Czeluść

To miejsce zostało stworzone ku przestrodze, więc Ty która / który to czytasz, proszę zrób wszystko, aby tu nigdy nie wpaść! 🙂

Przeczytaj proszę stronę „Co i dlaczego” i trzymaj się zasad tam zapisanych, jeśli nie… czeluść czyha i cierpliwie czeka, a ja nie zawaham się żeby zrzucić tu każdego, kto na to wg mnie zasłuży,.. więc jak trzeba będzie ją Tobą nakarmić… to zrobię to bez litości i miłosierdzia… Pierwsza osoba strącona tu zobaczy jak to będzie wyglądało,  a obiecuję że zrobię to tak, żeby to była przestroga dla wszystkich, którzy nie będą stosowali się do obowiązujących tu zasad.

Niech to miejsce pozostanie puste…

http://www.pitupitu.pl/files/LHJlwllHicplrstuDbv0sjoSXgU/coverBig

…..

No i oto niniejszym witamy w C”eLuS’C/Ti naszego pierwszego tu strąconego! 🙂

1
https://skribh.wordpress.com/2016/04/24/289-adrian-leszczynski-mugilones-svarines-silingowie-i-slezanie/#comment-5056
Allo forever 04.05.2016 o 17:39 farmacja5678@wp.pl 94.254.226.192
Wszystkie informacje tutaj zawarte to bzdury. Każdy wie, że Słowianie to najprymitywniejszy naród w Europie, którzy wypełzli w VI wieku z bagien Prypeci i zasiedlili opuszczone przez wszystkich Germanów ziemie, którzy zostawili im rozwiniętą cywilizację, proces identyczny jak w 1945. Kultura łużycka była iliryjska, a Wenetowie to był lud italski, od którego Słowianie przejęli nazwę, przecież podobieństwo do Wenecji widoczne. Nawet Bałtowie byli bardziej zaawansowani od przybłędów z Prypeci, później na arenie dziejowej Europy pojawili się tylko Cyganie. A używanie badań genetycznych jest niepoważne, natomiast wiązanie narodów z genami to forma rasizmu.

…..

Niniejszym witam w domu drugiego allo-allo szczęścliftza! 🙂

2
https://skribh.wordpress.com/2015/07/28/145-adrian-leszczynski-jezyki-indoeuropejskie-a-genetyka/#comment-5513
gnago on 2016-05-28 o 20:12 gnago@tlen.pl 178.37.209.222
Ta bardzo to „mądre” wywody. A mnie zastanawia jak archeo będa podchodzić do artefaktów spod znaku ogryzka. Czy analogicznie do twórców pucharów typu …..jakiś tam, nie wyciągną wniosku o obszarze osadnictwa jednej grupy ludności co to siłą narzuciła swą kulturę tubylcom? A bliżej czy używanie przez ludność pewnego kraju słowa market na obiekt handlowy nie oznacza że przybytki takie poznali dopiero po upadku pewnego kultu/ustroju ze wschodu a wcześniej istniał jedynie barter? Zatem podobne dywagacje to jedynie poszlaki luźno związane z artefaktami czy to materialnymi czy lingwistycznymi ( dla uzmysłowienia rower, pampers itp)

…..

I oto trzeci miłośnik nicości nam tu zawitał… 🙂

3
https://skribh.wordpress.com/2015/11/30/221-cos-niemozliwego-do-poczytania-i-do-posluchania-czyli-jak-brzmi-odtworzony-jezyk-tzw-pie-02/#comment-8055

SKAndal on 2016-10-30 o 16:26 said:
hinduskie bozki to zadni PRAINDOGERMANie, hinduskie bozki to sodomsko-egipskie drawidowskie smiecie rodem z lovecrafta

15 thoughts on “Czeluść

 1. Przepraszam, ale zapomniałem zezwolić tu na komentarze, co właśnie zostało zmienione.

  To jest C”eLuS’C/T’, więc żadne prawa tu nie obowiązują, poza jednym… że mogę tu sobie robić, co mi chce się.

  A che mi się teraz jedynie napisać to, w nawiązaniu do wyrzuconego tu komentarza nr 1:

  …że gdybym to ja był na miejscu tego pietnego allo-allo, już dziś powiesiłbym się z rozpaczy,.. bo pętąc czymś takim, musiałbym odczuwać wprost niewyobrażalną odrazę do samego siebie… i za myślenie i za pisanie w tym „prymitywnym” bagiennym języku, no bo nikt mi nie powie, że ktoś bezmyślnie może używać tak, złożonego języka,.. nie mówiąc już o używaniu go przez wymawianie tych równie obżydlie złożonych dźwięków… sfemi… hm… cudnemi giermańskiemi wargami… no bo… czyż to nie jest jak ssanie słowiańskiej kupy, znalezionej w niemieckiej kanalizacji?

