1050 Strajk tzw. „mediów niezależnych” w Polsce, dzisiaj nie sieją propagandy!


Onet i Gazeta Wyborcza dzisiaj strajkują i nie sieją propagandy. Strajk tzw „mediów niezależnych”
7,181 views•Feb 10, 2021
Suwerenny PL

Strajk mediów „niezależnych” Wyborcza i Onet dziś nie informują Polaków…

Piwosz
Wygląda to trochę tak, jakby sami sobie nogę podłożyli.

Kubus Kubusik
Najlepsza dla polakow walka i przeciwwstawianiem sie tej falszywej plandemi jest ” 0 ” ( ZERO ) ‼️ogladalnosci ‼️👍👍👍

Richard Gawrys
Ten dzień nie powinien się nigdy skończyć,to jest najmądrzejszy strajk jaki przeżywam,bele więcej takich dni

Teresa Z
Niech nie strajkują tylko zdobędą się wreszcie na ujawnienie prawdy!!!

Katie M
Brawo media. Wesprze was, bylebyscie nigdy nie wracali do pracy!!!! Mniej klamstwa w kraju, uffff, jaka ulga…

P. B.
Niech się zamkną nawet na miesiąc, na rok, na zawsze, razem z tvpis.

wanda szklarz
Jak cię usłyszałam to od razu pojawił się uśmiech na twarzy.pozdrawiam

Andrzej Kniejski
Dzięki Ci Boże za taki choć jeden dzień.

https://wpolityce.pl/media/538600-agora-protestuje-a-jej-piecioosobowy-zarzad-zarabia-krocie

https://wpolityce.pl/media/538680-tylko-u-nas-lichocka-ten-protest-ma-tez-swoja-dobra-strone

https://wpolityce.pl/smolensk/538667-media-opozycyjne-siegnely-po-bron-atomowa-i-obosieczna

https://wpolityce.pl/media/538656-ten-protest-nie-dotyczy-wolnosci-slowa-dlaczego-manipuluja

https://wpolityce.pl/polityka/538659-sellin-do-protestujacych-nie-warto-napinac-sie-emocjonalnie

https://wpolityce.pl/media/538686-mistewicz-dzis-wielka-szansa-dla-wiadomosci-tvp

https://wpolityce.pl/media/538685-podatek-od-reklam-dr-hab-karp-to-bardzo-potrzebna-ustawa

https://wpolityce.pl/swiat/538695-podatek-od-reklam-w-internecie-jest-w-wielu-krajach-europy

https://wpolityce.pl/swiat/538675-jourova-krytycznie-o-cenzurze-w-mediach-spolecznosciowych

11 thoughts on “1050 Strajk tzw. „mediów niezależnych” w Polsce, dzisiaj nie sieją propagandy!

 1. https://kresy.pl/wydarzenia/twitter-zdecydowal-ws-trumpa-zostal-zablokowany-na-zawsze/


  Donald Trump. Kolaż Kresy.pl, źr. Twitter, Flickr

  TWITTER ZDECYDOWAŁ WS. TRUMPA – ZOSTAŁ ZABLOKOWANY NA ZAWSZE

  11 lutego 2021|0 Komentarze|w Ameryka, polityka, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Były prezydent USA, Donald Trump, stracił na zawsze prawo do prowadzenia konta na Twitterze i publikowania w nim własnych treści – ogłosiło kierownictwo serwisu Twitter.

  Media zwracają uwagę na bardzo dużą rolę, jako w działalności publicznej Donalda Trumpa odgrywały platformy społecznościowe. Przede wszystkim dotyczy to Twittera. Dla Trumpa, również w okresie prezydentury, był to główny kanał komunikacji z opinią publiczną. Od miesiąca jego konto na Twitterze pozostawało zablokowane, a przyszłość konta pozostawała zagadką.

  Teraz Ned Segal, szef Twittera ds. finansowych na antenie CNBC zapowiedział, że decyzją kierownictwa serwisu Donald Trump otrzymał na zawsze zakaz prowadzenia konta na Twitterze i publikowania własnych treści na tej platformie.

  Według Segala, powody zablokowania konta byłego prezydenta USA były, w jego ocenie, bardzo poważne. Zaznaczył, że z tego względu jest to nie tylko kara, ale również działanie o charakterze prewencyjnym. Menedżer Twittera zapowiedział, że podobne konsekwencje czekają każdego użytkownika – niezależnie od jego funkcji czy pozycji społecznej.

