1044 Koniec Świata? NWO, czyli nowy ład ekonomiczny pod patronatem „papieża Franciszka”, Rothschildów, Rockefellerów, itp.


Papież Franciszek / autor: PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

gostek
jeśli w takiej inicjatywie biorą udział Rothschildowie, Rockefellerowie i… ONZ to musi się udać:)

ILUZJA
DIABEL, PEDOFIL-JEGO PRZYJACIEL Z ARGENTYNY DOSTARCZAL SIEROTY Z DOMOW DZIECKA !!!JEST ZDJECIE JAK LIZE DLONIE ROTHSCHILDOM!!!JEZUITA ANTYKATOLIK!!A KOSCIOLY ZAMKNIETE!TRADYCJE RODZINNE ZLIKWIDOWANE!

Zaniepokojony
Nie rozumiem i nie pojmuję. Przecież Rotshildowie i Rockefellerowie to ni mniej niż więcej tylko masoneria. Oni na pewno nie dążą do pomagania tylko do ograniczenia wolności.

Vick
czerwony Franek podpisał pakt z demonami finansjery

bravo
no i wyszedł Franciszek z worka. Jeśli ktoś myślał że on jest papieżem kościoła katolickiego to się grubo pomylił.

prometeusz
założyli ornaty i na mszę dzwonią. Żydowskie paskudztwo zbajerował tego argentyńskiego głupka.

zybi
Żaden ,ale to żaden Zyd nie zrobi nic bezinteresownie bez zysku dla siebie, ten geszeft firmowany przez Papieża to najwiekszy geszeft tego ŚWIATA to zwykły szwindel tylko wrog ten Papiez zyskał

Pat
Ucho igielne oraz wielbłąd. Bajeczka dla owieczek.

Zrobią to ?
Celem nowej organizacji non-profit jest„budowanie bardziej sprawiedliwych, bardziej sprzyjających” itd W takim razie niech najpierw Watykan, Rothschildowie, Rockefellerowie pozbędą się swojego majątku

@wuka54
Wymienieni potentaci i działalność NON PROFIT !!! Kto w to uwierzy ten sam siebie oszuka .

majka
Od zasze twierdzę że to antychrysyt twarz wypełniona zlem że już ukryć sie tego nie da

Włodek
czyli papież już otwarcie włącza się do „Wielkiego resetu” ? Zmiana nazwy z NWO, bo ta już jest passe? Czekam teraz na ogłoszenie, ze Talmud powinien być studiowany w seminariach.

Astor
Niby papież w komitywie z diabłem chce zmieniać świat. To koniec kościoła katolickiego.

https://wpolityce.pl/kosciol/530657-nowy-lad-ekonomiczny-pod-patronatem-papieza-i-rothschildow

Nowy ład ekonomiczny pod patronatem papieża i Rothschildów? Watykan zwołuje biznesowych gigantów, by zawrzeć nowy sojusz

opublikowano: 25 minut temu

Ponad sto największych firm i inwestorów na świecie, pod patronatem papieża Franciszka, utworzyło w Watykanie Radę na rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu. Ma ona dążyć do fundamentalnych zmian gospodarczych.

Ruch zainicjowany przez Lynn Forester de Rothschild, którego Franciszek został przewodnikiem, zrzesza szefów Bank of America, Visa, Mastercard, Allianz, BP, Johnson and Johnson, Estee Lauder, przedstawiciele Rothschildów, Rockefellerów i Fundacji Forda oraz ONZ i OECD.

CZYTAJ TAKŻE:

— Papieska encyklika „Fratelli tutti” w dobie pandemii: „Widzieliśmy, co stało się z osobami starszymi w niektórych częściach świata”

— NASZ WYWIAD. O. Roman Laba: Czym się różni chrześcijańskie rozumienie braterstwa od rozumienia masońskiego

Ostrzeżenia papieża kierunkiem działań

Według Lynn Forester de Rothschild, rada „będzie kierować się ostrzeżeniem papieża, by słuchać płaczu ziemi i płaczu biednych”.

Celem nowej organizacji non-profit jest „budowanie bardziej sprawiedliwych, bardziej sprzyjających włączeniu społecznemu i zrównoważonych podstaw ekonomicznych dla świata” poprzez gromadzenie wystarczających wpływów sektora prywatnego i publicznego, aby napędzać systematyczne zmiany. Jego zasady przewodnie to zaufanie, uczciwość, odpowiedzialność, dynamizm i zrównoważony rozwój – zdefiniowane w kategoriach ludzi i planety.

Przystępując do Rady, przedsiębiorstwa zobowiązują się opracować wymierne cele w zakresie osadzania tych zasad w swoich modelach biznesowych i swoim zewnętrznym zaangażowaniu oraz informować o postępach zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju ONZ. Na dzień 8 grudnia 28 organizacji podjęło 231 zobowiązań dotyczących takich kwestii, jak zmiany klimatyczne, odpady, równość rasowa i równość płci.

Nowa Rada jest również wspierana przez specjalnego wysłannika ONZ ds. Działań w dziedzinie klimatu i finansów Marka Carneya,

Wątpliwości

Jednak wokół inicjatywy pojawia się wiele wątpliwości, chociażby dotyczących tego, dlaczego członkowie organizacji nie zaczynają od zmian w swoich korporacjach, przeznaczając część funduszy na większe wsparcie swoich pracowników. Wątpliwości, co do działań rady, ma również biznesowy magazyn „Forbes”.

Ciśnie się na usta pytanie, czy aby ta organizacja nie okaże się tylko PR-owym strzałem w dziesiątkę dla prezesów. Będą grzać się w blasku przychylności mediów, cnotliwie pokazując jacy są wspaniali i troskliwi

— zastanawia się magazyn.

Zobowiązania założycielskie obejmują zarówno udzielanie pożyczek rodzinom o niskich dochodach, jak i sadzenie drzew na dużą skalę.

wkt/Politico/RMF FM

…..


autor: Fratria

@xloko
Pan Brgoglio liczy na to, że mu pewna Greta ze Szwecji z wdzięczności zrobi laskę.

@kamil
Soros w sutannie

@Trochę_realizmu
Ciekawe kiedy dowiemy się, że jest 11-te przykazanie – nie będziesz spalał paliw kopalnych 😉

nw159
To nie jest żaden papież, to mason i lewak udający papieża.

co my tu mamy?
Idzie postęp. Niedługo na Placu Św. Piotra tylko wiater będzie hulał.

Zbyszek
To znaczy, nawet nikt nie będzie tam oddychał. W sumie to 3 Tajemnica Fatimska

Jerry
Zero emisji dwutlenku węgla? Czyli co, mam nie oddychać?

Zahar
Francek przy wyborze papieża będzie herolda posyłał, dokumentów w kominku nie palił ,świec przy ołtarzu też,zniczy na cmentarzach palić zabroni bo CO2 przekroczone.Ludzie gdzie żyjemy!!

Sceptyk
czyli Watykan pozamyka wszystkie swoje „fabryki” wszędzie będą chodzili na piechotę, nie będzie korzystał z oświetlenia ani ogrzewania? Wzniosłe te cele I dlatego Rothschildów zaprasza do współpracy?

Dąbrowa
A jak będzie konklawe, to z czego zrobią dym?

bob
Franciszku moze lepiej zajmij sie sprawa Mccaricca i tym lipnym raportem w tej sprawie wiedziales o tym pedale od 2013 roku i przez siedem lat nic sie nie dzialo

strun
Watykan ma taką dużą powierzchnię i tak duże PKB i rozwiniętą gospodarkę, że może sobie pozwolić na tak wielkie inwestycje.

CO NA TO CHINY NIEMCY
BELZEBUBIE

as
To czekam jeszcze na jego spotkanie z lamparcicą.

dobrazmiana
Jak to dobrze przy niedzieli poobrzucać inwektywami i kalumniami papieża. Od razu człowiek się lepiej czuje i głębiej może przeżyć niedziele.

Ciekawe
koniec świec ?

OOO
DO JAKICH BZDUR DOSZEDŁ PAPIEŻ WOLNOMULARZ.

https://wpolityce.pl/swiat/530630-watykan-zobowiazuje-sie-do-zerowej-emisji-netto-do-2050-roku

Watykan zobowiązuje się do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 roku. Papież wezwał inne kraje do wyznaczenia podobnego celu

opublikowano: wczoraj

Watykan zobowiązuje się do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla do 2050 roku – zapowiedział w sobotę papież Franciszek. Zaapelował do wszystkich krajów o wypracowanie strategii z takim celem.

W przesłaniu wideo do uczestników międzynarodowej konferencji, zorganizowanej w internecie w związku z 5. rocznicą zawarcia porozumienia klimatycznego na szczycie w Paryżu, papież powiedział:

Obecna pandemia i zmiany klimatyczne, które mają nie tylko znaczenie dla środowiska, ale także etyczne, społeczne, ekonomiczne i polityczne, wpływają przede wszystkim na życie najuboższych i najsłabszych.

Kryzysy te, dodał Franciszek, „wymagają od nas obowiązku krzewienia, przy zbiorowym i solidarnym wysiłku, kultury troski, w której centrum będą godność ludzka i dobro wspólne”.

Oprócz przyjęcia niektórych norm, których nie można już przełożyć, konieczna jest strategia, która zredukuje emisję netto do zera

—oświadczył.

Następnie papież zadeklarował:

Państwo Watykańskie przyłącza się do tego celu. Zobowiązuje się do osiągnięcia zerowej emisji netto przed 2050 rokiem, intensyfikując wysiłki na rzecz ochrony środowiska, podejmowane tutaj od kilku lat i umożliwiające racjonalne wykorzystanie zasobów naturalnych.

Z drugiej strony, oświadczył papież, „Stolica Apostolska jest zaangażowana w krzewienie integralnej edukacji ekologicznej”. Jak zauważył, krokom politycznym powinien towarzyszyć proces edukacyjny na rzecz „braterstwa i przymierza między człowiekiem a środowiskiem”.

Nadeszła pora, by zmienić kurs. Nie okradajmy nowych pokoleń z nadziei na lepszą przyszłość

—wezwał Franciszek.

kk/PAP

43 thoughts on “1044 Koniec Świata? NWO, czyli nowy ład ekonomiczny pod patronatem „papieża Franciszka”, Rothschildów, Rockefellerów, itp.

 1. Ech
  Będzie akcja terroryzowania narodu, żeby zmusić do „wyszczepiania”

  światowy wajchowy
  trzecia fala, piąta fala, 852. fala, cyrk pseudopandemii trwa, ma trwać niszczenie edukacji, gospodarki, religii, ma trwać sadystyczne straszenie od rana do wieczora, dość tego, koniec tego wariactwa

  Łysy
  Dajcie ludziom żyć!!! Bo to się naprawdę źle skończy dla wszystkich! Nikt tej tyrani dłużej nie zniesie! Ja juz nie wierze w żadne ‘fale’ ale widzę postępujący totalitaryzm i kontrole!

