591 „Odzyskanie niepodległości” i inne podobne bajki dla dzieci,.. czyli Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

PRL 4 czerwca 1989 skończył się w Polsce komunizm. Joanna Szczepkowska

TVPolandAntena
Published on Nov 5, 2013

PietrzykowskiAwe
1 year ago
Pod koniec się zaśmiała, bo tak na prawdę jedynie co się skończyło to DZIENNIK.


Przy okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę…

Bardzo, ale to bardzo nie lubię udawania, czy to dotyczy moich byłych „najlepszych żydokomunistycznych przyjaciół”, czy innych podobnym ich aktorów, zwał ich jak zwał…

Nie lubię jak ktoś, ktokolwiek to jest, ale tym bardziej ktoś komu zaufałem, wciska mi ciemnotę nieszczerze przy tym uśmiechając się mi w twarz. Czuję się zawsze wtedy, jakby ten ktoś na siłę, wykorzystując moją niewiedzę, jako prawdziwe wciskał mi do głowy dopiero co wysrane, parujące smrodem swoje własne gówno…

Tak widzę nie tylko cały okres, od rzekomo tzw. wolnych wyborów i rzekomego odzyskanie niepodległości, czy skończenia komunizmu, jak to ogłosiła chyba ze dwa razy, bo coś tam jej nie wyszło z tym „wolnym przekazem”, jakaś pewno dobrze opłacona folna jewropejska pacynka…Włodzimierz Czarzasty / autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342578-czarzasty-do-frasyniuka-zescie-komunistow-pokonali-wyscie-sie-z-nami-kwa-przy-okraglym-stole-i-4-czerwca-1989-r-do-ga-da-li

Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

opublikowano:  · aktualizacja: 

Władysław Frasyniuk, były działacz „ci”, a obecnie sympatyk KOD i opozycji totalnej, w swoim wpisie na Twitterze lamentuje na „pisowską telewizję” i zrównuje działania opozycji spod znaku Michnika, Geremka czy Mazowieckiego do bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych.

W pisowskiej telewizji ciągle o zniewolonym narodzie, o klęsce, o komunistach. Tylko, że myśmy ich, ku***, po-ko-na-li! To nie jest temat na dobry film, równy „żołnierzom wyklętym”?

— napisał.

Można by powiedzieć, że już jeden film, przedstawiający wspaniałą mitologię lansowaną przez Frasyniuka et consortes, już istnieje. To „Wałęsa. Człowiek z nadziei” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Wałęsa jawi się tam jako bohater, który nie współpracował z SB pisząc donosy, ale jedynie „coś tam podpisał, bo mu kazano”.

Na wpis Frasyniuka zdecydowanie zareagował Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.

Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li
— dobitnie odpowiedział Czarzasty.

Zdaje się, że Frasyniuk został, jak to mówią młodzi ludzie, „zaorany”.

as/Twitter

1956mroczny@1956mrocznyza godzinę
Prawdę powiedział. Różne Frasyniuki , Bujaki , Borusewicze , TW Bolki wódeczkę pijali jak to na niejednym filmie było pokazane. A sam Frasyniuk odgrażał się jeszcze w podziemiu , że Kiszczakowi w mordę napluje… W którymś z Tygodników” Mazowsze” było.

GOSC DNIA 62.178.42.*za godzinę
Panie Czyzasty nie przepadam za wami jako wnuk oficera AK , ale w tym wypadku poklon w Panska strone za kilka sszczerych slow na temat oszustow z PO-NP-KOD !!!

