25 Krul obciachu i jego usłużni

Tak sobie to czytam i myślę, że dzieje się teraz niesamowitego, a mianowicie to, że cała ta „polska yntelygentna yelita”, w tym wszyscy ci mądrale od propagandy, co przygotowują to co, gdzie i kiedy ma powiedzieć, pokazać, zagrać ten czy tamten aktor, grający kandydata na tego czy owego, że oni wszyscy razem na naszych oczach zwyczajnie popełniają zbiorowe samobójstwo! To jest naprawdę niesamowite, co oni wyprawiają! Dla każdego średnio rozgarniętego umysłu, jest teraz zupełnie oczywiste, że to wszystko w czym tkwimy, to jedno wielkie oszustwo i nieprawda! Czy oni wszyscy oszaleli, czy są już tak umysłowo i fizycznie zdegenerowani, że zwyczajnie nie widzą, że ich robota obraca się przeciwko nim samym? Jak dla mnie cudownie i mogę tylko im wszystkim powinszować zaangażowania, bo za ciężkie odebrane ludziom pieniądze, odwalają i za nas najgorszą robotę! Towarzysze „spin doktorzy”, „pijarowcy” i inne usłużne kukiełki, dzięki wam za waszą wytężoną pracę u podstaw, za wasz ciężki trud i znój, bo teraz nikt przy zdrowych zmysłach już nigdy wam panowie propagadzinowcy nie uwierzy!!! Tak się bardzo wysililiście, że sami siebie zrobiliście w jajeczko! 🙂

http://pl.wikipedia.org/wiki/Public_relations
Public relations (PR) (z ang. relacje publiczne, kontakty z otoczeniem) – kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub firmy.
(…)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spin_doctor
Spin doctor, spin doktor – określenie specjalisty zazwyczaj pracującego przy prominentym polityku w roli rzecznika prasowego, którego zadaniem jest ochrona reputacji lub popularności pracodawcy przed czynnikami mogącymi im zaszkodzić, poprzez odpowiednie interpretowanie faktów i zjawisk (tzw. spin).W jego zakresie działania jest również przekuwanie wad i niedociągnięć pracodawcy w sukces – najczęściej wyborczy, oraz dyskredytowanie przeciwników politycznych.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spin_%28public_relations%29
In public relations, spin is a form of propaganda, achieved through providing an interpretation of an event or campaign to persuade public opinion in favor or against some organization or public figure. While traditional public relations may also rely on creative presentation of the facts, „spin” often implies disingenuous, deceptive and/or highly manipulative tactics.[1]
(…)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-XX-wiek-nie-zna-takiej-zbrodni-jak-zbrodnia-katynska,wid,17421954,wiadomosc.html?ticaid=1149f5&_ticrsn=3

– XX wiek nie zna drugiej takiej zbrodni – powiedział prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości poświęconych 75. rocznicy zbrodni katyńskiej, które odbyły się przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

– Spotykamy się w 75. rocznicę pierwszego dnia tego wielotygodniowego mordu, który został dokonany wtedy. 3 kwietnia 1940 roku z obozu jenieckiego w Kozielsku wyruszył pierwszy konwój, którego miejscem docelowym był las i doły katyńskie – powiedział Komorowski.

Podkreślił, że 75. rocznica zbrodni katyńskiej przypada w Wielki Piątek, ważny dzień dla świata chrześcijańskiego. – Dzisiaj w Wielki Piątek, tu przed Grobem Nieznanego Żołnierza, spotykamy się w 75. rocznicę ukrzyżowania na wschodzie elity naszego narodu. Ta straszna ofiara nie poszła w zapomnienie – powiedział Komorowski.

Jak podkreślił, stalinowskim zbrodniarzom nie udało się wymazać się ofiar zbrodni katyńskiej z narodowej pamięci. – Tej pamięci strzegły przede wszystkim rodziny katyńskich bohaterów. O tę pamięć upomniała się odrodzona w 1989 roku wolna i suwerenna Polska – powiedział Komorowski.
(…)
Komorowski: sytuacja na Wschodzie wymaga narodowej solidarności
Nowa sytuacja na wschód od naszych granic wymaga i od nas narodowej solidarności, ograniczenia wojen polsko-polskich – wyjaśnił Komorowski.
(…)

…..
Hm…
…..

~marek 20 minut temu
Oj zna, zna. A ponad 140 tys.polaków ( Gułagi) w 1937 w Rosji ? Tylko o tym jakoś się nie mówi bo nie byli to oficerowie ani żaden „kwiat”.

~Paweł 20 minut temu
co za głąb ; taki wsiowy prostak ; w Ruandzie zginęło 2 mln ludzi , zabitych w bestialski sposób; na Wołyniu zginęlo kilka razy więcej ludzi jak w Katyniu ; w Oświęcimu… co ten człowiek bredzi?