  Twitter przez szereg miesięcy 2020 roku podejmował różne działania względem oficjalnego konta Trumpa, szczególnie od jesiennych wyborów prezydenckich. Tłity Trumpa, po tym jak zaczął pisać o oszustwach wyborczych i „ukradzeniu wyborów”, były oznaczane specjalnymi ostrzeżeniami o nieprawdziwych informacjach lub sugerującymi, że zawarte w nich twierdzenia są niezgodne z rzeczywistością. Już wcześniej jednak miały miejsce przypadki, gdy serwis usuwał jego wpisy.

  Na początku stycznia br., w czasie zamieszek w Waszyngtonie, gdy zwolennicy Trumpa wtargnęli do Kongresu USA, jego konto zostało po raz pierwszy zablokowane. Portal społecznościowy uznał, że liczne wpisy prezydenta miały bezpośredni związek z aktami przemocy. Dotyczyło to jednak również nagrania, w którym wezwał zwolenników do powrotu do domów. Twitter twierdził, że pojawiające się w związku z tłitami prezydenta wpisy innych użytkowników wskazywały na plany zbrojnych wystąpień.

  Twitter przez szereg miesięcy 2020 roku podejmował różne działania względem oficjalnego konta Trumpa, szczególnie od jesiennych wyborów prezydenckich. Tłity Trumpa, po tym jak zaczął pisać o oszustwach wyborczych i „ukradzeniu wyborów”, były oznaczane specjalnymi ostrzeżeniami o nieprawdziwych informacjach lub sugerującymi, że zawarte w nich twierdzenia są niezgodne z rzeczywistością. Już wcześniej jednak miały miejsce przypadki, gdy serwis usuwał jego wpisy.

  Na początku stycznia br., w czasie zamieszek w Waszyngtonie, gdy zwolennicy Trumpa wtargnęli do Kongresu USA, jego konto zostało po raz pierwszy zablokowane. Portal społecznościowy uznał, że liczne wpisy prezydenta miały bezpośredni związek z aktami przemocy. Dotyczyło to jednak również nagrania, w którym wezwał zwolenników do powrotu do domów. Twitter twierdził, że pojawiające się w związku z tłitami prezydenta wpisy innych użytkowników wskazywały na plany zbrojnych wystąpień.

  Po zablokowaniu swojego konta, Trump zamieścił serię wpisów na oficjalnym koncie prezydenta USA, o analogicznej treści jak oficjalne oświadczenie. Oskarżył serwis Twitter o „banowanie wolności słowa” oraz o to, że usunął jego konto we współpracy z politykami Partii Demokratycznej i „radykalną lewicą”, żeby uciszyć nie tylko jego, ale też 75 mln „wielkich patriotów”, którzy na niego głosowali. Zarzucił też Twitterowi, jest po prostu platformą promowania radykalnej lewicy. Jednocześnie, Trump przyznał, że spodziewał się takiego obrotu sprawy i zasugerował, że może to przyczynić się do rychłego powstania nowej platformy społecznościowej. Wpisy te, zamieszczone na koncie oficjalnym prezydenta USA, zostały przez Twitter dość szybko usunięte.

  Jak pisaliśmy, miesiąc temu serwis Twitter ogłosił, że prywatne konto Trumpa zostało permanentnie zawieszone, uznając, że jego wcześniejsze wpisy gloryfikowały i wzniecały przemoc. Firma uznała, że istnienie konta wiąże się z „ryzykiem dalszego podżegania do przemocy”. Sam Trump odpowiedział zapowiedzią możliwej budowy nowej platformy społecznościowej. Przypomnijmy, że co najmniej na dwa tygodnie konta Trumpa zostały zablokowane przez Facebook i Instagram.

  Przeczytaj: Duży spadek notowań Twittera po zablokowaniu konta Donalda Trumpa

  Czytaj również: Szef Twittera broni decyzji o zablokowaniu Donalda Trumpa

  wirtualnemedia.pl / Kresy.pl

  Polubienie

 2. ms
  Panie ambasadorze a jak się ma do wolności mediów i demokracji, jak pan to wytłumaczy, zablokowanie na stałe konta na tt dla Prezydenta D.Trumpa to przecież nie ma nic wspólnego z wolnością mediów

  J. Laskowski
  Panie Aliu. Prez Trump ocenzurowany przez amerykanską firmę Twitter. YouTube usunął cały kanał LifeSite majacy 300tys subskrybentów. Co Pan bredzi? USA przestały być demokracją! To szokuje, wiem.

  oko
  Po tym co pokazała nowa marksistowska ekipa Bidena proponowałbym aby USA skorzystały z rady prezydenta Chiraca i siedziały cicho ..