  Wyrazy współczucia… i to szczere.

  Polubione przez 1 osoba

 2. A ja myślę, że się komuś żart nie udał. To chyba miała być ironia.
  No, chyba że ktoś naprawdę tak myśli ale to chyba niemożliwe aby był aż tak głupi.

  Lubię to

  • Niestety, bardzo możliwe. Takich pojawia się wielu. Zaczadzenie pustynną dżumą i „germańską” propagandą jest ogromne.
   Oni na prawdę święcie wierzą w to, co piszą.
   To jest nieprzekraczalna ściana dla nich – nie, bo nie.
   Za tą ścianą tylko czarna czeluść i strach przed nicością – nyją.

   Lubię to

   • No to, za stworzenie tego miejsca, wszyscy tacy powinni być mi dozgonnie wdzięczni. Czujcie się tu jak w domu… ojca 🙂

    Lubię to

 3. Jest to idealny przykład w jaki sposób obcy ułożyli Polakom/Lachom/Słowianom/Ariom/Sarmatom/Scytom/Gigantom DZIEJE. I pomyśleć, że tego jeszcze uczą w szkołach!!! Ale Zmiana IDZIE i już nic jej nie powstrzyma.

  Lubię to

 4. Jestem zaszczycony tym, że się tu znalazłem.
  W językach słowiańskich prawie wszystkie słowa to zapożyczenia gockie, italskie i irańskie, a każdy, kto uważa inaczej, ma blade pojęcie o etymologii. Allochtonizm rozwija się prężnie, coraz więcej uczonych to allochtoniści, jest obowiązującym nurtem we wszystkich polskich uczelniach i szkołach, podczas gdy autochtonizm przechodzi do paranauki, czy to się komuś podoba, czy nie.
  A języki słowiańskie są prymitywne właśnie ze względu na ich złożoność, jako że zachodziła tendencja do ich upraszczania, widoczna chociażby w angielskim (2 przypadki, 1 koniugacja).
  Ku chwale Kossinny!

  Lubię to

  • Jaka „duma”, taka fietza. 🙂 Spróbuj tu krzyczeć WIELKIMI LITERAMI, to może cię ktoś usłyszy! 🙂

   A… nie wstyd ci myśleć i używać tego języka? Dlaczego nie piszesz no nie wiem, np. w tym szlachetnym niemieckim lub innym jidish, czy herbajskim… Wpadałbyś wtedy od razu do spamu i kasowałbym te tfoje wywody z automatu… No tak, tyle że wtedy nie mielibyśmy tu tyle darmowej radości…

   Dobra robota… niech tam… pisz tu. Zezwalam. Znaj łaskę pańską,.. tylko nie całuj po stopach, bo brzydzę się tfych ust, sam wiesz dlaczego…

   Lubię to

  • To jest ten sam czarna kanalia, w czarnej sukience, a zwie się Sceptyk. Taki pies watykański ujadający na różnych naszych stronach.
   Przepraszam wszystkie psy za użycie ich miana w stosunku do tego g….. gadającego w propagandzie watykańsko-„germańskiej”.

   Lubię to

   • Wszystko co wpada w C”eLuS’C’/T’… w C”eLuS’C’/Ti pozostaje… na zawsze. Oj coś czuję, że to miejsce będzie lubiane… hehehe 🙂

    Lubię to

 5. Panowie! Dajmy spokój temu forumowiczowi. Dajmy mu się wykrzyczeć w „czeluści”. Wyśmiewanie go jest równie niehumanitarne jak wyśmiewanie pensjonariusza Tworek, który jest przekonany, że jest Napoleonem. Bądźmy humanitarni i pozwólmy mu wierzyć w to, co głosi, bez słów krytyki i kpin wobec niego.

  Lubię to

  • A w sumie dlaczego? Umie Pan znaleźć JEDEN, słownie JEDEN (powtórzyłem) dowód, źródło? Zasady są proste i jasne, a tu w C”eLuS’C/Ti jest ciemno…

   Tę podłą oszczerczą padlinę umysłową uwłaczającą wszelkim zasadom logiki, napisaną tu o tym rzekomym „rasizmie badań genetycznych”, mogę chętnie pociągnąć… ale nie wiem, czy smród wydobywający się z tego zjełczałego truchła, nie wygoni stąd wszystkich… a na pewno takich jak ten tu matacz i kłamca przeciw-słowiański, który te oszczerstwa śmiał był napisać!

