkreślił w niedzielę rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. (…)

  Polubienie


 22. Giuliani speaks out again
  19,003 views•Jan 13, 2021
  Pi Zygote

  Rudy Giuliani’s latest video now posted to Rumble he speaks out again about the growing evidence of the January 6th Capital false flag.

  Pi Zygote
  My account will be suspended for according to YouTube. Content that advances false claims that widespread fraud, errors, or glitches changed the outcome of the U.S. 2020 presidential election is not allowed on YouTube…

  Chris R
  These guys aren’t terrorists. Why can’t Rudy simply use the word: „AGENT PROVOCATEUR”???

  Paweł Rac
  We Pols are with you Trump!

  David Potter
  Today 14th Jan, the FBI has cleared Donald Trump of any connection with the riot.!

  Glokk Bear
  BEST regards from Poland 🇵🇱 🦅 DJT legal win 💯

  Ian Knapper
  Rudy it’s not only America they have infiltrated.. it’s here in the UK as well if you loose this fight I fear the world is doomed keep up the good work and have faith my friend ✌🇬🇧🇺🇸

  Maryland 20-20 Watch Watch
  It was a „Deep State” set up and a Scam! The traitors should be found, tried, and hung if found guilty. I am not talking about the rioters I talking about the Politicians that told the police to stand down!

  ShaggyGabe
  God bless Amerika and my homeland Poland. Communism is not a joke guys. Guys loos not so tought but they win and start to put in live stupid and dangeurs things to live.

  Polubienie

 23. źle to wróży
  Biden to niezdarny i tracący kontakt z rzeczywistością klaun, którego deep state i powiązane z nim media korporacyjne osadziły w Białym Domu. A teraz inne klauny będą biły mu pokłony.

  niepatriota
  To jest dramat jak Polska zaprzepaszcza korzyści ze swojego położenia geopolitycznego. Powinna być centrum współpracy i wymiany handlowej pomiędzy wschodem i zachodem a jest jak drzazga w fi….

  taa
  W tym PISie oni chyba musieli zdawac taki egzamin z głupoty i z tępoty żeby sie dostać do tej partii

  https://wpolityce.pl/polityka/535286-szef-msz-administracja-bidena-nie-zmieni-oceny-ws-polski

  Relacje z USA nie ulegną zmianie? Szef MSZ o strategicznym położeniu Polski: Tej optyki administracja Bidena nie ma zamiaru zmieniać

  opublikowano: 4 godziny temu


  autor: Fratria

  Polska leży w strategicznym miejscu dla USA. Tej optyki administracja Joe Bidena nie zamierza zmienić – podkreśla w rozmowie z poniedziałkową „Rzeczpospolitą” minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau. (…)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.