1067 Polska wymiera


zdjęcie ilustracyjne / autor: pixabay.com

Tak się kończą koszerne rządy
Koszerni rządzący Polską od 1989 r. urządzili Polakom większy holocaust, niż Niemcy podczas II wojny światowej.

uriah
przyjdą tacy, którzy sie rozmnażają

A.
„Polska znalazła się na równi pochyłej”. Po 6 latach rządów PIS, wreszcie jakaś obiektywna diagnoza.

@m.sapiens
Czyli nazwa ruchu Hołowni symbolizuje depopulację Polski

Kasia W.
Tymczasowość , niepewność, plemienna walka, V kolumna folksdojczów. Biden sprzedał Polskę Rosji i Niemcom. Terroryzm psychologiczny. Czy ktoś normalny myśli o potomstwie? Biedne nasze dzieci i wnuki.

xyz
A jeszcze chcą szczepić dzieci. Jaką mają gwarancję, że te eksperymentalne preparaty nie wpływają na płodność?

Tyle.w.temacie
Steve myślisz że Donek z Kopaczową by temu zaradzili?? Przecież po-ko chce skorobania bez opamiętania!!!!

2 miliardy szczepionek w UE
Szczepionki z nowego kontraktu zostaną wykorzystane m.in. do „odświeżenia” reakcji immunologicznej już zaszczepionych dorosłych i na szczepienia dzieci.

chyba sie pomyłka karnoskim
walnęła, bo takie realne podsumowanie propagandy kwaczego ładu..to jest jak ta kwota 30 000, co to zanim dali najbiedniejszym 100zł to od razu ukradli 9% na składkę i 5% podatku inflacyjnego na każdego

2 miliardy szczepionek w UE
Wcześniej czy później dzieci i nastolatkowie będą szczepieni. Musimy się na to przygotować – zaznaczyła Ursula von der Leyen, przypominając, że Komisja zatwierdziła umowę na 1,8 mld dawek szczepionek.

Rodzic 3 dzieci
Trwa zakrojona na szeroka skale depopulacja przez szczepionki zatrute jedzie powietrze itd a praca najlepiej do śmierci za pare złoty . Dzieci rodzi się dużo ale za granicą

antypolska polityka
I dlatego rząd PIS w zeszłym roku wydał z pieniędzy polskiego podatnika ponad 150 mln zł na dzieci tymczasowych imigrantów zarobkowych z Ukrainy. Jaki w tym ma być polski interes narodowy nie wiadomo.

Gościu
Miliony młodych Polaków wyemigrowało z powodu balcerowiczowskiego bezrobocia. Zabrali ze sobą małe dzieci i tam urodzili nowe. Na emigracji zostają dziadkami. Stąd dziura demograficzna

ZigZak
Dalej niech rządy klada kłody pod nogi przedsiębiorcom i niech dalej hamują rozwioj i inicjatywy ludzi to więcej wyjedzie za chlebem!

gośc
gadka szmatka wyprzedajcie jeszcze wiecej polskiego majątku zebysmy byli niewolnikami we wsłasnym kraju to będzie cacy pracujemy dla obcego kapitału za psi grosz a tu wielka rozkminia ze brak gniazdka

@Joanna_
Hmm… my mamy czwóreczkę dzieci i chociaż powodzi nam się dobrze, nikogo o pomoc nie prosimy, przy każdym kolejnym dziecku musieliśmy się zderzyć z pytaniami: „ojej, czy to było planowane?” „po co Wam jeszcze jedno?” „och, to chyba męczące?” Ja nie chcę od nikogo dostać mieszkania. Chcę tylko, żeby nikt nas nie dołował! Nie ma klimatu i ‘mody’ na posiadanie dzieci.

kaja @kaja
Zgadzam się: „Przyczyną tragicznej demografii jest skrajny egoizm, wymiotny hedonizm i brak wartości, a nie brak gniazda.” I dodam jeszcze pustkę duchową Młodych.

https://wpolityce.pl/polityka/552031-tylko-u-nas-witakowski-nie-ma-gniazda-nie-ma-pisklat

TYLKO U NAS. Prof. Witakowski: Nie ma gniazda – nie ma piskląt. „Polska znalazła się na równi pochyłej”

opublikowano: 23 maja
aktualizacja: 23 maja

Według Narodowego Spisu Powszechnego liczba mieszkańców Polski w roku 1978 wynosiła 35,1 mln i stale rosła. Prognoza GUS z roku 1980 przewidywała, że w roku 2000 liczba ta będzie wynosić 41,2 mln i nadal będzie rosnąć. W rzeczywistości liczba mieszkańców Polski w roku 2000 wyniosła jedynie 38,3 mln, a kolejne prognozy GUS przewidują, że ludność Polski będzie się stale zmniejszać.

