44 Cysorz złotousty i słotki jak miut w uchu

https://i0.wp.com/x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_ZlUcRMmguCnXbHGORQAChbCTKqR73eyh.jpg

Jakie to słodkie, jak landrynkowy lizak lub lukrowany waniliowy lód z waty cukrowej w kształcie laleczki Barbie, z obrzezanym patyczkiem wbitym między jej długimi nogami. Wirujący doktorzy Naszego Śpiącego Cysorza w niedoścignionym natarciu na „radykalnego przeciwnika, pełnego emocji – złych emocji”, czyli pieprzenie kotka, za pomocą młotka… Cytuję wszystko do końca, do zupełnego porzygu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-bezpieczenstwo-dotyczy-kazdej-polskiej-rodziny-kazdego-obywatela,wid,17443304,wiadomosc.html?ticaid=114ae3&_ticrsn=3

https://i0.wp.com/img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201208/1344586253_5u07d0_600.jpg

Bezpieczeństwo to nie tylko kwestia sił zbrojnych, to także problem bezpieczeństwa każdej polskiej rodziny – powiedział prezydent Bronisław Komorowski. Zapowiedział, że w środę podsumuje 5 lat prezydentury i plany na następną kadencję dotyczące m.in. bezpieczeństwa. – Jest podział na Polskę racjonalną i Polskę radykalną. gdy rozum śpi budzą się upiory, także polityczne upiory, a może przede wszystkim polityczne upiory – tak prezydent skomentował obchody katastrofy smoleńskiej.

– Bezpieczeństwo to nie tylko kwestia sił zbrojnych, wielkiej polityki międzynarodowej, to jest także problem bezpieczeństwa każdej polskiej rodziny w bardzo różnych wymiarach – powiedział prezydent na konferencji w Warszawie przed wyjazdem na spotkania wyborcze w woj. łódzkim. Jak mówił, o sprawie bezpieczeństwa rodzin, w Ramach „Dialogu o Polsce”, będzie rozmawiał podczas spotkania z kobietami w Łodzi.

Zdaniem Komorowskiego nieracjonalne jest uprawianie kampanii wyborczej na – jak podkreślił – nieistniejących problemach, „takich jak rzekoma szybka decyzja o wejściu do strefy euro”, czy obrona Lasów Państwowych przed prywatyzacją, „mimo że nikt nie planuje żadnej prywatyzacji Lasów”.

– To jest nieracjonalne, to jest próba wywoływania złych emocji, a nie podejmowanie tematów ważkich i istotnych dla Polski. Tematem ważkim, który dotyczy każdej polskiej rodziny, każdego obywatela jest bezpieczeństwo. To nie tylko kwestia tego, że mówimy o bezpieczeństwie w czasach, w których widać, że świat stał się mniej bezpieczny. Ale jest to problem, który należy do zadań państwa. To jest także zadanie prezydenta – powiedział prezydent.

Przypomniał, że dlatego w ciągu 5 lat jego prezydentury „problemy bezpieczeństwa zajmowały tak wiele miejsca, tak wiele uwagi”. Ocenił, że dało to też dobre efekty „w postaci regulacji ustawowych, postępu w zakresie budowania siły państwa polskiego, siły polskich sił zbrojnych”.

Poinformował, że w najbliższą środę podsumuje swoją kadencję jako prezydenta. – Będą przedstawiane zręby planu pracy prezydenta na następną kadencję, m.in. w obszarze bezpieczeństwa – dodał.

„Polska racjonalna i Polska radykalna, złych emocji”

Komorowski ocenił ponadto obchody związane z 5. rocznicą katastrofy pod Smoleńskiem. – Te ostanie dni przeżywałem i obserwowałem z niepokojem (…) Potwierdzają one to, o czym mówiłem pod wpływem obserwacji polskiej sceny politycznej i w ogóle Polski, o tym podziale na Polskę racjonalną i Polskę irracjonalną, Polskę emocji – złych emocji, Polskę radykalną – powiedział.

Zdaniem prezydenta ostatnie dni pokazały różnicę w sposobie obchodzenia tej rocznicy. – Ten podział na Polskę racjonalną i Polskę radykalną dał o sobie znać w sposób bardzo bolesny, m.in. poprzez potwierdzenie w moim przekonaniu zasady, że gdy rozum śpi budzą się upiory, także polityczne upiory, a może przede wszystkim polityczne upiory – powiedział.

Na konferencji w Warszawie został także zaprezentowany nowy spot wyborczy Bronisława Komorowskiego mówiący o sprawach bezpieczeństwa. – W przyszłość patrzymy z obawą, ale i z nadzieją. Dlatego od prezydenta oczekujemy odwagi, ale i odpowiedzialności. Kiedy myślimy o przyszłości chcemy Polski silnej własną siłą i siłą swoich sojuszników. Polski, która będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci – mówi w spocie lektor. Tłem są m.in. zdjęcia ze spotkań prezydenta z liderami innych państw, wizyt na poligonach, narady w Pałacu Prezydenckim, a także obrazki pokazujące m.in. matki i dzieci na placu zabaw, dzieci podczas zajęć w szkole, ojca kładącego dziecko do snu.

~kowalski 23 godzin i 48 minut temu
I w ramach tego „bezpieczeństwa” Polskich Rodzin Bul poparł ukradzenie Polakom i Polkom wielu lat emerytury, 153 mld. ich obligacji w OFE, ciągłe podnoszenie obciążeń ZUSem, podatkami, likwidowanie Polskiego Przemysłu czyli tworzenie polskiej biedy,bezrobocia i emigracji. Aktywnie działał na rzecz GMO w Polsce, wyprzedaż Polskich Lasów,zadłużanie Polski. I tyle w dużym skrócie „dokonań” tego pręzyndęta”. Bo o kompromitujących zachowaniach żal pisać.

~dracov6664 23 godzin i 48 minut temu
Podczas swojej 5-letniej kadencji Bronisław Komorowski nie zawetował ani jednej ustawy, która podnosiła podatki lub nakładała na Polaków nowe fiskalne obowiązki. Tym samym bezpośrednio przyczynił się do ogromnego wzrostu obciążeń podatkowych i zaciśnięcia fiskalnej pętli na szyi każdego z nas. Warto o tym pamiętać 10 maja.