~Rgl 1 godzinę i 13 minut temu
Abstrahując od rzezi wołyńskiej której pan Komrowski widocznie za zbrodnie nie uznaje, to jednak hitlerowskie obozy zagłady itp to już się nie liczą? Niemcy zaprowadzali tylko porządek i bronili nas przed najeźdźcami ze wschodu? Zbrodnie popełniane przez Japończyków w Chinach to też nic przy rozstrzelaniu polskich oficerów? Może nie powinno być „świat nie zna” tylko: „Bronkowi się zapomniało albo nie chciało uczyć”.

~wsiok ze wsi 1 godzinę i 16 minut temu
największą zbrodnią było z rzucenie przez USA dwie bomby atomowe na cywilne dwa miasta , to byla zbrodnia milionów ludzi a katyń? ilu tam zgineło teraz sami popieracie takich bandytów z Kijowa co mordują cywilów od wieków

~Vuko 1 godzinę i 20 minut temu
Jak to nie, a Holocaust? A Tutsi i Hutu? A rzeź Ormian? A Wołyń? XX wiek widział wiele więcej. Natomiast Katyń to największa zagłada jeńców wojennych, chociaż nawet nie jeńców bo oficjalnie wojny nie było gdyż Sowiety weszły bez jej wypowiedzenia. Więc jest to zwykła czystka etniczna, wymordowanie elity narodu. Za Katyń nie odpowiedział nikt, była Norymberga dla hitlerowców, nie było Norymbergi dla komunistów. Doprowadziło to do tego że dzisiaj durne młokosy bujają się w koszulkach z podobizną Che czy Lenina.

~ppppp 15 minut temu
A Auschwitz? Cała II wojna światowa? Ofiary Hitlera? Rzeź przy Powstaniu Warszawskim? Co ten człowiek znowu wygaduje? Owszem, Katyń to ogromna zbrodnia, ale w XX wieku, były równie wielkie, spowodowane przez aktualnych „przyjaciół” czyli Niemców!!

~Ringo 16 minut temu
Z HISTORI DWOJA = PALA = A OSWIECIM;TREBLINKA;PAWIAK;ZABIKOWO;LUBLIN;DACHAL;RAWENZBRIK;BEREZA;WOLYN ITD = BEZ PRZESADY!!!!!!!!!!!

~Arek 11 minut temu
No oczywiście! – co tam Oświęcim, co tam Majdanek, co tam Piaśnica czy zbrodnia Wołyńska. Ostatecznie to co wymieniłem to dzieło naszych aktualnych „przyjaciół”, a więc jako zbrodnia liczy się tylko Katyń!

~Jozef 17 minut temu
Sztubaku! A zbrodnia wołńska,,nie liczy się bo tam zgineli zwykli prosci Polaci .dzieći kobiety starcy……..Jakżesz ty jesteś obłudny,,,,,,,,nawet chamski.

~drasyr 18 minut temu
Panie Prezydencie ja znam i to znacznie większą zbrodnię niż katyńska to zbrodnia na Wołyniu i Podolu (obecna Ukraina), gdzie zamordowano ok 200 tyś Polaków przez bandy UPA pod dowództwem Bandery i jego popleczników. O tym nic się nie mówi a Ukraińcy nawet nie przeprosili.

~lemarx 24 minut temu
Chistoryk – na Woli w kilka dni wymordowano 60.000 warszawiaków, na Wołyniu w kilka miesięcy 200.000 Polaków, a ten się onaaanizuje jakimś Sratyniem, szkoda że nie Smoleńskiem :(((

~look 18 minut temu
Widac dla pana prezydenta Wolyn to byla tylko domowa awantura. W jakim ja kraju zyje.

~Historia dla Bula jest inna.?? 11 minut temu
Szanowny Panie – trochę więcej wiedzy z historii. Wspomnę tu „wielkiego” Augusto Pinocheta, któremu wizytę złożył wasz wielki „doradca” Kamiński. Wspomnę Kambodżę i Pol Pota, wspomnę agresję na Irak, Afganistan, wspomnę wymordowaną ludność Palestyny przez „przyjaznego” sąsiada. Nie zapominajmy o zamordowanych Polakach przez naszego „ukochanego” sąsiada Ukrainę. HISTORIA zna wielu morderców, katów i tyranów tylko dla jakiego powodu milczymy o nich.???????

~loko 20 minut temu
jakby nie było to dzięki Katyniowi został prezydentem bo gdyby nie Katyń nie byłoby katastrofy pod Smoleńskiem ,szybkich wyborów i kandydata pierwszego z brzegu ;P

~set 12 minut temu
Wnuk Osipa Szczynukowicza o nazwisku przywłaszczonym od zamordowanych Komorowskich…

~lubliner 25 minut temu
CHWAŁA BOHATEROM ! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI ! Nigdy nie zapomnimy TEGO POTWORNEGO MORDU, JAK RÓWNIEŻ RZEZI WOŁYŃSKIEJ !!!!

~Krakus 31 minut temu
A o zbrodni na Wołyniu to p.Prezydent – historyk nie słyszał?

~kz 29 minut temu
Panie prezdecie zapomniał Pan o Wołyniu, jak zwykle pamięć czasem sie zatraca.Katyń zbrodnia,Wolyn i Zachodnie ziemie na obecnej ukrainie były jeszcze bardziej ochydniejszymi zbrodniami,ale Pan o tym nie chce pamietac.Zapomnimy my też przy tych wyborach.

