1032 11.11.2020 Partia Interesów Syjonistycznych i ZOMO znów strzela do Polaków w Święto Niepodległości 01


PILNE! Wojna z policją na MN i totalna cenzura mediów? Ator, Rola, Korczarowski, Plewa i Zagórski!
190,938 views•Streamed live 19 hours ago
wRealu24

Marcin Biernacki
Niestety mamy zomo w kraju zamiast policji.

Czujny 4x
Zomowcy w swoim żywiole. Pewnie stare rodziny zomowskie z tradycjami teraz wspólnie z faszystami PISu dobrze się rozumieją. W sumie i faszyzm i bolszewizm to to samo.

Robin Hood
Mosad ostatnio szkolił zomowców w Legionowie do tłumienia niby rozruchów. Prawdziwi policjanci nigdy nie będą się tak zachowywać. Hazarom chodzi o skłócenie społeczeństwa, wywołanie strachu. Morovitz i jego banda robią z naszym krajem to co zrobili na Zachodzie.

E. M.
Przecież ONI-policja(!) pryskali temu człowiekowi(w białej bluzie), z odległości kilkunastu cm, proto w twarz! Do tego ten człowiek nic złego nie czynił i był bezbronny, osłaniał się rękami!To są bandyci nie policjanci! Musieli dostać rozkaz z góry! Kaczyńki, Morawiecki, Duda… won!

marcinw0078
Czy policja w tym kraju nie ma wstydu ?

Jacek Kowal
Dzieci zomowców ubeków i SBeków czyli kumple Bolka

Adam Szpak
Sprzedawczyki, ot i tyle powiem🤔👍😞☹️

Waldemar Sobkowiak
Niektórzy wstyd i przyzwoitość zostawili na porodówce razem z łożyskiem i pępowiną! Pozdro!


PILNE! Prowokacje i brutalne starcia na Marszu Niepodległości! Robert Bąkiewicz NA ŻYWO!
31,059 views•Streamed live 73 minutes ago
wRealu24

alina fr
szok policja dostaje wytyczne kogo mają lać, kogo na rękach nosić, nasi ojcowie dziadkowie w grobie się przewracaja, ten haniebny czyn POLICJANTÓW panie Robercie był doskonale zaplanowany, przyszli ubrani jak na front skandal ,ZROBILI nam Polakom!!!stan wojenny,

Ryszard Ryba
Panie Robercie Warszawa w moich oczach pod władzą lewaków już nie jest stolicą Polski

Rafal Hilbig
Nasi ojcowie i dziafkowie mieli wypisz wymaluj identyczną sytuację.Mieli przed sobą milicję,zomo i ormo.Bakiewicz to kolejny lansiarz, karierowicz.Już go w tv pełno i miekczy jak…..wiadomo.


SZOKUJĄCA BRUTALNOŚĆ! Prowokacje na Marszu Niepodległości? Przegląd Mediów wRealu24!
11,439 views•Streamed live 3 hours ago
wRealu24

Zdzislaw Pogorzelski
Policja pokazała wam kogo ochrania.1 marsz lewactwa był ochraniany przez trzy tygodnie,mimo wulgaryzmu i ataku na księży i kościoły . 2 Marsz patriotyczny był zabroniony przez prezydenta ponieważ panuje zaraza i gówna płynom do Bałtyku . Komu się to nie podoba? Policja Wam z bolszewiom pokazała , kto tu rządzi .

Shadow 8
Chcecie pomilicjanci, aby społeczeństwo, które was utrzymuje ze swoich podatków( bo to nie rząd wam wypłaca pensje, tylko naród), wzięło się za was w waszych miejscach zamieszkania, kim jesteście i do czego kurwa zmierzacie? Prowokacje i represje na manifestacjach przeciw zamordyzmowi covidowemu i marszu niepodległości, a na wielodniowych burdach lewackich łajz pełny luz i wsparcie, nawet trzymanie łap w gaciach przy obijaniu gruszek. Jak wam nie wstyd dowódcy i szeregowi pomilicjanci. jak chcecie to potraficie w sposób cywilizowany okiełznać bandziorów, ale mendy nie chcieliście. DLACZEGO?

