1059 Dr Hałat tłumaczy jak działa ludobójstwo Polaków dokonywane także za pomocą plandemii Covid-19


Tajemnice Epidemii – Cenzura zamiast debaty?
18,088 views•Premiered 13 hours ago
Media Narodowe

Jan Janowski
Brawo za tak wspaniałą audycję ! To Wy jesteście ANTYDOTUM na bezkresne tsunami kłamstw które jest wylewane bez końca z TV na ludność ! Zupełnie jak ciągłe zalewanie prawdy fekaliami kłamstw !

Darth Vader
Od dawna uważam że trwa ludobójstwo a nie covid

Zbigniew Lis
czy ten zbrodniczy system , czyli rząd już można podać do trybunału w Hadze o ludobójstwo. ZOMO MILICJA idziesz za polakami po tych zbrodniarzy czy tkwisz w rozkroku. NIK do roboty i tych pseudo elite rząd pod sąd ,prokurator do roboty!!!

Ewa Domańska
Pracuje w szkole. Nauczyciele szczepią się na ślepo. Nie ma co z nimi dyskutiwac. Ja jako jedna z nielicznych jestem płaskoziemcą, bo nie chce się zaszczepić. Nie ma dyskusji. Klapki na oczach. Jestem odosobnoina w swoich przekonaniach, że nie chce się zaszczepić.

Wojciech Kosek
Brawo! Teraz można kolegom i koleżankom przesłać link do tej rozmowy, zaznaczając przy tym, żeby przynajmniej posłuchali kilka minut od czwartej minuty.

Patrycja Xxx
Szacunek dr Hałat za niestrudzenie, nieustępliwość, nie bojaźliwość, . Tylko powtarzanie Prawdziwej Prawdy będzie przykrywać kłamstwo. My też musimy to powtarzać tam gdzie żyjemy.


To przejdzie do historii! W TVP odbył się sąd nad rządem i zarazą. Warto Rozmawiać pokazuje prawdę
51,975 views•Apr 14, 2021
Suwerenny PL

Całość programu Warto rozmawiać z 12 kwietnia 2021
https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,12042021,52921563

VacciNazi Survival
Z pelna swiadomoscia zabili 100 tys. starszych ludzi…

Zrodzony do szabli
No nie zostali zaorani. Siedzą na stołkach , biorą kasę i mają nas w „głębokim poważaniu” Mateusz Krzywousty i Minister Zdrowia Syntezator Mowy podali się pod wrażeniem do dymisji

Ewa Lachowska
Gdyby nie ten program, nie wiedziała bym, że w TVP pracują uczciwi i mądrzy dziennikarze.

Beata Bahrynowska
Pospieszalski to jeden z nielicznych dziennikarzy który ma jaja!


Jan Pospieszalski zdjęty z TVP – tuby PiSowskiej
37,010 views•Apr 20, 2021
Suwerenny PL

Źródła
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/warto-rozmawiac-jan-pospieszalski-tvp3-odcinek-odwolany-gdzie-ogladac-online

Ala S
Szkoda Pospieszalskiego. Jedyny sprawiedliwy w tej kurwizji.

Kate S
Pan Pospieszalski napewno zdziwiony nie mógł być i liczył się z tym, że go mogą wyrzucić. Pewnie będzie działał dalej, ale nie w mediach komercyjnych.
Dziękujemy Panie Pospieszalski, jest Pan odważnym i mądrym człowiekiem.

Barbara Andrzejewska
Panie Pospieszalski jestem zaskoczona jestem zdumiona za Pana słowa Odważne słowa Czy mam powiedzieć dziękuję Tak DZIĘKUJĘ nie tylko ja Zdaje sobie sprawę że Pana odsuną Takich ludzi zwłaszcza z tamtej strony już nie ma Wielki ukłon🙏🇵🇱


AWANTURA WOKÓŁ „WARTO ROZMAWIAĆ”. O CO CHODZI? Warzecha: Lichocka fałszuje przekaz tego programu
50,817 views•Apr 23, 2021
Telewizja wPolsce

Gościem Jakuba Maciejewskiego jest Łukasz Warzecha, tygodnik „Do Rzeczy”.

Jarek s
A dlaczego nie wyjść z takim wnioskiem? A jeśli okaże się prawdą, że to spisek firm farmaceutycznych, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy?

Jarek s
A ,,ekspertom” płacą, płaciły lub będą płacić, owe firmy.

Adam
Ale to juz jest udowodniona prawda?!

Pan Tograf
To powiedział (co ciekawe) profesor Gut w jednym z programów „Warto Rozmawiać” z 2020 r. Nawet sam Pospieszalski był zaskoczony tymi słowami z jego ust.

Leszek Szafrański
Prowadzacy jest jakiś dziwny 🙂

Adam
przyglup jak kazdy propisowski propagandzista!!

Kuki Ela
Taki redaktor jaka stacja. Redaktor prowadzący z klapkami na oczach i widzi tylko pandemię. Zero merytoryki. Brawo Panie Warzecha. Bardzo lubię Psna słuchsć

Jerzy Jałocha
Ten funkcjonariusz mediów powiedział, że lepiej żeby rzad robił cokolelwiek niż nic. Naprawdę nic głupszego nie da się wymyślić.

jędrek
a cóż mają pisowe mówić? Nie wiedzą, że jak ma się coś źle robić to lepiej w ogóle nic nie robić, bo po złej robocie jak przyjdzie trzeźwo myślący naprawiać zło, to ma potem 2x więcej roboty i sprzątania po partaczach.

…..

Tomek
Widac wyraźną kontynuacje IIIRP. PiS się niczym nie różni od komunistów. Jak coś im nie pasuje to po prostu cenzurują. Wszystko dla dobra partii.

Tom
Można popełnić błąd ale tkwić w błędzie od roku i przejść na poziom szaleństwa fanatyzmu? Śmierci ponad 100tysięcy Polaków i roku upokarzania Polaków nie da się przykryć jazgotem propagandy w TVP

@jajo
SUPER! Jeszcze więcej Lichockiej, jeszcze więcej Horbana, jeszcze więcej Niedzielskiego itp. jest nadzieja, że PISowi poleci do 15%!!! Teraz jak najszybciej wybory i koniec z tym PRL-BIS. Aha, czyli wolałbyś PO, która rozkradała Polskę? Albo lewaków, którzy zrobią degrengoladę? W sumie to jest realne biorąc pod uwagę takie osobistości, jak Lichocka.

https://wpolityce.pl/polityka/547831-lichocka-o-programie-pospieszalskiego-wyrazista-opinia

TYLKO U NAS. Lichocka dla wPolsce.pl o programie Pospieszalskiego. Co dokładnie sądzi posłanka?

opublikowano: wczoraj
aktualizacja: wczoraj


autor: Fratria

W „Porannej rozmowie” telewizji wPolsce.pl poseł Joanna Lichocka ustosunkowała się do trzech spraw – kampanii fakenewsów ze strony lewicowo-liberalnych mediów, perspektywy nałożenia podatków od reklam na potężne koncerny medialne oraz do krytyki programu Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, w którym eksperci krytykowali obostrzenia przeciwpandemiczne. (…)

…..

oracz
Czegoś tu nie rozumiem. Po co zachęcać, przecież według wcześniejszych zapewnień tego ściemniacza Dworczyka i jemu podobnych, Polacy walą na szczepienia drzwiami i oknami.

rrr
im silniej bedziecie nakłaniać Polaków do poddania się eksperymentowi medycznemu tym większy będzie opor spoleczny… kiedy to zrozumiecie!

@Marconi
Coś bardzo im się śpieszy. Czyżby już niebawem miały się objawić poważne skutki uboczne? Naród się połapie i już nikogo nie zaszczepią. Żal tylko tych zastraszonych starszych ludzi. Mało, że żyją w ciągłym stresie to jeszcze nie wiadomo co te preparaty z nimi zrobią. Młodszych nie żałuję, mają dostęp do różnych źródeł informacji i niech sami podejmują decyzję.

@zwykły_obserwator
Patogen ustępuje na podobieństwo hiszpanki, więc można kampanię szczepień rozkręcać, już nie zaszkodzi covidowi i kasę się odwiruje na szczepionki, komisarze świetnie spisali się w zakresie hamowania szczepionek i jeszcze wykołowali dla kontrahentów niezłą kasę.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/547889-jak-zachecic-polakow-do-szczepien-dworczyk-odpowiada

Jak zachęcić Polaków do szczepień? Minister Dworczyk: W maju planujemy uruchomienie dużej kampanii profrekwencyjnej

opublikowano: 27 minut temu


Zdjęcie ilustracyjne / autor: PAP/EPA/NAJEEB ALMAHBOOBI

W maju planujemy uruchomienie dużej kampanii profrekwencyjnej, informacyjnej; w interesie nas wszystkich jest, byśmy jak najszybciej zaszczepili jak największą część dorosłej populacji – powiedział w środę szef KPRM Michał Dworczyk. (…)

24 thoughts on “1059 Dr Hałat tłumaczy jak działa ludobójstwo Polaków dokonywane także za pomocą plandemii Covid-19


 1. Pawlicki: Paszporty szczepionkowe przypominają pomysły segregacji rasowej. Lockdown nic nie daje
  26,553 views•Apr 24, 2021
  Radio WNET

  Oxygen
  Dzisiejsi „lekarze” to są cyniczne łajdaki, każdy z nich zajmuje się łowieniem pacjenta na test, następnie zamknięcie go jak psa w kojcu. To jest nowoczesna metoda leczenia dr ekonomisty

  primusnocturn
  Panie redaktorze wspaniały wywiad i postawa. Niestety nie tylko sajmony na garnuszku big farmy. Koledzy dziennikarze również

  Edyta Maj
  Wiecie jak chętnie się szczepili nauczyciele, nawet testów przed szczepieniem nie chcieli sobie zrobić.

  Grzegorz Kaliś
  Edyta Maj; już nie mogą się doczekać drugiej. Cieszą się jak dzieci, że życie im przedłużono. A dzień rozpoczynają od słowa do kowdian podawanego na czerwonym pasku telewizora. Szkoły mają pokończone ale w głowach sieczka.

  Polubione przez 1 osoba


 2. 8 Maja Ogłoszą Nowy Ład Dla Polski! Nie Poznamy Własnego Kraju – Analiza Komentator Finanse Ekonomia
  49,312 views•Apr 27, 2021
  wideoprezentacje

  Krzysztof Przegaliński
  Masakra. Wszystkie najgorsze systemy były wprowadzone pod pozorem dobroci i równości. Historia kołem się toczy

  Andrzej Sati
  Dokładnie i w imię postępu!

  Polubione przez 1 osoba

 3. blumkwist
  PIS pod wodzą duetu Morawiecki-Kaczyński, coraz bardziej zaczyna przypominać PZPR. Powinni jeszcze Lichockiej jakieś biuro na Mysiej wynająć. Prawa ob. nam odebrali, teraz będą nas kneblować!

  Paweł1982
  Skandal! Lichocka WON! A poza tym precz z paszportami kowidowymi. Nie dla totalniactwa!!