~juriiii 26 minut temu
Zbrodnią jest również to że w tym kraju zdrowo i bardzo dobrze się mają dawni komuniści oraz obecni,zdrajcy,mafiozi a resortowe dzieci piorą mózgi Polakom!!!!

~Kac 51 minut temu
Widać można czcić pamięć bohaterów i jednocześnie obściskiwać się banderowcami odpowiedzialnymi za śmieć tysięcy innych cichych bohaterów. Żal i wstyd.

~d 56 minut temu
a kto sprzeciwaił sie nazwaniu Zbrodni Katyńskiej Ludobójstwem ??? Nie brunek z kolesiami z peło ???

~jasko 1 godzinę i 11 minut temu
: sytuacja na Wschodzie wymaga narodowej solidarności – nie wymaga , jedynie chce byscie przejrzeli na oczy i spojrzeli jak wyglada prawda.To wy doprowadzacie za namowa Hamerykanow do tego stanu rzeczy .To Wy marzycie o wojennce .To Pan i Panu podobni z ruchu solidarnoscxiowego machacie ta drewniana szabelka liczac na uznanie w kregach politycznych UE i USA.Narod tego nie cxhce i nie pragnie !!!! Kiedy to zrozumiecie !!!!

~Dżejms 1 godzinę i 1 minutę temu
Pocieszające jest w tych komentarzach jedynie to, że nie tylko ja tak uważam. Od dłuższego czasu myślałem że jestem osamotniony w takich osądach.

~julka 1 godzinę i 4 minuty temu
I takie to cos ma byc prezydentem w Mojm kraju.???

~Lena 33 16 minut temu
Pan Komorowski , król obciachu , wstydzę się , że taki ktoś jest prezydentem Polski .

~876 21 minut temu
wp się zacięło od nadmiaru negatywnych komentarzy na bronka, jak zwykle

…..

Po takim występie, trzeba będzie już tylko demokratycznie przekręcić trochę głosów i wszystko „wruci” na swoje należne miejsca, co od samego początku jest zaplanowane…

6 thoughts on “25 Krul obciachu i jego usłużni

 1. Krul wraz z jego wirującymi lekarzami właśnie opuścili budynek i razem znów odlecieli w kosmos…

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polityka-prorodzinna-najlepsza-w-historii,34,0,1755426.html

  Prezydent się chwali. Ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski ocenił, że prowadzona przez państwo polityka prorodzinna jest najlepsza w historii Polski. Wymienił w tym kontekście między innymi wprowadzenie Karty Dużej Rodziny. – Dobry klimat dla rodziny będzie się rozwijał – zapewnił. (…)

  niePOPiSowiec / 31.178.22.* / 2015-04-08 11:36
  Komorowski jest zdrajcą, kłamcą, hipokrytą, a na dodatek ogromnie głupi!!!

  Zbyszek839 / 176.111.123.* / 2015-04-08 11:47
  Łże jak pies,upasiony z naszych podatków i biedy.

  biedny.. / 91.210.14.* / 2015-04-08 11:39
  on oszalał to rodzina ma sama powiedzieć czy jej dobrze , tu w okolicy nie znam takiej i nikt się nie chwali , myślę że coś z nim nie tak ……………

  karolina361 / 178.36.208.* / 2015-04-08 11:40
  gdyby w tym kraju była polityka prorodzinna to nie bałabym się zajść w ciąże z drugim dzieckiem 🙂 proponuję Panu Prezydentowi zrobić podstawowe zakupy dla maluszka i zerknąć na paragon i podatek VAT a nie chwalić się karta dużej rodziny po co ? dla kogo ? większość z nas i tak poprzestaniu na 1 dziecku góra dwójce i nie chodzi tu o naszą wygodę tylko strach o przyszłość naszych dzieci i nas samych przy tak niestabilnej i nieprzyjaznej polityce zwykłemu obywatelowi

  ziomalka / 5.174.29.* / 2015-04-08 11:18
  Taaaaaak? No to skoro jest tak dobrze to dlaczego wszyscy stąd uciekają?Bo tu się nie da godnie żyć i do póki nie zmieni się rząd nie ma co liczyć na jakieś zmiany każdy Polak jest już wyczulony na te brednie przed wyborcze bo to zwykłe kłamstwa -mydlenie oczu aby się dostać jak najbliżej koryta .

  matka polska / 213.158.218.* / 2015-04-08 11:19
  Co za ………idiotyzm. Jakie rodziny ma na myśli? partyjnych kolegów?? Niech przyjedzie do Łodzi gdzie jest największe bezrobocie w Polsce, Panie Bronisławie zapraszam do urzędu MOPS-em zwanego, Łódź-Bałuty. Myśli pan że to tylko taki ewenement? K….mać po prostu na te wasze kłamstwa!