Aleksandra z Wwy 89.67.112.*za 30 minut
TO OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ ! Widać ją w każdym zdaniu i działaniu . Ktoś mądry zauważył,że ONI TAK OBALALI TEN KOMUNIZM,ŻE KOMUNIŚCI ŚWIĘTUJĄ Z NIMI TO OBALANIE !!!!!!!!

h66 87.205.198.*za 27 minut
Czarzasty przynajmniej mówi prawdę. Nie trawie komucha ale podoba mi się jak wkręcił w glebę tego łajdaka i prymitywa Frasyniuka.

adrian duda 94.229.215.*za 15 minut
Komuch Czarzasty autorytetem dla pisowskiego portalu! Koniec świata!

kilim 78.28.36.*za 5 minut
Frasyniuka polityczne bajki,o tym jak walczył z komuną z którą i on się dogadał potwierdzone przez postkomunistę Czarzastego.Frasyniuk jest zaprzańcem od lat – zdrajcą tamtej ludzkiej Solidarności.

ANALITYK 46.175.46.*3 minuty temu
Wystarczy zobaczyć dokument z „obrad” w Magdalence. Frasyniuk tam był. Kto nie widział, koniecznie musi to zrobić. Oglądać i dobrze słuchać.W filmie tym jest przeogromny kawał prawdy!!!

Kombatant 193.17.174.*14 minut temu
I znowu Czrzasty na rację. Frasyniuk koncesjonowany opozycjonista Kiszczaka. To raczej Czesiek obalił komunę, frasyniuk był tylko narzedziem.

Rodak 88.156.44.*15 minut temu
Prawdę rzecze Czarzasty, że Michnik, Kuroń i reszta dogadali sie przy okrągłym stole, bo zmiany i tak musiałyby byc, bo w ZSRR też one były, a Michnik o tym wiedział, bo to agent rosyjski.

…..


Leszek Miller / autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342714-miller-o-4-czerwca-1989-roku-kiedy-slysze-ze-tak-zwany-komunizm-zostal-obalony-to-jest-w-tym-wiele-niepotrzebnej-fantazji

Miller o 4 czerwca 1989 roku: „Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji”

opublikowano: 

Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji. Mówiąc dokładnie, tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron — stwierdził były szef SLD Leszek Miller w wywiadzie dla RMF FM.

Redaktor zadał Millerowi pytanie, jak kojarzy mu się dzień 4 czerwca, czy bardziej z wyborami parlamentarnymi z roku 1989, czy może z obaleniem rządu Jana Olszewskiego z 1992 roku.

Nie no, ‘89 przede wszystkim, dlatego, że czekaliśmy – ja i moi koledzy – niecierpliwie na wyniki wyborów — powiedział były szef SLD.

Miller odniósł się również do Twitta opozycjonisty Władysława Frasyniuka, który stwierdził, że komunizm w Polsce został pokonany.

ZOBACZ TEŻ: Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji. Mówiąc dokładnie, tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron — skomentował Miller.

Miller dodał, że nie było sensownej alternatywy wobec tamtych wydarzeń.

Jeżeli ktoś uważa, że droga Okrągłego Stołu, wyborów 4 czerwca była zła, to niech przedstawi alternatywę – jaka była wtedy alternatywa? Jeżeli ktoś uważa, że alternatywą były barykady i szturm na Urząd Rady Ministrów czy na Komitet Centralny, to mógł to zrobić przecież — mówił.

Alternatywa z całą pewnością była już po wyborach z 4 czerwca 1989 roku, ale została ona zaprzepaszczona obaleniem rządu Jana Olszewskiego w 1992 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Nocna zmiana” w TVP w rocznicę obalenia rządu Jana Olszewskiego

as/RMF FM

proximus 83.30.99.*za godzinę
..,Bo akurat wtedy komunizm nie został obalony !,tam w magdalence dokonało się epokowe przefarbowanie całego tego czerwonego dziadostwa na niebieskie, komuna zaczyna zdychac dopiero teraz !!!

mordechaj 78.11.157.*za godzinę
Komuniści, gdyby nie musieli, nie oddaliby władzy w Polsce nigdy. Sytuacja międzynarodowa, problemy ZSRR, utrata zaufania społecznego w Polsce + walka „Solidarności” – dlatego upadła komuna w Polsce

Kosma 83.25.188.*za 24 minuty
Była alternatywa panie Miller. Procesy sądowe i kary dla zbrodniarzy komunistycznych. Dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych dla funkcjonariuszy PZPR-ZSL-SD-SB-WSI itp.

wrocław. 78.10.208.*7 minut temu
CZERWONY PAJĄK. nic więcej.