  @kamil
  Korupcyjny walec przejechał po panu Janku. Nie ma zmiłuj, jeśli chodzi o grube brudne interesy to nawet szanowany prawicowy dziennikarz jest za krótki.

  https://wpolityce.pl/media/548617-co-dalej-z-warto-rozmawiac-wywiad-zamiast-programu

  Co dalej z „Warto Rozmawiać”? Wywiad z dr. Matryką zamiast programu. „Wyrażamy nadzieję, iż będziemy mogli spotykać się w TVP3”

  opublikowano: godzinę temu
  aktualizacja: godzinę temu


  Jan Pospieszalski i dr Matryka / autor: screenshot/Vimeo

  Zamiast kolejnego odcinka programu „Warto Rozmawiać”, w sieci pojawiło się nagranie rozmowy Jana Pospieszalskiego z dr. Zbigniewem Matryką.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  – CMWP SDP zwraca się do TVP: Apelujemy o przywrócenie stałego miejsca programu „Warto Rozmawiać” w ramówkach
  https://wpolityce.pl/media/548003-cmwp-sdp-apeluje-do-tvp-chodzi-o-warto-rozmawiac

  – Co dalej z „Warto rozmawiać”? Pospieszalski o dyskusji wokół programu: „Mam nadzieję, że jesteśmy przed poważną rozmową”
  https://wpolityce.pl/media/548239-co-dalej-z-warto-rozmawiac-pospieszalski-o-programie

  Na profilach programu „Warto Rozmawiać” w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie rozmowy Jana Pospieszalskiego z dr. Zbigniewem Martyką.

  Powrót do TVP3?
  Jak czytamy we wpisie autorów, wyrażają oni nadzieję, że ich program wróci na antenę TVP3.

  Zgodnie z obietnicą publikujemy kolejną z naszych rozmów z przesłuchań przed NIL. Naszym rozmówcą jest dr Zbigniew Martyka. Niezmiennie wyrażamy nadzieję, iż w kolejne poniedziałki o tej porze będziemy mogli spotykać się z Państwem na antenie TVP3.

  mly/Facebook/Twitter

  Polubienie

 4. Powielacz
  „Red. Maciej Pawlicki którego jeszcze nie zakneblowano tak jak red. Jana Pospieszalskiego. Wykrył on, że 80 procent składu Rady Medycznej jest finansowana przez koncerny, które sprzedają szczepionki”

  jj
  Jeśli się ktoś się zaszczepi i zachoruje lub umrze na covid lub po szczepieniu to jak ktoś z rodziny zabiję panią prof to zostanie uniewinniony?

  No to
  Ok. Ale nie płacę podatków. W tym na NFZ.

  Orwell
  Tej Pani „lekarz” Hipokrates pomylił się z hipokryzją. Sam pomysł jest iście totalitarny, ale ona tego, albo nie rozumie, albo taka jej rola.

  observer
  Pan Premier otoczył się beneficjentami koncernów farmaceutycznych. Wykonują doskonale polecenia torpedowania badań nad lekami, a śmiertelność w PL najwyższą w Europie.

  Gt
  Sami widzicie jakie persony premier wybrał do tej rady co zafundowała Polsce pierwsze w Europie miejsce w zgonach nadmiarowych. Szef bez dorobku naukowego, wszyscy z konfliktem interesów i idee NSDAP

  NOWY czerwony ŁAD
  jestem za: ZUS do likwidacji + prywatyzacja „służby zdrowia”. Wszyscy odetchniemy z ulgą. Pacjenci znowu będą traktowani jak ludzie. Szybko by się skończył cyrk z „leczeniem” przez telefon.

  Anonim
  Nie mozna nikogo zmusic do szczepienia ..skoro mamy placic za leczenie covit to po co placimy skadki ???

  mmd
  BANDYCI….


  za godzinę
  Pani profesor… Niech pani WYPIEDALA !!!

  @ayway
  „państwo oferuje szczepienia”…. a skąd państwo ma pieniadze na te szczepionki pańcia profesor wie….hę??

  Zszokowany
  I co? Dziennikarz ze spokojem przyjmuje tę chorą, sprzeczną z konstytucją i wszelkimi zasadami propozycję?

  dr Strosmeier
  Przypominam, że za skutki uboczne szczepionek na Covid NIKT nie ponosi odpowiedzialności, więc droga pani profesor, weź pani koło i się nim solidnie j…..j w czoło!

  abc
  To w końcu sprywatyzujcie służbę zdrowia … i przestańmy płacić podatki i składki na NFZ i kasę w prywatnych gabinetach… w końcu zostanie nam coś w kieszeni będzie taniej i na wyższym poziomie!!!

  jaro
  Nie w moim stylu, ale nie wytrzymam, pier…nij się kobieto w czoło.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548615-nie-chcesz-sie-zaszczepic-przeciw-covid-19-mozesz-zaplacic

  Nie chcesz się zaszczepić przeciw Covid-19? Możesz zapłacić za leczenie. Prof. Piekarska przedstawia propozycję nowego rozwiązania

  opublikowano: godzinę temu


  autor: PAP/Grzegorz Michałowski

  „Zamiast penalizować brak szczepienia, to po momencie, kiedy udostępnimy wszystkim szczepienia, powinno się wprowadzić odpłatność za leczenie COVID-19” – powiedziała w „Faktach po Faktach” (TVN24) prof. Anna Piekarska, członkini Rady Medycznej przy premierze.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kuczmierowski: Do Polski dotarło 1,295 mln dawek szczepionek firmy Pfizer/BioNTech. Johnson & Johnson będzie w piątek
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548589-kuczmierowski-1295-mln-dawek-szczepionki-pfizer-w-polsce

  Na pytanie, czy już zaproponowała takie rozwiązanie premierowi, odpowiedziała:

  Jeszcze nie, ale z chęcią to uczynię.

  „Jeżeli zachoruje, to niech płaci”
  Prof. Piekarska zwraca uwagę, że sytuacja pandemiczna jest dynamiczna i wymaga znalezienia nowych rozwiązań systemowych związanych z funkcjonowaniem służby zdrowia.

  Tyle się zmieniło w tej pandemii, dokonaliśmy tylu rzeczy, które wydawały się niewyobrażalne półtora roku temu, że wydaje mi się, że jest najwyższy czas na to, żeby fundamentalne rzeczy, takie właśnie jak odpłatność za leczenie chorób, przeciwko którym państwo oferuje szczepienia, a my z tego nie korzystamy, żebyśmy za to leczenie po prostu płacili sami

  — tłumaczyła.

  Członkini Rady Medycznej wprowadza w tym kontekście wyraźne rozróżnienie na osoby, które zachorują i na te, które nie zachorują.

  Jeżeli ktoś się nie chce zaszczepić i jeżeli nie zachoruje, to w porządku, to jest jego sprawa. Ale jeżeli zachoruje, to niech płaci te dziesiątki tysięcy złotych za terapię, za naszą ciężką pracę i za nasze narażanie się przez półtora roku

  — dodała.

  gah/TVN24

  Polubienie

 5. Zigi
  Przypomnę, że co miesiąc PŁACIMY SKŁADKI ZDROWOTNE. Ja w każdym razie od wielu lat taką składkę płacę, chyba nie jestem jedyny w Polsce.

  mgr
  przestańcie używać tych LEWACKICH FEMINATYWÓW !!! jaka „członkini”?

  ezeliaszz
  Bezprawne działania bandytów na usługach Big Farmy.

  https://wpolityce.pl/polityka/548697-bez-szczepienia-platne-leczenie-szef-komisji-komentuje

  TYLKO U NAS. Albo szczepienie przeciw COVID-19, albo odpłatność za leczenie? Co o tym sądzi szef sejmowej komisji zdrowia? SPRAWDŹ

  opublikowano: za godzinę


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria

  „Ja nie jestem zwolennikiem ani przymusu, ani tego typu restrykcji. Myślę, że najlepsze, co możemy zrobić, to jeżeli wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych, niezależnie od różnych działań, które na co dzień podejmujemy, jeżeli wszyscy wspólnie, ponad podziałami będziemy namawiać do tego, abyśmy się szczepili” – powiedział portalowi wPolityce.pl Tomasz Latos (PiS), przewodniczący sejmowej komisji zdrowia odnosząc się do pomysłu prof. Anny Piekarskiej.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  -Nie chcesz się zaszczepić przeciw Covid-19? Możesz zapłacić za leczenie. Prof. Piekarska przedstawia propozycję nowego rozwiązania
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548615-nie-chcesz-sie-zaszczepic-przeciw-covid-19-mozesz-zaplacic?fbclid=IwAR0sxFPamPy3rK659-Z63M7HbBoq2VhTjUfqR1h_Dym7TCDGhMI-vX2TS6c

  -SONDAŻ. Ponad połowa Polaków pozytywnie ocenia system szczepień. Ilu z nas chce się zaszczepić? Kto nie chce?
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548633-sondaz-polacy-pozytywnie-o-systemie-szczepien

  Zamiast penalizować brak szczepienia, to po momencie, kiedy udostępnimy wszystkim szczepienia, powinno się wprowadzić odpłatność za leczenie COVID-19”

  — powiedziała w „Faktach po Faktach” (TVN24) prof. Anna Piekarska, członkini Rady Medycznej przy premierze.

  „Ja nie jestem zwolennikiem ani przymusu, ani tego typu restrykcji”
  Poproszony przez portal wPolityce.pl o odniesienie się do tej propozycji Tomasz Latos stwierdził:

  Ja nie jestem zwolennikiem ani przymusu, ani tego typu restrykcji. Myślę, że najlepsze, co możemy zrobić, to jeżeli wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych, niezależnie od różnych działań, które na co dzień podejmujemy, jeżeli wszyscy wspólnie, ponad podziałami będziemy namawiać do tego, abyśmy się szczepili. Politycy, ale również i celebryci, także sportowcy, biznesmeni, dziennikarze… Krótko mówiąc wszyscy.

  Uważam, że musimy zwracać uwagę obywatelom, jak ważna jest wspólna, zbiorowa odpowiedzialność. Nawet jeżeli ktoś w danym momencie ze swojego punktu widzenia lekceważy to zagrożenie i nie chce się szczepić, to powinien to robić w poczuciu solidarności wobec innych, którzy się obawiają, którzy być może mają choroby towarzyszące, w związku z tym dużo gorzej by przechorowali

  — przekonywał.

  „Są osoby, które nie mogą się szczepić”
  Na uwagę, że są osoby, które się nie szczepią z obawy o swoje zdrowie – boją się, że szczepionka mogłaby pogłębić ich dolegliwości, Tomasz Latos powiedział:

  Są oczywiście osoby, które nie mogą się szczepić i dlatego właśnie powinniśmy być wspólnie odpowiedzialni jedni za drugich i ci, którzy mogą się szczepić, niech się szczepią. Nawołujmy i zachęcajmy do tego.