  @_Krakus
  Człowieku, spadaj i broń wolności i niezależności mediów, oraz swobody wypowiedzi u siebie, bo teraz to jest u was tragicznie!…

  @Borys
  Nasze MSZ powinno wezwać ambasadora USA w celu udzielenia wyjaśnień w sprawie wypowiedzi tego dyplomaty. Ta wypowiedź jest niedopuszczalna, to ingerencja w wewnetrzne sprawy Polski i wymaga adekwatnej reakcji dyplomatycznej!!!

  marecki
  oczywiście, że… TU chodzi o pieniądze bogatych koncernów, ale – przy okazji – fajnie jest włączyć telewizor i zobaczyć, że da się żyć bez TVN-u. Czekam teraz na zamknięcie TOK-FM i likwidację GW!

  PL
  To jest retoryka! Myślą o tym aby media zapłaciły podatek, to ten podatek zmienia się w ich logice w atak na media i wolność słowa. Ot durna logika, a właściwie jej brak.

  J23
  Ten Bix Aliu. to brzmi prawie Ali agca. Kogo ci jankesi nam przysyłają. Jedno jest pewne że ambasadorem USA będzie człowiek który nienawidzi Polski, lewacki rusek, żyd, albo ukryty wnuczek esesmana.

  https://wpolityce.pl/media/538622-dyplomata-usa-chce-bronic-niezaleznosci-mediow-w-polsce

  Amerykański dyplomata: „USA będą zawsze bronić niezależności mediów”. Celna riposta: „To wewnętrzna sprawa Polski”

  opublikowano: wczoraj
  aktualizacja: wczoraj


  Bix Aliu/Kamera TVN24 / autor: Ambasada USA w Polsce/Fratria

  „Wolne media są kamieniem węgielnym demokracji. Stany Zjednoczone będą zawsze bronić niezależności mediów” – napisał na Twitterze Chargé d’Affaires USA w Rzeczypospolitej Polskiej Bix Aliu. Internauci przypomnieli mu, jak USA broniły „niezależności mediów” podczas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, kiedy prawie wszystkie media cenzurowały prezydenta Donalda Trumpa. (…)

  Polubienie

 3. Czeslaw @Czeslaw:
  Obecnie ambasadorzy St.Zj. zachowują się tak w III-ej RP jak zachowywali się ambasadorzy Rosji carskiej przed rozbiorami I-ej RP.

  Stefans @Stefans:
  Można by to nazwać ingerencją w wewnętrzne sprawy, tyle że jest to już dość powszechna praktyka, stosowana również przez polski rząd (Białoruś, …)

  jazmig @jazmig:
  Goowno im do tego.

  andrzej03 @andrzej03:
  Nie jesteśmy już niepodległym krajem i to bez jednego wystrzału

  https://kresy.pl/wydarzenia/usa-zaniepokojone-zarzutami-wobec-liderki-proaborcyjnych-protestow-w-polsce-i-tzw-podatkiem-od-mediow/


  Ned Price, rzecznik prasowy Departamentu Stanu USA. Fot. Twitter, DoS

  USA ZANIEPOKOJONE ZARZUTAMI WOBEC LIDERKI PROABORCYJNYCH PROTESTÓW W POLSCE I TZW. PODATKIEM OD MEDIÓW

  11 lutego 2021|4 komentarze|w Ameryka, polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Rzecznik Departamentu Stanu powiedział, że USA uważnie obserwują sytuację w związku z postawieniem zarzutów karnych wobec proaborcyjnej aktywistki, Marty Lempart, uznając to za „ograniczanie przestrzeni dla społeczeństwa obywatelskiego w Polsce”. Waszyngton ma jednak „szersze obawy”. To już kolejne, krytyczne wypowiedzi nt. Polski w ostatnim czasie ze strony USA.