   Pytam się przeto jeszcze raz, czy ktoś tu może chce bronić też i tego matacza i przeciw-słowiańskiego kłamcę?

   Zapraszam… mam coś nie coś dla takich o delikatnych sercach… o badaniach genetycznych robionych przez instytuty izraelskie, a chodzi o DNA np. tzw. Lewitów… czyli tzw. Mosesa, Aarona i innych kapłanów tzw. hebrajskich…

   No co machniemy który tam, co to niby wszystko lepi wi?

   Wszyscy tu powinni być mi wdzięczni, za łaskawość i dobroć serca, bo za takie tezy to spada się na samo dno… do C”eLuS’C/Ti C”eLuS’C/Ti

   Opublikuję wkrótce te badania i ciekawe co wtedy ty przeciw-słowiański rasisto będziesz wściekle tu beczał!!! 😦

   Także Panie Adrianie… proszę nie litować się nad każdym,.. kto na to nie zasługuje…

   Lubię to

 6. Bardzo dużo bardzo dobrych spostrzeżeń!!! 🙂

  „W każdym razie, bo interesuje cię Karelczyk, oni wszyscy mają podobne genomy. WHG + EHG + składnik indiańskokamczacki. Zauważ, ze nawet Malta miał WHG (oczywiście mniej niż Karelczyk), co może potwierdzać jego ekspansję z zachodu. Bo owo WHG jest przecież charakterystyczne dla Europy. No i graweckie konotacje. Wiec ta mapka (od nieobucia) może nie być od czapy.”

  Popieram! Uważam, że to jest rozsądne. Ludzie doszli na step tam, gdzie było im najkrócej i najłatwiej i nie musieli łazić przez pół wschodniej Azji, patrz Sundaland, itp. Wiele różnych mapek wskazuje, że R (i Q) mogły powstać na południe od Uralu… a nie nad Bajkałem,.. gdzie dotarły później… Będę pisał o łowcach mamutów, jak skończę z Samara, Khvalynsk, Dnieper-Donets, Scytami i Sarmatami, czyli jeszcze za jakieś 5-10 wpisów.

  „Starożytni łowcy grubego zwierza z północnej Eurazji. Czyli wg ciebie Praprasłowianie. Czy mieli jakiś kontakt z łowcami z kultury clovis? Kto im dał taki etnonim? Od „łowić”? Są tacy, którzy widzą ich podobieństwo do Dolni Vestonice, Avdeevo czy Pavlov. Używali ochry.”

  Z Clovis, jako ZL”oWiC’/T’, to bardzo ciekawe… Wg mnie, kurhany to późny „wynalazek” i nie był rodzimy, a zapożyczony, patrz „królowie” R1b chowani tam…

  Lubię to

 7. (…)Fajne miejsce do gadania. Chociaż nietypowe.(…)

  Ja wolę szeroką skórkę…

  (…)Zajrzałeś do genomu Karelczyka? Widziałeś domieszkę „kaukaską”?(…)

  A gdzie można zajrzeć? Nie widziałem…

  (…)Będę czekać na wpis o łowcach mamutów, bo na dzisiaj to źródłem mojej wiedzy jest ten ruski film o R1a i R1b.(…)

  Nie żartuj… 😦 Poczytaj o Sungir i okolicach… To przy okazji mapki wyrywającej z butów…

  (…)A o łowcach clovis pamiętam, że przez 1000 lat przeflancowali całą Amerykę. Więc może i europejscy byli równie mobilni.(…)

  Mnie ludzie z kultury Clovis nigdy specjalnie nie interesowali, poza tymi podobieństwami do tzw. Solutreans

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_Clovis
  (…)Kultura Clovis wykształciła charakterystyczne formy narzędzi. Tzw. groty typu Clovis nie mają odpowiedników w kulturach azjatyckich, są za to podobne do wytworów kultury solutrejskiej.(…)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_solutrejska
  https://en.wikipedia.org/wiki/Solutrean

  (…)Clovisi mieli urządzenia o wdzięcznej nazwie atlatl. (wym.ɑt.lɑtəl) W języku Azteków ahtlatl. Dzięki nim pociski odlatały z ponad 150 km / h (93 mph) prędkością. To mph to mila per godzina, lądowa. Jednakże pomysły na nie nie przeszły przez cieśninę Beringa.
  “Lithic antecedents of Clovis points have not been found in northeast Asia, from where the first human inhabitants of the Americas….”
  W wywiadzie Professor Eske Willerslev of the University of Copenhagen wspomniał coś na potwierdzenie strzałki na twojej ulubionej mapce:
  “Surprisingly, the genetic material reveals that the boy was European, which means that a European culture reached all the way east to Lake Baikal.”
  To oczywiście dotyczyło Malta.
  I jeszcze Willerslev powiedział że:
  “Many skulls from the earliest American Indians, such as the 9,500-year old Kennewick Man, have a head shape that is more similar to that of Eastern Europeans than East Asians.”(…)