  Naprawdę ta sytuacja pandemii wymaga pełnej solidarności i współpracy wszystkich między sobą

  — zaznaczył.

  aw

  Polubienie


 6. CZY POLACY POTRZEBUJĄ OBOSTRZEŃ? Ostry spór Miziołek i Warzechy
  11,856 views•Apr 16, 2021
  Telewizja wPolsce

  Jerzy Jałocha
  „Wirus co zabija” a ona sobie do galerii chodzi. Widac że wiedzę o swiecie czerpie z telewizora. Julka do kwadratu. A jak się tak troszczy o zdrowie bliskich to niech ich zamknie w mieszkaniu i klucz wywali do rzeki, ale od innych wara.

  Jan P.
  Panie Warzecha, dzięki za prawdę, blondi głupia, albo ktos jej płaci za kłamstwa

  Izabela Zdrodowska
  „Oni mają tam swoje przeliczenia” i tego się ta pani trzyma 😂 Boże broń nas przed taką inteligencją 🤦‍♀️

  Piotr Sobecki
  Ta Pani się trzyma „swoich spraw”, reszta ją nie interesuje. Co więcej z pewnych przyczyn ta sytuacja jest jej najwidoczniej na rękę. Ja straciłem pracę tylko dlatego że miałem i nie bałem się wypowiadać swojej opinii na temat Covidianizmu (w Holandii, Amsterdam).

  Polubione przez 1 osoba


 7. PiS i lewica wprowadzą Fundusz Odbudowy i wspólny dług UE! KONIEC suwerenności Polski? Ewa Rzeuska
  14,523 views•Streamed live 2 hours ago
  wRealu24

  anncherry00
  Ta umowa ratyfikująca to jest totalitarny skandal ! Musimy powiedzieć stanowcze NIE !
  Celowo teraz luzują obostrzenia by uśpić naszą czujność i znaleźć tematy zastępcze :/

  Błękitna laguna
  No to się rozumie. Oni zawsze tak robią, bo to są qrwy 3,14erdolone

  zoja Dreżek
  To nie plan odbudowy.TYLKO PLAN ZNIEWOLENIA…Zakładają nam pętlę na szyję…

  Ropucha Postrach
  Fundusz odbudowy=grabież jakiej świat nie widział

  Polubione przez 1 osoba

  • Basia
   Ten to zawsze latał jak chorągiewka.Obrzydliwa postać

   PO OWOCACH ICH CZYNÓW..
   Paweł, nie wiem co na ciebie mają, ale DLA MNIE JESTEŚ JUŻ NIKIM KUKIZ!!!!

   https://wpolityce.pl/polityka/549003-fundusz-odbudowy-kukiz-zdradzil-jak-bedzie-glosowal

   Fundusz Odbudowy? Kukiz zdradził, jak będzie głosował. „Nie możemy sobie pozwolić po raz drugi w historii na taki ruch”

   opublikowano: za godzinę


   Paweł Kukiz / autor: Fratria

   „Będę głosował za. To jest pragmatyzm. (…)Nie możemy sobie pozwolić po raz drugi w historii na taki ruch” — powiedział na antenie Radia Wrocław Paweł Kukiz, wskazując na podobieństwo Funduszu Odbudowy do Planu Marshalla po II wojnie światowej. (…)

   Polubienie

 8. @jb7
  Marksizm. Leninizm. Szczepionkizm. Totalitaryzm…… Niebezpieczne szaleństwo!

  mało
  Miliony wydał morawiecki na promocję szczepień w mediach. I dalej szasta naszymi pieniędzmi. I śmieje sie, że ma tak durnych obywateli. Skandal !

  Ewa
  Kiedyś drodzy redaktorzy będziecie się wstydzić tej promocji szczepień przeciwko covid.

  mmm
  Będą łapanki?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548981-nowa-akcja-promocji-szczepien-premier-zdradza-szczegoly

  Rusza nowa akcja promocji szczepień! Premier zdradza szczegóły. „Będziemy wraz z naszymi specjalnymi zespołami ruszali w Polskę”

  opublikowano: 2 godziny temu
  aktualizacja: 2 godziny temu


  Premier Mateusz Morawiecki / autor: screenshot TVP INFO

  „Pracujemy, żeby szczepionek było jak najwięcej. Wczoraj rozmawiałem z szefem Pfizera i rozmawialiśmy również o projektach, które firma Pfizer może robić w Polsce w obszarach szczepionek. To są wszystko ważne sprawy, które mogą spowodować, że w kolejnych kwartałach nie tylko będziemy mogli się już raz na zawsze pożegnać z tą fatalną epidemią, ale jednocześnie będziemy też budowali coraz to sprawniejsze zabezpieczenia przed ewentualnymi nawrotami COVID-19” – mówił na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

  CZYTAJ TAKŻE:

  — Rząd luzuje obostrzenia! Szkoły, handel, gastronomia. Co zmieni się już od 1 maja? Premier: Trzecia fala się przełamała, jest w odwrocie
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548798-rzad-luzuje-obostrzenia-co-zmieni-sie-od-1-maja

  — Przywileje dla zaszczepionych? Premier dla wPolityce.pl: Opracowujemy mechanizmy, które mają skłonić do akcji. SPRAWDŹ
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/548810-premier-odpowiada-na-pytanie-wpolitycepl-ws-szczepien

  My wrzucamy wyższy bieg w programie szczepień. Na czym to ma polegać? Chcemy jak najszerzej promować akcję szczepień

  — zaznaczył premier.

  Będziemy wraz z naszymi specjalnymi zespołami ruszali w Polskę. W miastach wojewódzkich będą namioty, kontenery, ciężarówki, które w mobilny sposób będą starały się dostarczyć szczepionki tam, gdzie dzisiaj ich nie ma, ale przede wszystkim będą spełniały funkcję promocji szczepień

  — powiedział.

  Mobilne punkty szczepień
  Mobilne punkty w czwartek rozjadą się po całym kraju, aby wzmocnić sieć szczepień, ale kiedy będzie więcej szczepionek, będziemy w nich realizować regularne szczepienia – poinformował w czwartek prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski.

  Prezes RARS podkreślał, że w narodowym programie szczepień istotna jest nie tylko kwestia jak największej dystrybucji, ale również wielu kanałów, którymi można tę dystrybucję prowadzić, w tym niestandardowych.

  Podkreślił, że pomysł wykorzystania mobilnych punktów szczepień pojawił się po rozmowach z wojewodami, którzy wskazywali go jako alternatywę dla „białych plam” na mapie szczepień w Polsce. Kuczmierowski poinformował, że mobilne punkty kontenerowe powstały we współpracy z polskimi producentami kontenerów.

  Prezes RARS przypomniał, że tego typu kontenery i mobilne punkty były już testowo wprowadzane w Małopolsce, gdzie – jak dodawał – spełniły swoją funkcję.

  Dzisiaj rozjadą się po całym kraju, aby właśnie wzmocnić tę sieć szczepień i w przyszłości, kiedy będzie więcej szczepionek, będziemy mogli w nich również realizować regularne szczepienia, nie tylko takie promocyjne, jak w majówkę, ale i na szerszą skalę

  — powiedział Kuczmierowski.

  Mobilne punkty informacyjne i szczepieniowe pojawią się w trakcie majówki w miastach wojewódzkich. Jak poinformował premier Mateusz Morawiecki i szef KPRM Michał Dworczyk, punkty te będą elementem programu promocji szczepień, a w trakcie majówki będzie można zaszczepić się w nich jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

  tkwl/TVP INFO/PAP

  Polubienie

 9. @kamil
  Pan Janek rozbił się o mur korupcji i brudnej polityki. Pozwolą mu wrócić z zesłania po tym jak się zakończy polityczno-biznesowy geszeft zwany covidem.

  Szok!
  Szok! Połowa komentatorów aprobuje cenzorskie działania w stosunku do Pospieszlskiego, cześć wręcz szydzi z niego. Tacy są zwolennicy PiS – to dzieci komuny, słabo wykształceni i prości.

  Azs
  „Warto rozmawiać „a nie zamykać gęby !!! Tylko sprobujcie go znieść z ekranu ?! Powinien być w czasie premium na TVP info zamiast minęła 20 np. we wtorek !

  krystyna
  Powrotu nie będzie, widzi Pan te baranki w deszczu którzy załapali się na prymitywny chwyt propagandowy…społeczeństwo przestało myśleć, społeczeństwo od myślenia ma telewizor…

  BYŁY WYBORCA PiS
  Panie Janie , obawiam się, że to tylko kolejny szmonces, a my daliśmy się nabrać, powrotu nie będzie. Pan Cejrowski też został „czasowo” wykluczony, kiedy to wolność uderzyła Polakom do głów i co ?

  https://wpolityce.pl/media/549222-co-dalej-z-warto-rozmawiac-pospieszalski-poinformowal

  Co dalej z „Warto rozmawiać”? Jan Pospieszalski poinformował o decyzji TVP: „Liczymy na to, że Telewizja Polska dotrzyma słowa”

  opublikowano: wczoraj


  autor: Twitter/Warto Rozmawiać

  „Telewizja publiczna jest telewizją publiczną i uważam, że powinno być w niej miejsce dla takiej wrażliwości jak nasza i wasza. Stąd nieustanny nacisk i presja na to, abyśmy wrócili na antenę ma sens” – podkreślił w specjalnym nagraniu Jan Pospieszalski, autor programu „Warto rozmawiać”.

  Pospieszalski w opublikowaniu nagraniu poinformował, że zapadła decyzja o powrocie programu na antenę Telewizji Polskiej. Kiedy to nastąpi?

  W tych dniach, kiedy jesteśmy wszyscy poza anteną Telewizji Polskiej, ujawniła się jedna niesamowita rzecz. Okazuje się, że redakcja „Warto rozmawiać”, to nie tylko my, ale to również wy. Dlatego że nadsyłacie nam taką niesamowitą ilość rożnych faktów, opowieści, informacji o tym, co dzieje się w Polsce. My oczywiście korzystamy z tego, to jest gigantyczny potencjał, wielki kapitał. Za to Wam bardzo serdecznie dziękujemy. W tych mailach, w tych tweetach jest też często pytanie: czy wrócimy na antenę, czy otwieramy kanał na YouTube, czy otwieramy alternatywny środek przekazu? Uważam, że nie. Telewizja publiczna jest telewizją publiczną i uważam, że powinno być w niej miejsce dla takiej wrażliwości jak nasza i wasza. Stąd nieustanny nacisk i presja na to, abyśmy wrócili na antenę ma sens

  I mam uwaga dobrą wiadomość: to również dzięki wam, dzięki waszej huraganowej odpowiedzi, być może również to wpłynęło, a wręcz jestem przekonany, że to miało ogromny wpływ na decyzję, że wracamy. Decyzje są podjęte, że wracamy na antenę. Kiedy? Dokładnie trudno mi odpowiedzieć. Być może nastąpi to jeszcze w maju. Zapowiadamy też i liczymy na to, że Telewizja Polska dotrzyma słowa i po wakacjach będzie jakieś nowe otwarcie, odświeżenie formuły programu na co już teraz trzeba się nastawić

  —zakończył Pospieszalski.

  kk/Twitter

  Polubienie

 10. https://kresy.pl/wydarzenia/rz-rzad-zwleka-z-ustawa-o-kompensatach-za-powiklania-poszczepienne/


  Szczepionka, źr. Pixino

  „RZ”: RZĄD ZWLEKA Z USTAWĄ O KOMPENSATACH ZA POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE

  5 maja 2021|0 Komentarze|w bezpieczeństwo i obrona, polityka, Polska, Polska, Wydarzenia |Przez Mateusz Pławski

  Szczepienia idą pełną parą, ale odszkodowania za utratę zdrowia po zastrzyku są tylko na papierze – podła w środę „Rzeczpospolita”.