  nbv / 46.29.146.* / 2015-04-08 11:20
  jak można ludziom wmawiać takie bzdury. Rodziny mają najgorzej w dziejach Polski, wszystko na długach i kredytach bo nie są wstanie z tych marnych pensji na śmieciowych umowach cokolwiek sobie zapewnić. Dowodem na to jak bardzo jest żle dla rodzin to emigracja. To, że sa nowe drogi i budynki, które powstały za pomocą dalszego zadłużania się kraju w bankach zagranicznych a Polsce grozi BANKRUCTWO, to jest fikcja, którą my podatnicy będziemy musieli spłacić, bo nasze pieniądze zostały rozkradzione a to co powstaje to z kredytów i dotacji czyli DŁUGI. Jesteśmy bankrutami i niewolnikami

  asp30945 / 87.207.143.* / 2015-04-08 11:45
  bzdury Panie Prezydencie. Rodziny w Polsce miały lepiej, wtedy kiedy miały umowy o pracę i ich prawa były szanowane i respektowane. Kiedy mogły wziąć kredyt, oraz kiedy po urodzeniu dziecka nie byli zwalniani z dnia na dzień. Co mi da to 1000 zł przez 2 lata ? A potem co ? Kto mnie przyjmie dalej ? market na zlecenie za 6 zł na godzinę ?

  gosc189 / 109.227.37.* / 2015-04-08 11:20
  Zaklinanie rzeczywistości nie zmieni stanu realnego… Niestety od mówienia, że jest dobrze sytuacja nie ulegnie poprawie 😦 A w kwestii jajek z Niemiec i mleka z Francji – większość fabryk na terenie Polski należy do koncernów zagranicznych, więc nie bardzo się pomylili wieszczący…

  OPUYKOP / 89.66.124.* / 2015-04-08 11:21
  SOBIE KUPIŁ 15 AUTOKARÓW A DZIECI NA WSIACH WOŻĄ STARYMI PAKAMI ,KAZDY TAKI WYJAZD TO NARAŻANIE ŻYCIA HRABIA SPOD CIEMNEJ GWIAZDY DAJ NASZYM POCIECHOM JESC A NAM PRACĘ A NIE ROZBIJASZ SIĘ LUKSUSEM I BREDNIE OPOWIADASZ MY TYCH BREDNI NIE WSADZIMY DO GARA I NIE UGOTUJEMY OBIADU KRAJ NĘDZY APEL DO MŁODYCH KOCHANI ,KOCHANE DZIECI WYPI….Z TEGO KRAJU ,TU WAS ZAMĘCZĄ , PSYCHICZNIE WYKOŃCZĄ NIE MACIE CO TU SZUKAĆ ZE ŁZAMI W OCZACH TO PISZĘ
  ALE NASZEJ KOCHANEJ POLSKI JUŻ NIE MA

  ja77 / 83.3.173.* / 2015-04-08 11:19
  jestem pracującą mamą dwójki dzieci a żadnej pomocy od Państwa nie dostałam ani żłobka ani przedszkola żadnych darmowych obiadów w szkole ani zwroty za książki dla dzieci nie wiem czym się chwali głosować na niego na pewno nie będę

  hiwd / 91.227.118.* / 2015-04-08 11:15
  potwierdzam z pełną odpowiedzialnościa-rodzina prezydenta i rodziny rzadzacych naprawde maja sie dobrze

  tygo / 89.66.124.* / 2015-04-08 11:43
  Zobacz panie Komorowski jak kocha ciebie LUD POLSKI. Ponad 50 str wpisów negatywnych
  to jest świadectwo kim jesteś człowieku

  Pa pa / 91.227.212.* / 2015-04-08 11:29
  Kłamliwy Bredzisław Szczykunowicz-ukraiński w rankingu wyborczym na 4 miejscu z 10 % poparciem

  oli843 / 178.37.141.* / 2015-04-08 11:22
  to chyba bedzie nailepsze chaslo wyborcze

  Polubienie

 2. Krul i jego kulewscy wirujący lekarze, chyba nie umiejo dostrzec, że d.py dajo? Założę się, że OUNy o tym bardzo dobrze wiedzo, tyle tylko, że nie majo już wyboru i muszo brnąć dajej w to GWniane bagno… Bulbulbul…

  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17429867&kat=1356&title=Prezydent-Bronislaw-Komorowski-z-wizyta-na-Ukrainie

  Bronisław Komorowski udaje się dziś (środa, 8 kwietnia) z dwudniową wizytą na Ukrainę. W planach – spotkania na najwyższym szczeblu, ale też udział w uroczystościach w Bykowni na grobach polskich oficerów zamordowanych przez sowietów podczas zbrodni katyńskiej .

  Jak wyjaśnia prezydencki minister Jaromir Sokołowski, dziś polski prezydent spotka się w cztery oczy z ukraińskim prezydentem Petrem Poroszenką, później zaplanowane są rozmowy plenarne. Następnego dnia Bronisław Komorowski wygłosi przemówienie do ukraińskich parlamentarzystów. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie polskiej głowy państwa w ukraińskiej Radzie Najwyższej.
  (…)

  ~ppp 5 godzin i 4 minuty temu
  Za to spotkanie z ludobujcą nie powinien dostać adnego głosu.