  @kamil
  Przedwczorajsze „Warto Rozmawiać” w TVP, świetny red. Pospieszalski .

  Warto obejrzeć, można sobie wyrobić opinię, z jak aroganckim i zdemoralizowanym przeciwnikiem musi się mierzyć społeczeństwo.

  ILUZJA
  RZAD UMIE TYLKO STRASZYC I ZABIJAC POLAKOW !!!!GDZIE CHOWANI SA PONAD 500 ZMARLYCH NA KORONE SWIRUSA LUDZIE ? W DOLACH Z WAPNEM???NORYMBERDZKI KODEX Z 1949 R. EKSPERYMENTY NA LUDZIACH SA ZAKAZANE!!

  Tom
  Polacy bardziej obawiają się kolejnych działań tego szalonego rządu niż kolejnych fal pandemii.

  Nowa
  Otwierać wszystko restauracje i kawiarnie i firmy które bankrutują a gospodarka w ruinie dac ludziom normalnie pracować a nie jakieś jałmużny i wasze wirusy

  Anda
  Zarżnąć gospodarkę a bachory posłać do szkoły. To polityka tego rzadu

  stary
  Jak nie pomoze trzecia to bedzie czwarta ,zeby tylko zniszczyc małe firmy a i panstwa na dorobku tez.

  ms
  zamiast się bać to proszę pozwolić stosować amantadynę, osocze też jest bez badań klinicznych a mimo to jest stosowane, więc dlaczego nie stosować czegoś, co się w praktyce sprawdziło

  bolo
  Gdzie jest amantadyna, respiratorowi mordercy?

  Lysy
  Bardziej niż ‘trzeciej’, czwartej, piatej i 999tej fali koronaświrusa obawiam się totalniackiego zamordyzmy pod dyktatem NWO, Sorosa, Gatesa i KPCh

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531092-rzad-obawia-sie-trzeciej-fali-pandemiibeda-nowe-restrykcje

  TYLKO U NAS. Rząd obawia się trzeciej fali pandemii. Będą nowe restrykcje? „Chcemy wiedzieć, jaka jest skala obchodzenia przepisów np. w hotelach”

  opublikowano: 4 godziny temu


  autor: PAP/Tytus Żmijewski

  Jak wynika z informacji portalu wPolityce.pl, rząd zastanawia się nad wprowadzeniem nowych obostrzeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Chodzi m. in. o uszczelnienie przepisów, które są obecnie bardzo często lekceważone bądź obchodzone.

  Dane są niepokojące. Boimy się, że w czasie gdy będziemy realizowali program szczepień jednocześnie będzie musieli walczyć z trzecią falą pandemii. Przed tą trzecią falą, która może nadejść w styczniu i lutym, mocno przestrzegają rząd specjaliści z naszej rady epidemiologicznej. –

  — słyszymy od osoby doskonale zorientowanej w sprawie z kręgów rządowych.

  M. in. dlatego rząd nie zamierza na razie otwierać kolejnych branż gospodarczych. Zamierza także uszczelnić dziury, choćby tę pozwalającą na wypoczynek pod pretekstem „wyjazdu służbowego:

  Ta szara strefa nas nie cieszy. To jest takie granie na nosie i rządowi, i społeczeństwo. Trzecia fala jest zbyt poważnym zagrożeniem, byśmy mogli to tolerować –

  — mówi nasz informator. Czy więc możemy spodziewać się zniesienia prawa do nocowaniu w hotelu jeśli podróż ma charakter służbowy?

  Analizujemy tę sprawę. Chcemy mieć jasny obraz sytuacji, chcemy wiedzieć, jaka jest skala łamania i obchodzenia przepisów np. w hotelach. Po tym, gdy uzyskamy odpowiednie dane, podejmiemy decyzję.

  Rząd martwi się także niską skłonnością Polaków do szczepień, co pokazało m. in. badanie pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl

  CZYTAJ: Szokujący sondaż w sprawie szczepionek na COVID-19. Bardzo duży poziom niechęci Polaków. Co z tym można zrobić? SPRAWDŹ wyniki!
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/529368-szokujacy-sondaz-w-sprawie-szczepionek-bardzo-duzy-sprzeciw

  Niektórzy eksperci twierdzą, że trzeba zaszczepić 70 proc. populacji, by pandemia stała się historią. Inni, że wystarczy mniejszy procent. W naszej ocenie jeśli zaszczepimy 40-50 proc., już będzie znacznie lepiej. Chcemy dążyć do zaszczepienia przynajmniej 50 lub 60 proc. ludności –

  — słyszymy.

  Przedstawiciele rządu podkreślają, że poważne środowiska medyczne są absolutnie zgodne co do tego, że nie ma innego wyjścia z sytuacji niż szczepienia. Zresztą szczepionki wybawiły ludzkość od takich chorób jak polio czy ospa.

  Dzięki szczepionkom żyjemy w lepszym świecie.

  Najpierw szczepione mają być służby medyczne, później służby mundurowe i nauczyciele, a w kolejnych transzach osoby najstarsze.

  Rząd nie rozważa jednak pełnego lub ograniczonego lockdownu, który znów ogłaszają liczne kraje w Europie – choćby Holandia, Niemcy, Irlandia i Litwa.

  Takiego lockdownu nie będzie. Nie będzie także godziny policyjnej, choćby z tego względu, że w Polsce to się bardzo źle kojarzy. Jeżeli dane pokażą jednak, że liczba zakażonych rośnie, wprowadzimy kolejne restrykcje –

  — słyszymy od miarodajnej osoby.

  Najnowsze informacje w sprawie restrykcji premier i minister zdrowia przekażą Polakom jeszcze przed Świętami, być może już w czasie czwartkowej konferencji prasowej.

  Skaj

  Polubienie

 2. a1
  Nie widzę ani raz użycia słowa ‘Chrystus’. Czy wywiadu udziela socjolog, czy może Papież? Czytam, że papież, i oczom nie wierzę, bo czuję, że bardziej martwi się o swoje życie niż o wspomożenie DUCHA

  Stanley
  Szanowny Papieżu! Chętnie oddam Ekscelencji swoją szczepionkę i proszę się zaszczepić po raz kolejny. Kościół był zawsze głosem rozsądku i obrony wiernych przed złem. To co mówi Francszek temu zaprzecza

  @j.s.
  Marksistowsko-feministyczno-utipijny przekaz. Ani słowa o Bogu, ani słowa o tym, że szczepionki są nieetyczne, i że żądamy etycznych, ani słowa o Chinach, o prześladowanych chrześcijanach ani o największym zagrożeniu dla światowego pokoju, jakim jest aborcja.

  wielki wezyr
  to jest papiez?to zwykly przebieraniec-globalista!!!

  L
  Ja już od dawna nie mam złudzeń że to belzebub.

  Pastuszek
  Udostępnij tajne archiwa watykańskie i zgromadzoną w nich wiedzę naukowcom ty antychryście

  eee
  Nikt uczciwy nie jest w jednej łodzi z tym komuchem 😉

  ren
  Rozumiem, chodzi o to, że łódź jest mocno przepełniona a dzięki szczepionce bardzo znacznie się wyludni. Ludzie z łodzi wioślarzom lżej.

  https://wpolityce.pl/kosciol/531279-papiez-apeluje-o-dostepu-do-szczepionek-dla-wszystkich

  Papież apeluje o zapewnienie dostępu do szczepionek dla wszystkich: „W obliczu pandemii jesteśmy w jednej łodzi”

  opublikowano: 41 minut temu


  Papież Franciszek / autor: PAP/EPA

  Papież Franciszek zaapelował o zapewnienie wszystkim dostępu do szczepionek przeciw Covid-19 i do podstawowych technologii potrzebnych do pomocy chorym oraz najuboższym i najsłabszym. Apel zawarł w orędziu na Światowy Dzień Pokoju obchodzony 1 stycznia.

  CZYTAJ TEŻ:

  -Papież: Przeklinanie jest stylem diabła. Prośmy Boga o odrobinę Jego stylu, by nigdy nie przeklinać i przekształcić nasze życie w dar
  https://wpolityce.pl/kosciol/530604-papiez-mowic-dobrze-jest-stylem-boga-przeklinanie-diabla

  -Papież: Boże Narodzenie będzie bardziej religijne, prawdziwe. Niech trudności pomogą nam wyjść z konsumpcjonizmu
  https://wpolityce.pl/kosciol/531118-papiez-boze-narodzenie-bedzie-bardziej-prawdziwe

  Przesłanie papieża

  Hasłem ogłoszonego w czwartek w Watykanie orędzia są słowa: “Kultura troskliwości jako droga do pokoju”.

  Franciszek życzył wszystkim, aby w nowym roku ”ludzkość postępowała na drodze braterstwa, sprawiedliwości i pokoju między osobami, wspólnotami, narodami i państwami”.

  Rok 2020 upłynął pod znakiem wielkiego kryzysu sanitarnego Covid-19, który stał się zjawiskiem wielopłaszczyznowym i globalnym, pogłębiając silnie ze sobą powiązane kryzysy, takie jak kryzys klimatyczny, żywnościowy, gospodarczy i migracyjny, oraz sprawiając ogromne cierpienia i trudności

  —napisał.

  „Myślę – dodał Franciszek – przede wszystkim o tych, którzy stracili członka rodziny lub bliską osobę, ale także o tych, którzy znaleźli się bez pracy.”

  Rola służby zdrowia

  Wspomniał o lekarzach, pielęgniarzach, farmaceutach, naukowcach, wolontariuszach, kapelanach oraz pracownikach szpitali i ośrodków zdrowia, którzy – jak zaznaczył – „robili, co w ich mocy, i nadal to czynią z wielkim wysiłkiem i poświęceniem, do tego stopnia, że niektórzy z nich zmarli, starając się być u boku chorych, ulżyć ich cierpieniu lub uratować im życie”.

  Apel papieża

  Oddając cześć tym osobom, ponawiam apel do decydentów politycznych i sektora prywatnego o podjęcie odpowiednich środków w celu zapewnienia dostępu do szczepionek przeciw Covid-19 i podstawowych technologii potrzebnych do pomocy chorym i tym wszystkim, którzy są najubożsi i najbardziej wrażliwi

  —wezwał.

  Franciszek odnotował, że na świecie „nabierają niestety nowego rozmachu różne formy nacjonalizmu, rasizmu, ksenofobii, a nawet wojny i konflikty, siejące śmierć i zniszczenie”.

  Zaapelował o odrzucenie mentalności „obojętności, odrzucenia i konfrontacji”.