Franciszek 83.26.228.*godzinę temu
Sejm 04.06.1992 obalił rząd Olszewskiego. Co się stało potem? Suweren, w wolnych, demokratycznych wyborach potwierdził decyzje parlamentu. O co więc ten płacz?

PUCYBUT 50.65.101.*2 godziny temu
TO JEST W TYM TROCHĘ FANTAZJI, ,TO PRAWDA BO BEZ PRZERWY POKAZUJĄ TE KOMUNISTYCZNE GĘBY JAK TA NA GURZE ARTYKUŁU. ODAJ 15 MIL COŚ UKRADŁ RAZEM Z KWACHEM.

stoku 79.191.116.*2 godziny temu
To co mowi Miler i Czarzasty, to sa fakty, tacy jak Frasyniuk, Walesa, Michnik, Geremek, Mazowiecki, ta sa i byli zdrajcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu.

marian 178.252.29.*2 godziny temu
Lesiu masz się dobrze, bo ci co obalali?-zarazem ci zapewniali i to jest dopiero obłuda tamtych, którzy wisieli w kwiatach na bramach stoczni Gdańskiej! Alternat.?-to wasze gnicie na Naszych oczach!

Karnowski 142.0.205.*3 godziny temu
Komunizm wrócił.

Filip14@Filip143 godziny temu
hehe, i co na to Bolek? A co na to Tusku, Komorusku, Schetynu i reszta judeoPOlszewickiej swołoczy?

chestermazu@chestermazu10 godzin temu
To niezupełnie było tak, że „(…) tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron.”. To jedynie część elementów komunizmu rozwiązano (sztandar wyniesiono!) a resztę (to znaczy tę część „wiecznie żywą”) przepoczwarzono w stan uśpienia. Oczywiście że wszystko to odbyło się za porozumieniem stron.

real 109.243.54.*11 godzin temu
Ilekroć słyszę,że komunizm upadł śmieję się on nie upadł on się tylko przepoczwarzył.Byli komuniści,to dziś najbogatsi ludzie w Polsce,nie osądzeni za swoją przeszłość kpią ze zwykłych ludzi!

…..


autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342725-jesli-komorowski-walesa-i-michnik-stali-sie-symbolami-iii-rp-to-nie-nalezy-dziwic-sie-takiej-kondycji-panstwa

Jeśli Komorowski, Wałęsa i Michnik stali się symbolami III RP, to nie należy dziwić się takiej kondycji państwa

opublikowano:  · aktualizacja: 

Jeśli Wałęsa przez lata mógł uchodzić za autorytet, Komorowski – przywódcę, a Michnik za wirtuoza pióra, nie należy wyrażać zdziwienia fatalną sytuacją w III RP.

Zbudowano nam zamki na piasku oczekując wyrazów zachwytu. Nic więc dziwnego, że nowa sytuacja, która zepchnęła dotychczasowy mainstream z medialnych cokołów wywołuje taką wściekłość pewnych środowisk. Kółka wzajemnej adoracji spod znaku KOD-u zachowują się jak grupa rozwrzeszczanych staruszków stojących w kolejce do geriatry. Nie wiedzą do końca o co im chodzi, co chcą zrobić, nic sensownego nie mają do powiedzenia, ale silnie akcentują swoją obecność rzucając puste hasła. W tym przypadku – „Precz z PiS”. Bez argumentów, bo i po co . W świecie postprawdy główną rolę odgrywają emocje i określony kontekst. Reszta jest tylko dopełnieniem.