~SLOWIANIN 22 godzin i 46 minut temu
Trzeba podnosić podatki żeby wy drygać na fanaberie kleru .

~kolo 22 godzin i 23 minut temu
Slowianin ty polmozgu palikotowy zrob dobrze Ryfinskiemu.

~Zbig 21 godzin i 53 minut temu
~SLOWIANIN Trzeba podnosić podatki żeby takie garbate nosy jak ty mogły nie źle żyć.

~SLOWIANIN 23 godzin i 5 minut temu
Gdy rozum śpi budzą się biskupi .

~Mosat, fsb, WSI 22 godzin i 58 minut temu
Komorowski jest najlepszym kandydatem i tyle.

~WP to gn i dy.23 godziny temu
Ale jaja. Komentarz napisałem 5 minut temu, a mam już 175 zielonego. Fajnie nie. Chyba automat nie czyta nicków, tylko treść wpisu.

~Autor komentarza23 godziny temu
Mam już 300 zielonych lapek minęło 22 minuty. Wp dalej nie przeczytalo nicka. Chyba myślą, że to pozytyw dla bronka.

~kom-promitacja23 godziny temu
Na Oborowego w oborze PO ??????? i tu pelna zgoda !!!!!!!!!!!!, na Prezydenta , ta geba to KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!

~Onbud 1 godzinę i 26 minut temu
Też tak sądziłem,dopóki nie zaangażował się w sprawy Ukraińskie z „wyczuciem dyplomatycznym” godnym”sołtysa”.Zastanawiam się gdzie byli doradcy dopuszczając do „zagrania na nosie ” nam Polakom w czasie Jego wizyty przez pseudo przyjaciół którzy „opluli” dłoń do nich wyciągniętą.Pan prezydent Klaus miał odwagę nazwać politykę Ukrainy po imieniu .

~mamona temu
To niech się ten rozum obudzi, panie prezydencie, bo juz czas…mija 5lat!

~lol 23 godzin i 13 minut temu
Obudzić się może tylko to co istnieje….

~kresowianin 23 godzin i 49 minut temu
Pan Prezydent wspaniale uświetnił uroczystość uznania Bandery za bohatera Ukrainy.To się nazywa racją stanu.Nie będę używał słów, które cisną mi się na usta.

~TEDE 22 godzin i 46 minut temu
Masz rację. Jak on śmie ludziom w oczy patrzyć?! Napluł na groby pomordowanych przez UPA i zbeszcześcił ich pamięć. Po tym co powiedział w ukrainskim sejmie jest dla mnie śmieciem i zdrajcą.

7 thoughts on “44 Cysorz złotousty i słotki jak miut w uchu

 1. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem? Chyba tylko dla zimnych ryb, małych dzieci, głupich baranów i beczących owiec… Nie, nie, to nie to co być może sobie myślisz o Cesarzu, to tylko taka martwa mżawka mży z kierunku Dzikich Pól… Nic to, jedź dalej, nikt nie woła…

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-media-ukraincy-dali-w-twarz-polskiemu-prezydentowi/94n1sb

  O „ukraińskim policzku” dla polskiego prezydenta napisała rządowa „Rossijskaja Gazieta”. Dziennik przypomina, że niedawno w Kijowie Bronisław Komorowski wyciągał pomocną dłoń do Ukraińców, a ci kilka godzin później uznali członków Ukraińskiej Powstańczej Armii za bojowników o niepodległość.

  „Rossijskaja Gazieta” przypomina, że w latach 1943-1945 UPA wymordowała tysiące Polaków. Dziennik cytuje polskich polityków, którzy krytycznie odnieśli się do uchwały ukraińskiej Rady Najwyższej i poradzili prezydentowi Komorowskiemu, aby był mniej bezkrytyczny wobec kijowskich władz.

  Rządowa gazeta podkreśla, że wielu polskich parlamentarzystów jest oburzonych uznaniem „banderowców” za bohaterów i zapowiada, że przy każdej okazji będzie nazywać ich bandytami, a UPA organizacją przestępczą.

  Rosyjskie media od początku konfliktu ukraińskiego wykorzystują tego typu incydenty, aby przekonać opinię publiczną, że na Ukrainie do władzy doszli niebezpieczni nacjonaliści.

  ~@2sic : Bóg Honor i Ojczyzna które z tych wartości przyświecały Panu Komorowskiemu w czasie jego wizyty w Ukraińskim Parlamencie? w czyim imieniu poklepywał się po plecach z Poroszenko?….pomordowani Polacy przez Ukraińców to zwykle byli chłopi katolicy zatem byli ofiarami ludobójstwa tylko dlatego że byli Polakami byli to też prości ludzie ale Polacy nasi rodacy nie stoją za nimi ważni w obecnej polityce zatem dlatego prezydent Polski powinien tym bardziej bronić ich pamięci ..a szczególnie podłe było pokrętne tłumaczenie zachowania prezydenta przez niejakiego Nałęcza ….pomyliłem się co do klasy tego człowieka…mam nadzieje że pamięć o tych Polakach nie zostanie wymazana z pamięci historycznej naszego narodu a ze swstrętem będzie pamiętana ta wizyta w Kijowie.

  ~perun : zaangażowanie po stronie ukraińskiej jest wbrew naszemu interesowi, wychodzimy z błędnego założenie, że trzeba wzmacniać przeciwników rosji, ale nie przeanalizowaliśmy sytuacji, bo są kraje takie jak ukraina, które są bardziej wrogie polsce niż rosja, i lepiej dla nas żeby nie były zbyt silne i niezależne, bo silna i niezależna od rosji ukraina będzie wroga wobec polski i w tej konfrontacji zachód nam nie pomoże i kto wie czy nie będziemy musieli zabiegać w przyszłości o pomoc moskwy przeciw ukrainie, bo oczywiście nasze elyty tylko to potrafią, o własnym silnym państwie raczej nie pomyślą

  ~szkoda gadac do ~kluz: Ale teraz to wlasnie Ukraina jest najwiekszym „przyjacielem” Polski. Polscy politycy nie martwia sie tak o Polakow jak o Ukraincow. Ale laczy ich jedno. Spolegliwosc (robienie laski) wobec jankesow, a z tego wynikajaca nienawisc do Rosji i rusofobia. To jest wystarczajace aby nie pamietac o zbrodniach UPA, nie reagowac na ustanowienie przez przyjaciol band UPA za organizacje bohaterskie i walczace o wolnosc Ukrainy, nie czcic pamieci Polakow, ofiar banderowskiego terroru… Wszystko to jest drugorzedne, wobec sprawy nadrzednej. Nienawisci do Rosji, ktora sie wpaja Polakom wszelkimi sposobami.