GROT7X
Proszę zapoznać się z takimi pojęciami jak „handler”, „fałszywa flaga” czy „strategia napięcia”. Nie są to żadne ukryte informacje. A coś takiego odbywa się już na całym świecie od ubiegłego roku (Hong Kong, Żółte Kamizelki, muzułmańskie gangi, itd). W polityce nie ma czegoś takiego jak przypadek, ba nawet pozorne przypadki w przyrodzie mają ściśle określone podłoże, wywodzące się bezpośrednio z praw natury.
A takie manifestacje oraz protesty to idealna pożywka dla służb oraz różnych agentur i mediów działających dla ściśle określonych celów.

P.S. ten „łatwo palny” bałagan w mieszkaniu z balkonem na 6 piętrze?, to na pewno przypadek, na pewno, a i ta flaga będąca łatwym i widocznym celem… Przypadkowy przypadek goni przypadek. Tyle. Życie.

Blue MSP
To podpalenie to robota warszawskiej antify cieszą się z udanej akcji na tt🤦‍♀️

Katarzyna Niemen
A media pisały, że straty w mieszkaniu są olbrzymie…. Ha ha ha.


Niezła zadyma podczas Święta Niepodległości 2020!
58,504 views•Nov 11, 2020
yellowbox

Marsel Joł joł
I to nazywacie Polska? To nazywacie odzyskaniem niepodległości? XD

6 thoughts on “1032 11.11.2020 Partia Interesów Syjonistycznych i ZOMO znów strzela do Polaków w Święto Niepodległości 01


 1. Warzecha: Kamiński rżnie głupa! To TOTALNA kompromitacja MSWiA! Komendant do dymisji!
  24,390 views•Streamed live 6 hours ago
  Media Narodowe

  Tegoroczny Marsz Niepodległości był inny z wielu względów – obostrzenia, niechęć władz miast i… prowokacje. Red. Łukasz Warzecha o zajściach, działaniu policji i zadaniach, przed którymi stoją organizatorzy Marszu. Zapraszamy do oglądania

  Ziòtek Nowak
  PIS idzie łapa w łapę z lewakami, nie wiem co im z tego przyjdzie, bo tamci nigdy ich, nie zaakceptują, ale takie są fakty.

  Robert Wiśnewski
  Lewactwo nie jest obiektem zainteresowania PIS , bo tam nie zdobęda nowego elektoratu. Z tego powodu walcza z prawicowymi siłami liczac na to że własnie tam znajda nowych wyborców.

  Robert Frączak
  @Robert Wiśnewski to robią wielki błąd, strzelają sobie w kolano, bo takie działania spowodują utratę wyborców. no chyba że nie zależy im na tym, bo już wiedzą że za 3 lata będą rządzić, bo jak to mówią kto liczy głosy ten wygrywa i już mają zaplanowane fałszerstwa.

  Robert Wiśnewski
  @Robert Frączak Jeśli nie byłeś w wojsku to zapytaj starszych kolegów co myśla o swoich kapralach . Każda władza upaja i demoralizuje.Racjonalność nie ma znaczenia.

  Robert Ws
  Ciekawe, czy ci bandyci w tych policyjnych mundurkach sa zadowoleni z siebie !?Pewnie ich żony i matki oraz dzieci z dumą chodzą po ulicach i wychwalają swych bandyckich mężów i synów,jak to z reakcją narodowców walczyli przelewając własną krew! Tą bandycka formację milicyjna należy rozwiązać i powołać nową a ,zbrodniarzy wsadzić na długie lata do pierdla za szkody wyrządzone narodowi i Polsce. Zorganizowana grupa przestępcza z Wiejskiej powinna zostać obalona i poddana kwarantannie w ZK !