  Podczas gdy rząd zapowiada, że w wyniku masowych szczepień odporność populacyjną Polska może osiągnąć już na jesieni, projekt ustawy wprowadzającej świadczenia kompensacyjne za niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) utknął w konsultacjach publicznych. Zdaniem ekspertów część poszkodowanych przez NOP może nie doczekać się tych zmian – napisała gazeta w środę.

  Medium podkreśla, że w pierwszej dekadzie kwietnia projekt nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, który wprowadza Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych (FKSO), trafił do konsultacji społecznych. „Rz” podaje, że choć ponad tydzień temu upłynął termin konsultacji, Ministerstwo Zdrowia nadal nie ustosunkowało się do uwag.

  Zobacz także: Wysokie tempo szczepień na Węgrzech pozwala na luzowanie restrykcji
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-srodkowa/wysokie-tempo-szczepien-na-wegrzech-pozwala-na-luzowanie-obostrzen/

  Zdaniem gazety wpłynęło ich bardzo wiele. „I to nie tylko od przedstawicieli strony społecznej, bo projekt jest też przedmiotem burzliwych konsultacji międzyresortowych. Wątpliwości zgłaszają wszystkie ministerstwa, nie tylko resort finansów” – napisano.

  Gazeta donosi, że już teraz do Biura Rzecznika Praw Pacjenta trafia coraz więcej zgłoszeń dotyczących NOP.

  Dziennik podkreśla, że aktualnie odszkodowania za NOP można dochodzić na ogólnych zasadach. „Rz” zaznacza, że „Nowela wprowadzająca FKSO upraszcza ścieżkę odszkodowawczą – świadczenie kompensacyjne przyznawane ma być drogą decyzji administracyjnej wydawanej przez rzecznika praw pacjenta. Rzecznik, na podstawie opinii powołanego przez siebie zespołu ds. FKSO, podejmie ją w terminie maksymalnie 60 dni, a wypłata pieniędzy ma następować w ciągu 14 dni. Kwoty wahają się od 3 tys. zł do 100 tys. zł”.

  Zobacz także: Niemcy: Osoby w pełni zaszczepione zostaną wyłączone spod części restrykcji pandemicznych
  https://kresy.pl/wydarzenia/niemcy-osoby-w-pelni-zaszczepione-zostana-wylaczone-spod-czesci-restrykcji-pandemicznych/

  Ekspert cytowana przez „Rz” wyraziła opinię, że przy takim tempie prac legislacyjnych przepisy mają małą szansę wejść w życie jeszcze jesienią, jak to zapowiadano w styczniu.

  gazetaprawna.pl / pap / Kresy.pl

  Polubienie


 11. Niedzielski i Morawiecki stchórzyli – knajpy i wakacje dla wszystkich!
  8,675 views•May 6, 2021
  Polska chata – Matka Kurka nadaje

  Hannia Majchrzak
  Zgadzam się z Panem, rząd na pewno bada nastroje społeczne śledząc media społecznościowe, wpisy pod artykułami i filmikami na YT. Z moich obserwacji wynika, że ludzie się budzą w niebywałym tempie i nie łykaja już narracji rządu tak łatwo, jak rok temu. Wręcz przeciwnie, atakują rząd z każdej strony i przy każdej okazji.

  Opinia jak każda
  Szanowna pani liczba świadomych nie wzrasta. To co razem obserwujemy w internecie to tylko radykalizacja wypowiedzi, komentarzy jednych i tych samych ludzi. Ludzi, którzy siedzą w internecie. Liczba ludzi siedzących w internecie w niezależnych mediach jest stała. Był taki moment, że rozsylalem wiadomości do ,,lewaków,, to mi zwrócili uwagę ,że sobie nie życzą ode mnie informacji. Wiem, że modlą się do telewizora. Nie znają prawa, nie słuchają np pana Piotra. Opowiadają co słyszeli od innych. Są w tym samym zaczarowanym kręgu i biorą narkotyki bardziej spanikowani jak ludzie seniorzy.

  Szymon
  Moim zdaniem mylisz się. Cała ta szopka miała służyć sfederylizowaniu ue, co się 2 dni temu ostatecznie udało. Prawdopodobnie teraz tylko działania pozorowane będą, aż do ogłoszenia nowego ładu, które już za rogiem. Po sfederylizowniu zaraz wpieprzą nam niemoty z Afryki. Będzie bat na nas. Będziemy tą ciemną masą jak reszta Europy. Pewnie z 20% tej jałmużny trzeba będzie wydać na obozy dla obcych.

  Małgorzata Wójtowicz
  Choroba prionowa – temat się rozkręca, jeżeli się potwierdzi to może wykoleić cały szczepionkowy parowóz: https://sciencebasedmedicine.org/can-mrna-based-covid-19-vaccines-cause-prion-disease/

  Opinia jak każda
  @Szymon Szymuś przeczytaj od połowy wypowiedź pani Majchrzak.

  Opinia jak każda
  @Małgorzata Wójtowicz przeczytałem po tłumaczu Google. Ja zrozumiałem, że manipuluje się ruchem antyszczepionkowym. Oczywiście ja nie wierzę żadnym autorytetom , którzy są sławni, piszą to i owo, są ekspertami. Ten artykuł pisał też jakiś dupek onkolog. Onkolog to dupa a nie lekarz.

  Hannia Majchrzak
  @Opinia jak każda czytam komentarze pod artykułami również w mediach głównego nurtu i 80% jest krytycznych w stosunku do poczynań nierządu. Nie sądzę, żeby byli to tylko czytelnicy i słuchacze mediów alternatywnych. Czy to ma faktycznie wpływ na ich decyzje? Nie wiem. I nie wie pewnie tego nikt z nas. Być może rację ma Szymon i to tylko gra. Może to część planu? Pewnie jesienią się przekonamy.

  Polubione przez 1 osoba

 12. @szpilka
  Iwermektyna i Amantadyna to skuteczne leki ale dlaczego są ignorowane przez władze niektórych państw. Czyżby Czesi byli mądrzejsi od Polaków?

  kazik
  My nie chcemy iwermektyny ale Amantydyny. I nie chcemy takiego MZ wypchajcie się takim kacykiem to minister gieszeftu .

  znachor
  Mówio, że amantadyna jest dobro, ino za tanio…

  @Jabez
  To samo można było zrobić z amantadyna ponad pół roku temu!!

  https://wpolityce.pl/swiat/550379-lek-iwermektyna-zakonczy-pandemie-koronawirusa

  Lek uratuje świat przed koronawirusem? Naukowcy: Natychmiastowe globalne użycie iwermektyny zakończy pandemię

  opublikowano: 4 minuty temu
  aktualizacja: za 43 minuty


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: PAP/EPA

  Lek iwermektyna wykazuje duże, statystycznie istotne zmniejszenie ryzyka zachorowalności na COVID-19 i śmiertelności z powodu tej choroby – wykazało recenzowane badanie przeprowadzone przez ekspertów z FLCCC Alliance i opublikowane w „American Journal of Therapeutics”. Czy ten preparat pozwoli zakończyć pandemię?

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: WAŻNE ZMIANY w programie szczepień. Wchodzą w życie 17 maja! Wśród nich skrócenie terminów między dawkami
  https://wpolityce.pl/polityka/550317-wazne-zmiany-w-programie-szczepien-wchodza-w-zycie-17-maja

  Jak podkreślają autorzy publikacji jest to najbardziej wszechstronny przegląd dostępnych danych na temat iwermektyny. Pochodzą one z badań klinicznych, badań in vitro, testów na zwierzętach oraz na ludziach.

  FLCCC (czyli Front Line COVID-19 Critical Care Alliance) to założona w marcu 2020 r. organizacja lekarzy i naukowców, której celem jest opracowywanie i stałe udoskonalanie protokołów terapii pacjentów z COVID-19.

  Lek pod lupą ekspertów
  Od kilku miesięcy pod lupą ekspertów z FLCCC znajduje się iwermektyna – lek przeciwpasożytniczy i przeciwtrądzikowy, używany w terapii zarówno ludzi, jak i zwierząt.

  Pierwsze doniesienia o potencjalnej skuteczności tego środka przeciwko SARS-CoV-2 pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, jednak z powodu braku wystarczających dowodów naukowych Europejska Agencja Leków stwierdziła, że na obecnym etapie wiedzy nie można wdrożyć go do praktyki klinicznej. Agencja skrytykowała też autorów wstępnego badania nad iwermektyną za nieprecyzyjne zaprojektowania testów klinicznych oraz stosowanie w czasie eksperymentów większych dawek leku niż te zwyczajowo stosowane u ludzi.

  Teraz pojawił się kolejny dowód za skuteczność iwermektyny – metaanaliza oparta na kilkunastu randomizowanych, kontrolowanych badaniach dotyczących leczenia tym środkiem pacjentów z COVID-19.

  Wynika z niej, że iwermektyna wykazuje wysoką skuteczność zarówno w zmniejszaniu ryzyka zakażenia, jak i obniżaniu śmiertelności spowodowanej przez COVID. Przegląd pokazał też, że ten podawany doustnie lek jest skuteczny we wszystkich fazach COVID-19.

  Wykonaliśmy pracę, której nie wykonały władze medyczne: przeprowadziliśmy najbardziej wszechstronny przegląd dostępnych danych dotyczących iwermektyny

  — mówi dr Pierre Kory, prezes i dyrektor medyczny FLCCC. – Zastosowaliśmy złoty standard, aby móc z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że iwermektyna może zakończyć tę pandemię”.

  27 badań kontrolowanych
  Analiza ekspertów objęła łącznie 27 badań kontrolowanych, które ukazały się do stycznia br. włącznie. 15 z nich to badania randomizowane, preferowane przez Światową Organizację Zdrowia, Narodowe Instytuty Zdrowia Stanów Zjednoczonych oraz Europejską Agencję Leków. Na ich podstawie udało się stwierdzić, że istnieje duże, statystycznie istotne zmniejszenie śmiertelności, skrócenie czasu od momentu zakażenia do wyzdrowienia oraz zwiększenie skuteczności usuwania wirusa z organizmu u pacjentów z COVID-19 leczonych iwermektyną.

  Stwierdzono również, że lek ten znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia COVID-19 przy regularnym stosowaniu.

  Wiele regionów na całym świecie już teraz uznaje, że iwermektyna jest skuteczna w profilaktyce i terapii COVID-19. Republika Południowej Afryki, Zimbabwe, Słowacja, Czechy, Meksyk oraz Indie już zatwierdziły ją do stosowania na ludziach. Zdaniem autorów omawianej publikacji wyraźnie widać, że dystrybucja iwermektyny prowadzi do „szybkiego spadku zachorowalności i śmiertelności w całej populacji”.