Zaprzeczający sobie w co drugim zdaniu Wałęsa jawił się jako strażnik wartości, popełniający na każdym kroku faux pas Komorowski – mąż stanu, a serwujący banały na niskim poziomie Michnik – jako wybitny intelektualista, mimo że ustępuje talentem i erudycją wielu innym autorom, którzy przewinęli się przez redakcję „Gazety Wyborczej”. Wspomniany triumwirat jednak świetnie wpasowywał się w mit założycielski naszej nadwiślańskiej republiki bananowej – Rzeczypospolitej Świętego Spokoju, w której na wszystko można było przymknąć oko.

Znak czasów?

Kiedy pomyślisz na przykład, że taki pijak jak Jelcyn był carem, a taki ignorant jak Wałęsa symbolem wolności, zapiera ci oddech. Faktem jest, że w ostatnich dziesięcioleciach nasza epoka zrodziła jedynie dwóch liderów: Karola Wojtyłę i Bin Ladena – tak kondycję współczesnego świata opisała nieodżałowana Oriana Fallaci.

Parafraza jej słów wydaje się najbardziej adekwatnym komentarzem do sytuacji w naszym kraju na przestrzeni ćwierćwiecza. Zwłaszcza gdy coraz chudsza „Gazeta Wyborcza” poświęca kilka stron na grillowe anegdotki Komorowskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Komorowski odgraża się na łamach „Gazety Wyborczej”: „Jeszcze nieraz, że tak powiem, przyłożę”

autor: Aleksander Majewski

sikorka 83.22.248.*za 31 minut
ELYTA,sb bolek,szechter i bigos fuj

janK 77.112.111.*za 7 minut
Ludzie jak Michnik, Komorowski czy Wałęsa mają prawo żyć w normalnym, demokratycznym kraju. Ale mogą być marginesem a nie rządzącą elitą bo wówczas POwstaje taka „IIIRP”, jako państwo – szkaradek.

ttt 83.29.85.*24 minuty temu
A ty, PISmaku durny, zawdzięczasz akurat Michnikowi (nie tylko, oczywiście) to, że możesz sobie wypisywać te bzdury. 30 lat temy chętnie byś pisał do Żołnierza Wolności,co ?

http://wpolityce.pl/kultura/342683-jeden-wpis-czarzastego-nie-tylko-zaoral-frasyniuka-ale-podsumowal-cala-iii-rp-tak-sie-konczy-taniec-z-bystrymi-komuchami

http://wpolityce.pl/polityka/342974-frasyniuk-odpowiada-na-wpis-czarzastego-powinien-przeprosic-moze-z-kims-sie-dogadal-ale-jesli-juz-to-raczej-z-kaczynskim

http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/polska-regiony/lider-postkomunistow-powiedzial-prawde-o-1989-roku/

http://wpolityce.pl/historia/342752-28-rocznica-czesciowo-wolnych-wyborow-szef-ipn-o-4-czerwca-89-wyborcy-sprzeciwili-sie-wowczas-systemowi-komunistycznemu

http://wpolityce.pl/polityka/342767-rocznica-4-czerwca-nie-da-sie-czcic-najwiekszego-oszustwa-komunistow-i-czesci-postsolidarnosciowych-elit

http://wpolityce.pl/polityka/342776-dwa-przelomy-4-czerwca-sprobujmy-je-polaczyc-w-opowiesc-o-niewykorzystanym-zwyciestwie

http://wpolityce.pl/historia/342752-28-rocznica-czesciowo-wolnych-wyborow-szef-ipn-o-4-czerwca-89-wyborcy-sprzeciwili-sie-wowczas-systemowi-komunistycznemu

http://wpolityce.pl/polityka/342748-25-rocznica-nocnej-zmiany-pamietne-slowa-jana-olszewskiego-dzisiaj-widze-ze-to-czyja-bedzie-polska-to-sie-dopiero-musi-rozstrzygnac