4 thoughts on “1067 Polska wymiera


 1. Rząd PiS oszalał! 500+ to za mało! Wprowadzą 2500+ Na trzecie nawet 24 tys zł rocznie…
  23,484 views•May 19, 2021
  Suwerenny PL

  Rząd idzie na całość z Wydawaniem nieswoich pieniędzy.
  Rozrodczość PLUS

  Suwerenny PL
  Gdyby komuś się chciało czytać 🙂
  https://www.money.pl/gospodarka/nowy-lad-nawet-40-tys-zl-rocznie-dla-rodziny-z-trojka-dzieci-6641313609091936a.html

  R
  A za chwilę powiedzą że dzieci nie są rodziców tylko państwowe

  Ela Kla
  My Polacy mamy mieć dzieci by takie mendy mogły testować swe smiercionki

  Fox Mulder
  Kupują sobie wyborców, a barany na nich zagłosują… 🤦🤦🤦

  gandi S
  Po szczepionkach,ludzie nie będą mogli mieć dzieci.Dlatego oferują takie kwoty.

  Damian k
  Skąd wiesz , dowody

  Lewis Carroll
  @Damian k posłuchaj doktora Hałata on dokładnie to wyjaśnia

  Polubienie


 2. China huge crisis: short of childbearing age women/3-child policy is ridiculed by the masses
  2,701 views•Jun 9, 2021
  China Insights

  On May 31, the Chinese government announced a plan to „implement a three-child policy for couples as well as supportive measures.” Earlier, on May 11, the government released the results of the seventh national census. In less than a day, 31,000 people participated in the poll. About 29,000 people chose the last option: „Don’t consider it at all”, accounting for more than 93.4% of the total participants. People born in the late 80s are past the age of having three children. According to official statistics, the fertility rate has been declining steadily since 2000. The number of women of childbearing age will continue to drop sharply every year for the next decade or so.
  The drop in the number of women of childbearing age is the primary cause of China’s current fertility crisis. Even if the restriction on childbirth is fully lifted and the state pays for the cost of childcare, education, and housing, it is unlikely to make much of a difference.
  #chinapopulationcrisis#Chinademographiccrisis#familyplanning

  Polubione przez 1 osoba


 3. Most Extreme Cases of Human Depopulation in History
  25,778 views•Jun 11, 2021
  Masaman

  What are the most extreme cases of human depopulation for a given region in history? Although it has long been thought by sociologists that the human population of the planet is in dire straits of growing exponentially to the point of mass overpopulation, demographic analysis has proven this beyond a shadow of a doubt to be false. Although many areas are still growing, other nations and regions have a depopulation crisis currently brewing and only expected to get worse in the future.

  Today, we will be looking at some cases of historic and future depopulation, wherein humans either stop having children, or participate in mass migration to a foreign land (either willingly or unwillingly). This video is not meant to offend anyone from any given country but simply to discuss the reality of the situation for many regions in the past, present and future. Thanks for watching!

  Polubione przez 1 osoba

 4. https://wpolityce.pl/polityka/629853-skad-wysoka-bezdzietnosc-socha-reaguje-na-histerie-opozycji

  Wiceminister reaguje na histerię opozycji: Tak wysoka bezdzietność to m.in. wynik nieistniejącej polityki wspierania rodziny przez PO i Tuska

  opublikowano: 16 minut temu
  aktualizacja: 15 minut temu


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria/Twitter

  „Załamanie dzietności”; „wymieramy”; „katastrofa demograficzna” – alarmowali przedstawiciele i zwolennicy opozycji, komentując wyniki badania CBOS dot. dzietności w Polsce. Do sprawy odniosła się wiceszefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej. Barbara Socha rozbiła sprawę na czynniki pierwsze i wytłumaczyła, o co chodzi we wspomnianych wynikach. (…)

  Marcepan
  Gdyby ten żydo-powski sqsyn Balcerowicz nie przegnał z Polski ok. 3 mln młodych Polaków i Polek to by nie było problemu

  @kamil
  Kazaliście ludziom siedzieć przed ekranem i unikać kontaktów i wielu już w tym zasmakowało.

  Lysy
  bezdzietność TO WINA egoizmu, feminizmu, lewactwa, pedalstwa, ateizmu i genderyzmu! Dzieci to poświecenie i wyrzeczenia Nie można iść n a imprezkę, pojechać na wakacje. I zgrozo trzeba w nocy wstawać!

  anonymous
  PiS rzuca 500+ pod nogi i to koniec. Nie prowadzi zadnej polityki medialnej promujacej rodzine. Nic! To jest zbrodnia. Polakofobi obrzydzaja macierzynstwo i rodzine w czasopismach niemieckich.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.