  Papież zwrócił uwagę, że uczynki miłosierdzia stanowiły rdzeń działalności charytatywnej Kościoła pierwszych wieków, a ówcześni chrześcijanie dzielili się, aby nikt z nich nie był w potrzebie, i „starali się, aby wspólnota była domem gościnnym”, gotowym do zatroszczenia się o najsłabszych.

  Tradycja ta – zaznaczył – stała się siłą napędową nauki społecznej Kościoła jako cenne dziedzictwo zasad. Wśród nich wymienił promowanie godności każdej osoby, solidarność z ubogimi i bezbronnymi, troskę o dobro wspólne i ochronę świata stworzonego.

  Każdy człowiek – napisał Franciszek – jest stworzony, aby „wspólnie żyć w rodzinie, we wspólnocie, w społeczeństwie, gdzie wszyscy członkowie są równi pod względem godności”.

  Papież wyjaśnił, że każdy aspekt życia społecznego, politycznego i gospodarczego znajduje swoje wypełnienie, gdy służy dobru wspólnemu.

  Wszyscy jesteśmy równi wobec pandemii

  W obliczu pandemii – zaznaczył – „zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy w jednej łodzi, wszyscy słabi i zdezorientowani, ale jednocześnie ważni i niezbędni, wszyscy wezwani, by wiosłować razem, bo nikt nie ratuje się sam i żadne odizolowane państwo narodowe nie może zapewnić swoim mieszkańcom dobra wspólnego”.

  Zdaniem papieża solidarność wyraża w konkretny sposób miłość drugiego człowieka, nie jako mgliste uczucie, ale jako „mocną i trwałą wolę angażowania się na rzecz dobra wspólnego”.

  Solidarność pomaga nam widzieć drugiego – zarówno jako osobę, jak i, w najszerszym tego słowa znaczeniu, jako lud czy naród – nie jako dane statystyczne czy środek, który można wykorzystać, a następnie wyrzucić, gdy nie jest już użyteczny, ale jako naszego bliźniego, towarzysza w drodze

  —dodał.

  Papież wyraził przekonanie, że pokój, sprawiedliwość i ochrona środowiska naturalnego są ściśle ze sobą związane i nie można ich oddzielać.

  Zaapelował, by w czasach zdominowanych przez kulturę odrzucenia i w obliczu pogłębiających się nierówności wewnątrz państw oraz pomiędzy nimi „nadać wspólny kurs procesowi globalizacji”, „kurs prawdziwie ludzki”.

  Konieczna jest według papieża „kultura troskliwości”, by wyeliminować wiele nierówności społecznych. Będzie to w jego ocenie możliwe dzięki powszechnej pierwszoplanowej roli kobiet w rodzinie i we wszelkich dziedzinach życia społecznego, politycznego i instytucjonalnego.

  Kompas zasad społecznych, niezbędny do promowania kultury troskliwości, jest również wskaźnikiem dla stosunków między państwami, które powinny być inspirowane braterstwem, wzajemnym szacunkiem, solidarnością i przestrzeganiem prawa międzynarodowego

  —wskazał.

  Ochrona praw człowieka

  Położył nacisk na konieczność ochrony i propagowania podstawowych praw człowieka, które są „niezbywalne, powszechne, wzajemnie zależne i powiązane ze sobą”, a także poszanowania prawa humanitarnego.

  Jakże wiele środków trwonionych jest na broń, zwłaszcza jądrową, środków, które można by wykorzystać do realizacji ważniejszych priorytetów, dla zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, takich jak wspieranie pokoju i integralnego rozwoju ludzkości, walka z ubóstwem, zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych

  —dodał.

  Papież wystąpił też z inicjatywą utworzenia z pieniędzy przeznaczanych na broń i inne wydatki wojskowe Globalnego Funduszu w celu definitywnego wyeliminowania głodu i przyczynienia się do rozwoju krajów najuboższych.

  Wyraził przekonanie, że przywódcy religijni mogą odgrywać niezastąpioną rolę w przekazywaniu wiernym i społeczeństwu „wartości solidarności, poszanowania różnic, akceptacji i troskliwości o najbardziej wrażliwych braci i siostry”.

  Wspólnie pracujemy nad tym, by podążać naprzód w kierunku nowego horyzontu miłości i pokoju, braterstwa i solidarności, wzajemnego wsparcia i akceptacji

  —wezwał Franciszek.

  aes/PAP

  Polubienie


 3. Kontrowersyjna szopka bożonarodzeniowa na placu Św. Piotra w Watykanie
  3,568 views•Dec 17, 2020
  Uszi

  orth . ‚ .
  Obecnie cały świat to jedna, wielka szopka…

  to ja
  Tu chodzi o niszczenie tradycji, mamy zapomnieć o tym co było, szykują nas na to co będzie.

  Check Mate
  Jaki papież, taka szopka. Ryba psuje się od głowy.

  Stefan Banach
  Watykan obecnie staje się stolicą swieckiej religii matki ziemi.

  Niewiadomski
  Szopki na wiejskiej nic nie przebije 💩

  Polubienie


 4. Obalamy (debunk) teorie spiskowa foliarzy: „Wielki Reset”
  4,153 views•Dec 16, 2020
  Uncle Timo

  Nie ma zadnej teorii spiskowej. Wszystko jest jawne; nic ukryte. To bardzo wazny film. Podaj dalej, aby obalic falszywe teorie spiskowe foliarzy, bo jutub nie promuje kanalu. Bardzo dziekuje za promocje filmu.

  Kamil Dobrowolski
  Gupi foliarze! Tylko wywołują u mnie niepokój i nie mogę się skupić na Tańcu z Gwiazdami…

  Uncle Timo
  to bardzo wazne jak dorosle chlopy hasaja na trawie za pileczka i kopia sie nawzajem! plus klekam przed meczem na kolano jak oni bo czarne zycie ma wartosc! qrde, no, foliarze, ha tfu tfu

  Polubienie


 5. Is the pandemic being used to mask a wealth & power transfer? | Russell Brand
  42,550 views•Dec 17, 2020
  Russell Brand

  Health secretary Matt Hancock „cried” on GMTV this week, but was it genuine and more importantly how does it relate to the expansion of government powers and transfer of wealth during COVID?

  LESSONS 4 LIFE
  Exactly Russel. Hancock was laughing not crying. Sign of a psychopath

  18 Bees
  we live in a sick world.

  LESSONS 4 LIFE
  @18 Bees sadly you are right but maybe we can heal it

  1L31
  First guy is laughing at how much money they stole from poor people

  Agnieszka Wierzbicka
  Finally .Russell starting talking TRUTH

  Kriegs Blod666
  Hancock’s crying with happiness due to his £40K pay rise!

  T A
  He’s laughing. Trying not to burst into by roaring laughter.

  J Safe
  Yep. Straight up psychopath

  Polubienie

 6. antyfan
  Nowy Ład ? To określenie jest używane przez masonerię ! Nowy Porządek Świata to „porządek” lucyferiański !

  yupiter @yupiter
  jeżeli chodzi o infrastrukturę energetyczną to właśnie rząd podpisał z UE umowę o zamknięciu polskich kopalń. Dobrowolnie pozbywamy się , jako nieliczni na świecie, taniego surowca energetycznego. Głupota ludzka nie zna granic.

  Szok
  a nie narodowy ład? jestem rozczarowany…wszystko co robi ten rzad musi miec miano narodowe inaczej sie nie liczy.

  anty_k
  co miesiąc nowy program, az strach pomyśleć że dożyjemy nowego programu codziennie

  jk
  zmiany geopolityczne. jak zaszczepią wszystkich to potem wprowadzą nowy ład. już się nawet z tym nie kryją.

  polo
  Jeszcze jeden, dwa takie materiały i starcie poparcie moje i mojej rodziny na zawsze.

  radek
  Czytając ten artykuł poczułem jedno: ZDRADA!!!!

  Pablito
  Jesteście zwykłymi komunistami.

  hhh
  Nie ma czegoś takiego jak Nowy Ład, jest tylko Nowy Zielony Ład przyjęty przez wszystkie kraje członkowskie w lipcu br. https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/european-green-deal_pl

  https://wpolityce.pl/gospodarka/531471-czym-bedzie-tzw-nowy-lad-premier-zdradza-szczegoly

  Czym będzie tzw. Nowy Ład? Szef rządu zdradza pierwsze szczegóły: To będzie program o ogromnym znaczeniu inwestycyjnym

  opublikowano: 38 minut temu


  autor: Fratria

  Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie udzielonym portalowi wp.pl wypowiadał się m.in. na temat nowego programu gospodarczego dla Polski – tzw. Nowego Ładu.

  CZYTAJ TAKŻE:

  — Premier po powrocie z Brukseli: Powiódł się nasz plan uzyskania wyjątkowego budżetu UE. Polska potrzebuje nowych programów
  https://wpolityce.pl/polityka/530473-premier-po-powrocie-z-brukseli-nasz-plan-sie-powiodl

  — Premier Morawiecki: ZP jest wystarczająco spójna, łączy nas wspólna wizja Polski. Szef naszego obozu politycznego dba o jedność
  https://wpolityce.pl/polityka/531465-premier-zjednoczona-prawica-jest-wystarczajaco-spojna

  — Czekają nas kolejne obostrzenia? Premier: Rozważamy wprowadzenie dalej idących restrykcji, również dotyczących przemieszania się
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531468-premier-rozwazamy-wprowadzenie-dalej-idacych-restrykcji

  „COVID zupełnie przebudował świat, także geopolitycznie”

  W najbliższych tygodniach chcemy przedstawić zręby tego programu, który musi polegać na czymś innym niż tylko lizanie ran po koronawirusie. COVID zupełnie przebudował świat, także geopolitycznie

  — mówił premier.

  W ramach Nowego Ładu chcemy zaadresować główne problemy, które wyłaniają się już w tym świecie pocovidowym, dotyczące chociażby modernizacji gospodarki – w takim wymiarze, którego do tej pory nie doświadczyliśmy. To będzie program o ogromnym znaczeniu inwestycyjnym, ale także w obszarze służby zdrowia, mieszkaniowym. Program ten będzie poprzedzony wieloma spotkaniami i debatami ze stroną społeczną i z przedsiębiorcami

  — podkreślił.

  „Szykujemy się na znaczące inwestycje w infrastrukturę energetyczną”

  Zapytany, czy jak bardzo Nowy Ład będzie „zielony”, odpowiedział:

  Szykujemy się na znaczące inwestycje w infrastrukturę energetyczną, w czyste powietrze. Podchodzimy do tego bardzo poważnie i potwierdziliśmy to działaniami z ostatnich lat. Dosłownie dwukrotnie w ciągu roku zwiększyła się moc zainstalowanych farm fotowoltaicznych, dzięki programowi „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd” walczymy ze smogiem w miastach. To są przyszłościowe kierunki.

  tkwl/wp.pl

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531468-premier-rozwazamy-wprowadzenie-dalej-idacych-restrykcji

  Polubienie


 7. Watykan Szopka 2020 – Kosmita, Bóg Anunnaki i Demoniczny Anioł Witają Jezusa! Analiza Komentator UFO
  133,042 views•Dec 13, 2020
  wideoprezentacje

  kuba
  Jak to się mówi potocznie” ale szopkę odjebali.”