  ~Lester 6 godzin i 17 minut temu
  Ciekawi mnie czy pojedzie razem z „przyjacielem” Poroszenką oddać hołd Polakom pomordowanym przez ukraińskich banderowców?A może odważy się poruszyć sprawe budowy pomnika ofiar Polaków na Wołyniu?

  ~Grzegorz 6 godzin i 8 minut temu
  A, czy Pan Prezydent odwiedzi groby Polaków zamordowanych przez UPA ?

  ~gag 5 godzin i 16 minut temu
  2000 Polaków zamordowanych w Bykowni to tragedia, a 200 000 zamordowanych na Wołyniu to tylko incydent nie wart uwagi, prawda mister Szczynukowicz?

  ~tamtam 6 godzin i 12 minut temu
  Jednym z punktów programu tego ”zmieniacza historii” ma być złożenie wieńca pod pomnikiem Bandery i hierojów z UPA.

  ~wokuliński 6 godzin i 1 minutę temu
  Ukraińcy tyle krzywd wyrządzili Polakom a ten tam jedzie jakby nic się nie stało.Już dość kompromitacji tego manekina w garniturze.

  ~Kac 6 godzin i 2 minuty temu
  Jedzie żebrać u banderowców o dotacje na kampanię? Wstyd mi, myślałem że wybieram prezydenta, a to tylko rezydent.

  ~zmęczony 5 godzin i 36 minut temu
  Niech jedzie do swoich i tam już zostanie.

  Polubienie

  • Zawirowana rzeczywistość Naszego Krula i jego kulewskich doradcóf. Aż bul chwyta, bo żal patrzeć, ale pamiętajmy, że ważne jest to, nie kto słyszy, a kto liczy głosy…

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bronislaw-Komorowski-w-ukrainskim-parlamencie,wid,17433921,wiadomosc.html?ticaid=114a83

   W czwartek Bronisław Komorowski, jako pierwszy w historii prezydent państwa polskiego, wystąpił w ukraińskim parlamencie. Wystąpieniu przysłuchiwał się m.in. prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

   – Gdy w 2014 r. polsko-ukraiński zespół Taraka śpiewał „podaj rękę Ukrainie”, w sercach Polaków słowa te zapadały głęboko – powiedział Bronisław Komorowski podczas wystąpienia przed Radą Najwyższą. Dodał, że Polska podaje Ukrainie rękę i zrobi wszystko, by uczyniły to inne państwa „wolnego świata Zachodu”.

   Bronisław Komorowski zapewnił ukraińskich parlamentarzystów, że wyciągnięta w kierunku Ukrainy ręka to nie kwestia politycznej koniunktury, lecz zrozumienie historycznych procesów, które zachęcają do postrzegania Ukrainy jako ważnego partnera i sąsiada.

   – Tu nie chodzi o przeszłość, ale o przyszłość relacji polsko-ukraińskich – podkreślił prezydent.

   Komorowski wyraził nadzieję, że dawne spory nie zakłócą współczesnego dialogu, a Polacy i Ukraińcy stawią czoła trudnej dyskusji o historii swoich konfliktów i ich tragicznych skutkach. – Właściwą drogą jest wzajemne wybaczenie i pojednanie – dodał. Aby to nie zostało jedynie „pustym gestem”, należy – jak podkreślał – realizować wspólne działania.
   (…)
   – „Kłamstwem świat przejedziesz, lecz nie wrócisz z powrotem”, jak powiada ukraińskie przysłowie. Dziś na to kłamstwo oczy zamykać mogą jedynie ślepcy. Świat Zachodu musi rozumieć, że będzie bezpieczny, gdy bezpieczna będzie Ukraina – mówił prezydent.
   (…)

   ~ryszard 1 godzinę i 39 minut temu
   Jakie by nie było przysłowie, ukraińskie czy polskie, nie istnieje w nim sformułowanie by „wracać z powrotem”.

   ~xxxbolek 1 godzinę i 12 minut temu
   Czyje interesy on reprezentuje ?

   ~jajco 1 godzinę i 15 minut temu
   To może już tam sobie zostań panie prezyDĘcie niektórych Polaków i części ich braci Ukraińców. Jak pan chcesz, to się brataj z ukrami, ale beze mnie, dla mnie – jesteś pan chodzący obciach. Tym razem też na pana nie zagłosuję. I na Dudę – obłudę również nie. 🙂

   ~bogu 1 godzinę i 25 minut temu
   Ukraińców należy przeprosić za to , że musieli się namęczyć podczas mordowania w niezwykle okrutny sposób Polaków.

   ~sobi 1 godzinę i 10 minut temu
   Za chwile nam ta wyciągniętą do nich rękę odrąbią…

   ~marianescu 1 godzinę i 13 minut temu
   Jak kpił gdy ruskie ostrzelali Kaczkę w Gruzji to nie był taki wyszczekany… Nie namawiam do nienawiści, ale wychwalać zbrodniarzy którzy w najbardziej bestialski sposób mordowali ludność cywilną – w tym dzieci i kobiety w ciąży – to trzeba nie mieć sumienia i pojęcia o historii. Cóż może i w tym ma znaczne braki jak np. w ortografii…

   ~borek 1 godzinę i 26 minut temu
   Co ten człowiek plecie. Można dostać skrętu kiszek. I jeszcze jedno panie Komorowski,mów pan za siebie,nie wymieniaj słowa Polacy. Polacy na ten temat mają całkiem inne zdanie.