  ~tatanka : Ukraina to bardzo dziwny kraj. Jest bezkrytycznie roszczeniowa wobec każdego i chorobliwie niewdzięczna. Zachowuje się jak dzika świnia ryjąca polski warzywniak.
  Polska straszliwie oberwała po tyłku w sprawie rurociągu gazowego, który mógł biec przez Polskę zamiast po dnie Bałtyku, bo broniła interesu Ukrainy. Darła też „koty” z Rosja w interesie Ukrainy co kończyło się niezmiennie złośliwymi sankcjami ze strony Rosji na które Polska za sprawą swojej słabości gospodarczej nie jest w stanie odpowiedzieć i nadal np. kupuje drogo w porównaniu z innymi krajami UE gaz od Rosji. A Ukraina owszem weźmie wszystko cokolwiek by jej nie dano i będzie się tylko dziwić, ze tak mało dostała a na koniec gryzie rękę która ją karmi. Gloryfikowanie UPA na Ukrainie to policzek nie tylko dla Rezydenta Polski bez honoru, ale niestety da każdego Polaka za którego forsę wspomaga się na różne sposoby Ukrainę. Można niestety powiedzieć, że pomagając Ukrainie karmi się (hoduje) żmije na własnej piersi. Polska ma wrogów na wschodzie: Rosję, Ukrainę i Litwę. W nich nie ma przyjaciół i nie będzie nigdy miała.

  ~stanislaw M : Kiedy pisalem uwaga na tych dwoch biznesmenow ukrainskich Poroszenke i tego tasiemca Jaceniuka na ich falszywe spojrzenia i gesty to studenci ukrainscy zatrudnieni w onecie oraz nasi rodzimi zaslepieni miloscia do ukrainy I zachodu malo mnie pila nie przecieli .Zapamietajcie sobie to co sie stalo na Ukrainie teraz ,tak zamotaja tak pokreca ze za chwile glownym oskarzonym o to co sie dzieje na Ukrainie bedzie Polska i Polacy, bo to oszolomstwo przykorytowe nie kuma co sie zaczyna dziac Nie obawiajmy sie Putina o czym pisze od poczatku .Zacznijmy sie bac TSUNAMI ukrainskiego ktore wlewa sie do Polski

  ~ww : incydent? Incydent wywołany przez większość w parlamencie upaistanu?Czy redaktorki z onetu już całkiem oczadzieli?Nazywanie głosowania w parlamencie 50 mln kraju „incydentem”? A może pora nazywać rzeczy po imeniu – zbrodnicza upa została nagrodzona przez ich spadkobierców w parlamencie już kilkoma ustawami.Jak długo dzięki temu POparanemu rządowi będziemy znosić upodlenia a to od Litwinów a to od Ukraińców? I jakim prawem w Polsce stosuje się taka antyrosyjską politykę? W czyim to jest interesie? Że nas w czasie wojny Rosjanie mordowali? I co z tego NIEMCY też a jakoś nie słyszę nawoływania do bojkotu Niemiec i zaprzestania z nimi handlu.

  ~antoni J : Nareszcie oficjalnie powiedziano to co my wszyscy madrzy i trzezwo myslacy Polacy (uodpornieni na propagande ukrainsko- usraelska ) wiedzielismy od poczatku ze sie stanie Ciesz sie ze tak sie stalo ze Ukraincy wdeptali podtarli sobie…. ideami haslami jakie to padaly z ust Komorowskiego Kopaczowej Schetyny ,Sikorskiego i innych polskich oszolomow gotowych oddac ostatnie gacie ukraincom .KASA,KASA wiecej KASY DLA UKRAINY Szanowni panstwo ktorych wymienilem Nie dac polskim glodujacym dzieciom nie dac na zapomogi dla matek opiekujacych sie kalekimi dziecmi nie dawac na walace sie szpitale ,na dozywianie dziei w szkolach .nie dac na odskodowania dla powodzian I tym ktorym wichury zniszczyly dobytek ,nie oddawac pieniedzy ze sprzedazy zagrabionych majatkow przez komornikow panstwowych ,.Wszystkie te oszczednosci przekazywac sukcesywnie dla naszych kochanych przyjaciol banderowcow .Oj panie komorowski kiedy pan nareszcie przejrzy na na oczy Coraz bardziej widzwe panski THE END 10 -maj 2015 rok Czy pan czuje to o czym my przewidujacy piszemy ??

  ~z wyrazami b u l u do ~żygam Komorowskim: tutaj właśnie widać idotyzm Komorowskiego i jego całego sztabu wyborczego, wystarczyło wcześniej sprawdzić porządek obrad parlamentu ukraińskiego i zrezygnować z wyjazdu na Ukrainę lub wycofać się nawet z ostatniej chwili z wystąpienia u banderowców. Platfusy odtrąbili historyczne wystąpienie jełopa Komorowskiego, które okazało się zgodnie z tym co mówią Rosjanie i mówi większość Polaków, napluciem wszystkim Polakom w twarz za pośrednictwem prezydenta B U L A

  ~OFICER : Uczestnictwo pana Komorowskiego – jako prezydenta RP – w tej bandyckiej hucpie „puczystów kijowskicj” jest nie tylko hańba wobec Polski i Polaków – ale jest wyrazistym napluciem na ofiary ludobójstwa ukrainskiego… jest napluciem na rzeszę 500 tysięcy pomordowanych przez „”bojowników o wolność i niezależność Ukrainy” w barbarzyńskim zarzynaniu niemowląt, dzieci, kobiet i starców – głównie Polaków, Żydów, Ormian, Rosjan i Ukraińców przeciwnych tym oczywistym zbrodniom…. TEJ ZDRADY i moralnemu opluciu Majestatu Rzeczpospolitej przez pana Komorowskiego – nie wolno zapomnieć. Za tą oczywistą z d r a d ę – musi zapłacić cała ta fałszywa, cyniczna i obłudna klasa polityczna amerykańskich „osłów trojańskich”..