  Wczwartek podczas konferencji prasowej rzecznik Departament Stanu USA, Ned Price, został zapytany m.in. o sprawy dotyczące Polski. Dziennikarz poprosił go o skomentowanie zarzutów dla Marty Lempart, proaborcyjnej aktywistki i liderki „Strajku Kobiet”, jak również planów polskiego rządu dotyczących wprowadzenia tzw. podatku od reklam. Ta druga kwestia wywołała w środę protest znaczącej części mediów, w tym głównych, prywatnych stacji telewizyjnych i radiowych oraz gazet i serwisów internetowych.

  Przeczytaj: Poważne zarzuty karne wobec liderki Strajku Kobiet
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/polska-regiony/powazne-zarzuty-karne-wobec-liderki-strajku-kobiet/

  – Jeśli chodzi o te zarzuty, to jesteśmy ich świadomi, jeśli chodzi o zarzuty wobec Marty Lempart. Obserwujemy sytuację bardzo uważnie – powiedział rzecznik Departamentu Stanu.

  – Promowanie, wspieranie i obrona wolności słowa, prawa do pokojowych protestów i niezależności sądownictwa są kluczowe dla każdej demokracji – zaznaczył Price. Dodał, że Polska jest cenionym sojusznikiem w ramach NATO, z którym Waszyngton regularnie konsultuje się w różnych sprawach.

  – Jesteśmy zaangażowani na rzecz wzmacniania naszego partnerstwa z Polską i promowania zaangażowania administracji [prezydenta Joe Bidena – red.] na rzecz wspierania instytucji demokratycznych, praw człowieka i praworządności – powiedział Price.

  – Oczywiście, te zarzuty są częścią ograniczania przestrzeni dla społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, więc mamy szersze obawy, w tym dotyczące tzw. podatku od mediów – zaznaczył. Price dodał, że Stany Zjednoczone będą wspierać niezależność i różnorodność mediów i opinii, uznając to za niezbędny żywej demokracji.

  Marta L. stała się liderką grupy feministek, które wzywały do manifestacji ulicznych przeciw październikowemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego uznającemu tzw. aborcję eugeniczną za niezgodną z polskim porządkiem prawnym. Manifestacje te były nielegalne w świetle obowiązujących jesienią środków przeciwepidemicznych.

  Czytaj także: Polski Maj 68 nadszedł jesienią
  https://kresy.pl/publicystyka/polski-maj-68-nadszedl-jesienia/

  Wypowiedź Price’a to już kolejna w ostatnim czasie wyraźna krytyka pod adresem Polski ze strony amerykańskich dygnitarzy po zmianie władzy w Białym Domu. Przypomnijmy, że wcześniej Wysoka rangą urzędniczka Departamentu Stanu i p.o. ambasadora USA w Polsce krytycznie skomentowali wyrok polskiego sądu, nakazujący Engelking i Grabowskiemu, autorom książki „Dalej jest noc”, przeproszenie krewnej Polaka, którego oskarżyli o wydawanie Żydów w czasie II wojny światowej.

  PRZECZYTAJ: Polska na cenzurowanym w Waszyngtonie

  Departament Stanu USA / Twitter / Kresy.pl

  Polubienie


 4. OGROMNY BŁĄD Konfederacji?! „Poparła protest TVN i Wyborczej!” Marcin Masny wRealu24!
  7,711 views•Streamed live 74 minutes ago
  wRealu24

  Jędrek Noskal
  Jak można popierać ten protest? Najwięcej oczywiście krzyczą nie-polskie, jurgieltnickie media o wolności słowa itd. . Najbardziej jednak śmieszy to, ze to one – media- wzbudziły histerię covid i teraz jak idzie kula śnieżna i im się dostało (przez wymyślony podatek) to także najwięcej krzyczą! Na całe szczęście polacy mogli odpocząc choć na jeden dzień od wiecznie skłócających społeczeństwo portali typu wp, interia, onet…. i im podległe. Powinno to trwać z pół roku rok i jakby ręką odjął polacy by się ocknęli i nie byli sobie wrogiem.