  Tomasz Kurowski
  Zapomniales dodac, ze ten papiez formalnie wspolpracuje z Rotschildami nad wprowadzeniem wielkiego Resetu, zwanego w srodowisku tropicieli spiskow NWO.

  Marian Kupidura
  Dokladnie Watykan pokazuje co potrafi zrobić działa to od wieków,,,,

  Jarosław Polski
  Jakiś dowód?

  Tomasz Kurowski
  @Jarosław Polski zobacz sobie na yt spotkanie ‚inclusive capitalism’ Lady Lynn Rotschild. Ona to prowadzi, i chwali tam obecnego papieza za wspolprace. Oni sie juz nie kryja z NWO, teraz oficjalnie to wprowadzaja pod nazwa wielkiego resetu. Niepodwazalne Dowody przytacza na kanale corbettreport James, w materiale pt. Your guide to the great reset.

  Polubienie

 8. il;gti
  Boże narodzenie skonfiskował nam Bergoglio – heretyk, zwolennik paciamamy, przyzwoleniem na zamykanie kościołów, okazywaniem strachu nie przed Bogiem, a przed modnym wirusem pseudopandemii.

  Beata
  To zrób.

  X
  Niedługo zacznie pouczać katolików mocniej. Kreatura masońska która nie boi się uklęknąć przed Bogiem a kładzie się przed człowiekiem całując mu buty. Bydlak

  https://wpolityce.pl/kosciol/531677-papiez-zamiast-narzekac-na-restrykcje-pomagajmy-innym

  Papież Franciszek: „Zamiast narzekać na to, co pandemia nam uniemożliwia, zróbmy coś dla kogoś, kto ma mniej”. WIDEO

  opublikowano: za 14 minut


  autor: PAP/EPA

  Papież Franciszek zaapelował w niedzielę o to, by zamiast narzekać na restrykcje z powodu pandemii pomagać innym. Podczas ostatniego spotkania z wiernymi przed Świętami mówił: „konsumpcjonizm skonfiskował nam Boże Narodzenie”.

  Papież: Zamiast narzekać, pomagajmy

  Zwracając się do wiernych przed południową modlitwą Anioł Pański papież powiedział:

  W tym trudnym czasie zamiast narzekać na to, co pandemia nam uniemożliwia, zróbmy coś dla kogoś, kto ma mniej; nie kolejny prezent dla nas i dla naszych przyjaciół, ale dla potrzebującego, o którym nikt nie myśli.

  „Konsumpcjonizm skonfiskował nam Boże Narodzenie”

  Apelował o to, by dobrze przygotować się do Bożego Narodzenia pamiętając o tym, że „żłóbek w Betlejem to nie konsumpcjonizm”.

  Nie dajmy się ponieść przez konsumpcjonizm, przez szał, by zrobić to i to, konsumpcjonizm skonfiskował nam Boże Narodzenie

  — mówił Franciszek.

  Przestrzegał także przed odkładaniem dobrych uczynków na później, przed mówieniem: „Wiem, że pomaganie jest ważne, ale zrobię to jutro”.

  W ten sposób, dodał, tworzy się „łańcuch przekładania wszystkiego na jutro”. Jak zauważył, to „jutro” znaczy „nigdy”.

  Niech zbliżające się Boże Narodzenie będzie dla wszystkich okazją do wewnętrznej odmiany, modlitwy, nawrócenia, kroków naprzód na drodze wiary oraz braterstwa między nami. Rozejrzyjmy się wokół, ile osób jest w potrzebie, ilu jest cierpiących braci. Brat, który cierpi należy do nas

  — wskazał papież.

  Dodał:

  Ten, kto cierpi to Jezus. Niech Boże Narodzenie będzie bliskością z Jezusem w tym bracie i siostrze.

  Wspomniał także o ludziach morza, którzy z powodu pandemii przebywają na statkach dłużej niż przewidują to ich kontrakty i nie mogą wrócić do domów. Zaapelował do rządów o podjęcie działań, aby umożliwić im powrót do rodzin.

  Papież modlił się o pocieszenie dla marynarzy oraz wszystkich, którzy przeżywają trudności.

  Franciszek zachęcił również rzymian, by zobaczyli wystawę stu szopek, zorganizowaną w roku pandemii w kolumnadzie bazyliki watykańskiej. Podkreślił, że szopki te są „wielką katechezą wiary”.

  Na placu Świętego Piotra na modlitwie w ostatnią niedzielę Adwentu zgromadziło się wielu wiernych, którzy zachowywali zasady reżimu sanitarnego.

  kpc/PAP

  Polubienie

 9. vx
  Pokażcie czytelniej tą watykańską szopkę, bo nie wiedomo o co chodzi.

  @markoski
  Widzę kosmonautę i diabła. Nic nie może sie stać bez akceptacji Papieża. Więc kto ma podnieść kościól jak w przeszłości bywało. Diabeł z szopki?

  Kryna 64
  Niestety, na czele kościoła stoi heretyk. Dopoki on będzie stał, tak będą wyglądały szopki. A może i gorzej.

  Ina
  To sa narzucone „odgornie” schematy usuwania z przestrzeni wizerunku Boga. Kartki „swiateczne” z ratusza maja taki sam cel. Happy Holiday mowia karty w US. Wyrywanie korzeni bialej cywilizacji

  dziobaty
  Watykan stał się ośrodkiem modernistów i Franciszka, który jest any-Papieżem. Posoborowe zmiany konsekwentnie niszczą KK. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? Idź do piekła Szatanie – co za czasy!

  m
  ale o co Karnowski chodzi??

  https://wpolityce.pl/kosciol/531701-szopka-w-watykanie-wpadka-przypadek-czy-wazny-komunikat

  Szopka w Watykanie: wpadka, przypadek czy ważny komunikat? „Paradoksalnie, to także wskazanie drogi do odrodzenia”

  opublikowano: 3 godziny temu
  aktualizacja: 3 godziny temu


  autor: Fot. wPolityce.pl/TT

  O tegorocznej szopce Bożonarodzeniowej w Watykanie pisaliśmy już na naszych łamach kilkukrotnie. Rzeczywiście, tegoroczne przedstawienie Żłóbka może szokować. Jest zimne, bezduszne, zwyczajnie brzydkie. Zdaniem Grzegorza Górnego, to zaprzeczenie nauczania i stylu św. Franciszka.

  CZYTAJ: Watykańska szopka, czyli ewangelia według Ericha von Dänikena. Czy w Betlejem doszło do „bliskich spotkań trzeciego stopnia”?
  https://wpolityce.pl/kosciol/530669-watykanska-szopka-czyli-ewangelia-wg-ericha-von-danikena

  Watykańska szopka nie jest, rzecz jasna, incydentem bez znaczenia. To w istocie przesłanie o bardzo poważnej treści. Może nawet komunikat tryumfalny, powiedzenie całemu światu: „tak, jesteśmy tu, wygraliśmy„. Bo przecież trudno sądzić, że zdecydowano się na prezentację czegoś tak strasznego wizualnie bez poważniejszego powodu, bez istotnej przyczyny.

  W sumie smutna puenta tego trudnego – także dla Kościoła – roku 2020-go. Ale, paradoksalnie, także wskazanie drogi do odrodzenia. Wiedzie ona bowiem w dokładnie odwrotnym kierunku niż tegoroczna szopka: w stronę prostoty, naturalności, ciepła, jasności ewangelicznego przekazu. Tego dziś potrzebuje świat, że nie koszmarów niczym z jakiegoś horroru.

  Pytanie, jak to zrobić, skoro Watykan zdaje się płynąć w drugą stronę? Cóż, nie traćmy wiary. Wiemy z historii, że bywało już gorzej, a jednak Kościołowi udawało się wstać.

  Autor
  Jacek Karnowski

  Polubienie


 10. Let’s PRETEND With Matt Hancock / Hugo Talks #lockdown #london
  23,229 views•Dec 20, 2020
  Hugo Talks

  Lynn Cuthbert
  They pretend they are Politicians… Bad actors… The Swamp is real.

  kazZ 22
  Everyone knows they are lying. But everyone chooses fear over facts!!

  marianne donne
  He’s only interested in Making laws against public. Asking people to act as though they all have the virus. What planet is he on

  Robert Lincoln
  We all know that MP’s are stupid but this goes beyond belief!!

  bad user name
  They’re all clowns. Dangerous ones.

  Nathan John
  The world as know it is being run by complete maniacs.

  Polubienie


 11. What Is ‚DARK WINTER’? / Hugo Talks #lockdown #london
  5,670 views•Dec 20, 2020
  Hugo Talks

  andrea yates
  I believe what’s coming to these people is karma. Nobody gets away with anything we do that includes these sick people.

  juan garcia
  It’s a terroristic threat by a sick twisted physcopath ruling elite.

  Be Good To Yourself
  They love Chaos!!! 😔😔

  Robert Green
  The dots are really starting to join up now

  Stefan Reich
  Politicians are calling it „hard winter” in Germany. They sure do their best to make it hard.

  YOU are stalking me….
  It is the agenda of the New World Order trying to take over the world for the Antichrist.

  Anna Maria
  The locked us down during Easter and now during Christmas.

  Polubienie


 12. LOOK 👀 Dublin Hospital Deserted EMPTY Yet MSM Claim Its Busy / Mater Hospital #lockdown #Ireland
  9,501 views•Oct 17, 2020
  Hugo Talks

  Wavey Gravy
  Maybe invisibility is one of the symptoms 🤔

  Paul Roach
  Why not everything else is a symptom including having no symptoms. Latest from UK is tooth decay is a symptom of long covid. I kid you not it was in media this week. Could increases rates of tooth decay actually be from dentistry closed since March, constant mask wearing and binge junk food eating due to furlough and stay at home watching Netflix.

  Nothing Nothing
  I see this and the song „LIAR” by Henry Rollins keeps playing in my head. You guys may know it. This is BAD, folks. This is happening even now in America. Of course all the MSM are covering it up. That is why Anderson „Smirkface” Cooper and Joy „Partisan” Reid at CNN and MSNBC respectively are no better than those tools over at FOX NEWS….no matter what they tell you. Go to the internet for news or maybe C SPAN or WGN at night if you don’t want spin. Otherwise it is hopeless. 🤪🤪

  Polubienie


 13. BBC Want To CONTROL Your Christmas Day Family Discussions / Hugo Talks #lockdown #london
  2,608 views•Dec 21, 2020
  Hugo Talks

  Franscesca Vint
  Haha…. „How you should talk to Corona Club Members? To Covid friends? To braindead cabages? I have no words left, only bullets!