  Polubienie

 2. ~bronek wszechmogący 4 godziny i 43 minut temu
  To jest mistrzostwo. Nic nie robić przez pięć lat, i jeszcze móc to podsumować:))))

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Laczy-nas-Polska-prezydent-podsumowal-piecioletnia-kadencje,wid,17451894,wiadomosc.html

  „Łączy nas Polska” – pod takim hasłem Bronisław Komorowski podsumował pięć lat swojej prezydentury. – Obejmowałem odpowiedzialność za Polskę w trudnym momencie, po katastrofie smoleńskiej – powiedział Bronisław Komorowski. Jak priorytety swojej kadencji wskazał bezpieczeństwo, rodzinę, konkurencyjną gospodarkę, dobre prawo i nowoczesny patriotyzm.
  (…)

  ~Ola 4 godziny i 48 minut temu
  Gdzie to podsumowanie??? NIC…. 1.Podatki w górę 2.Zgoda na dojenie poalków przez mafię PO-kolesiowską cenami paliw prądu gazu (dwukrotna niemal podwyżka) 3. Wiek emerytalny – zerwanie umowy społecznej 4. Kradzież pieniędzy z OFE 4.Zrobienie z prawa parodi… swoi sa bezkarni itd. Co zyskał zwykły polak??? Absolutnie nic a zabiera mu się o 30% pieniędzy więcej

  ~pk 4 godziny i 36 minut temu
  Liczne niewyjaśnione afery -Amber Gold w którą zamieszany jest syn Tuska – afera taśmowa -afera marszałkowa -hazardowa -stadionowa -stoczniowa -autostradowa – infoafera -zegarki Nowaka -zegarki Kamińskiego – mieszkania HGW w warszawie – Kontrakty NFZ dla brata wicemarszałka -kilometrówka Sikorskiego dodam że jeszcze go nie wywalili ( Kaczyński wywalił 3 madrycką) – Stefan Niesiołowski zatrudniony w platformie żeby budzić nienawiść do PIS-u nic poza tym – niewyparzony język Sikorskiego w sprawie Rosji – gender – Mieszkania prezydenta Gdańska nie uwzględnione w zeznaniu majątkowym – Ostatnia afera łapówkowa w Piasecznie gdzie został złapany członek PO na przyjmowaniu 150000 zł łapówki która miała wynosić łącznie 600000 -Finansowanie zmiany płci z NFZ podczas gdy nie ma pieniędzy na leczenie chorych – przyjęcie przez Kopacz na swoich doradców ludzi od kamieni Kupy czyli Sienkiewicza i innych I wiele wiele innych. Ta mafia was rucha jak chce a wy na nią głosujecie. Pytam się was czy jesteście niespełna rozumu? .Skomentujcie to platfusy jak macie odwagę

  ~Bredzisław 4 godziny i 58 minut temu
  Owo „podsumowanie” na poważnie mogłoby być bardziej rzeczowe, np. modliłem się, otwierałem lub zamykałem coś, kupowałem sobie i starej drogie ciuchy, wstawałem i kładłem się spać, kiedy tylko chciałem, coś nie raz podpisałem, wozili mnie czasami na jakieś spotkania, gdzie czasami coś powiedziałem, ale jestem wesoły, więc często się śmiali, często nie wiedziałem z czego, a ponieważ jeszcze nie dostałem zakresu obowiązków nie upominałem się o to i miałem wszystko w … dużym poważaniu i to chyba wszystko.

  ~Arek 4 godziny i 44 minut temu
  Przecież nie ma czego oceniać bo nic nie zrobił. Niech opowie o tym czy jak zgolił wąsy to poczuł się młodszy.

  ~df 4 godziny i 47 minut temu
  Swoją bezmyślnością pokonał wszystkich swoich poprzedników razem wziętych. Totalny nierób…

  ~pik 4 godziny i 55 minut temu
  Syf , kiłka, mogiłka , jak to jest chodzić na smyczy???

  Polubienie

 3. ~ghfh 50 minut temu
  on nie dzieli Polaków on ich dyskryminuje

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Duda-o-Bronislawie-Komorowskim-dzieli-Polske-na-racjonalna-i-radykalna,wid,17453392,wiadomosc.html

  – Bronisław Komorowski mówi, że jest prezydentem wszystkich Polaków, a sam dzieli Polskę na racjonalną i radykalną – powiedział Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta. Jak dodał „Komorowski z góry założył, że będzie prezydentem wspierającym antyspołeczne działania rządu”. – Symbolem „prorodzinnej” polityki Bronisława Komorowskiego jest jego zgoda na podwyżkę VAT na artykuły dla dzieci z 8 do 23 proc. – zaznaczał Duda, wskazując kilkukrotnie na dziecięce śpioszki.
  (…)

  ~Przytomna 39 minut temu
  Dlaczego Duda unika sprawy Skoków i Smoleńska? Bo niewygodne dla niego? Ten picuś-glancuś obiecuje gruszki na wierzbie, choć wie, że prezydent nie ma kompetencji, żeby te obietnice spełnić. Jak się nazywa taka postawa? Cyniczne wprowadzanie słabo myślących w błąd? Poza tym, nie wszyscy cierpią na amnezję i pamiętają 3 mln mieszkań obiecanych przez kłamcę Kaczyńskiego. Ale najważniejsze jest to, że głosując na Dudę, głosujesz na Jarosława. A głosując na Jarosława, głosujesz na Rydzyka. Nikt przytomny ich nie poprze.