http://wpolityce.pl/polityka/342725-jesli-komorowski-walesa-i-michnik-stali-sie-symbolami-iii-rp-to-nie-nalezy-dziwic-sie-takiej-kondycji-panstwa

http://wpolityce.pl/historia/342667-prof-roszkowski-glownym-skutkiem-nocnej-zmiany-bylo-nie-tylko-usuniecie-rzadu-olszewskiego-ale-przede-wszystkim-zaniechanie-lustracji

http://wpolityce.pl/polityka/342748-25-rocznica-nocnej-zmiany-pamietne-slowa-jana-olszewskiego-dzisiaj-widze-ze-to-czyja-bedzie-polska-to-sie-dopiero-musi-rozstrzygnac

http://wpolityce.pl/polityka/342785-dzialacze-antykomunistycznej-opozycji-przyniesli-baner-gdansk-anna-walentynowicz-airport-na-lotnisko-szokujaca-reakcja-policji-wideo

http://stefczyk.info/wiadomosci/polska/akcja-na-lotnisku-w-gdansku-anna-solidarnosc-zamiast-lecha-walesy,20273630889?utm_source=widget&utm_medium=referral&utm_campaign=artykuly-widget

http://wpolityce.pl/media/342702-nocna-zmiana-w-tvp-w-rocznice-obalenia-rzadu-jana-olszewskiego

2 thoughts on “591 „Odzyskanie niepodległości” i inne podobne bajki dla dzieci,.. czyli Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

 1. Mazowszanin jeden @Mazowszanin jeden:
  Widać, że Szczepkowska chce mieć monopol na ogłaszanie obalenia komuny, niczym TW Bolek monopol na jej jednoosobowe pokonanie.

  Gaetano @Gaetano:
  Hołubiona przez establishment III RP szczepkowska rzeczywiście była święcie przekonana, że 4.VI. 1989r. skończył się w Polsce komunizm. Gwiazdka czuje się urażona, tak samo jak w 94-95 roku, gdy podczas wykonania w studio jednego utworu Liroya zarzuciła mu, że czuje się dotknięta jako kobieta…

  https://kresy.pl/wydarzenia/szczepkowska-odpowiada-blaszczakowi-slowa-o-koncu-komunizmu/


  maxresdefault-1

  SZCZEPKOWSKA ODPOWIADA BŁASZCZAKOWI NA SŁOWA O „KOŃCU KOMUNIZMU”

  27 grudnia 2017|2 komentarze|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Michal Krupa

  Szef MSWiA Mariusz Błaszczak powiedział w środę podczas rozmowy, że z chwilą podpisania przez Andrzeja Dudę ustaw sądowych skończył się w Polsce komunizm.

  Na słowa Błaszczaka, będące parafrazą słów wypowiedzianych przez Joannę Szczepkowską 4 czerwca w 1989 roku, zareagowała ostro sama Szczepkowska. „Towarzyszu Ministrze Błaszczak – przyboczny grabarzu demokracji, który własnego zdania sklecić nie umie, tylko ściąga z lekcji historii i powtarza bez zrozumienia. Żeby takie zdanie wybrzmiało i miało sens, trzeba je mówić z pozycji ryzyka, a nie ze stołka w rządzie. Trzeba osobistej , samotnej odwagi, a nie władzy nad policją. Wasza od siedmiu boleści władza , pozwala sobie kończyć i zaczynać co chce i kiedy chce, bez szacunku do Konstytucji i jakichkolwiek obyczajów międzyludzkich” – napisała Szczepkowska na swoim Facebooku.