  Bully Dully
  😂😂👍🏽

  John Belcher
  Talk about a Terror Campaign

  a true patriots bulldog
  The bbc are controlled and funded by the establishment the bbc do as there told they are justcthe govs propaganda department

  jacqueline duddy
  Hope they’ve just shot their selves in the foot …they’re scared !!! More of us conspiracy theorists than we think !! Keep up the good work ..love your commentary no matter how dire you always make me laugh ..thank you 👍🏻❤️

  Time Scale
  They don’t want people waking up

  Cool Boy
  That is the BBC trying to arbitrate what is „legitimate” conversation and what is not.

  Israeldiegorivera2 Genius2
  End the BBC licence, an evil propaganda tax.

  Polubienie


 14. 3 Days To Christmas.. TOYS 🚫 DECORATIONS 🚫 Wrapping Paper 🚫 😡 / Hugo Talks #lockdown
  13,650 views•Dec 22, 2020
  Hugo Talks

  VK
  I’m gonna have 20 people round…come get me pigs…..

  Barry
  This government is non essential! #Stop the Scam!

  a true patriots bulldog
  Its about time we got rid of theese politicians i mean all politicians

  patricia daly
  They are seeing how far we can be pushed. Ruining Christmas for the kids, and banning movement around countries so we can’t visit family. Nothing about a none existing virus, this is about controlling the masses. Only the people can stop this, but the brainwashed idiots will keep it going.

  Louise Stewart
  These people need to go to jail for what they have done. God bless all.

  Stephen Smith
  It’s not a matter of ruining kids childhoods.this is the start of ruining their lives.

  Polubienie


 15. SZOKUJĄCA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA w Watykanie I ks. Szymon Bańka
  2,256 views•Premiered 118 minutes ago
  Media Narodowe

  Andrzej Sobolewski
  Bergolio jezuita z szopki zrobił szopkę i z całego KK oraz wiernych !!! Takie są Jego wartości duchowe !!! Chyba raczej jest fanem Lema niż histori betlejemskiej i tworzy obrazy sztucznej inteligencji z piekła rodem . !!!! Patrzycie i nie widzicie , słuchacie i nie słyszycie ,,,,,,,, jak szydzi się z Ojca i Syna Jego . Z Bogiem i Synem ludziom Jego upodobania 😀😀😀😀😀

  Miroslaw Jezierski
  No i jak myslicie czy juz teraz ludzie obudzą się wreszcie i zobaczą czym jest Watykan?Co chcieli nam zgotować?

  Ela Sc
  Okropne pogańskie straszydło 👹

  Lukasz Michalski
  W angli takie teksty przed kosciolami …. „Christmask” …. „God unmasked” ….. no i swiateczna gra dla dzieci zorganizowane przez szkole … po okolicy moga chodzic i grac w „cyber Christmass” czyli skanuja kody „QR”

  Jacek Gajda
  ufo-Judki, lepią cielca

  karolina wawrzyniak
  PSYCHOPACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jan Patyk
  Ten papier to wysłannik lucypera !

  Polubienie

 16. Tfu
  Tako rzecze ten, który nie rzucił się do złobu próżności, nie idzie na masońskiej smyczy, nie popiera globalnego ludobójstwa tzw depopulacji wyszczepowej.

  Edyta
  „Nienasyceni posiadaniem rzucamy się do tak wielu żłobów próżności….” – przykład idealny tego prezentuje „totalna oPOzycja i tzw SK czyli bandyterka „wściekłych macic”.

  Ga-Bi
  Drogi Papierzu,powiedz to biednym,których są miliony na świecie i zacznijcie w Watykanie od siebie likwidując przepych jakim się otaczacie.”Rozdajcie wszystko biednym i pójdźcie za mną” mówił Jezus.

  pilotpirx
  Z całym szacunkiem ale facet obwieszony złotem w złotym pałacu, którego organizacja ma na ręku krwawe złoto, ma zerową wiarygodność kiedy mówi o skromności i chciwości.

  Były wyborca PO
  Ale też zapominamy o tym czym jest Chrześcijaństwo, wywracamy kolejność dogmatów w Kościele i za wszelką cenę chcemy przypodobać się sługom Antychrysta…

  BELZEBUB BOLSZEWI
  ARGENTYŃSKI MASON -KABALISTA

  O KURWA ALE JAJA
  TEN CO NIE LUBI KASY

  https://wpolityce.pl/kosciol/532315-papiez-rzucamy-sie-do-zlobow-proznosci

  Papież Franciszek: Nienasyceni posiadaniem rzucamy się do tak wielu żłobów próżności zapominając o żłóbku w Betlejem

  opublikowano: wczoraj


  autor: EPA/PAP

  „Nienasyceni posiadaniem rzucamy się do tak wielu żłobów próżności zapominając o żłóbku w Betlejem”- mówił papież Franciszek w czwartek podczas pasterki w Watykanie. Msza rozpoczęła się dwie godziny wcześniej niż zwykle z powodu lockdownu i godziny policyjnej we Włoszech. (…)

  …..

  @Europejczyk
  Zacznij od siebie obludniku! „Po czynach ich poznacie”

  Patriota
  Ależ on jest miernota. Doprowadzi do upadku chrześcijaństwa.

  a1
  Miernota pomieszana ze zdrajcą

  Tom
  I co? przekonał Rotschildów z którymi się przyjaźni żeby rozdali swoje 300 bln $ ubogim?

  Analfabeta katolicki
  Nie Bóg,nie zbawiciel się narodził tylko dzieciątko z Betlejem? A rodzina nie święta tylko równa w ubóstwie e-ogólnoludzka,a Pachatata kocha dzieci swoje jak eco rafę koralową Bulgot Heretyka!

  WojtekP
  Wczoraj pisaliście że abdykuje. I myślałem że jedyna dobra wiadomość w tym roku. A tutaj fake …

  rozjaśnił NYKIEL w główce !
  Po wysłuchaniu orędzia Urbi et Orbi, pani na WYLOCIE, czyli Nykiel zwróciła się do JĘDRASZEWSKIEGO, który oświadczył: Papież FRANCISZEK ma bardzo złą opinię w polskim EPISKOPACIE !

  ddx40
  spadaj masoński heretyku

  https://wpolityce.pl/kosciol/532337-papiez-w-oredziu-urbi-et-orbi-o-braterstwie-i-solidarnosci

  Papież Franciszek w orędziu Urbi et Orbi: Niech Dzieciątko z Betlejem pomoże nam być gotowymi, hojnymi i solidarnymi

  opublikowano: godzinę temu
  aktualizacja: 39 minut temu


  Papież Franciszek / autor: PAP/EPA

  Ojciec Święty powiedział w orędziu na Boże Narodzenie, wygłoszonym w Watykanie, że w obecnym czasie pandemii koronawirusa i kryzysu na świecie w kontaktach między ludźmi, narodami i krajami potrzebne jest braterstwo i solidarność. (…)

  Polubienie

 17. https://korwin24.pl/index.php/2020/12/25/lewactwo-w-formie-najsztub-w-tok-fm-o-swietach-polskie-koledy-sa-niestosowne-kojarza-mu-sie-z-pedofilia/

  25 grudnia 2020 Redakcja KORWiN24.pl

  Tak to już jest, że autorytety to się Lewicy nie udały. Jak nie Mateusz Kijowski, to teraz za autorytet ws. świąt w Tok Fm uważany jest niewierzący Piotr Najsztub, człowiek, który bez prawa jazdy przejechał kobietę na pasach. “Słucham tekstów polskich kolęd i wydają mi się niestosowne” – stwierdził dziennikarz podczas audycji.

  Przypomnijmy, że 5 października 2017 r. Piotr Najsztub bez prawa jazdy, OC i ważnego przeglądu spowodował wypadek, w którym ucierpiała 77 – letnia kobieta. Miała połamane żebra i kość czaszki. Parę miesięcy po tych obrażeniach kobieta zmarła. Dziennikarz został uniewinniony…takie fajne sądy mamy w Polsce.

  Jako, że mamy święta, redakcja Tok FM przeznaczyła na ten temat oddzielną audycję. Treść programu jednak była lekko mówiąc antykościelna. Prowadzący Piotr Najsztub był zniesmaczony polska tradycją i stwierdził, że wiele polskich kolęd o cierpieniu małego Jezusa kojarzy mu się z pedofilią…

  – Kiedy mi się to zbija w głowie z kolejnymi ujawnionymi przypadkami pedofilii w Kościele, z informacjami, że biskupi je tuszowali, to jakoś po raz pierwszy w życiu – przy czym zaznaczam, że nie jestem wierzący – mam wrażenie, że te kolędy są niestosowne w dzisiejszych czasach. Co pan o tym myśli? – mówił Najsztub.

  Jego gościem był prof. Obirek, który zaczął wtórować prowadzącemu.

  – Mam wrażenie, że są oni przedstawicielami instytucji, która jak walec przez to kruche życie przechodzi– stwierdził teolog. Prof. Obirek w dalszej części programu wypowiadał się o duchownych jako o “mężczyznach w sukienkach” i zarzucał im, że interesują się jedynie życiem “nienarodzonym, nieistniejącym”

  Profesor Obirek znany jest jako wielki przeciwnik kościoła katolickiego i zwolennik lewicy, co nie dziwi, bo kogo w końcu mieliby zaprosić do Tok FM?

  …..

  axel
  no cóż, eskimos i odszczepieniec ; nic dziwnego

  Jacek
  Czy Pan Najsztub chodzi w Swięta nago przy córkach? A jeśli chodzi o Obirka to go żre,że został zdrajcą przez kobiecą d.

  @zygmuntknappik
  Miejsce najsztuba jest w kryminale,pospolity przestępca,dokonał kilku przestępstwa i dzięki nie sprawiedliwej i stroniczosc kaście nadzwyczajnie podłych ludzi został uniewinniony wbrew zdrowemu rozsądkowi ,sprawiedliwości społecznej i z kpina z prawa i normalnie uczciwie i przeszczegajacych prawo Polaków. a tu nagle autorytet moralny ,

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532343-najsztub-i-byly-jezuita-w-wigilie-koledy-sa-niestosowne

  Potworność! Najsztub z byłym jezuitą w wigilijny wieczór: Kolędy są niestosowne. Mam poczucie dysonansu poznawczego

  opublikowano: 3 godziny temu


  Piotr Najsztub/Stanisław Obirek / autor: Fratria/By Wszechnica FWW – Oswajanie Judasza – Stanisław Obirek (7:21), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=78939250

  Czego można spodziewać się po niewierzącym i atakującym Kościół Piotrze Najsztubie i byłym jezuicie Stanisławie Obirku, chętnie udzielającym się „Gazecie Wyborczej”, w wigilijny wieczór? Zwyczajowy atak na Kościół, byłby zbyt banalny. Panowie na antenie TOK FM zaczęli od cynicznych kpin z polskich kolęd. „Kolędy są niestosowne w dzisiejszych czasach” – oznajmił Najsztub. „Ja z kolei mam poczucie pewnego dysonansu poznawczego” – odpowiedział Obirek. To był tylko wstęp do dalszej części „świątecznej” rozmowy. (…)

  Polubienie


 18. PIS Pozbawił Wojsko Polskie Dowodzenia! Wojskowy Wyjaśnia Jak To Możliwe! Analiza Komentator Finanse
  15,864 views•Dec 26, 2020
  wideoprezentacje

  Slim Shady
  Szczyt idiotyzmu kaczki i spółki sięgnął zenitu.miłego dnia wszystkim

  Maria Michałowska
  A moze wyrachowania?