  Carlos
  BARDZO ale to Bardzo Ogromny Błąd ze strony Konfrderacji 🤦

  Megan Megan
  Nieprawda. Poparli brak podatków. Jak jesteśmy przeciwni podatkom to sobie nie wybieramy gorszych i lepszych ofiar

  Anony mous
  Protestu nie popieram, niskie podatki tak. Natomiast z tego co rozumiem, to w konfederacji zaistniała hipokryzja, bo niektórzy liderzy sami wskazywali, że jeśli ludzie chcą protestować za aborcją, to nie powinni robić tego pod szyldem Marty L, a tymczasem sami popierają protest organizowany przez tuby propagandowe lewackich stroicieli myśli społecznej. Zresztą, w tym systemie i tak największe podatki płaci klasa średnia, więc po cholerę w ogóle ten temat wolnych mediów.

  Polubienie


 5. The Great Firewall of…America? WTZ!
  17,006 views•Feb 11, 2021
  Rob Braxman Tech

  This past week on Feb 2 – Feb 7, 2021 a massive attack was conducted on encrypted services, particular VPN’s. VPN traffic was throttled to near unusability.

  Basically in 2021, the Great Firewall of the USA was turned on. And then abrubtly turned off.

  Purpose of the action was unknown. No party stepped up to acknowledge and aside from me, no one has stepped up to call any Internet Provider of their egregious action against privacy minded people.

  Why did this attack happen?
  Why did the attack stop?
  Which company is responsible?
  Is this because of a government mandate?
  Why the concerted efforts with cable companies to throttle on the other side?
  Was it because they had network congestion and were just trying to deal with that? But why the selective choice of throttling the people interested in privacy?
  Since VPN’s can cloak themselves, why even bother to do this since at best the effect is temporary?

  Let’s discuss all this.

  Polubienie


 6. SJWs REMOVE Tom MacDonald FAKE WOKE (Woke SJW Fails 2021)
  69,771 views•Feb 10, 2021
  SC Reviews

  The SJW woke crowd are crying but they CAN’T cancel Tom MacDonald or me for that matter….

  WATCH FAKE WOKE HERE

  #sjw​ #fakewoke​ #tommacdonald​

  This video is intended for comedic purposes ..

  So we’re already off to a great start this year in terms of SJW woke fails and idiocy. Last year did not disappoint with an abundance of ridiculous things being said and done in the name of „social justice”. So I’ve managed to sort though the tripe and find some gems to review and react to in a (hopefully) comedic way. From Black Lives Matter (BLM), protests, woke cringe, SJWs, to Karens. We travel the spectrum of failures in this series of vids

  Brian
  „Chest feeding”..really? Remember when they just wanted to get married..slippery slope..give em’ an inch…

  Justin Macisaac
  Tom is 100% a independent artist so they can’t get his label to drop him. So this is how they surpress his music, absolute BS

  Rapportus5
  Never thought Tom MacDonald, Lil Wayne and Pitbull would all be on the side of the RIGHT! But I love it! I’m not big on rap but Tom’s track is actually a really decent song as well!

  Polubienie

 7. kaz
  Ci „dziennikarze ” z „niezależnych „mediów atakując rząd w sprawie podatków od reklam jawnie przyznanją się do współpracy z niemcami. To rola płatnego pachołka niemieckiego jak w gadzinkówkach.

  JAAA
  Kiedyś, na każdą wzmiankę prawicowych mediów o zakazie reklamowania się u nich, Adaśko odpowiadał z ironią, że na WOLNYM RYNKU dobra prasa się obroni. To niech teraz pokażcie, jak świetnie sobie radzi sam

  Totalni do nauki
  GW Adama Michnika, ile razy kłamałaś? Powinnaś być już dawno na śmietniku historii III RP! Może ktoś opisze w jakich okolicznościach i na jakich zasadach Powstała GW! Delikatnie – „pozdrów brata”!

  Ewa
  A DLACZEGO GAZETA WYBORCZA SZAMBO PROPAGANDY MA NIE PŁACIĆ PODATKU OD REKLAMY WSZYSCY POLACY PŁACĄ. MAJĄ PŁACIĆ I JUŻ.

