O tworzeniu sieciopisu

Aktualizacja 29/11/2019

O tworzeniu sieciopisu, zbieraniu źródeł i upowszechnianiu jego treści.


Wladimir Megre – o Księdze Rodu PL.avi

Na dzień dzisiejszy, czyli 29/11/2019 wszystko, to co zamierzałem tu zrobić, zostało zrobione. 

Wygląd tej strony jest podporządkowany jak największej czytelności i prostocie.

Strony zawierają wytłumaczenia użytych słów i zwrotów, w kolejności począwszy od języka polskiego, przez inne języki i od źródeł pisanych do filmów.

Materiały lub źródła użyte we wpisach, będą zaznaczane na odpowiednich stronach pogrubionym krojem pism. We wpisach pojawią się odnośniki do stron, z których zostały zaczerpnięte jak i umiejscowione.

Cała zawartość tego sieciopisu, zarówno zgromadzona na stronach jak i we wpisach, czy komentarzach może i pewno będzie podlegać zmianom. Istotne zmiany będą ogłaszane publicznie.

Obiecuję, że wszystkie strony, wpisy, jak i uwagi będą tu utrzymywane tak długo, jak wordpress nie zakończy tej swojej darmowej usługi.

Wszelkie ew. uwagi, co do strony użytkowej tego sieciopisu, są jak najbardziej wskazane i mogą być dokonywane, bezpośrednio na każdej ze stron, nie tylko pod wpisami.

Jeśli zauważysz jakiś błąd lub będziesz miała / miał jakieś uwagi, proszę o powiadom mnie o tym. Z góry bardzo dziękuję.

SKRiBHa

2 thoughts on “O tworzeniu sieciopisu

  1. Wprowadź captcha jak możesz i zmień ustawienia w uwagach, tak żeby można się było wpisywać bez konieczności logowania na wp itp.

    Polubienie

  2. Ogólnie strona jest ciekawa ale lepiej by było gdyby z każdej strony można było wejść na inne tzn. gdyby ten pasek boczny z art. kategoriami, stronami pojawiał się na każdej stronie. Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.