  Polubienie


 19. UK Statistic Tweet = 🚫 Cancel Culture / Hugo Talks #lockdown
  14,188 views•Dec 28, 2020
  Hugo Talks

  danielle Pavone
  All covid numbers scam are run out of J.Hopkins u. A Rockefeller org.

  Truth isn’t popular
  COMMENTS FROM HOSPITAL STAFF AND PATIENTS on a dailymail comment section Millions-Britons-face-plunged-Tier-4-lockdown-week.html#reader-comments

  Jjjjplymouth, Plymouth, United Kingdom, 13 hours ago
  „I was on a shift yesterday and the fact is it was much less busy than last year. The difference is flu has gone ! Yes really gone no cases what so ever, no testing of patients for flu only for co nvid. Another difference is that staff are missing and off due to excessive lateral flow testing and fal se posit ives results. Tests are obviously picking up all coro navirues. Another obvious fact is covid patients are being tested weekly even though they are positive so can retest positive over and over again. There is no extra patients, the old flu and pneumonia patients are now covid patients. The whole thing is a S C a M”

  *ma77z1, Leicester, United Kingdom, 16 hours ago
  I’m sorry but full capacity and not enough staff. My little boy got took in a week ago by ambulance and when leaving through A&E around 7pm literally there was knowone there. I know a few nurses and paramedics who have said that it’s not busy at all. I’m not saying people caring for people with covid on COVID wards is not busy but surely the staff that are not busy should be drafted in to relevant departments. I still don’t understand why the nightingale hospitals for covid are not used.

  *Setter123, Lancaster, United Kingdom, 11 hours ago
  Nurse lives next door to me says hospital is quiet ,government and scientists liars

  *RectitudeDude1, Manchester, United Kingdom, 12 hours ago
  It is so overwhelmed that they dont seem to have actually used any of the Nightingale centres yet. The deception continues. My local huge hospital remains a complete ghost town.

  *Whybothervoting, manchester, United Kingdom, 7 hours ago
  My hospital is quieter than it would normally be at this time of the year. ITU has more beds free than normal. We don’t know if it’s because normal flu isnt as bad this year or people are just not wanting to come into hospital some will be suffering at home and potentially dying at home. Not everything you read and see on the tv is an true accurate picture.

  *Bill, Buffalow, United Kingdom, 10 hours ago
  The hospitals are empty I went last week, i was the only patient in the entire department !! All the staff are off for some reason as well !! But why are we looking after the NHS surely they are meant to be looking after us ??

  *Minister for Truth, North East England, United Kingdom, 14 hours ago
  Local testing centres near me have never been quieter, local hospitals are nowhere near capacity, just what you would expect to see from a virus with a very low mortality rate….

  *Living the Jean , U.K. , United States, 10 hours ago
  Has anyone visited their ‚overwhelmed’ hospital recently? We have an overnight stay with my child monthly. Two full days of an empty hospital and watching staff try and keep themselves busy. Yes I’m on the children’s ward, but they are all much the same. Carpark is empty. The only ward that is in anyway under pressure – like every winter, is ICU. They have beds.. but they are busy. Despite only having capacity for 8. It’s not a staff or space shortage. It’s an investment / equipment shortage. The real question is what is the rest of the hospital doing. Why can’t they see patients when the private hospitals are now.

  Polubienie

 20. BYŁY WYBORCA PiS
  Proponuję szczepienia w Watykanie od Lawendowej Mafii…może wreszcie będzie posprzątane w KK….

  https://wpolityce.pl/kosciol/532781-watykan-szczepionki-na-covid-19-musza-byc-ogolnodostepne

  Watykan: Szczepionki przeciwko Covid-19 są konieczne, muszą być dostępne dla wszystkich. Trzeba je rozprowadzić w sposób sprawiedliwy

  opublikowano: za godzinę


  autor: pixabay.com

  Szczepionki przeciwko Covid-19 są konieczne, trzeba je rozprowadzić w sposób sprawiedliwy i muszą być dostępne dla wszystkich – to główne tezy dokumentu watykańskiej komisji do spraw pandemii oraz Papieskiej Akademii Życia, ogłoszonego we wtorek.

  Sprawiedliwa dystrybucja szczepionek

  W 20-punktowym dokumencie położono nacisk na niezbędną rolę szczepionki w pokonaniu pandemii i zapewnieniu ochrony zdrowia wszystkich.

  Przypomina się, że papież Franciszek zwracał uwagę na to, że szczepionki muszą być dostępne dla wszystkich.

  W publikacji mowa jest o tym, że zasady „sprawiedliwości, solidarności i włączania powinny leżeć u podstaw każdej specyficznej i konkretnej interwencji w odpowiedzi na pandemię”.

  Przywołując niedawne słowa papieża, który w orędziu na Boże Narodzenie przestrzegał przed „nacjonalizmem” w podejściu do kwestii szczepionki, Watykan zaapelował do rządzących, by nie ulegali tej pokusie. Wezwał też do zapewnienia równych i sprawiedliwych dostaw preparatu, dając pierwszeństwo tym, którzy najbardziej go potrzebują.

  Jest też wezwanie do współpracy, a nie do rywalizacji.

  Kwestia sprawiedliwości

  Kierujący komisją do spraw pandemii kardynał Peter K. A. Turkson oświadczył:

  Jesteśmy wdzięczni wspólnocie naukowej za opracowanie szczepionki w rekordowym tempie. Teraz naszym zadaniem jest to, by zagwarantować, aby była dostępna dla wszystkich, zwłaszcza dla najsłabszych. To kwestia sprawiedliwości

  — dodał cytowany w komunikacie Watykanu kardynał, który jest prefektem dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka.

  Musimy raz na zawsze pokazać, że jesteśmy jedną rodziną ludzką

  — oznajmił.

  Przewodniczący Papieskiej Akademii Życia arcybiskup Vincenzo Paglia powiedział zaś, że pandemia ukazała wzajemne więzi łączące całą ludzkość.

  wkt/PAP

  Polubienie


 21. Pope Wants A NEW WORLD ORDER in post lockdown World
  3,414 views•Oct 4, 2020
  Hugo Talks

  Greg Nicks
  The f****r has his own BANK…I’ll start listening when the catholic church start redistributing its wealth….

  Steve Close
  Well said Uber rich and privileged explaining how the rest of us should live.

  Minn Lowe
  Bravo Hugo you told it just like it is. Brilliant!

  Polubienie

 22. ciekawy
  Czyżby rotshildzi zakończyli PROJEKT Franciszek ?

  Kryna 64
  Jeżeli nie może podołać obowiązkom, niech abdykuje.

  WojtekP
  Czy ktoś zdziwiony ? Przyjedzie inżynier to będzie się czołgał i całował mu nogi

  I
  Jan Paweł 2 ,nasz wielki rodak tak opluwany przez dzikie lewactwo ledwo chodził,wstawać nie mógł ale nigdy mszy nie pominął.. to są naprawdę ciekawe znaki dla nas ludzi wierzących.

  @ona
  tak jak junker tez mial rwe kulszowa

  https://wpolityce.pl/kosciol/533101-papiez-nie-odprawi-nabozenstwa-i-mszy-na-przelomie-roku

  Papież nie będzie przewodniczył nieszporom i nie odprawi Mszy św. w Nowy Rok. Co się stało?

  opublikowano: godzinę temu


  Papież Franciszek / autor: PAP/EPA

  Papież Franciszek nie odprawi w czwartek nieszporów w bazylice Świętego Piotra i mszy w Nowy Rok z powodu bolesnej rwy kulszowej – ogłosił dyrektor biura prasowego Stolicy Apostolskiej Matteo Bruni. (…)

  https://wpolityce.pl/kosciol/533230-papiez-to-bedzie-dobry-rok-jesli-zatroszczymy-sie-o-innych

  Polubienie


 23. Nowy rok, nowe plany, większe nadzieje
  6,673 views•Jan 2, 2021
  Pitoń.TV

  Klemens Anujaho
  Rząd warszawski jest pasożydem a raczej jest własnością takowego

  Marqus Mars
  tak cały „prawny” system USA i Polska to masońskie oszustwo = ukryte niewolnictwo (podatki i lichwa) i ściema od samego początku (a w „wyborach” najlepszy oszust wygrywa) tak, Trump jest mnieszym złem – Happy Ultimate Revolution, True Liberation & True Freedom New Year 2021! https://marqusmarsmusic.bandcamp.com/album/best-of-marqus-mars-volume-2-the-ultimate-revolution

  Klemens Anujaho
  @Marqus Mars dobra orkiestra, dziekuję. Niewolnictwo nie jest ukryte, robią wszystko z arogancką, ostentacyjną pogardą i bezwględnością. Tak jak Pambuk jahwe ich uczył .

  An Engineer
  Mam nadzieję, że damy radę. A pewnie jakies 80% polskiego społeczeństwa nadal śpi.
  Pozdro ze Śląska.

  Anti Ja
  Min Rolnictwa przeciw rolnictwu. Min Zdrowia przeciw Zdrowiu. Min Skarbu przeciw skarbom. Min Finansów przeciw gotowce. Min Turystyki przeciw turystyce…… Za co te dziady biorą hajs?! WSZYSCY WON!!!

  Andruszkiewicz
  Trzymam kciuki. Ja mieszkam w Warminsko_Mazurskim bliżej granicy z Kaliningradem. Ludzie mieszkający tutaj to urzędnicy na garnku państwa albo w służbach mundurowych ślepo za władza. Żadnego oporu.

  Polubienie


 24. 2 Jabs, Every Year Says Hancock / Hugo Talks #lockdown
  3,721 views•Jan 7, 2021
  Hugo Talks

  William Morley
  Control, control, control nothing else.

  Eclectic Signal
  The only thing out of control is this corrupt government!

  John Seabrook
  Hancock needs testing, look at his eyes, all over the place, such a liar.