  Jak dodała: „Po 1989 roku byliście przez lata w opozycji w wolnym i demokratycznym sejmie, na dobrych poselskich posadach. Nie brzydziliście się jakoś tymi komunistycznymi pieniędzmi. Policyjny piesku. Jedyne co umiesz to łasić się i podawać łapę”. Zarzuciła również obecnemu obozowi władzy w Polsce, że „tworzy w Polsce Rosję”.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: Błaszczak doniósł do prokuratury na Petru
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/blaszczak-doniosl-prokuratury-petru-tle-sprawa-smierci-igora-stachowiaka/

  Kresy.pl / Rzeczpospolita / Facebook

  Polubienie

  • Rocky@Rocky
   Szczepkowską szlag trafia i piana leci jej z pyska bo ona doskonale wie, że jej sławne słowa z 1989 roku „dziś w Polsce skończył się komunizm” były jedną wielką ściemą. W 1989 roku komunizm się wcale nie skończył tylko się przepotwarzył w postkomunizm czyli komunizm gdzie komuniści przedzieżgnęli się we właścicieli rozkradzionego majątku narodowego a władzę polityczną przekazali – na mocy umowy w Magdalence – młodym komunistom z innego nurtu i wybranym Tajnym Współpracownikom z ruchu solidarnościowego, wprowadzając do gospodarki elementy wolnego rynku i dzikiego kapitalizmu nieznanego w Zachodniej Europie od 100 lat.

   Teraz w roku 2017 min. Błaszczak, też trochę na wyrost, użył tego samego sformułowania co Szczepkowska w 1989 roku. Prawdopodobnie Błaszczak zrobił to świadomie, żeby pokazać co za picem na wodę była ta deklaracja Szczepkowskiej w 1989 roku i ją to strasznie zabolało, stąd ta niehamowana wściekłość i bluzgi i toczenie piany z ust.

   https://wpolityce.pl/polityka/373732-brak-slow-szczepkowska-obrzuca-blaszczaka-epitetami-policyjny-piesku-jedyne-co-umiesz-to-lasic-sie-i-podawac-lape

   Brak słów! Szczepkowska obrzuca Błaszczaka epitetami: „Policyjny piesku. Jedyne co umiesz to łasić się i podawać łapę”

   opublikowano: 7 godzin temu · aktualizacja: 6 godzin temu


   Joanna Szczepkowska, Mariusz Błaszczak / autor: YouTube/Telewizja Republika

   Policyjny piesku. Jedyne co umiesz to łasić się i podawać łapę. Nie masz własnych myśli, nie masz własnego zdania, możesz tylko ściągać i powtarzać cudze słowa jako swoje. Jesteś idealnym typem komunistycznego aparatczyka

   – napisała na Facebooku aktorka Joanna Szczepkowska, atakując w ten sposób na ministra Mariusza Błaszczaka.

   Szef MSWiA stwierdził w środę w Radiowej Jedynce:

   Tydzień temu – gdy prezydent podpisał ustawy o SN i KRS – w Polsce skończył się komunizm.

   Minister podkreślił przy tym, że polski wymiar sprawiedliwości wyszedł z komunizmu de facto bez zmian.

   CZYTAJ RÓWNIEŻ: Minister Błaszczak: Tydzień temu – gdy prezydent podpisał ustawy o SN i KRS – w Polsce skończył się komunizm. „Decyzja KE jest bezpodstawna”

   Słowa ministra Błaszczaka wzbudziły nerwowe reakcje przeciwników rządu. Najpierw odezwał się Grzegorza Schetyna.

   Komunizm do Polski wraca i skończy się dopiero wtedy, kiedy PiS odejdzie w polityczny niebyt

   – napisał na Twitterze lider PO.