  Nasze najnowsze badanie pokazuje, po raz kolejny i bez żadnych wątpliwości, że iwermektyna jest wysoce skuteczna jako bezpieczna profilaktyka i leczenie COVID-19 – podsumowuje dr Paul E. Marik, jeden z założycieli FLCCC. – (..) Wzywamy regionalne organy ds. zdrowia publicznego oraz lekarzy na całym świecie do zażądania włączenia iwermektyny do ich standardów opieki po to, abyśmy mogli raz na zawsze zakończyć tę pandemię.

  mly/PAP

  Polubienie


 13. PILNE! Interwencja w wRealu24 !!! Dr Zbigniew Hałat UJAWNIA co czeka Polaków!!!
  85,497 views•May 8, 2021
  Lucas Soltysik

  Magda K
  Ten wywiad dosadnie tłumaczy, dlaczego rządzący tak uporczywie i nachalnie prą do zaszczepienia wszystkich Polaków.

  Michał Wiszniewski
  Idąc lewacką logiką: dr Hałat, specjalista epidemiolog, wiceminister zdrowia jest foliarzem i płaskoziemcą 🙂 Ma-sa-kra Dziękuję za rzetelne info!!!

  MwJ
  Panie Doktorze , jest Pan jednym z niewielu przyzwoitych lekarzy , którzy z wielką odwagą , publicznie walczą o prawdę i życie Polaków. Nigdy tego Panu nie zapomnimy.

  Polubione przez 1 osoba

 14. @MarekzWilanowa
  Prawda boli. Mało kto tutaj odniósł się do tej liczby zmarłych Polaków spowodowanej lockdownami i brakiem dostępu do służby zdrowia.

  światowid
  Mówi i pisze prawdę, bezprawne zamknięcie dostępu do usług medycznych, bezprawne wstrzymanie planowanych zabiegów to ludobójstwo bandy Kaczyńskiego, wszczepianie nie wiadomo czym Polaków to holokaust

  jan
  brawo panie Jacku, ale wyborcy pisu to samobojcy ,dalej wierza w to co mowi tvp i ojciec rydzyk – za te mordy respiratorami i odmowa leczenia Polakow pis i medycy odpowiedza, caly swiat o tym pisze

  Polti
  Co nie zmienia fakty ze 130tys ludzi zmarło bo nie otrzymało pomocy, źle zdiagnozowano metodą teleporady czy odwołane zabiegi.

  Eda
  Autor artykułu ma oroblemy ze zrozumieniem? Wilk porównał liczbę zgonów wymordowanych i tych tzw. nadnormatywnych/eufemizm/. Jest najwyższa w Europie.

  Malvo
  Fanatykom PiS z bezradności i niezrozumienia jak PiS ich wydutkało pozostaje już tylko tłumaczyć sobie wszystko „ruskimi onucami” PiS odebrało im naukę zdrowie wolność a oni dalej że to ruskie onuce

  https://wpolityce.pl/polityka/550211-czy-on-wie-co-pisze-wilk-porownuje-rzad-pis-do-upa

  Czy on wie, co pisze? Skandaliczny wpis polityka Konfederacji. „Banda Morawieckiego wymordowała więcej Polaków niż UPA”

  opublikowano: 9 maja


  Jacek Wilk / autor: Fratria

  „Banda Morawieckiego wymordowała już więcej Polaków niż bandy UPA w czasie rzezi wołyńskiej” – napisał na Twitterze adwokat i ekonomista Jacek Wilk, w poprzedniej kadencji Sejmu poseł Konfederacji.

  CZYTAJ TAKŻE: Wilk brnie dalej! „Nigdy nie poprę pisowskiej żydokomuny. Obie opcje są równie obrzydliwe. Dlatego, najlepiej by się po prostu blokowały”
  https://wpolityce.pl/polityka/504545-wilk-brnie-dalej-nigdy-nie-popre-pisowskiej-zydokomuny

  Wilk nie pierwszy raz publikuje w mediach społecznościowych skandaliczne treści – bądź to uderzające w rząd PiS, bądź to związane z pandemią koronawirusa i szczepionkami przeciwko COVID-19.

  „Banda Morawieckiego wymordowała Polaków”
  Tym razem postanowił porównać rząd Mateusza Morawieckiego do ukraińskiej nacjonalistycznej formacji odpowiedzialnej za Rzeź Wołyńską. Swój niesmaczny wywód postanowił poprzeć… cytatem z Pisma Świętego.

  Banda Morawieckiego wymordowała już więcej Polaków niż bandy UPA w czasie rzezi wołyńskiej. ALE: „Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni”

  — napisał prawnik.

  W ten sposób Jacek Wilk odniósł się do tweeta Jana Pińskiego, redaktora naczelnego portalu Wiesci24.pl.

  Jest coś strasznego w tym, że nikt nie reaguje na to co zrobił PiS. Odpowiada dziś za ok 130 tys. śmierci Polaków. Nie na Covid-19, ale z powodu ich nieudolności i odcięcia Polaków od służby zdrowia.

  — napisał na Twitterze Piński.

  Wilk się tłumaczy
  Owszem, ważne jest to, aby jak najszybciej „odmrozić” służbę zdrowia, tym niemniej używanie tak daleko idących stwierdzeń jak „mordowanie Polaków” jest nieuprawnione. Podobnie: tego rodzaju porównań, bardzo bolesnych dla wielu naszych rodaków. Co prawda Jacek Wilk pospieszył z wyjaśnieniami, ale porównanie nadal jest co najmniej niesmaczne.

  Tak powiem. To nie upolitycznianie. To porównanie, które ma WSTRZĄSNĄĆ ludźmi by otworzyć im oczy na skalę (liczbę) zbrodni tego rządu.

  Porównywałem WYŁĄCZNIE LICZBĘ ofiar, a nie sposób w jaki zmarły.

  aja/Twitter

  …..

  Ann
  Dlaczego promujecie faceta oskarżanego nawet w swoim otoczeniu o związki z Rosją? A wilk ma rację. Weźmy liczbę zgonów w 2020 i odejmijmy rok 2019. Od tego odejmijmy covid. To są ofiary podłej zmiany

  Jan
  Niepotrzebnie zmarło ponad 100 tysięcy Polaków z waszej winy panie Andruszkiewicz. A jak tam żona, znalazł jej pan dobra fuchę?

  A.
  Przypomnijcie mi, czy Andurszkiewicz to ten bez prawa jazdy, co okradał Państwo Polskie a tym samym nas wszystkich na paliwie? Wybitnie uczciwe „ELITY” rządzą teraz biedną Polską.

  Malvo
  Wiarygodność i uczciwość tego portalu jest taka jak „awtorytety” które cytuje i które stręczy ostatnim fanatykom którzy nie chcą się sami przed soba przyznać jak wydutkał ich PiS udając uczciwych

  Dado
  Jacek Wilk ma rację. Przykre.

  https://wpolityce.pl/polityka/550355-nasz-wywiad-andruszkiewicz-wilk-to-lempart-konfederacji

  NASZ WYWIAD. Andruszkiewicz: Jacek Wilk dzięki swoim wpisom staje się Martą Lempart Konfederacji. Powinien przeprosić

  opublikowano: 10 maja


  autor: FRATRIA

  „Jeżeli Konfederacja będzie miała twarz panów Wilka i Korwina-Mikke, to myślę, że nie zobaczymy jej w przyszłym parlamencie” – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Adam Andruszkiewicz, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. (…)

  Polubienie

 15. Lekarz
  Pani Poseł w pełni popieram . To co wyprawia Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk nie mieści się w głowie. Dzieci chcą szczepić preparatami nawet na zwierzętach nieprzebadanymi. POLACY obudźcie sie. W cz

  @krzyswroblowiec
  Przecież szczepienie NIE CHRONI przed zachorowaniem. Chroni tylko przed ciężkim przebiegiem choroby. Natomiast osoba zaszczepiona może się zarazić, i chorując lekko albo nawet bezobjawowo zarażać innych. Tak mówią naukowcy. Więc te paszporty to czysty faszyzm i nic więcej.

  Zuza
  To nie p.Siarkowska przesadza, to rząd, premier Morawiecki, minister Niedzielski, wicepremier Kaczyński wiodąnas ku faszyzmowi, jeżeli tego nie widzą to są ślepi.

  mimo wszystko zaszczepiona ale
  Doskonale rozumiem co Poseł Siarkowska miała na myśli i co więcej absolutnie zgadzam się z nią. To jest niedopuszczalne żeby ograniczać czyjąś wolność. Dość tego.

  https://wpolityce.pl/polityka/550554-burza-wokol-wpisu-siarkowskiej-komentarze

  Burza wokół wpisu Siarkowskiej. „Jakakolwiek segregacja kojarzy mi się jak najgorzej”; „Sięgniecie po Auschwitz to krok za daleko”

  opublikowano: 11 maja


  autor: wPolsce.pl

  Poseł Anna Maria Siarkowska napisała na Twitterze, że jako wnuczce więźniarki Auschwitz, „jakakolwiek segregacja kojarzy się najgorzej”. Polityk odniosła się tym samym do pomysłu, aby do niektórych miejsc i usług mogły mieć dostęp wyłącznie osoby zaszczepione. Wpis Siarkowskiej wywołał lawinę komentarzy.

  Jestem wnuczką więźniarki Auschwitz. Jakakolwiek segregacja kojarzy mi się jak najgorzej. Prawa i wolności obywatelskie to nie przywileje. Państwo je uznaje a nie nadaje

  —napisała posłanka.

  (…)

  Polubienie


 16. Dlaczego Simon ciągle jest lekarzem?
  9,055 views•May 11, 2021
  Polska chata – Matka Kurka nadaje

  Barbara Chilimoniuk
  Horban, którego zdjęcie dziś widziałam wygląda jak psychopatyczny morderca. On chce wyniszczyć Polaków, mowi o szczepieniu dzieci od szóstego miesiąca życia! To holokaust Polaków!

  Alex Iksiński
  Najpierw Simon był lekarzem, potem poczuł kasę i stał się gangsterem.

  Wieslawa Janowicz Cichucka
  Odbierm pana S jako typowego mamoniarza i zdrajce.

  Barbara Chilimoniuk
  Czuje się tak, jak Pan mówił : ma dziką satysfakcję z cierpienia Polaków.

  Barbara Wojtowska
  Większość tej rady to gangsterzy i psychopaci, tak to wygląda

  Piotr Kabzinski
  Moze kiedys doczekam sie tego ,ze ten psychopata bedzie kiedys w mediach okreslany jako oskarzony Krzysztof S .