  Mr Mayhave
  Proof that these people were placed in these positions just in time , having met Klaus,

  Polubienie


 25. Brazil Says NO! 🚫 To ‚Great Reset’ / Hugo Talks #lockdown
  12,366 views•Jan 8, 2021
  Hugo Talks

  TheKnightsShield
  It IS a conspiracy, just not a THEORY.

  benedict999
  And the bigger it is the easier it is to get away with it.

  TheKnightsShield
  @benedict999 Exactly. There are many people in deep with this, some very big names, but there’s not really anyone who can touch them. The only way to even make a dent in these people, is to starve them, don’t have any dealings with any of them. Only then, can we expect to bring about some sembelance of change. This is going to be a marathon, not a sprint. We’re in this for the long haul.

  Polubienie


 26. „The Great Reset Is Coming To America” Says Washington Times / Hugo Talks #lockdown
  1,932 views•Jan 10, 2021
  Hugo Talks

  In the Heat of LISBON 67
  Coming Worldwide. Living in a digital currency , social credit score card point system society in herd immunity cities , needing authorisation to leave you’re own area. Don’t roll up you’re sleeve. Can’t do jack shit . Without the vaccination freedom certificate app pass. The elites have made there move.

  England’s Guard
  Trump was fighting the NWO and the Great Reset. Unfortunately, there’s no defence now

  Based Upstate NY
  Have faith or a gun. Both will be banned soon.

  Polubienie


 27. Computing Forever has been Banned Forever
  20,544 views•Jan 11, 2021
  Romanian TVee

  Cyber Editing
  I grew up during the worst days of the cold war (yes, 60 years ago) and what we’re seeing now is eerily familiar. The tech has changed, but the communist tactics haven’t. People really don’t learn from history.

  Just Some Guy
  The damning part is that this isn’t just the tech companies. It’s the Democrats in the US government pushing for censorship of their political rivals, and then threatening action against any companies who won’t comply. It’s extremely dangerous to try to completely silence people this way. This is exactly the kind of thing that led to the mess that happened 100 years ago. That it’s being done by the left is new, but not really surprising.

  meux meux meux
  He got deleted cause he pointed out that the elites are putting in place a distopian technological prison system.

  Blue Falcons Suck
  The USA is no longer a „Democracy”, let alone the Constitutional Republic that it was set up to be.
  It has become a Technocratic Oligarchy that uses ever increasing tactics of Tyranny to maintain control and expand their Power.

  This is easy to see looking back on my half Century of life, but almost impossible to fully explain to anyone under 30… They just don’t have the life reference.

  A person can bear almost anything. All that needs happen, is for them to be born into it, and without an opportunity to see or hear something different, they will see their misery as normal… This is their plan. Their long term goal.

  Polubienie


 28. Now They Want To TAX 🚗 Motorists PER MILE For The Great Reset #cartax
  6,320 views•Nov 16, 2020
  Hugo Talks

  David Lowe
  This means every journey will be tracked.

  Clare B80
  Agenda 21/30 in full swing yet again.

  Jenet Greenfield
  Government is not serving people anymore… so it must be called off ‼️

  Twinkle
  They are spending MONEY like no tomorrow! Why dont they fill their OWN £40 Billion HOLE!!!!!

  Alloya Decoding the Universe
  if bill gates gets his way you will not even be alive in the future

  Polubienie


 29. Górale mają już dość. Będą wszystko otwierać mimo obostrzeń. Góralskie VETO od 18 stycznia
  4,537 views•Jan 12, 2021
  Suwerenny PL

  Górale po 17 stycznia wszystko otwierają. Mają już dość czekania. Bankructwo coraz bliżej. Góralskie VETO

  Wojatti of Earth
  Super górale teraz czas na reszte . Wypowiadać posłuszeństwo nie naszemu rządowi. PRECZ Z ZDRAJCAMI!!!!!

  R P
  Ten Rzad nie jest nasz, tylko syjonistow…

  greg rumcajs
  rabin morawiecki z rebe kaczyńskim won do izraela

  Bena1957
  Poloneza czas zacząć 🇵🇱♥️🇵🇱♥️🇵🇱

  Polubienie


 30. Góralskie Veto w Cieszynie
  11,061 views•Jan 12, 2021
  Stelok
  2.2K subscribers

  Genowefa Przybyła
  Szczęśc Wam Boże dość Getta i praktyk lekarza z Oświęcimia Mengelle. Cała Gospodarkę cały przemysł nam sprzedali. Chcą nas zaglodzic. To nie jest polski Rząd i nie jest polska policja, wojska też nie my . Rozpracowywany naród polski od wielu lat. Przez obcych za Judaszowe srebrniki.

  Flukkśx
  Kiedyś symbolem konspiracji i walki była kotwica, dziś litera „V” ! Hej! ciupagi w dłoń!

  Lukasz Ciecko
  Popieram cię kometaz trafny. Wywlec ten cały gnuj PO-PiS osądzić i latarnie drzewa gdzie zadydaja zbrodniarze A później gnuj rozucić po polu i zaorac posiac traw i pas świnie….Ps: oświata milczy nauczyciele to się kładli na drogach o kasę A teraz co broncie młodzieży i siebie…o lekarzach nie wspomnę…

  Polubienie


 31. Góralskie Veto w Skoczowie Pizzeria Greta otwarta !
  5,906 views•Jan 12, 2021
  Stelok

  donek taki
  W RYBNIKU TEŻ OTWIERANIE . SIŁA W GRUPIE

  Jolanta Polonia
  Cudnie !___wspiera Was Poznan 🐺

  Magdalena Lec
  Brawo 🐺🖐️🇵🇱Pobutka póki polskojęzyczne z wiejskiej na zlecenie chciwej czarnej finasjery i korporacji nie zrobili Nam getta w imię propagandy kovidozy dążącej do NWO.. Gonić dworskie gnidy do Warszawki i działamy

  Adam Bratek
  BRAWO !!! Reszta w Polsce robić to samo, masowo olać ten cały chory temat i zacząć działać. Ludzie chcą żyć – przyjdą, bo są spragnieni normalności. Pozdrawiam z zachodniopomorskiego.

  Polubienie


 32. Przedsiębiorcy mówią dość
  6,647 views•Jan 11, 2021
  Telewizja TVT

  b. b.
  Nie liczcie na ich pomoc, oni pomogą tylko dostać się do piachu…

  Zbigniew Kochan
  Czas rozjebac ten system wariatów z wiejskiej

  E-Tron 80
  Kaczyński i wszyscy jego poplecznicy niedługo skończą jak Kadafi…

  Predator Cube
  Żadnej pomocy nikt nie dostanie, po to jest obłed z covidem zeby zamęczyć małe i średnie biznesy.

  DAMJANEK ST
  Chore Państwo Wyj€bać Kaczora Morawskiego Dudę Ziobro i jazda otwierać wszystko !!! ❤️❤️ JESTEM Z WAMI !!!!

  Polubienie


 33. UK ANNOUNCES Biometric Jab PASSPORTS / Hugo Talks #lockdown
  17,784 views•Jan 12, 2021
  Hugo Talks

  Felix Jackson
  Surely by now nobody STILL believes a single word uttered by the Government… the plan continues to unfold. Nothing to do with health folks.

  JK KJ
  Just like the movie SONG BIRD this people are evil

  Charlie
  We are all in very deep trouble if we don’t do anything to fight back.

  chainsawdude71
  Not interested in vaccine or passport or anything else the government offers.

  Reada Maxwell
  Talk about how this is all about depopulation .

  Polubienie


 34. Bill Gates Biggest Owner Of Farmland In US / Hugo Talks #lockdown
  10,234 views•Jan 15, 2021
  Hugo Talks

  Jennifer Holmes
  Hes trying to starve people
  If you obey this evil man he will determine what and when you eat
  You can tell by his body language hes not a full shilling … truly evil …mark of the devil

  Blessing Nwosu
  Bill gate is evil nonsense God is watching him,

  Tatha Gata
  Depopulation, poison the people, our friend Bill would like to kill everyone! 6 billion in fact!

  Sir Cerwin Vega
  “For what profits a man if he gains the whole world but loses his own soul” Just Sayin.

  schmuck d
  Bill Gates… The world is over populated
  Bill Gates… Let’s make vaccines to make everyone live longer

  jennifer carter
  I would love to get away from killing cows, but who would trust Bill Gates with our food supply? And GMO fake meat sounds scary!

  Polubienie


  • Why He NOW owns the MOST Farmland in America!!
   41,340 views•Jan 15, 2021
   ThisisJohnWilliams

   The Scary Reason Why Bill Gates Now OWNS 268,000 Acres of American Farmland!! Why does he own the most farmland in America? It’s quite simple actually…

   Inquisitor Nox
   If we don’t stand up for ourselves they will take everything and screw us blind. Resist and bite

   Anthony Luisi
   Can you believe how evil these people are … but they won’t get the vaccine nor eat there bionic food … it’s not good for them but good for us … bastards

   Susan Smith
   They’re selling this crap as „vegan.”

   The cat guy
   I try so hard to tell ppl about this and I’m called a crazy conspiracy theorist.

   Dani S
   Food That will kill us like his vaccines

   Polubienie


 35. Restauracja otwarta, mimo obostrzeń 15.01.2021
  446 views•Jan 15, 2021
  SILESIA FLESZ TVS
  Krótko i na temat! Silesia Flesz

  Marcin ciećwierz
  Covid to ściema obudźcie się wreszcie

  Fifol
  Właściciele jak to czytacie to pamiętajcie że to jest ten czas jesteśmy z wami

  Grażyna Portych
  Jakie wykroczenie? Wykroczenie to PiS tym szują należą się mandaty za mordowanie całego kraju

  A B
  Mandaty… Proszę cię… Specjalnie dla nich należy przywrócić karę śmierci.

  Polubienie

 36. @AWD
  Ludzie,to się nie dzieje naprawdę!!!!!!!!!!!Jak słyszę o zielonym ładzie ,globalnym ociepleniu ,depopulacji i innych szaleństwach światowych psychopatów.to rzygać mi się chce.Jak widać teorie spiskowe stały się faktem.Kto zatrzyma to szaleństwo????????????????