  ~kriss37 42 minut temu
  Ależ z tego Dudy skarżypyta !!!!! Nie mówi co sam zrobi,w ramach obowiązków prezydenta, tylko cały czas nadaje na Komorowskiego !! Człowieku,Polacy nie są głupi a na tyle gramotni i inteligentni i sami wiedzą co sądzić i jak ocenić Prezydenta Komorowskiego !!! A widać jasno,że DUDA w kampanii nie ma żadnego pomysłu na prezydenturę- jest takim papierowym kandydatem !!!! Zresztą,czego można spodziewać się po PiS ????

  ~xtremo 39 minut temu
  Super przemówienie p.Dudy „obił” buźkę wyznawcom p.Komorowskiego a przynajmniej skłonił część do refleksji.Szkoda że nie wszystkich,co widać po niektórych wpisach.

  Polubienie

 4. Czy Nasz Śpiący Cysorz nie jest przypadkiem aby Naszym Naczelnym Wodzem, bo tak mi się jakoś wydaje? A skoro tak, to czy to poniżej nie świadczy o tym, że w tym jego cysorstwie panuje zdrowy bałagan? Kto za to odpowiada, bo przecie nie Łon?

  http://www.biztok.pl/gospodarka/bezsensowna-modernizacja-polskiej-armii-mon-chce-kupic-sprzet-ktory-moze-sie-nie-przydac_a20967

  Ponad osiem miliardów złotych – tyle wydaliśmy tylko w zeszłym roku na modernizację polskiej armii. Jak chwali się minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, to najwięcej w historii Polski, a czekają nas w najbliższych latach zdecydowanie większe wydatki. Jednak przed wartym 130 miliardów złotych programem jest coraz więcej problemów. Wojsko zamierza kupić między innymi 24 amerykańskie superpociski Tomahawk dla marynarki i nowych okrętów wojennych. Problem w tym, że nie ma pewności, czy taka amunicja… w ogóle przyda się polskim żołnierzom.

  Dwa lata temu rząd przyjął strategię rozwoju bezpieczeństwa kraju do 2022 roku i stwierdził, że bez zwiększenia nakładów na czołgi, działa i nowoczesne systemy wspomagające walkę, o bezpieczeństwie możemy tylko pomarzyć.

  W ramach wartego 130 miliardów złotych programu, armia ma dostać nowy sprzęt i technologie. Żołnierze już niedługo będą mieli do dyspozycji między innymi samoloty bezzałogowe, śmigłowce, okręty podwodne, systemy obrony przeciwrakietowej, wszelkiego rodzaju działa, wozy opancerzone i supernowoczesny pancerz dla piechoty.
  (…)

  celny 17 kwietnia 2015 12:35:19
  Nieważne jak będziemy strzelać , najważniejsze żeby koledzy zarobili.

  Red 17 kwietnia 2015 12:40:49
  A co tam…najważniejsze, że można niezłą kase wydoić z tych stó paru miliardów na osobiste konta. Prawda panie jajogłowy ministrze?

  marcin 17 kwietnia 2015 12:15:50
  Żeby armie modernizować, MON musi wiedzieć jak ta armia ma wyglądać. A nie wie. Trzymaj stołki i nieudacznicy z SzG nic nie wiedzą. Stąd poronione pomysły i zakupy, a poza tym korupcja w postaci ustawianych przetargów (F16). I nic przez 20 lat się nie zmieniło. Zmarnowano i przespano ten czas, podejmując głupie decyzje co liczebności armii, likwidacji sprzętu, jednostek w tym OTK, garnizonów, portów(Hel – to jeden z większych błędów) – to tak z grubsza. Również obecnie położenie dywizjonu nadbrzeżnego jest chybione. Pomysły z zakupem OP z pociskami manewrującymi to jeden z kolejnych przykładów głupoty. Mają straszyć Państwo, które wiele lat przygotowywało się do wojny nuklearnej z całym światem i takich pocisków ma setki. A powinien być normalny nowoczesny OP (najlepiej U212A) zdolny do obrony naszego wybrzeża, bo przecież o to chodzi. MON jest nadal opętane misjami zagranicznymi i podlizywaniem się amerykanom, zamiast myśleć o obronie kraju. NATO słałbym nie pomoże, trzeba ronić swoje.

  Rezerwista 17 kwietnia 2015 12:38:12
  Te rakiety mają sens gdy mają głowicę atomową. A tak wywalimy pieniądze w błoto. Nie oszukujmy się, nie dostaniemy też do nich kodów startowych ( tak robią amerykanie -bez ich autoryzacji nie będziemy mogli ich użyć )będziemy mieli złom za kilka miliardów dolarów, bo tyle to w całości będzie kosztować. Za takie pieniądze będziemy mogli kupić kilkaset zestawów rakietowych grom, kilkanaście tysięcy nowoczesnych granatników przeciwpancernych i karabiny z amunicją dla kilkuset tysięcy polaków chcących bronić kraju.

  W.I. 17 kwietnia 2015 11:40:44
  My z tymi zakupami to jest farsa z czym do potencjału Rosjan brak ofensywnej broni kupują Rosomaki po co ? z zamysłem tłumienia ludności aby nie był Majdan w razie rewolty buntu ludności jak im za czym zabierać mieszkania które zainwestowali koncerny zachodnie już wam dawno weszły do domów z rachunkami ,przedsiębiorstwa Żydowskie pod przykrywka USA NIEMIEC Franci

  podpis 17 kwietnia 2015 12:44:51
  Nie mają pocisków do ciężkich moździerzy Rak-ów, więc zamiast kupić do nich pociski kupią Tomahawki do okrętów których jeszcze nie mają i nie wiadomo czy będzie można z nich strzelać, oraz nie będą mogli nimi strzelać bez zwiadu satelitarnego. Oto polskie myślenie – spektakularne zakupy bez głowy. Rzucają się jak dzicy na wciskane im karabiny bez amunicji, zamiast zrobić sobie strzały do łuków które mają. Kompletna dzicz.

  Polubienie

 5. ~zyjer 1 godzinę i 35 minut temu
  miód dla moich uszu gdy nierozgarnięty z WSI Bronek pokazuje się na wiecu lub w TV. kabarety w Polsce robią się zbędne.