   CZYTAJ TAKŻE: Nerwowa reakcja Schetyny na słowa Błaszczaka: „Komunizm wraca i skończy się dopiero, kiedy PiS odejdzie w polityczny niebyt”

   Głos zabrała i Joanna Szczepkowska, która wypowiedziała w Dziennika Telewizyjnym słynne zdanie: „Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm”. Jednak aktorka poszła o krok dalej od  Schetyny i wylała na ministra Błaszczaka istne wiadro pomyj…

   Towarzyszu Ministrze Błaszczak – przyboczny grabarzu demokracji, który własnego zdania sklecić nie umie, tylko ściąga z lekcji historii i powtarza bez zrozumienia. Żeby takie zdanie wybrzmiało i miało sens, trzeba je mówić z pozycji ryzyka, a nie ze stołka w rządzie. Trzeba osobistej, samotnej odwagi, a nie władzy nad policją

   — bombarduje epitetami szefa MSWiA w faceboowym wpisie.

   Wasza od siedmiu boleści władza, pozwala sobie kończyć i zaczynać co chce i kiedy chce, bez szacunku do Konstytucji i jakichkolwiek obyczajów międzyludzkich

   — dodaje.

   Jednak z każdym kolejnym zdaniem Szczepkowska brnie w wulgarnych oskarżeniach.

   Policyjny piesku. Jedyne co umiesz to łasić się i podawać łapę. Nie masz własnych myśli, nie masz własnego zdania, możesz tylko ściągać i powtarzać cudze słowa jako swoje. Jesteś idealnym typem komunistycznego aparatczyka. Ale My stworzymy Nową Solidarność, a wtedy PiS pierwszy Cię wyrzuci, bo będą potrzebowali silniejszych

   — atakuje aktorka, rzucając krzykliwe hasła o tworzeniu „nowej formy komunizmu” i  „Rosji” nad Wisłą.

   Komunizm się skończył w 1989 roku, a w 2017 Polska za Waszą przyczyną stała się częścią Wschodu. Nie pozwolimy na to. Któregoś dnia powiemy – tydzień temu skończył się w Polsce komunizm. Władza PiS skończy marnie i to zdanie towarzyszu ministrze Błaszczak powtarzajcie sobie co wieczór, żebyś w razie czego nie zapomniał

   — rzuca na Facebooku Szczepkowska.

   Najwidoczniej Joanna Szczepkowska uważa, że to ona jedyna może oceniać i i powiedzieć, kiedy „skończył się komunizm”. Z politowaniem można uśmiechnąć się na różne hasła i happeningi, ale nad tak wulgarnymi słowami nie da się przejść obojętnie. Aktorka, która włączyła się działania totalnej opozycji, protestując pod Pałacem Prezydenckim, wymachując konstytucją i rzucając pod adresem PiS obelżywe oskarżenia, przekroczyła dziś granicę!

   CZYTAJ WIĘCEJ:

   Szczepkowska w furii do PiS: „Ciągniecie ten kraj w otchłań. Tak postępowała komuna”

   Tęskonota za dawnymi czasami? Szczepkowska: Marzę, by powiedzieć „Proszę państwa dziś skończyła się władza Kaczyńskiego”

   ak/wPolityce.pl/Facebook

   Leon Z
   Tak to niestety jest jeśli „autorytetami” stają aktorzy, a więc zawodowi oszuści, którzy jedyne co umieją, to udawać.

   bet
   Jak się komedianci rozpanoszyli, stali się ekspertami w każdej dziedzinie .Uważam,że jesteście wykorzystywani i opłacani jako tuby targowicy.Jeżeli macie choć trochę szacunku dla siebie,to milczcie

   Gosc100
   A Co ona mA zrobic jedynie Co pozostalo to ujadac bo jako aktorka Do zadnej roli sie nie nadaje

   Piotr
   Dziś skończyła się Pani Joanna Szczepkowska.

   mandzi
   szczepkowska chodzi do tego samego lekarza co janda i staniszkis .przekwitanie jest straszną rzecza dla głupich kobiet.

   https://wpolityce.pl/polityka/373585-to-co-dzieje-sie-w-polsce-jest-okropne-tvn24-na-boze-narodzenie-czyli-opowiesci-o-zyciowym-dramacie-stuhra-i-radziwilowicza

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.