  @zygmuntknappik
  Jedna wielka sciema z tym ograniczaniem hodowli bydła ,spalania węgla,ekspansja plastiku,tworzyw sztucznych ,i ich wytwarzanie,wzmożony ruch lotniczy,przepalanie milionów ton paliwa lotniczego,i tu trzeba szukać ograniczeń,a nie samochody elektryczne ,niby przyjazne środowisku,ale wytworzenie akumulatorów,a i trzeba też pozyskać energię elektryczna tu jest groźba do środowiska ,utylizacja tych akumulatorów ?, Czy to nie obciążenie dla środowiska,do przykładu jeden samolot startujący z lotniska emituje taka ilość zanieczyszczeń co kilka set samochodów miesięcznie,kiedyś opalanie tylko węglem ,pociągi też były parowe ,gaz pozyskiwano z węgla,nie szkodziło to środowisku,przed 250 laty na preriach dzisiejszej Ameryki północnej bizonów było tyle że od horyzontu do horyzontu stada bizonów, i było czym oddychać i nie był efektu cieplarnianego,wycofanie jednorazowych opakowań plastykowych bardziej wpłynie na dobro przyrody i środowiska jak wprowadzanie jakiś katalizatorów,choć i one są podatne,ale słyszał kto aby czołgi ,okręty,i większość pojazdów wojskowych miało katalizatory i były napędzane elektrycznie,

  gość
  Będziemy mięso kupować jak w filmie „Miś” w kiosku ruchu na hasło.

  https://wpolityce.pl/swiat/535137-czy-bialko-z-larw-robakow-zastapi-mieso-zwierzece

  Po decyzji Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności. Czy białko z larw robaków zastąpi mięso zwierzęce?

  opublikowano: 4 godziny temu


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: pixabay.com

  13 stycznia Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) wydał opinię, że żółte larwy mącznika młynarka, czyli chrząszcza z rodziny czarnuchowatych, są bezpieczne do spożycia przez ludzi.

  To ważny kamień milowy na drodze do unijnej komercjalizacji robaków jadalnych

  — nie krył radości prezes Międzynarodowej Platformy na rzecz Owadów na Żywność i Paszę (IPIFF) Antoine Hubert, cytowany przez portal Euractiv.

  Opinia wydana przez EFSA jest konieczna, by produkt spożywczy został dopuszczony do sprzedaży w Unii Europejskiej. Zdaniem specjalistów może to nastąpić już w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy.

  Alternatywne źródło diety niskotłuszczowej i wysokobiałkowej
  Wszystko wskazuje na to, że na larwach mącznika się nie skończy. W 2018 roku Bruksela uruchomiła szybką ścieżkę wprowadzania na rynek unijny nowej i innowacyjnej żywności, do której należą również produkty uzyskiwane z owadów. W tej chwili EFSA rozpatruje 15 kolejnych wniosków dotyczących dopuszczenia do obrotu w UE takich właśnie artykułów spożywczych.

  Mamy bowiem do czynienia z projektem, który stanowi część Nowego Zielonego Ładu. Jednym z jego elementów jest zmniejszenie hodowli bydła i owiec jako czynnika stanowiącego obciążanie dla środowiska naturalnego oraz zagrożenie dla równowagi klimatycznej.

  W związku z tym architekci Nowego Zielonego Ładu od dawna postulują konieczność ograniczenia spożycia mięsa pochodzącego z hodowli zwierząt. To wymaga jednak alternatywnego źródła diety niskotłuszczowej i wysokobiałkowej. W tej sytuacji produkty spożywcze z owadów są traktowane jak optymalne rozwiązanie.

  Przełamać europejskie „uprzedzenia żywieniowe”
  W długofalowej perspektywie uruchomienie na wielką skalę hodowli owadów miałoby jeszcze jeden walor. Otóż obecnie większość odpadów spożywczych nie nadaje się jako pokarm dla zwierząt hodowlanych. Resztkami dań z barów czy restauracji lub zgniłą i zepsutą żywnością nie wolno dziś dokarmiać świń; natomiast można nimi dokarmiać robaki pełniące w przyrodzie także rolę destruentów. W ten sposób można będzie osiągnąć wymarzony cel, czyli skrócić zamknięty łańcuch pokarmowy, eliminując z niego zbędne ogniwo, czyli zwierzęta.

  Żeby ten projekt się udał, konieczna musi być jednak zmiana nawyków żywieniowych mieszkańców Europy. Większość z nich czuje bowiem obrzydzenie do robaków, a sama myśl o tym, że mogliby konsumować larwy chrząszczy, przyprawia wielu o mdłości.

  Przełamywaniu tych „uprzedzeń żywieniowych” służyć będą jednak kampanie społeczne. Z jednej strony będą one odwoływać się do argumentów zdrowotnych (korzystny wpływ robaków jadalnych na florę jelitową i funkcje trawienne układu pokarmowego), z drugiej zaś do argumentów moralnych (rezygnując z mięsa zwierzęcego i zastępując je proteinami pochodzącymi z owadów, ratujemy życie na naszej planecie, a tym samym przyszłość ludzkości).

  Do tej pory mówiło się o „praniu mózgów”. Czy czeka nas epoka „prania żołądków”?

  Autor
  Grzegorz Górny

  Polubienie


  • Agencja UE ds. żywności: Larwy mącznika młynarka są smaczne i zdrowe
   13,508 views•Jan 18, 2021
   Uszi

   Check Mate
   Miniaturka: Schwab sam wygląda jak larwa mącznika 😁

   RAFAŁ WOJCIECHOWSKI
   ŚMIALI SIĘ Z AZJATÓW, ŻE NIETOPERZE JEDZĄ, NIEDŁUGO WSZYSCY BĘDZIECIE JEDLI INSEKTY I JESZXZE BĘDZIECIE ZA TO SŁONO PŁACIĆ. PRZECIEŻ TO PROTEINKA.

   Jaskółka
   Ten koronaświrus jest bardzo inteligentny niż Nam się wydaje 🤔

   jedentakipan
   Panie Uszi, słowo „utylizacja” (0:44) to jest lewacka nowomowa, lepszym słowem jest wyraz zniszczyć. Żywność jest niszczona, a nie „utylizowana”. Stare normalne słowa, lepiej oddają rzeczywistość. Z pozdrowieniami.

   Smalec Polski
   Niedługo w Lidlu będzie kiełbasa z biedronki, boczek ze świerszcza i sok z żuka, a w świątecznej promocji steki z karalucha. Muchy tylko na talony.

   Polubienie


  • Is This The Ruler Of The 🌍 World? / Hugo Talks
   261,175 views•Nov 21, 2020
   Hugo Talks

   World Economic Forum head honcho Klaus Schwab has just done another interview, let’s take a look at what he is saying now about this great reset.

   Go Experimental
   This is the guy they choose to be their frontman… 😂😂😂

   Sam Wray
   What a tool. How can anyone take him seriously 😅

   Fin Williams
   At last, someone who gets that the rulers of the world stay behind the curtain. The royals are rulers in plain sight though, because they pulled off the biggest scam by making people believe they can elect people to have more power than them.

   C H
   If we don’t own anything, that sounds like communism to me: no wonder China developed Covid 19 and its variants. He’s a clear and present danger to freedom.

   Tankiso Morgan
   The ones controlling this sick demon aren’t YET known to us.

   Polubienie


 37. Credit Score Tied to Internet Search History – The Start of the Great Reset
  35,540 views•Premiered Jan 14, 2021
  Heise Says

  #TheGreatReset #SocialCreditScore #HeiseSays
  Members of the IMF, who are part of the WEF and The Great Reset, are calling for internet Search History to be tied to people’s credit scores.

  Warren Connors
  Psychopaths running the world…

  Vladimir Kravets
  There is a joke in Russia that goes like this: a pessimist studies Chinese, an optimist studies English and a realist studies how to use an AK 47

  Dong Lemming
  „You’ll own nothing, and you’ll be happy” Translation: „You’ll stay in line and obey, otherwise you won’t eat”.

  Justin Vincenti
  So all I have to do is google „black lives matter” a hundred times, and I can get that million dollar mortgage.

  mazzda con
  When did the IMF ever get anything right. Defund the UN and the rest of these parasites.

  123blackaxe
  Clearly proves that its more than just about a financial reset.

  Rebel Lucy
  This proves they are more concerned with control than making money.

  Aussie Sam
  This is not slippery slope, it’s straight off the cliff, this is straight out of the CCP surely? Of course, this is just „conspiracy theory”.

  Rick Hall
  So now we are getting down to the real agenda of this covid lockdown. This was said years ago.

  new zealand bloke
  Jack dorsey is the new hitler/stalin/pol pot… same with mark Zuckerberg and Jeff bezos…..

  Polubienie

 38. https://t.me/intelops/6473
  Awakened – Truth 24/7
  Forwarded from Awakened – BROADCASTING

  🚨 VIDEO – Russian President Putin on big tech today: „They serve or restrict the natural human right to decide how to live, what to choose, which position to express freely, we just saw all of these in the states, and everyone understands what I’m talking about”

  @intelops
  t.me/intelops/6473
  9.6Kviews
  Jan 27 at 22:16

  Polubienie


 39. Putin warns of Big Tech monopoly power during Davos speech
  3,746 views•Jan 28, 2021
  Alex Christoforou

  Kenneth Knoppik
  Thank God for Vladimir Putin. The world’s pretty bad right now but we would be much worse off if Putin wasn’t president of Russia. He’s standing in the way of us hegemony he did it in Syria and now he’s doing it with the tech companies. And when it comes to Russia he puts his country first not the oligarchs. I wish he was our president. Not this brain-dead half-wit corrupt to his eyeballs.

  Mark Garnham
  The old Communist countries now have the most to teach the liberals.

  John
  The democrats haven’t been this upset since JFK won.

  WirableCrown
  It’s a sad era in History. The ‚free world’ is now a laughing stock.

  karen roberts
  2 godziny temu
  The British Public are already abandoning the BBC in their droves due to their bias and negativity during Brexit and the following 4 years. Their bias against Trump and Putin is also disgusting.

  Cee
  I’m British and I couldn’t agree more ! . . ;- )

  mlynto
  We have CNN for brainwashing, but at least we are still not forced to pay for it.

  Polubienie


 40. Kierowcy wyklęci – Bohaterowie traktowani jak bydło. Michał Fara.
  9,529 views•Streamed live 22 hours ago
  GŁOS Obywatelski

  Robert Juraszek
  Ludzie tylko zjednoczenie może nas uratować.musimy się jednoczyć.

  Robert Juraszek
  To jest paranoja co oni robią z nami.Palacy jak długo pozwolimy tym scierwom to robić

  Oublié
  Tygodnie w trasie spędzane często w nieludzkich warunkach (nie tylko w czasie plandemii), a teraz stanie w kolejkach kilkudziesięciu do kilkuset kierowców na zmyślone testy, by móc wrócić do domów i dostarczyć dla całego ludu niezbędne do życia produkty.

  w m
  mi juz calkowicie brak slow na te wszystkie klamstwa ,ktore nam serwuja rzadzacy obojetnie w jakim kraju!!!ale to chodzi o to zeby zabraklo jedzenia….ludzie ktorzy jada kilkadziesiat godz wozac jedzenie musza jeszcze przechodzic terror na granicy i nikt za nimi sie nie ujmuje!!!

  Teresa JaceBa
  Tylko że niestety rządzącym o to chodzi, żeby nas polikwidować.

  troublemaker 123
  Solidarność z wszystkimi Kierowcami. Pozdrawiam Pana Redaktora.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.