  Anna Hardy
  Mojej kotki nie dalabym Simonowi leczyc ,weterynarze maja wiecej serca niz niektorzy lekarze ,

  Polubione przez 1 osoba


 17. Simon: „Obowiązkowe szczepienia na COVID!” Banaś UJAWNIA szokujące dokumenty o PiS! Przegląd Mediów
  wRealu24

  Bo No
  Pracuj do 65 a potem złoty strzał

  Polubione przez 1 osoba


 18. Możliwe ZAPALENIE MÓZGU? doradca Morawieckiego o skutkach ubocznych. ZAORANY W RADIO ZET
  5,324 views•Dec 24, 2020
  Suwerenny PL

  eloelo
  Nie choruję na żadne grypy od dłuższego czasu, a biorąc szczepionkę miałbym ryzykować zapalenie mózgu? Hemmmmm =D

  G C
  Zapalenie mózgu, viki…cyt…”Na obraz choroby składają się zaburzenia świadomości, gorączka, bóle głowy, nudności i wymioty, senność, bóle mięśni, niedowład połowiczy, niezborność, napady padaczkowe oraz objawy ogniskowe. Może prowadzić do trwałego uszkodzenia mózgu i śmierci…” tak pięknie się z tego wychodzi…nogami do przodu.

  MK Cafe
  @G C Jeny! To jest zbrodnia w biały dzień a ich beszczelnosc i buta przekracza wszelkie granice!!!


  Szumowski umoczomy w aferę! Współpracował w 2018 roku z szefową firmy Pfizer POLSKA
  59,143 views•Dec 22, 2020
  Suwerenny PL

  Były minister zdrowia Szumowski powraca w nowej aferze. Teraz wiadomo dlaczego Ministerstwo zdrowia tak się zachowuje… Niedzielski tez jest umorzony

  Barbara White
  Jeszcze trzeba pogrzebać ile Pinokio dostał kasy…jest nadgorliwy…LUDOBÓJCY!!!!

  B G
  Tak się spieszą na całym świecie z tymi szczepionkami, bo widzą ,że ludzie się budzą i czują przekręt ogólnoświatowy .

  Hanna Łatecka
  Słynny prof Simon też dostawał kasę od Pfizer, dlatego tak walczy o szczepienia.Żenada

  mr c
  Jeden potężny układ przestępczy … Pozdrawiam wszystkich z głową na karku, i życzę spokojnych świąt

  Zimna Pizza
  Niedzielski kontynuuje dziedzictwo Szumowskiego

  Przemysław Pawliński
  „Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie, to w krótkim czasie ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie, jak dusza niewolnika” – Thomas Jefferson.

  Polubienie


 19. PILNE! Kobieta zmarła 2 dni po zaszczepieniu! Niedzielski: ŁAGODZIMY OBOSTRZENIA! Przegląd Mediów
  115,262 views•Premiered Jan 5, 2021
  wRealu24

  Maria Karpisz
  Te „celebryty”, „dobro narodu’ nawet sklecić jednej linii kłamstwa nie potrafią. Ehhh

  Jerzy Podgorski
  Jak śpiewał Kazik Staszewski „wszyscy artyści to prostytutki”.


  Gravitas: The pandemic is far from over
  222,235 views•Jan 5, 2021
  WION

  In Portugal, a nurse has died after getting vaccinated. In the US, hospitals
  are overflowing with new cases. In the UK, a new national lockdown has been imposed.


  Florida doctor’s death after receiving COVID-19 vaccine sparks investigation
  54,239 views•Jan 7, 2021
  WPLG Local 10

  ElitistCultSerum Cult serum
  15 godzin temu
  If this is what they do to their doctors just imagine how much they care about the average person…..

  mrpower328
  16 godzin temu
  I’m wondering if the nurse Tiffany Dover died after getting injected and their covering her death up

  Top Shelf Herbs,free samples.
  She is not to be found sadly and all this is after first round of shots

  Mark Walder Music
  Funny how a death is Convid related if you die within 28 days of testing positive for the virus, but if you die within a few weeks of taking the vaccine then there is no correlation 🤔 perfectly healthy doctor gets sick and within 2 weeks is dead 🤨 WTF! nothing to see here people, nothing to see… roll up, roll up… come and get your poison. Oh and don’t worry, Pfizer and all the others have immunity from prosecution, nothing suspicious about that 🧐

  Pauly Flyer
  Imagine the pressure of the dark forces on those investigators now…


  Woman’s severe reaction to Pfizer COVID vaccine prompts investigation
  464,568 views•Jan 18, 2021
  RT

  Fears over the vaccine’s safety were prompted by a video of a woman suffering convulsions after receiving a Pfizer coronavirus jab in Louisiana. In an exclusive interview with RT, Brant Griner, son of the affected person, says that she hadn’t experienced any health issues before taking the shot, and added that the response he’d received to his video about it suggests his mum’s case isn’t a one-off.

  Daniel Woolman
  I am surprised YouTube hasn’t deleted this video.

  laura Hunter
  “Neuromuscular disorders have not been a safety signal identified to date”………well there’s a first time for everything isn’t there 🙄 what a get out speech Pfizer , so sickening they can’t admit fault, hope the poor woman is ok

  M
  Already so many injured and dead people after getting this vaccin… In every country… Coincidence? And people are still believing this is the best option they have… Mankind is lost


  Norway claims COVID-19 vaccine may pose risk for elderly, terminally ill
  59,076 views•Jan 18, 2021
  CNA

  Norway has said COVID-19 vaccines may pose a risk for the very old and terminally ill, after it reported 29 deaths linked to the jabs by Pfizer-BioNtech. Thailand said it will not rush a vaccine rollout until the vaccines are proven to be completely safe. Meanwhile, the Philippines said its emergency authorisation for the Pfizer shot remains. Sanjaya Senanayake, Associate Professor at Australian National University’s Medical School, shared his thoughts on the issue.

  James Bond
  “Coincidental” means “we don’t wanna admit the vaccines are bad”


  Nothing alarming’ | At least 13 dead after Pfizer vaccine jabs in Norway
  30,035 views•Jan 16, 2021
  RT

  At least 13 people have died in Norway due to side effects of the Pfizer/BioNTech Covid-19 vaccine, the national medicines regulator has revealed. All were frail and elderly people who had unusually strong reactions to the jabs.

  rickster348
  – dropping dead is just a side affect.

  rwlock24
  It’s „nothing alarming” because it’s working exactly as it was intended to.

  Danish Groyper
  The Guinea pigs are dying but don’t worry it’s a good vaccine there’s nothing wrong with it…

  The Chilly Chinchilla
  See the vaccine works, they will never get covid-19 again. Job done.

  Zmir Zmir
  So safe the company that makes it accepts zero responsibility for their product
  Hilarious

  Polubienie

 20. https://wpolityce.pl/swiat/536182-izrael-swiatowym-liderem-w-liczbie-nowych-zakazen

  https://wpolityce.pl/polityka/532920-premier-szczepionka-to-nadzieja-na-powrot-do-normalnosci

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/536589-mechanizm-dzialania-szczepionek-mrna-i-wektorowej

  https://wpolityce.pl/swiat/536532-media-szczepionka-astrazeneca-nieskuteczna-wsrod-seniorow

  https://wpolityce.pl/swiat/536237-lekarz-osoby-zaszczepione-moga-nadal-zakazac-koronawirusem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/536268-zgon-po-podaniu-szczepionki-czekamy-na-weryfikacje

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/536266-cztery-dni-temu-byl-pierwszy-zgon-po-zaszczepieniu-na-covid

  https://kresy.pl/wydarzenia/meksyk-32-letnia-lekarka-hospitalizowana-po-otrzymaniu-szczepionki-pfizer-biontech-podejrzenie-zapalenia-mozgu-i-rdzenia-kregowego/

  https://www.theepochtimes.com/thousands-negatively-affected-after-getting-covid-19-vaccine_3625914.html

  https://healthimpactnews.com/2021/53-dead-in-gibraltar-in-10-days-after-experimental-pfizer-mrna-covid-injections-started/

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535165-23-seniorow-zmarlo-w-norwegii-bezposrednio-po-zaszczepieniu

  https://wpolityce.pl/swiat/532104-cdc-u-ok-28-proc-zaszczepionych-na-covid-wystapily-nop

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532132-dr-nasilowski-ponad-2-proc-zaszczepionych-z-nop-to-duzo

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532964-dr-halat-w-usa-3-proc-z-poszczepiennym-objawami-ubocznymi

  https://wpolityce.pl/swiat/534679-po-przyjeciu-szczepionki-zmarlo-czworo-szwedow

  https://korwin24.pl/index.php/2021/01/18/paraliz-twarzy-po-przyjeciu-szczepionki-szokujace-doniesienia-z-izraela/

  https://americantruthtoday.com/politics/2021/01/05/portuguese-nurse-dies-suddenly-after-receiving-covid-vaccine/?utm_source=sprklst&utm_campaign=allamerican-dies-1_5-pm

  https://wpolityce.pl/polityka/534521-na-jak-dlugo-uodporni-nas-szczepionka-szef-mz-wyjasnia

  https://wpolityce.pl/polityka/534576-nawet-100-tys-zl-odszkodowania-za-powiklania-po-szczepieniu

  https://wpolityce.pl/polityka/532210-czerwinska-apelujemy-do-klasy-politycznej-o-szczepienie-sie

  https://wpolityce.pl/polityka/531946-poslowie-lekarze-apeluja-do-medykow-ws-szczepien

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531931-prof-gut-i-dr-sutowski-uspokajaja-ws-szczepionki-na-covid

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531901-prof-gielerak-mutacje-koronawirusa-zachodza-caly-czas

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532220-kiedy-zaszczepi-sie-prezydent-padla-deklaracja

  https://wpolityce.pl/polityka/532228-wronski-probuje-kpic-z-prezydenta-ws-szczepien

  https://wpolityce.pl/polityka/531878-premier-szczepienie-jest-patriotycznym-obowiazkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/532379-prezes-arm-szczepionki-na-koronawirusa-sa-juz-w-polsce

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532410-premier-zrobilismy-wielki-krok-w-walce-z-epidemia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532408-dworczyk-w-niedziele-szczepionki-trafia-do-72-szpitali

  https://wpolityce.pl/polityka/532379-prezes-arm-szczepionki-dotarly-do-magazynu-agencji

  https://wpolityce.pl/swiat/532223-szczepionki-na-covid-19-dla-krajow-ue-juz-w-drodze

  https://wpolityce.pl/polityka/531975-premier-pierwsze-szczepionki-trafia-do-polski-juz-2612

  https://wpolityce.pl/polityka/531890-ile-szczepionek-dotrze-do-polski-szef-kprm-podaje-liczby

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531895-brak-obostrzen-prof-horban-po-wyszczepieniu-osob-60

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531923-powiklania-po-szczepieniu-horban-tak-bogiem-a-prawda

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532226-prof-horban-ostrzega-przed-nowa-mutacja-koronawirusa

  https://wpolityce.pl/swiat/531903-badania-szczepionek-przeciw-nowej-mutacji-koronawirusa

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531908-krytykow-szczepien-trzeba-przestrzec-przed-mentalna-studnia

  https://wpolityce.pl/swiat/531911-szef-biontech-mozemy-stworzyc-nowa-szczepionke-w-6-tygodni

  https://wpolityce.pl/swiat/531929-mutacja-koronawirusa-z-w-brytanii-jest-tez-w-niemczech

  https://wpolityce.pl/swiat/531972-nowy-szczep-koronawirusa-paralizuje-europe

  https://wpolityce.pl/polityka/532042-polska-przygotowana-na-odbior-szczepionek-bedzie-kampania

  https://wpolityce.pl/polityka/532018-prezydent-duda-jestem-gotow-sie-zaszczepic-na-koronawirusa