   ~Polak 1 godzinę i 21 minut temu
   ……że też tacy ludzie pałętają się po polskiej ziemi, bez rozumu, honoru i godności Polaka, że popierają destrukcyjną działalność Kaczyńskiego i jego sekty.

   ~fajki 1 godzinę i 18 minut temu
   A po co nam ukraińscy w UE przynajmniej fajki, wódę i paliwo można u nich tanio kupić a jak będą w unii to będą mieć takie same ceny jak u nas. Więc uważam że jest to wystarczający powód dla jakiego nie bieżmy ich do unii pomijając względy historyczne. Znowu nas rząd chce sobie dobrze zrobić a nie swojemu narodowi.

   ~rś 1 godzinę i 25 minut temu
   Kompromitacja totalna. Jest znów te same pytania? Dlaczego my Polacy jesteśmy tacy niekonsekwentni, łatwowierni. Dlaczego zapominamy o naszej historii. Dlaczego nie wyciągamy z naszej historii wniosków? Faktem jest też i to, że myśmy Ukraińcom też krzywdy wyrządzali.

   ~obużony. 1 godzinę i 7 minut temu
   My większość Polaków nie życzy sobie aby ten Pan wypowiadał takie brednie w parlamencie Ukraińskim, lekceważąc przeszłość w czasie drugiej wojny światowej.Proszę aby parlament, jeżeli u nas jest normalny zakazał wszelkim politykom wyjazdu na Ukrainę,aby nie ranili Polaków którzy przeżyli piekło dzięki tym oprawcom.

   ~rodi 57 minut temu
   Bul to nie moj prezydent

   Polubienie

 3. http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17425864&kat=1356&title=Rosyjska-telewizja-Komorowski-zapomnial-co-Polakom-zrobili-nazisci

  Rosyjska telewizja ponownie zarzuciła polskim politykom przeinaczanie historii. Tym razem skrytykowano prezydenta Bronisława Komorowskiego za jego wystąpienie poświęcone 75. rocznicy mordu katyńskiego. Rosyjscy dziennikarze uznali za niedopuszczalne stwierdzenie, określające zbrodnie katyńską jako „najstraszniejsze przestępstwo wojenne XX wieku”.

  „Widocznie prezydent Polski zapomniał o przestępstwach nazistowskich oprawców, albo nie chciał o nich wspominać” – stwierdza telewizja Rossija24. Stacja dodaje, że słowa Komorowskiego wywołały protest działaczy partii „Samoobrona”, którzy przypomnieli prezydentowi o zbrodniach Niemców i Ukraińców.
  (…)

  ~robi 50+ 1 godzinę i 56 minut temu
  Też mam wrażenie,że Komorowski trochę się zapędził uznając zbrodnię katyńską za najstraszniejsze przestępstwo XX wieku,jakby zapomniał o holocauście,zbrodni wołyńskiej,rewolucji październikowej i masakrze Ormian przez Turków w 1915 roku(zabito 1,5mln obywateli).

  ~sprawiedliwy 1 godzinę i 31 minut temu
  Komorowski się „nieco” zagalopował.Czyżby nie pamiętał lub nie chciał pamiętać co robili z Nami Ukraincy z UPA itp organizacji.Osobiście wolałbym otrzymać strzal w tył głowy niż byc zarzynany,cięty piłą i mieć wyłupiane oczy jak to czynili ludzie spod znaku Bandery.A Komorowski czytał może Pięć lat kacetu Grzesiuka który opisywał co w Mautchausen wyprawiali z Nami hitlerowcy ?

  ~Rob 1 godzinę i 31 minut temu
  Pamietam komentarze Polakow po wypowiedzi Komorowskiego – byly dokladnie takie same jak komentarze Rosjan. Jak mozna bylo w taki sposob opluc pamiec o 6 mln Polakow zamordowanych przez Niemcow.

  ~słaba pamięć dziadka2015-04-06 11:17
  Dziadkowi trzeba wybaczać. I to, że siada przed królową i to że skacze po krzesłach i to, że lubi strzelać do bezbronnych zwierząt i to, że mu pamięć baaaaaaaaardzo szwankuje. Nie można mu jedynie wybaczyć tego, że koniecznie (przy swoich właściwościach umysłu), pragnie nadal być prezydentem. A właściwie to nie jemu, tylko tym, którzy uważają, że SIĘ BARDZO NADAJE i lansują go nadal.

  ~Dreptak Virtualny2015-04-06 11:30
  Co do liczb masz rację, tylko że intencja rosyjskiego artykułu jest zupełnie inna. Mamy uznać, że ich zbrodnia to nieistotny szczegół, nad którym nie warto się rozwodzić. Tymczasem zbrodnia to zbrodnia, a poza tym inni: Turcy wobec Ormian, Niemcy wobec reszty świata, Ukraińcy na Wołyniu wobec Polaków byli wrogami. Sowieci mordowali i głosili, że są „przyjaciółmi”.