  ~mihold87@wp.pl 3 godziny i 2 minuty temu
  Drodzy rodacy!Musialyby byc spelnnione pewne zmiany geopolityczne dla poprawy sytuacji naszego kraju.Przeniesienie stolicy do Krakowa,natychmiastowe wypowiedzenie sluzby Watykanowi ,rozwiazanie ekipy z Wiejskiej w Warszawie.Tylko kto to zrobi?Jedna osoba nie wykona.Potrzebna grupa ludzi nie majaca rzadnych afer.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Posel-PiS-Bartosz-Kownacki-o-prezydencie-Komorowskim-cos-z-nim-jest-nie-tak,wid,17465231,wiadomosc.html

  (…)
  Poseł PiS zarzucił Bronisławowi Komorowskiemu, że to co mówił w Lublinie świadczy o „chorobie filipińskiej lub zaburzeniach świadomości”. – Coś jest z nim nie tak. Albo on jest ciężko chory i nie panuje nad emocjami, albo on pokazał swoją prawdziwą twarz: butę i arogancję – mówił Kownacki.
  Pozostali goście Moniki Olejnik w audycji „7 Dzień Tygodnia” nie zostawili na pośle suchej nitki. Iwona Śledzińska-Katarasińska, wiceprzewodnicząca klubu Platformy Obywatelskiej, powiedziała, że jej zdaniem słowa Kownackiego nadają się na pozew w trybie wyborczym. – Mam nadzieję, że sztab Bronisława Komorowskiego słucha tej audycji. Ociera się pan o popełnienie przestępstwa – stwierdziła posłanka.

  Tomasz Nałęcz porównał wypowiedź Kownackiego do stwierdzenia „gwałciciela, który zapytany, dlaczego pobił zgwałconą kobietę, odpowiedział, że to ona jest winna, bo się broniła”. – Na spotkanie Komorowskiego przyszedł bojówkarz z tubą i na cały plac grzmiał „wracaj na Mazury macać kury”. Niczego nie było słychać, tylko tego zadymiarza. Prezydent nie jest misiem pod żyrandolem, tylko facetem wychowanym na starciach z ZOMO w latach siedemdziesiątych. Zareagował i temu chamowi odpowiedział na temat tych kur – mówił Nałęcz.

  ~Yoschi 2 godziny i 46 minut temu
  Panujący prezydent wdaje się w pyskówki z tłumem i to prawie przy każdym spotkaniu z wyborcami. Czy on nie ma doradców wizerunkowych?

  ~Ewa 2 godziny i 4 minuty temu
  Zachowanie zadymiarzy jest OK? Tacy wszyscy kulturalni tutaj się wypowiadają i nie widzą własnego chamstwa i prostactwa. Zapomnieliście jaki był Kaczyński i ile popełnił gaf?

  ~Odrobina prawdy 2 godziny i 35 minut temu
  To prawda, że z Komorowskim jest coś nie tak ale w przeciwieństwie do ślepo zapatrzonych w PiS oszołomów potrafię być obiektywny i napisać, że z nieodżałowanej pamięci Lechem K. również było coś nie tak. Bo żaden normalny prezydent RP nie podpisywałby Traktatu Lizbońskiego, nie zakładałby jarmułki i nie brał udziału w żydowskim święcie Chanuka, nie zapewniałby rządu Izraela podczas wizyty w Izraelu, że Syjoniści zawsze mogą liczyć na wsparcie ze strony Polaków… no i takich przykładów można byłoby wymieniać dużo więcej. Tak więc PiSowcy… nie bądźcie tacy do przodu ok? bo niczym nie różnicie się tak naprawdę od tej obecnie miłościwie nam panującej bandy.

  ~leo 1 godzinę temu
  PIS jakoś nie dostrzega że ich guru Kaczyński potrafi tylko głaskac kota, że jest powarznie chory na paranoje Smoleńską, Oto prawdziwe oblicze PIS-u potrafią tylko obrażac , ich metoda to wszystkich i wszystko mają w d……… byle wygrac wybory ,rzadzic i znów doprowadzic Polske do bałaganu, Już raz rządzili i do dziś mamy skutki.Wredni ludzie i podobno katolicy.

  ~zzzzz 1 godzinę i 34 minut temu
  Panie Nałęcz, że co??? niby ten prezydent robił…ścierał się z ZOMO..???/hahahahaha..no ja nie mogę..hahahahahahahaha..ufffffff:)

  ~historyczna prawda 2 godziny i 30 minut temu
  Hehe, „wychowany w starciach z zomo w latach 70-tych” o czym ten Nałęcz bredzi, o potyczkach z teściem który więcej wypije? Bo chyba ten zięć ubeków tylko w ten sposób ścierał się z zomo.

  ~OBSERWATOR 2 godziny i 56 minut temu
  Piszecie że prezydent jest wychowany na starciach z ZOMO to dlaczego zapomniał o POSTULATACH z Magdalenki które kończyły spory i powinny być wprowadzone w zycie a nie zapomniał o tym o co naprawdę walczył Polski robotnik, no chyba że był po tamtej stronie !!!

  ~po- kemońskie psy 1 godzinę i 46 minut temu
  nałęcz były towarzyszu pzpr / organizacji przestępczej / odpowiadam ci , bronek tak walczył z zomo jak kopacz przesiewała z towarzyszami z kgb ziemię po zamachu na 1 metr

  ~Tadeusz 2 godziny i 45 minut temu
  Bronek to ociężały umysłowo osobnik , bez polotu , na poziomie wójta z Pćimia Dolnego albo Sekretarza KC PZPR . Przez 5 lat nic nie zrobił , nie zorganizował żadnej konferencji a jak już gdzieś się wypowiadał to sadził gafę za gafą ! To wstyd że ktoś taki sprawuje ten urząd !!!

  ~op 2 godziny i 41 minut temu
  Komorowski mamy ufać bilbordom czy kandydatom? Przypomnijmy więc, że prezydent Komorowski nie tylko zignorował ponad 2,5 mln podpisów zebranych przez związki zawodowe pod wnioskiem o referendum w sprawie wydłużenia do 67 lat wieku emerytalnego ale błyskawicznie podpisał uchwaloną przez posłów Platformy i PSL-u ustawę. Ustawa wprowadza podniesienie wieku emerytalnego dla kobiet o 7 lat, dla tych pracujących w rolnictwie aż o lat 12, dla mężczyzn z kolei o 2 lata, ale dla tych pracujących w rolnictwie aż o lat 7, co w oczywisty sposób uderza w rodziny, ponieważ uniemożliwia dziadkom opiekowanie się wnukami, co w polskiej tradycji było do tej pory zjawiskiem bardzo powszechnym (i było bardzo pozytywnie ocenianie we wszystkich raportach UE oceniających polityki społeczne poszczególnych krajach członkowskich).