  Dariusz Krupiński
  To samo bylo w latach 80 tych i uwczesni sadysci ,mordercy i slugusy systemu zyja dzis na wysokich ” zasluzonych” emeryturach wiec i obecni zwyrodnialcy w mundurach( o hanbo z orzelkiem zamiast swastyk) licza na to samo.

  Zyga Kierownik
  To nie jest policja, tylko MILICJA, ZOMO, ORMO, nie policja

  Stefan Pisarek
  Milicja to antypolska swolocz! Slugusy ktore zyja na koszt narodu popelniajac wobec niego kazda podlosc! Dlaczego te chamskie milicyjne slugusy ,moga isc wczesniej na emeryture? To trzeba podnosic gdy traficie na jakiegos politykiera.

  P W
  Ci ranni milicjanci zostali postrzeleni przez swoich, ponieważ nie rozpoznali przebranych za antifiarzy kolesi.

  Polubienie


 2. PILNE! Strzelająca policja, prowokacje i gaz na Marszu!! Telefony na żywo! Robert Bąkiewicz wRealu24
  23,633 views•Streamed live 5 hours ago
  wRealu24

  Marian Szkliniarz
  Takich wybraliśmy polityków. Oni tylko mają polskie nazwiska i wcale nie dbają o Polskę. To są skurwiele. Dziwie się tylko policji, że działają przeciwko Polakom.

  Szkodnik
  Polacy się obudzą jak już będzie musztarda po obiedzie !

  Elżbieta G
  Też odrazy rzuciła mi się moment z flagą i to jak policja po niej chodziła.Szok

  Jordan Jordan
  Widziała Pani filmik jak chłopak bije policję kijem z flagą? Godne zachowanie patrioty?

  Albert W
  Policja nie chodziła po niej tylko z obrzydzeniem deptała to tak jakby ten policjant tp był nienawidzący Polski mieszkaniec pewnego państwa w Bliskim Wschodzie albo jakiś z za wsch granicy potomek B,…wców

  Lidia BS
  @Albert W //Nie mamy pewności,że ci strzelający do patriotów polskich są policjantami polskiego pochodzenia?

  majkello
  Byłem, widziałem! Policją rozpoczęła zadymę. Wbiegła w tłum z palami bijąc i gazując wszystkich nie patrząc czy to kobieta czy dziadek czy Kibol. Lali wszystkich kto był pod ręką. Od tego zaczęła się zadyma! Trzeba mówić i pokazywać wszystkim jak było bo media już przekłamuja, że Policja się tylko broniła haha

  Glenn Hellrider
  Niestety nie widzialem, bylem gdzies na moscie autem.

  majkello
  @Glenn Hellrider Pod Stadionem Narodowym też widziałem jak było naprawdę. Mam 30minutowy filmik który dzisiaj wyląduje w sieci. Ludzie stali, rozmawiali, robili sobie zdjęcia, było trochę rac ale żadna nie poleciała w stronę policji do momentu bestialskiego ataku ze strony policji. Wbiegli w tłum lać wszystkich i dopiero wtedy poleciały petardy, kamienie i racę. Nie chce już mówić o tych policjantach co biegali między ludźmi po cywilnemu z gazem i palami. ZOMO!!!

  Polubienie


 3. WE WŁOSZECH POLICJA PRZECHODZI NA NASZĄ STRONĘ!
  1,802 views•Nov 11, 2020
  Sebastian Ross
  We Włoszech policjanci przechodzą na jasną stronę mocy. W Anglii już niedługo.

  Polubienie


 4. PIS Wie Że Przegiął! Będą Dymisje Za Akcje Policji na Marszu Niepodległości 2020 Analiza Komentator
  43,447 views•Nov 13, 2020
  wideoprezentacje

  Arek Trip
  PiS zamieniło się w obrzydliwą dyktaturę. Niszczenie gospodarki, służby zdrowia, tworzenie podziałów w społeczeństwie, kłamstwa i oszustwa korupcjogenne, strzelanie do ludzi…. Nawet na Białorusi jest wolność w porównaniu do Polski.