  ~kłamliwamordaputina2015-04-06 11:51
  Być Polakiem w Związku Sowieckim w 1938 roku to mniej więcej to samo, co być Żydem w III Rzeszy. Helena Trybel, świadek ludobójstwa: Bardzo dobrze! Kopcie i czyśćcie nadal ten polsko-szpiegowski brud. Niszczcie go w interesie Związku Sowieckiego. Józef Stalin. Wkroczenie Sowietów do Polski w 1939 roku było dla wielu szokiem. Rozstrzelanie polskich oficerów przez NKWD wiosną 1940 roku stało się symbolem komunistycznego aparatu terroru lecz Stalin mordował Polaków już w 1937 roku. W ramach operacji polskiej zginęło dziesięć razy więcej niewinnych ludzi, niż wynosi liczba ofiar zbrodni katyńskiej. W kraju Stalina każdy Polak był szpiegiem. Nikt nie czuł się bezpieczny. Dzieci traciły ojców. Żony mężów. Pustoszały kościoły. Wystarczył podpis jednego człowieka. Oto historia zapomnianego ludobójstwa, które nie zostało rozliczone. Przypomina nam o nim Rosjanin, wybitny historyk, znawca dziejów mniejszości polskiej w Związku Sowieckim. Ta zbrodnia nie doczeka się kary, ale nam, Polakom, nie wolno o niej zapomnieć! Ludobójstwo dokonane na Polakach w ZSRR w latach 1937-1938. W wyniku sowieckiego terroru zginęło ok. 200 tys. spośród prawie miliona tamtejszych Polaków. Operację zleciło Biuro Polityczne KC WKP(b) pod przewodnictwem Józefa Stalina, a przeprowadził ówczesny szef NKWD Nikołaj Jeżow przy pomocy ściśle tajnego rozkazu 00485. Operacja polska NKWD była drugą pod względem ilości ofiar częścią sowieckiego Wielkiego Terroru.

  ~kresowiak2015-04-06 12:03
  Ukraińcy wobec Polaków,nie byli wrogami,było wiele rodzin i małżeństw mieszanych,w miejscowościach i na wioskach byliśmy sąsiadami,wspólnie obchodziliśmy święta i wspólnie bawiliśmy się na zabawach.To ukraińscy nacjonaliści byli wrogami i im zależało na tym aby nasze relacje,były jak najgorsze.Więc nie generalizuj i nie mów,że wszyscy Ukraińcy byli naszymi wrogami.

  ~Kazimierzwczoraj
  kresowiak -Pleciesz bzdury bez przemyślenia. Wśród Niemców i Rosjan też zdarzali się porządni ludzie, ale w sumie każdy z tych narodów wymordował miliony Polaków. Małżeństwa polsko-ukraińskie zdarzają się i dzisiaj -wtedy zdarzały się częściej, dlatego też niejednokrotnie ukraiński „pan i władca” zabijał polską żonę i dzieci, bo miały polską krew. Pamiętaj i o tym, że ówcześni „Rosjanie” to byli w 1/4 Ukraińcy -wtedy „osobnej” Ukrainy nie było.

  ~kłamliwamordaputinawczoraj
  Może zajmij się swoim interesem Stasiu Pytalski – sprawdź czy mu przypadkiem nie trzeba jakiejś niebieskiej tabletki, bo jakiś strasznie impotentny tekst wysmarowałeś. Nie zaczynamy zdania od „bo” – nigdy się tego tępe łby nie nauczycie. Na deser dla was towarzyszu to nie jest „Pan Komorowski” tylko „Pan Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski” – poniał?

  ~kruk51 1 godzinę i 33 minut temu
  Pan Komorowski jest prezydentem koalicji PO PSL a nie narodu polskiego ! Jest Prezy dentem bardzo spolegliwym wobec polityki koalicji PO PSL ! Media rosyjskie mają rację ! Politycy PO PSL zapomnieli a właściwie nie chcą pamiętać krzywd i zbrodni jakie dokonali na Polakach Niemcy ! Oczywista, że zbrodnie Katyńskie należy piętnować z mocnym akcentem ! Polityka PO PSL nie jest wobec narodu i historii właściwa i często urąga Państwowości i narodowi polskiemu !

  Dopisek.
  Co ciekawe, informacja o tym wpisie była widoczna na samym dole strony wp… Czyżby rzondofi propagandziowcy zaczęli coś rozumieć, ale muszą i tak coś pisać, czy to zwyczajny wstyd już ich dopada?

  Polubienie

 4. Mnie dziwi jedno, nie to że ci wszyscy dziwni kolesie piszą i robią to co robią, ani nie to co tym pokazują zwykłym Polakom itp, ani to co tym w końcu osiągną… Mnie dziwi tylko to, że UPA, OUN itd mordowały nie tylko Polaków, ale i inne narodowości. Czesi potrafią mieć to tego wszystkiego normalny stosunek, Polacy też swoje wiedzą, a „Polacy”? Jak widać coś z tym jest nie tak. Czy to nie jest tak, że Poroszenko i jego świta to tacy sami „Ukraińcy”, jak Nasz Krul i jego świta są „Polakami”? Czy wyobrażacie sobie dla kasy sranie na pamięć po pomordowanych swoich przodkach? Czym trzeba być, żeby tak żyć?