  ~michał 1 godzinę i 22 minut temu
  Nasz miłościwie panujący prezydent to cyniczny i zimnokrwisty hipokryta! Taki stary czeladnik byłych służb, udający przyjaciela polaków i polskiego interesu narodowego. Cała ta machina medialno-propagandowa, ten rażący brak obiektywizmu w przekazie podstawowych informacji na temat realnego stanu Państwa i rzeczywiście panujących nastrojów społecznych. Brak rzeczowej oceny zachodzących na jego „zapleczu” i nieupublicznianych zmian finansowych (nie wspominając o aferach w sektorach „bankowych” umarzanych i odsuwanych w niebyt z niewiadomych przyczyn!!!) Można mieć serdecznie dość tego stałego manipulowania „sondażami” dzięki którym stara się utrzymać obecny establishment i celowo wpływać na przyszłe decyzje ewentualnych wyborców. Takie działania to nic innego jak TECHNOKRACJA! Świadczy to jednoznacznie o wysokim poziomie arogancji wobec – przede wszystkim – obywatelom (czyli przeciw Polakom!) i wobec ewentualnym wyborcom w zbliżających się majowych wyborach prezydenckich. Założenie jest takie – najlepiej żadnych zmian! Zastraszyć ludzi i wbić im do głów, żeby nie spróbowali czegoś pozmieniać bo jedynie na tym stracą (straszy się „tymi i innymi” jak realnym zagrożeniem dla „interesów” niby całego społeczeństwa, co poniekąd jest prawdą, bo część nomenklatury musiałaby pożegnać się z tym kastowym wręcz układem!)

  ~pan Bronek 1 godzinę i 23 minut temu
  Po prostu koń jaki jest każdy widzi! Media próbują tuszować faktyczny stan rzeczy i autentyczne nastroje panujące w naszym Kraju i w realnej a nie wirtualnej przestrzeni społecznej. Osobiście czasem aż sam się boję zdać pytanie: Ile wzrosło zadłużenie Kraju pod rządami miłościwie panującej ekipy? Kolejne spółki skarbu państwa powoli i dyskretnie są wyprzedawane w „prywatne” ręce. Sam pan Komorowski to raczej cyniczny typ człowieka który przez przypadek stał się „głową” – było nie było – marionetkowego państwa. Bezrobocie, emigracja, dług publiczny, nędza wielu tysięcy rodaków, zarobki na poziomie 25% średniej europejskiej, niż demograficzny, brak sensownej opieki medycznej i represyjna polityka podatkowa dla „przeciętnego” Kowalskiego, bo ci przedsiębiorcy to źródło do wyciskania wszelkich podatków a to tylko w celu utrzymania nomenklatury państwowej, i wysokich pensyjek tego wręcz kastowego układu społecznego. Kto tego nie widzi? Komu w naszym Kraju żyje się godnie i spokojne, nie chodzi o jakąś „sielankę” ale kto widzi sens w życiu we własnym Kraju na przyszłość – proszę np. zapytać młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie. Oni podobnie jak były Premier wola wybrać zagranicę…. Dlaczego? Co przeszkadza ludziom przy władzy realizować dobro wspólne dla większości polaków? Skąd tyle pogardy dla Narodu otwarcie wyrażanego, chociażby w „prywatnych” rozmowach czołowych polityków? Skąd tyle ignorancji wobec realnej sytuacji startowej młodych ludzi? Kim dla władzy i obecnego rządu jest obywatel Polski?

  ~hdjdjdd 1 godzinę i 49 minut temu
  Tylko w Polsce zdrajcy chodzą wolni może i Komorowski waczył kiedyś zomo ale dziś robi to samo co oni okrada wszystkich . Morze któryś z jego zwolenikó ma ochotę się ze mną zamienić ja wrócę z Anglii tego rasistowskiego kraju a za miast mnie przyjadą tu tak zwani wielbiciele prezydenta i się ze mną zamienią bo ja mam dosyć słuchania kim to my nie jesteśmy życzę wszystkim zwolennikom nowoczesnego patryjotyzmu żeby poczuli to co czuje każdy imigrant na obczyźnie . Zamknąć zdrajców

  Polubienie

 6. ~przenikliwy do ~pamietliwy: Realizowany jest projekt JUDEOPOLONII. Ujawnione przez WikiLeaks depesze ambasadora amerykanskiego nie pozostawiaja zadnych watpliwosci dla kogo pracuje pan prezydent. W tym swietle wypowiedzi Komorowskiego o wspólsprawstwie Polaków w Holocauscie wygladaja juz nie jako przypadkowe bredzenie – ale jako przygotowywanie gruntu pod zadania zydowskich organizacji. Sprzedaz lasów panstwowych i oddanie pieniedzy z tego zródla organizacjom przemyslu holocaustu to tylko drobna czesc calego projektu który zaklada zmniejszenie ludnosci Polski do 15 milionów Polaków sluzacych 3 milionom Zydów – pelniacym role szlachty jerozolimskiej. Organizacja zydowska na swoim kongresie w Berlinie wysunela wobec Polski postulaty przesiedlenia do Polski ( na koszt Polski ) 3 mln Zydów z Izraela oraz wprowadzenia jezyka hebrajskiego jako drugiego jezyka urzedowego…

  http://polska.newsweek.pl/poparcie-dla-kandydatow-co-wynika-z-sondazy-prezydenckich-,artykuly,362398,1.html

  Komorowski wciąż traci, Kukiz na fali. Co wynika z sondaży prezydenckich? [ANALIZA]