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531917-lepiej-pozno-niz-wcale-badania-kliniczne-amantadyny

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532040-senator-ko-przedstawia-dane-ws-szczepien-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531921-szczepienia-trzeba-zerwac-z-podwazaniem-zaufania-do-panstwa

  https://wpolityce.pl/polityka/532000-niepokojace-sygnaly-z-zachodu-dotyczace-swiata-po-pandemii

  https://wpolityce.pl/polityka/532449-szef-kprm-status-osoby-zaszczepionej-bedzie-sie-roznil

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532444-sutkowski-dzieki-szczepionce-mozemy-przywrocic-normalnosc

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532009-ja-juz-wiem-zaszczepie-sie-w-pierwszym-mozliwym-terminie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532058-prezes-zarzadu-pfizer-polska-zaszczepie-cala-swoja-rodzine

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532088-niedzielski-15-stycznia-rozpoczna-sie-zapisy-na-szczepienia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532470-niedzielski-o-szczepieniach-mamy-skuteczne-narzedzie

  https://wpolityce.pl/swiat/532478-w-europie-rozpoczely-sie-szczepienia-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532479-w-calej-polsce-trwaja-juz-szczepienia-przeciw-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532475-poczatek-konca-koszmaru-wbrew-szkodliwym-teoriom-spiskowym

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532480-premier-pani-alicja-zyskala-bariere-przed-groznym-wirusem

  https://wpolityce.pl/polityka/532473-ruszyly-szczepienia-na-covid-19-historyczna-chwila

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532463-w-polsce-rozpoczely-sie-szczepienia-przeciwko-covid-19

  https://wpolityce.pl/polityka/532080-wiemy-kto-zostanie-zaszczepiony-w-polsce-jako-pierwszy

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532180-pielegniarka-pierwsza-zaszczepiona-w-polsce-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/polityka/532167-marszalek-witek-niech-swieta-napelnia-nas-wiara-wideo

  https://wpolityce.pl/kosciol/532221-prymas-polski-pomyslmy-o-ludziach-najslabszych

  https://wpolityce.pl/polityka/532241-prezes-pis-swieta-bozego-narodzenia-to-swieta-jednosci

  https://wpolityce.pl/polityka/532245-premier-niech-pandemia-stanie-sie-przeszloscia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532242-zyczenia-pary-prezydenckiej-z-okazji-swiat-bozego-narodzenia

  https://wpolityce.pl/swiat/532323-dramatyczne-prognozy-ihme-do-kwietnia-ponad-pol-mln-zgonow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532421-szczepionki-dotarly-do-wszystkich-hurtowni-farmaceutycznych

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532340-szpitale-przygotowuja-sie-do-szczepien-grupy-zero

  https://wpolityce.pl/swiat/532338-zmutowany-koronawirus-jest-juz-w-niemczech-i-japonii

  https://wpolityce.pl/swiat/532434-nowy-typ-koronawirusa-juz-w-hiszpanii-i-szwecji

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532410-premier-zrobilismy-wielki-krok-w-walce-z-epidemia

  https://kresy.pl/wydarzenia/pierwsze-szczepionki-przeciwko-covid-19-w-polsce-morawiecki-zrobilismy-wielki-krok-w-walce-z-epidemia/

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532427-wiemy-kto-bedzie-pierwsza-zaszczepiona-osoba-w-polsce

  https://wpolityce.pl/swiat/532411-na-wegrzech-juz-ruszyly-szczepienia-przeciw-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532438-jaki-bedzie-swiat-po-pandemii-polacy-spodziewaja-sie-zmian

  https://wpolityce.pl/swiat/532471-komisarz-wloskiego-rzadu-powoli-wyjdziemy-z-pandemii

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532479-w-calej-polsce-trwaja-juz-szczepienia-przeciw-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532522-jak-sie-czuja-pierwsze-zaszczepione-osoby

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532512-kiedy-szczepienia-seniorowkto-znajdzie-sie-w-grupie-zero

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532516-rusza-kampania-zachecajaca-do-szczepien-wideo

  https://wpolityce.pl/polityka/532509-premier-15-stycznia-ruszaja-zapisy-na-szczepienia

  https://wpolityce.pl/polityka/532520-zandberg-wychodzi-z-inicjatywa-wspolnych-szczepien

  https://wpolityce.pl/polityka/532545-niemal-wszyscy-politycy-zgodni-ws-szczepionek

  https://wpolityce.pl/polityka/532536-premier-mozemy-zaczac-myslec-o-powrocie-do-normalnosci

  https://wpolityce.pl/polityka/532505-fogiel-odpowiada-na-gierki-opozycjiwarto-trzymac-sie-faktow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532512-kiedy-szczepienia-seniorowkto-znajdzie-sie-w-grupie-zero

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532484-prof-gut-szczepienia-rozpoczely-sie-szybko

  https://wpolityce.pl/polityka/532548-michal-karnowski-o-szczepieniach-rozstrzyga-sie-bardzo-duzo

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532551-dworczyk-szczepionka-dla-wszystkich-z-legalnym-pobytem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532575-47-proc-polakow-chce-sie-zaszczepic-przeciwko-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532580-jak-zapisac-sie-na-szczepienie-szef-kprm-wyjasnia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532573-premier-dzisiaj-przyjechalo-do-polski-300-tys-szczepionek

  https://wpolityce.pl/kosciol/532601-zespol-ekspertow-kep-wypowiedzial-sie-nt-szczepionek

  https://wpolityce.pl/swiat/532608-szef-mz-niemiec-przeciwny-przywilejom-dla-zaszczepionych

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532605-pierwszego-dnia-przeciw-covid-19-zaszczepiono-2-tysiace-osob

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532661-prof-horban-watpi-w-skutecznosc-amantadyny

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532666-pozwolcie-natychmiast-zaszczepic-sie-mamom-wczesniakow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532741-co-zacheciloby-polakow-do-szczepienia-na-koronawirusa

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532739-przedluzono-termin-zapisow-na-szczepienia-w-grupie-zero

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532726-bedzie-fundusz-na-wypadek-powiklan-po-szczepieniu

  https://kresy.pl/wydarzenia/rzecznik-rzadu-powstanie-fundusz-ktory-bedzie-wyplacal-odszkodowania-w-przypadku-negatywnych-skutkow-szczepienia/

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532727-ekspert-nowe-warianty-wirusa-to-nie-powod-do-histerii

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532711-w-lombardii-odkryto-wloska-odmiane-koronawirusa

  https://kresy.pl/wydarzenia/nowa-mutacja-koronawirusa-juz-w-indiach/

  https://wpolityce.pl/swiat/532750-szok-nowy-wariant-koronawirusa-od-jesieni-byl-w-niemczech

  https://wpolityce.pl/polityka/532713-lech-walesa-deklaruje-zaszczepie-sie-na-koronawirusa

  https://wpolityce.pl/polityka/532707-zenujacy-wpis-tuska-bylbym-gotow-ukluc-kaczynskiego

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532718-jak-sie-zaszczepic-przeciw-covid-19-sprawdz-szczegoly

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532763-profgielerak-odpowiada-na-obawy-ws-szczepionki-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/polityka/532831-zolnierze-zobligowani-do-szczepien-siarkowska-reaguje

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532779-tylko-u-nas-nowa-mutacja-koronawirusadr-sutkowski-uspokaja

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532830-byli-ministrowie-zdrowia-zaszczepili-sie-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/polityka/532844-brytyjski-rzad-pierwszenstwo-w-szczepieniach-to-sukces

  https://wpolityce.pl/polityka/532859-grodzki-i-karczewski-wspolnie-zaszczepili-sie-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532898-karczewski-szczepienia-to-droga-do-powstrzymania-pandemii

  https://wpolityce.pl/polityka/532895-kiedy-zaszczepi-sie-prezydent-duda

  https://wpolityce.pl/polityka/532923-ile-dobra-wyplywa-z-rzeczy-ktore-politycy-robia-na-pokaz

  https://wpolityce.pl/polityka/532951-konfederacja-podgrzewa-emocje-wokol-szczepien-i-oskarza-rzad

  https://wpolityce.pl/polityka/532911-zamiast-promocji-szczepien-promocja-wosp

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532896-kiedy-zmienia-sie-obowiazujace-obostrzenia

  https://wpolityce.pl/polityka/532996-cezary-pazura-ambasadorem-kampanii-szczepimysie

  https://wpolityce.pl/polityka/533022-konstanty-radziwill-i-marek-balicki-zachecaja-do-szczepien

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533017-spiskowe-teorie-i-emocjonalny-szantaz-zamiast-debaty

  https://wpolityce.pl/swiat/533041-tak-wyglada-wolny-wybor-w-lewicowej-hiszpanii

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533074-niedzielski-mamy-ponad-10-tys-szczepien-dziennie

  https://wpolityce.pl/polityka/533062-bedzie-fundusz-odszkodowan-ws-szczepien-na-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533047-prof-horban-tanczmy-ale-dwa-metry-od-siebie

  https://wpolityce.pl/kosciol/533046-watykan-zacznie-szczepienia-przeciwko-koronawirusowi

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533077-przelomowy-sondaz-rosnie-gotowosc-polakow-do-szczepien

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533073-soloch-sceptycyzm-wobec-szczepien-na-covid-19-bedzie-malal

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533102-dr-sutkowski-obostrzenia-sa-nadal-niezwykle-wazne

  https://wpolityce.pl/swiat/533123-der-spiegel-kampania-szczepien-zaczyna-sie-od-chaosu

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533180-prezydent-deklaruje-sam-wezme-udzial-w-programie-szczepien

  https://wpolityce.pl/polityka/533145-mozliwe-porozumienie-i-wspolne-badanie-nad-amantadyna

  https://wpolityce.pl/polityka/533139-miller-i-janda-juz-po-szczepieniu-fala-oburzenia-w-sieci

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533180-prezydent-deklaruje-sam-wezme-udzial-w-programie-szczepien

  https://wpolityce.pl/polityka/533194-gowin-nagral-zyczenia-padly-dosc-intrygujace-slowa

  https://wpolityce.pl/swiat/533207-ponad-10-mln-osob-w-29-krajach-juz-zaszczepionych-na-covid

  https://wpolityce.pl/swiat/533205-who-zatwierdzila-szczepionke-firm-pfizer-biontech

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533240-w-poniedzialek-dostawa-kolejnych-300-tys-sztuk-szczepionki

  https://wpolityce.pl/polityka/533237-przywileje-dla-zaszczepionych-niedzielski-rozwazamy-to

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533236-osobliwa-piosenka-warzechy-o-szczepieniu-hitem-internetu