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,17436090,kat,7631,title,Bronislaw-Komorowski-w-Bykowni,galeria.html

  Obchody w Bykowni
  Pamięć o ofiarach, o zbrodni, to broń, której możemy używać, by świat nie szedł w złą stronę – powiedział prezydent Bronisław Komorowski w Bykowni podczas uroczystości z okazji 75. rocznicy zbrodni katyńskiej.

  Prezydenci Polski i Ukrainy uczcili minutą ciszy pamięć zamordowanych przez NKWD w Bykowni. W 75. rocznicę zbrodni katyńskiej w uroczystościach na Ukrainie wzięło udział kilkaset osób z Polski, przedstawiciele rodzin pomordowanych, kombatanci, harcerze oraz żołnierze.

  Na cmentarzu w podkijowskiej Bykowni pochowanych jest niemal trzy i pół tysiąca polskich obywateli, zamordowanych przez Sowietów.

  Prezydent Bronisław Komorowski podkreślił, że uroczystości mają „w oczywisty sposób wymiar czysto polski”. – Z Bykowni ogarniamy naszą myślą i modlitwą wszystkie ofiary tzw. Golgoty Wschodu na całej nieludzkiej ziemi, nie tylko na wszystkich cmentarzach zbrodni katyńskiej, ale i na odległych terenach nieludzkiej ziemi, sięgającej Kamczatki, tamtych odległych terenów syberyjskich – mówił Komorowski.

  ~Prezydent zapomniał……… 2015-04-09 (16:14)
  Panie prezydencie Komorowski,czy Pan zapomniał o wielkim miłosierdziu dla Polaków którzy zgineli na Wołyniu .A tak mało Pan o tym mordzie wspomina.Przecież to Polacy!

  ~Patryjota 2015-04-09 (20:23)
  Nie tylko zapomniał ale uznał wraz zukraińską Wierhowną Radą UPA za organizację wyzwoleńczą.

  ~reno 2015-04-09 (16:52)
  Podobno teraz banderę odznaczy krzyżem walecznych.

  ~op 2015-04-09 (16:50)
  Jeszcze tym bandytom obiecał 100mln.

  ~anna 2015-04-09 (17:00)
  Panie Komorowski a czemu to pan i pańska żołna nie położyliście wieńca na mogiłach ofiar rzezi wołyńskiej .? Czy pan boi się swoich przyjaciół banderowców i upowców ,by się pan naraził . jedynie pan pamięta o Katyniu -22 tys .Czy ofiary wołyńskie nie zasługują nawet na jeden kwiatek -200 tys Polaków , ofiary katyńskie to i tak zginęły w lepszy sposób niż ofiary rzezi wołyńskiej ,które umierały w strasznych męczarniach ,którą stosowałi banderowcy . To co dziś pan zrobił i głupoty plótł w Kijowie to tak jakby pan najadł się szaleju ukraińskobanderowskiego . historyk i takie brednie to aż nie możliwe było słuchać , więc zaraz wyłączyłam tą pańską przemowę ,aby przypodobać się ludobójcom banderowskim . Wstyd i hańba to za mało aby ocenić co pan dziś zrobił .

  ~patriota 2015-04-09 (16:14)
  Ten agent sowiecki co wraz z byłymi agentami służbi WSI i fundacje Procivili okrada Państwo na miliardy sprawy w Prokuraturze i śmierc na rekach wielu osób nas reprezentuje to żenada

  ~lkj 2015-04-09 (17:22)
  Daj banderze Virtuti albo Krzyż Walecznych. Oj , oj…..

  ~wtf 2015-04-09 (17:31)
  skur…stwo w czystej formie!!!!!!

  ~pio 2015-04-09 (18:15)
  jechał przez Wołyn??nawet nie wspomniał o ludobójstwie ..to nie Polak!

  ~zibimysz34 2015-04-09 (17:47)
  A o Wołyniu ani słowa p.Komorowski?! Gdzie ja k…wa żyję. Temu panu już dawno podziękowałem, a teraz mogę go jeszcze o…ać!!! WSTYD!!!

  ~xxx 2015-04-09 (18:31)
  to nie polak to zdrajca!!!!!!!

  ~krzysztof63 2015-04-09 (18:46)
  ..najkrótsza opinia o tym osobniku to – kawał ch… ,a reszta dziada…

  ~A co jest w tym zabawne? 2015-04-09 (19:57)
  Komorowskiemu plują Ukraińcy w twarz, z uśmiechem na ustach, a ten się cieszy i chrzani dalej o tej swojej zgodzie, która coś buduje i jakichś kozakach…. Buha,ha,hahahahahahaha…… Jak nas jako nację mają poważnie w świecie traktować, gdy sami się nie szanujemy?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.