  Kristin2020
  A lekarze nie udzielając pomocy zabijają Polaków. To morderstwo z premedytacją!!!

  intesp777
  Morawiecki i Kaczyński WON Z POLSKI!! Jeśli nie to sami was eksmitujemy!

  Sawris
  Cóż te milicjanty to potomkowie zomowców ich tatusiów… Brawo pis – kraj rozjebany, biznesy zabiliscie, ludzie zdychaja jak psy na wszystko inne niż covid bo żeście zrobili porady telefoniczne na nowotwory.

  Polubienie


 5. Marsz Niepodległości 2020 – Analiza Serii Bardzo Dziwnych Zdarzeń -Komentator Bank Pieniądze Relacja
  106,383 views•Nov 11, 2020
  wideoprezentacje

  Broniarek W
  Tak PiS wywołuje zamieszki z powodu że my chcemy ale nam nie dają a dlaczego to proste ukryją swoją korupcję i rekordowe zadłużenie , przestępstwo najlepiej ukryć zacierając ślady podpalając miejsce przestępstwa

  Paul
  Nie wierze w zdanie „nie bylem na marszu bo nie bylo by na live” sa karty pamieci mozna bylo wrzucic później ktos tu mija sie z prawdą

  Majkel Pakjer
  Ator bał się iść na marsz bo ma rodzinę i nie chce ich zarazić/narazić na stres, co jest bardzo dobrą postawą,ale coraz częściej boi się powiedzieć szczerze,a tylko „kalkuluje” pod widzów 😦

  Black Fire
  Mnie tez nie bylo na marszu pomimo iz mieszka przystanek od centrum :p

  Marek Citko
  @Majkel Pakjer bo na marsz to pewnie sami bezdzietni i bez rodzin przyszli. Każdy tam ryzykował a grubas po prostu obstal zbroję. Najważniejsze że chajs się zgadza.

  Polubienie


 6. Rola u Plewy! KACZYŃSKI większym wrogiem MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI niż TUSK?!
  9,740 views•Streamed live 117 minutes ago
  Media Narodowe

  Aneta Jakubowska
  PiS jak zwykle chciał pokazać jak oni walczą z prawicą aby przypodobać się lewactwu międzynarodowemu a jak zwykle im nie wyszło.

  Arek Trip
  PiSowsko-POwska dyktatura w pełnej krasie. Łukaszenko mógłby się od nich uczyć.

  jolka
  polcja w warszawie podlega ratuszowi ,prowakacja byla od antifi od grupki zwykleych huliganow a takze policja popisala sie , bandziorki w mundurach ,powinni byc wywalani z pracy ,na marszu kobiet opluwali policjantow wyzywali wypier…. uju i co policja stala jak dupa o co tu wiec chodzi,

  Artur
  Czy ktoś podczas tej dyskusji w ogóle rozważał fakt, że to nie była Policja podległa MSW? albo przynajmniej nie taka, która słucha wytycznych ministerstwa? Proszę sobie poszukać reportażu Ewy Stankiewicz, która ewidentnie pokazała, że podczas obchodów 11.11 Policja w Warszawie realizowała rozkazy warszawskiego ratusza. Miała na celu likwidację i blokadę „Rajdu Niepodległości”, po czym rozpędzenie utworzonego tak „Marszu Niepodległości”, plus działania prowokujące w stylu podpalenie mieszkania, atak na empik i pałowanie dziennikarzy. Nawet pada stwierdzenie, „po wszelkie informacje proszę się zgłosić do rzecznika komendy stołecznej policji…” . Ciekawe z kim ma połączenie czerwony telefon na biurku komendanta KSP.

  mario mario
  cała prawda!!! od 4:15 minuty widać jak chuligani i kibole wyciągają opaski z napisem policja https://www.youtube.com/watch?v=0MKkLIMiyWs&t=7s

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.