  Poparcie dla Bronisława Komorowskiego nadal spada, Andrzej Duda stoi w miejscu, a Paweł Kukiz jest na fali wznoszącej. Tak wyglądają najnowsze sondaże na tydzień przed wyborami prezydenckimi.
  (…)
  Od początku kampanii systematycznie maleje poparcie dla Bronisława Komorowskiego. Jeszcze w styczniu obecny prezydent mógł liczyć na 65 proc., w lutym na 57 proc., w marcu na 51 proc. Kwietniowa średnia sondaży wyniosła już tylko 47 proc. głosów zdecydowanych wyborców. Spadki Komorowskiego spowodowane były, z jednej strony, ujawnianiem się kolejnych rywali w wyścigu do prezydentury, a z drugiej ocenianą nie najlepiej w pierwszym okresie kampanią wyborczą. W marcu i kwietniu kampania głowy państwa nabrała rozpędu, jednak nie zatrzymało to sondażowych spadków. Wydaje się, że ani nasilona ekspozycja podczas majowych świąt, ani intensywna kampania marketingowa w ostatnim tygodniu nie są już w stanie doprowadzić do zakończenia wyborów w pierwszej turze.

  ~poszukiwacz PRAWDY do ~przenikliwy: PRAWDA JEST ZWYKLE PROSTA – NATOMIAST KLAMSTWO POTRZEBUJE MNÒSTWA PODPÒREK… Od pierwszych minut po katastrofie w Smolensku przedstawiciele polskich wladz a za nimi pro-ukladowe media zarzucaly spoleczenstwo informacjami które potem okazaly sie zupelnie nieprawdziwe. Ponadto uleglo smiertelnym wypadkom, zmarlo w podejrzanych okolicznosciach albo popelnilo samobójstwo wiele osób które usilowaly odkryc prawde dotyczaca tej katastrofy lub ja glosily. Np. general Petelicki który publicznie twierdzil ze Platforma Obywatelska natychmiast po katastrofie rozsylala SMS-y do wyzej postawionych dzialaczy z instrukcja jaka wersje katastrofy maja rozpowszechniac…

  Sikorski natychmiast po otrzymaniu wiadomosci o katastrofie dzwonil do Tuska informujac go ze nastapila ona z powodu bledu pilotów. Jasnowidz? W pierwszych reportazach TV ze Smolenska byl wywiad z mieszkanka jednego z domów która powiedziala ze myla okna i uslyszala 2 wybuchy. Rozejrzala sie ale niczego nie zauwazyla z powodu mgly. Tego watku nikt nie badal. Jako godzine katastrofy podawano przez dlugi czas 8:55 a dopiero po odczytaniu czarnych skrzynek skorygowano ja na 8:41. Dlaczego? Czy moze chodzilo o to aby wszyscy zapomnieli o tym ze 1,5 minuty przed Tupolewem usilowal ladowac rosyjski transportowy IL który omal sie nie rozbil przy tej próbie i otrzymal rozkaz odlotu na lotnisko zapasowe? Wiadomo juz ze to ten musial zerwac linie energetyczna bo godzina tego wydarzenia zostala precyzyjnie zarejestrowana a Tupolew byl w tym czasie o 8 km od lotniska. A moze to takze ten IL scial brzoze? Tego samolotu oczywiscie nikt nie badal a sciema z godzina katastrofy pozwolila publicznosci o nim calkowicie zapomniec. Wedlug obliczen dunskiego naukowca prof. Glenna Jørgensena z polozenia oderwanego kawalka skrzydla wynika ze Tupolew musial przeleciec ok. 30 m nad brzoza. Skrzydlo samolotu zostalo zreszta rozerwane od tylu. Czyzby samolot tylem lecial? Dlaczego ciala ofiar byly odarte z ubran – to przeciez nie moglo sie stac od uderzenia o ziemie? Kopacz zapewniala ze polscy anatomopatolodzy pracuja „ramie w ramie” z rosyjskimi kolegami kiedy potem okazalo sie ze nie zostali oni nawet wpuszczeni do pomieszczen w których odbywaly sie sekcje zwlok. Podobnie twierdzila ze ziemia na miejscu katastrofy jest przekopywana na metr gleboko i przesiewana sitami – podczas gdy pózniej znalezionych zostalo wiele elementów na powierzchni ziemi z tego czesc PRZED brzoza…

  Marszalek Komorowski na posiedzeniu Prezydium Sejmu i Konwentu Seniorów zwolanym w kilka godzin po katastrofie w Smolensku zapoznal zebranych ze swoim oredziem do narodu nagranym w telewizji. Ktos wyrazil zdziwienie ze tak szybko ono powstalo. http://blogpress.pl OTWÒRZ LINK. Kilka godzin pózniej jakis dociekliwy internauta wykazal ze na stronie internetowej TVP Info oredzie to mialo jako date powstania pliku – 10.04.2010 godzina 5:57 podczas gdy katastrofa nastapila dopiero o 8:41… https://www.youtube.com/watch?v=CQ44E11U9Uw&feature=youtu.be OTWÒRZ LINK.

  ~Otwórzcie oczy : Prawda jest taka, że sondaże od początku są manipulowane i są narzędziem propagandy. Całym sercem jest za Kukizem, ale wiem, że największe poparcie ma JKM wystarczy przejrzeć nagrania i zdjęcia ze spotkań po całej Polsce i zagranicą – sale wypełnione po brzeg. To jest prawdziwe poparcie, to jest prawdziwy sondaż. W ostatnim czasie Kukiz jest promowany przez reżim z prostego powodu…, by udawać przed społeczeństwem, że ma szansę zagrozić tej patologicznej dwójce z czołówki, a tak naprawdę odbiera się tym głosy JKM, który naprawdę depczę Dudzie po piętach. Nic nie martwcie się, te wybory to tylko rozgrzewka. Wierzę, że podczas parlamentarnych Kukiz i JKM i inni, połączą siły, by startować z jednej listy i tym samym zniszczyć ten chory system raz na zawsze! Czas na Dumną Bogatą Polskę!!

  Polubienie

 7. Pingback: UKRAIŃSKA RZEŹ ŻYDÓW NA WOŁYNIU I W MAŁOPOLSCE WSCHODNIEJ i stanowisko tzw. żydów wobec tego faktu | Justice4Poland.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.