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533249-do-konca-tygodnia-zostana-zaszczepione-osoby-z-grupy-0

  https://wpolityce.pl/swiat/533245-naukowcy-nowy-szczep-koronawirusa-atakuje-glownie-mlodych

  https://kresy.pl/wydarzenia/minister-zdrowia-rozwazamy-ograniczenia-dostepu-do-uslug-publicznych-dla-niezaszczepionych-na-koronawirusa/

  https://wpolityce.pl/polityka/533316-nie-tylko-janda-i-miller-coraz-dluzsza-lista-szpitala-wum

  https://wpolityce.pl/polityka/533319-burza-w-sieci-ws-szczepien-na-koronawirusa-wsrod-aktorow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533305-potocki-przywileje-dla-zaszczepionych-nie-wchodza-w-gre

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533297-kto-moze-sie-szczepic-na-covid-19-a-kto-nie-sprawdz

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533308-eksperci-szczepionka-powstala-szybko-ale-bylo-10-lat-badan

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533323-absurdalne-tlumaczenia-sewerynnie-sadzilam-ze-bedzie-afera

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533338-rektor-wum-nie-wiedzialem-ze-aktorzy-sie-zaszczepili

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533341-ostre-slowa-joachima-brudzinskiego-ws-szczepien-aktorow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533324-tylko-u-nas-karczewski-aktorow-szczepiono-w-tajemnicy

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533335-spiewak-wystosowal-list-otwarty-do-jandyto-honorowe-wyjscie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533331-janda-kierowala-akcja-szczepien-aktorow-zborowski-wyjasnia

  https://wpolityce.pl/polityka/533334-elyta-ma-po-znajomosci-a-frajerstwo-niech-czeka-w-kolejce

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533838-wzrost-liczby-zakazen-dr-sutkowski-to-wynik-swiat

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533834-szczepionka-moderny-w-przyszlym-tygodniu-w-polsce

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533813-szczepionka-moderny-z-pozytywna-opinia-ema

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533793-ponad-140-tys-osob-w-polsce-zaszczepionych-przeciw-covid-19

  https://wpolityce.pl/media/533821-bedzie-spot-z-cezarym-pazura-w-ramach-akcji-szczepimysie

  https://wpolityce.pl/polityka/534278-dworczyk-w-ciagu-pieciu-dni-zaszczepimy-250-tys-osob

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534281-tylko-u-nas-prof-gut-szczepionka-sie-nie-marnuje

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534313-gorniak-nie-zgodze-sie-byc-krolikiem-doswiadczalnym

  https://wpolityce.pl/media/534343-prezes-rdi-celem-jest-wzbudzanie-nieufnosci-do-rzadu

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534355-premier-do-seniorow-w-kolejce-sa-panstwo-na-i-miejscu

  https://wpolityce.pl/swiat/534365-anna-zalewska-pyta-ke-o-zakup-szczepionek-przez-berlin

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534356-kolejny-transport-szczepionki-pfizera-przeciwko-covid-19

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534358-dworczyk-mam-pewnosc-ze-1501-ruszy-system-zapisow

  https://wpolityce.pl/polityka/534374-rzecznik-praw-dziecka-apeluje-o-rozszerzenie-grupy-zero

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534383-senatorowie-odpytuja-szefow-mz-i-kprm-ws-szczepien

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534375-nowy-spot-z-pazura-szczepienie-to-nie-tylko-twoja-sprawa

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534678-sondaz-polacy-czuja-sie-poinformowani-ws-szczepien

  https://wpolityce.pl/polityka/534777-premier-dajmy-sobie-szanse-na-normalnosc-zaszczepmy-sie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534921-minister-niedzielski-szczepienia-to-forma-odbudowy-panstwa

  https://wpolityce.pl/polityka/534981-premier-zaszczepie-sie-z-rodzina-gdy-nadejdzie-nasza-kolej

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/534969-prof-horban-o-procesie-powstawania-szczepionki-na-covid

  https://wpolityce.pl/polityka/534992-czyich-interesow-broni-prof-simon-atakujac-min-warchola

  https://wpolityce.pl/swiat/535044-ema-wyciekly-poufne-dokumenty-dotyczace-szczepionek

  https://wpolityce.pl/polityka/535099-tylko-u-nas-plk-skorupka-dolaczyl-do-akcji-szczepimysie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535126-280-tys-seniorow-juz-zarejestrowalo-sie-na-szczepienie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535123-szef-kprm-kazdy-zaszczepiony-ma-zagwarantowana-druga-dawke

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535116-to-jest-klasa-franciszek-pieczka-chce-sie-zaszczepic

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535948-prof-zembala-apeluje-szczepienia-sa-ratunkiem-i-szansa

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535943-dworczyk-zostalo150-tys-wolnych-terminow-na-szczepienia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535936-juz-ponad-polowa-polakow-chce-sie-zaszczepic-przeciwko-covid

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535925-szczepimysie-przez-godzine-ponad-66-tys-rejestracji

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/535986-dr-sutkowskizmniejszenie-dostaw-bardzo-wyhamuje-szczepienia

  Polubienie


 21. WHO Warns Of WORSE FUTURE Pandemic / Hugo Talks #lockdown
  375 views•Dec 30, 2020
  Hugo Talks

  Israeldiegorivera2 Genius2
  They have it all planned. The vaccine contains the big one.

  Red Dragon Rebel
  The vaccine is the big 1…Don’t trust it!!

  Chris
  They are preparing us for their next one—the one that wipes out 90% of the population.


  Szef WHO ostrzega przed kolejnymi zarazami .
  7,296 views•Dec 28, 2020
  Suwerenny PL

  Suwerenny PL
  Tutaj link https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-szef-who-ostrzega-przed-kolejna-pandemia/lgbk7kg,79cfc278

  Wampir Łukasz
  Oho – Czyli zaraz będzie nalot 200 różnych szczepionek…

  https://wpolityce.pl/swiat/532496-szef-who-to-nie-ostatnia-pandemia

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/532308-sahin-wirus-zostanie-z-nami-na-kolejne-10-lat

  https://wpolityce.pl/swiat/532513-wladze-w-paryzu-twardo-bronia-interesow-francuskich-firm

  https://wpolityce.pl/swiat/533733-skad-sie-wzial-sukces-izraela

  https://wpolityce.pl/kosciol/532857-uzycie-szczepionek-na-bazie-komorek-dzieci-jest-niemoralne

  Polubienie


 22. WARTO ROZMAWIAĆ – list do dyrektora TVP Kurskiego
  21,994 viewsJun 22, 2021
  Suwerenny PL

  Andreas Hans
  UWAGA! Jest coraz więcej zgonów i groźnych powikłań po śmiercionośnej terapii genowej, serwowanej nam przez koncerny farmaceutyczne. Chrońcie siebie, rodziny i przede wszystkim dzieci

  wojan50ww
  Jeśli wróci to z większymi ograniczeniami – TVPiS nie pozwoli na prawdę, bo jak by wyglądali ?

  Konrad Jakubowski
  Prawda boli TVP, więc musieli jak najszybciej pozbyć się potencjalnego wroga. W końcu lepiej mydlić oczy obywatelom niż podawać wiarygodne informacje. Jestem za tym, aby programy takie jak „Warto rozmawiać” były emitowane przez niezależne stacje, może wtedy nie dochodziłoby do takich incydentów.

  Polubione przez 1 osoba

 23. Do braci Karnowskich
  Karnowscy zeszliście do poziomu szamba razem z żałośną imitacją posła tj. Lichocką. To jest tak żenujące, że nie da się tego komentować. Dno !!!

  Kompromitacja wPolityce
  WPolityce ekscytuje się konfliktem w związku z Wyborczą ale milczy w sprawie skandalicznego zatkania w TVP ust Pospieszalskiemu, przecież prawicowemu publicyście. Skandaliczna hipokryzja i Hańba.

  stety
  Pani Lichocka mija się z prawdą. Czemu lub komu służą Pani wpisy? Powinna Pani już przestać jątrzyć i napuszczać na tych ludzi, dzięki którym znalazła się w parlamencie. Wstyd redaktorko.

  Koniec PiS-u coraz bliżej
  PiS (także ten portal, który wyciszył Pawlickiego) stawiają na takie miernoty jak Lichocka a wrogów sobie robią z tak wybitnej prawicowej (!) indywidualności jak Pospieszalski. To koniec PiS-u.

  Mmm
  Ale ta Lichocka jest glupia. Moj Boże! Kto coś takiego wybrał do sejmu?

  https://wpolityce.pl/media/556674-czy-jan-pospieszalski-naprawde-sie-szczepil

  Czy Jan Pospieszalski naprawdę się szczepił? TYLKO U NAS odpowiedź publicysty i muzyka

  opublikowano: 3 godziny temu


  autor: PAP/EPA, wPolityce.pl

  Od kilku dni w internecie krążą informacje, że Jan Pospieszalski zaszczepił się przeciw COVID.

  Czytam,że Jan Pospieszalski zaszczepił się na covid. Bardzo dobrze!Szkoda tylko,że mówi o tym w przerwach programów,a nie w publicznych wypowiedziach, gdzie opowiada o”eksperymencie medycznym”itp.Ile osób mu uwierzyło i nie szczepi się?Ile zachorowało?

  — napisała komentując ten fakt poseł Joanna Lichocka.

  W programach Jana Pospieszalskiego często można było usłyszeć opinie sceptyczne wobec przyjętej na świecie i w Polsce strategii walki z zarazą.

  Zapytaliśmy publicystę czy rzeczywiście się zaszczepił?

  Nie, nie zaszczepiłem się. Uznaję, że skoro wielokrotnie miałem kontakt z ludźmi chorymi na covid-19 i nie zachorowałem, to mam naturalną odporność. Jednocześnie szanuję tych, którzy podejmują inny wybór i się szczepię. Skoro mamy dobrowolność szczepień, to każdy ma prawo sam podjąć decyzję

  — mówi nam Jan Pospieszalski.

  Jednocześnie podkreślam, że cała moja rodzina, wszystkie dzieci i wnuki, mają realizowane cały kalendarz szczepień. Ale uważam, że w przypadku szczepień przeciw covid-19, sprawa jest dużo bardziej skomplikowana

  — stwierdza też.

  Jak dodaje, cała historia o jego rzekomym szczepieniu zaczęła się w czasie programu w telewizji wPolsce.pl.

  Dyskusja była ostra, a ja jedyny reprezentowałem pogląd odmienny na politykę walki z pandemią. W pewnym momencie, ze względu na wchodzące reklamy, nie mogłem już odpowiedzieć na padające wobec mnie zarzuty. W emocjach odszedłem od komputera, bo było to zdalne łączenie. Dałem się jednak potem przekonać prowadzącej program redaktor Edycie Hołdyńskiej do powrotu.

  Wtedy pozostali uczestnicy – poza anteną – zapytali, gdzie byłem. Odpowiedziałem ironicznie: „tak mnie nastraszyliście, że poleciałem się zaszczepić”. Ktoś musiał to wynieść, na dodatek przekręcając sens. I stąd ta fala nieprawdy na ten temat

  — dodaje.

  Publicysta przypomina, że jego programu nie ma już dwa miesiące na antenie TVP, w związku z czym swoje wypowiedzi i nagrania zamieszcza w internecie.

  Autor
  Zespół wPolityce.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.