  Szymon
  Tłumaczę tchórzliwemu redaktorowi który boi się podpisać: niezależne czytaj nie należące do Państwa lub przystawek partii rządzącej, nie dające robić z siebie szmat za kasę ze spółek skarbu Państwa.

  https://wpolityce.pl/polityka/542785-gazeta-wyborcza-atakuje-rzad-ws-podatku-od-reklam

  „GW” atakuje rząd ws. podatku od reklam. „Najbardziej odczują go niezależne media”. „Niezależne”, czyli zagraniczne?

  opublikowano: godzinę temu
  aktualizacja: 43 minuty temu


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria

  „Najbardziej odczują go niezależne media, bo te, które są na kroplówce od rządu, dostałyby rekompensaty. I o to PiS chodzi – doprowadzić niezależne redakcje na skraj bankructwa, a potem je „po węgiersku” przejąć, tak jak Orlen przejął Polska Press” – grzmi na łamach „Gazety Wyborczej” Bartosz T. Wieliński odnosząc się do projektu podatku od reklam w mediach.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  -Węglarczyk oskarża Waszczykowskiego o faszyzm. Europoseł: To w państwie, które posiada ten portal funkcjonuje NPD
  https://wpolityce.pl/polityka/542711-ostra-wymiana-zdan-miedzy-waszczykowskim-a-weglarczykiem

  -Warto zapamiętać te słowa! Biedroń za odbieraniem pieniędzy Polsce: „Ani jedno euro nie może trafić w ręce Kaczyńskiego”
  https://wpolityce.pl/polityka/542747-biedron-za-odbieraniem-pieniedzy-polsce

  Po przejęciu spółek Skarbu Państwa czynownicy z PiS zaczęli hojnie finansować media sprzyjające władzy. […] Parafrazując słynne zawołanie premier Szydło: te pieniądze im się należały. W usłużności wobec władzy te redakcje przekraczały bowiem wszelkie granice

  — pisze Bartosz T. Wieliński.

  Jednocześnie zaczęła się kampania przeciwko niezależnym dziennikarzom i redakcjom, których władza traktuje jak wroga. Hejt w sieciach społecznościowych, nagonki – prowadzone również przez rządowe media – rezygnacja z prenumerat, zakaz zamieszczania reklam i ogłoszeń. Tym fatalnym przemianom patronowała premier Beata Szydło, która w środę stanęła za mównicą Parlamentu Europejskiego i powiedziała, że wolność mediów w Polsce nie jest zagrożona

  — histeryzuje, dokonując nieco zaskakującej projekcji, jako że wszyscy chyba pamiętają, kto odpowiadał za hejt wobec rządu i prowadzone na niego nagonki w mediach społecznościowych.

  Kłamała

  — ocenia przemówienie Beaty Szydło w PE publicysta „GW”.

  „GW” nie może przeżyć podatku od reklam w mediach
  Wieliński stwierdził ponadto, że kolejne „kłamstwo” Beaty Szydło dotyczyło „haraczu, jaki na media zamierza nałożyć PiS”. Przekonywał, że „z projektu wynika, że PiS chce opodatkować wszystkich, którzy mają cokolwiek wspólnego z reklamą – nie tylko media, lecz także kina, kluby sportowe czy nawet supermarkety wydające własne gazetki reklamowe”.

  Cyfrowych gigantów, o których mówiła Szydło, podatek praktycznie nie obciąży

  — oświadcza.

  Zgodnie z projektem podatku od reklam telewizja, radio, kina i reklama zewnętrzna (outdoor) zapłacą 7,5 proc. od przychodów reklamowych do wysokości 50 mln zł rocznie i 10 proc. powyżej 50 mln zł. W przypadku reklam towarów kwalifikowanych, czyli farmaceutyków, lub napojów słodzonych, podatek rośnie do odpowiednio 10 i 15 proc.

  Warto w tym momencie dodać, że nowe przepisy dotkną przede wszystkim zachodnie firmy, które zatrudniają rzesze prawników i księgowych, aby unikać płacenia podatków w Polsce. Ale Wieliński ma swój pogląd na ten temat, niekoniecznie odpowiadający stanowi faktycznemu.

  Najbardziej odczują go niezależne media, bo te, które są na kroplówce od rządu, dostałyby rekompensaty. I o to PiS chodzi – doprowadzić niezależne redakcje na skraj bankructwa, a potem je „po węgiersku” przejąć, tak jak Orlen przejął Polska Press

  — stwierdza, najwyraźniej za „niezależne” uważając wszystkie media należące do zagranicznego kapitału, natomiast te należące do polskiego kwalifikując jako będące „na kroplówce od rządu”.

  Wygląda na to, że „Gazetę Wyborczą” bardzo boli przejmowanie mediów przez polski kapitał.

  aw/Gazeta Wyborcza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.