  Nic o tym nie wiem…

  (…)Co do “Samara, Khvalynsk, Dnieper-Donets, Scytami i Sarmatami” Chętnie przeczytam. Mam nadzieję, że będą tam i twoje uwagi, a nie tylko pożyczone „skąd się da” wklejki.(…)

  Czasem trzeba czytać między wierszami i porównuj co można porównać, bo to jest ciekawe… A i pamiętaj, że dane z sieci też znikają…

  (…)Scytowie i Sarmaci różnią się genetycznie w zależności od dł. geo. Domieszka mongoloidalna większa na wschodzie. I czasu. W późniejszych kulturach domieszka europejska ustępuje mongoloidalnej. I antropologia zauważyła w 1 etapie typ irański, w 2 turański, w 3 uralski.(…)

  Poczytaj wobec tego, o początkach Scytów…

  (…)Mam jeszcze pytanie do ciebie. O genezę Sintaszta. „Badania genetyczne pozwoliły na ustalenie ścisłego związku pomiędzy ludami kultury ceramiki sznurowej a ludami kultury Sintaszta-Pietrowka.” Skąd oni mogli przybyć, no bo mieli jakąś niewielką afrykańską domieszkę, której brak w CW? Odróżniali się od innych tamtejszych rydwanami i wyrobami z brązu, no i tą domieszką. Jakieś pomysły?(…)

  Lokalna mieszanka to miała?

  (…)Aha, Skribho, byłam ciekawa co to też Willerslev zobaczył.

  Tu będziesz mógł porównać z czeską czaszką.

  Wiem, ze to nie twoje nuty, baaardzo cię sorry, ale jaka antropologia, no i zobaczysz jaki j.czeski jest prosty.
  Dodam, ze książę Pepi – jak nazywano księcia Józefa Poniatowskiego to pół Czech.(…)

  Przyznam, że ostatnio jakoś układa mi się to to tak, północ, zimno = okrągłe głowy, masywne kości – Pra-Słowianie, południe, ciepło = końskie głowy, cienkie kości… I2 i R1b… patrz 3 ludy w Yamnaya…

  Lubię to

 8. „A gdzie można zajrzeć? Nie widziałem…”
  W poprzednim (annaM. on 2017-05-09 o 11:57 said: ), na samej górze po „Znalazłam cos takiego……”

  „Mnie ludzie z kultury Clovis nigdy specjalnie nie interesowali,”
  Ale mi się spodobała nazwa ich wynalazku do wyrzucania pocisków.
  atlatl. (wym.ɑt.lɑtəl) – podobna forma do naszego „od.latało”, albo odleciało. Nie widzisz tego?

  Willerslev użył następujących słów “Surprisingly, the genetic material reveals that the boy was European,”
  Co potwierdza, że geny Malta przybyły nad Bajkał z zachodu, z Europy.

  Willerslev powiedział również, że praAmerykanie jak Kennewick Man (9500lat) byli bardziej podobni do wschodnich Europejczyków niż do Azjatów.
  Co mnie zaciekawiło.
  A po obejrzeniu prawdopodobnego praAmerykanina mocno zaskoczyło. Bo mam nieco bledszy egzemplarz w rodzinie. Bliskiej.

  „Lokalna mieszanka to miała?”
  Na diagramie jest w Sintaszta odrobina koloru charakterystycznego dla Afrykanów. Nie widocznego wcześniej na tym obszarze. W CW tez raczej tego nie widać.
  Zastanawiam się skąd Z93 (2 facetów) tam przybyli.

  „Przyznam, że ostatnio jakoś układa mi się to to tak, północ, zimno = okrągłe głowy, masywne kości – Pra-Słowianie, południe, ciepło = końskie głowy, cienkie kości… I2 i R1b… patrz 3 ludy w Yamnaya…”
  A widziałeś Khwalynsk? Zajrzałeś do (annaM. on 2017-05-09 o 11:57 said) linka?
  1 – facet Khwalynsk, 2 – kobieta Khwalynsk, 3 – facet Uraloid
  Bo odnoszę wrażenie, że nie odróżniaż twarzy od głowy.
  To co widzisz w lustrze to twarz, która może być szeroka. Okrągłą głowę zobaczysz tylko z góry. Spójrz na gościa z amfor kulistych. Ma pociągłą twarz ale głowa jest okrągła.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s