591 „Odzyskanie niepodległości” i inne podobne bajki dla dzieci,.. czyli Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

PRL 4 czerwca 1989 skończył się w Polsce komunizm. Joanna Szczepkowska

TVPolandAntena
Published on Nov 5, 2013

PietrzykowskiAwe
1 year ago
Pod koniec się zaśmiała, bo tak na prawdę jedynie co się skończyło to DZIENNIK.


Przy okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę…

Bardzo, ale to bardzo nie lubię udawania, czy to dotyczy moich byłych „najlepszych żydokomunistycznych przyjaciół”, czy innych podobnym ich aktorów, zwał ich jak zwał…

Nie lubię jak ktoś, ktokolwiek to jest, ale tym bardziej ktoś komu zaufałem, wciska mi ciemnotę nieszczerze przy tym uśmiechając się mi w twarz. Czuję się zawsze wtedy, jakby ten ktoś na siłę, wykorzystując moją niewiedzę, jako prawdziwe wciskał mi do głowy dopiero co wysrane, parujące smrodem swoje własne gówno…

Tak widzę nie tylko cały okres, od rzekomo tzw. wolnych wyborów i rzekomego odzyskanie niepodległości, czy skończenia komunizmu, jak to ogłosiła chyba ze dwa razy, bo coś tam jej nie wyszło z tym „wolnym przekazem”, jakaś pewno dobrze opłacona folna jewropejska pacynka…Włodzimierz Czarzasty / autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342578-czarzasty-do-frasyniuka-zescie-komunistow-pokonali-wyscie-sie-z-nami-kwa-przy-okraglym-stole-i-4-czerwca-1989-r-do-ga-da-li

Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

opublikowano:  · aktualizacja: 

Władysław Frasyniuk, były działacz „ci”, a obecnie sympatyk KOD i opozycji totalnej, w swoim wpisie na Twitterze lamentuje na „pisowską telewizję” i zrównuje działania opozycji spod znaku Michnika, Geremka czy Mazowieckiego do bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych.

W pisowskiej telewizji ciągle o zniewolonym narodzie, o klęsce, o komunistach. Tylko, że myśmy ich, ku***, po-ko-na-li! To nie jest temat na dobry film, równy „żołnierzom wyklętym”?

— napisał.

Można by powiedzieć, że już jeden film, przedstawiający wspaniałą mitologię lansowaną przez Frasyniuka et consortes, już istnieje. To „Wałęsa. Człowiek z nadziei” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Wałęsa jawi się tam jako bohater, który nie współpracował z SB pisząc donosy, ale jedynie „coś tam podpisał, bo mu kazano”.

Na wpis Frasyniuka zdecydowanie zareagował Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.

Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li
— dobitnie odpowiedział Czarzasty.

Zdaje się, że Frasyniuk został, jak to mówią młodzi ludzie, „zaorany”.

as/Twitter

1956mroczny@1956mrocznyza godzinę
Prawdę powiedział. Różne Frasyniuki , Bujaki , Borusewicze , TW Bolki wódeczkę pijali jak to na niejednym filmie było pokazane. A sam Frasyniuk odgrażał się jeszcze w podziemiu , że Kiszczakowi w mordę napluje… W którymś z Tygodników” Mazowsze” było.

GOSC DNIA 62.178.42.*za godzinę
Panie Czyzasty nie przepadam za wami jako wnuk oficera AK , ale w tym wypadku poklon w Panska strone za kilka sszczerych slow na temat oszustow z PO-NP-KOD !!!

Aleksandra z Wwy 89.67.112.*za 30 minut
TO OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ ! Widać ją w każdym zdaniu i działaniu . Ktoś mądry zauważył,że ONI TAK OBALALI TEN KOMUNIZM,ŻE KOMUNIŚCI ŚWIĘTUJĄ Z NIMI TO OBALANIE !!!!!!!!

h66 87.205.198.*za 27 minut
Czarzasty przynajmniej mówi prawdę. Nie trawie komucha ale podoba mi się jak wkręcił w glebę tego łajdaka i prymitywa Frasyniuka.

adrian duda 94.229.215.*za 15 minut
Komuch Czarzasty autorytetem dla pisowskiego portalu! Koniec świata!

kilim 78.28.36.*za 5 minut
Frasyniuka polityczne bajki,o tym jak walczył z komuną z którą i on się dogadał potwierdzone przez postkomunistę Czarzastego.Frasyniuk jest zaprzańcem od lat – zdrajcą tamtej ludzkiej Solidarności.

ANALITYK 46.175.46.*3 minuty temu
Wystarczy zobaczyć dokument z „obrad” w Magdalence. Frasyniuk tam był. Kto nie widział, koniecznie musi to zrobić. Oglądać i dobrze słuchać.W filmie tym jest przeogromny kawał prawdy!!!

Kombatant 193.17.174.*14 minut temu
I znowu Czrzasty na rację. Frasyniuk koncesjonowany opozycjonista Kiszczaka. To raczej Czesiek obalił komunę, frasyniuk był tylko narzedziem.

Rodak 88.156.44.*15 minut temu
Prawdę rzecze Czarzasty, że Michnik, Kuroń i reszta dogadali sie przy okrągłym stole, bo zmiany i tak musiałyby byc, bo w ZSRR też one były, a Michnik o tym wiedział, bo to agent rosyjski.

…..


Leszek Miller / autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342714-miller-o-4-czerwca-1989-roku-kiedy-slysze-ze-tak-zwany-komunizm-zostal-obalony-to-jest-w-tym-wiele-niepotrzebnej-fantazji

Miller o 4 czerwca 1989 roku: „Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji”

opublikowano: 

Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji. Mówiąc dokładnie, tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron — stwierdził były szef SLD Leszek Miller w wywiadzie dla RMF FM.

Redaktor zadał Millerowi pytanie, jak kojarzy mu się dzień 4 czerwca, czy bardziej z wyborami parlamentarnymi z roku 1989, czy może z obaleniem rządu Jana Olszewskiego z 1992 roku.

Nie no, ‘89 przede wszystkim, dlatego, że czekaliśmy – ja i moi koledzy – niecierpliwie na wyniki wyborów — powiedział były szef SLD.

Miller odniósł się również do Twitta opozycjonisty Władysława Frasyniuka, który stwierdził, że komunizm w Polsce został pokonany.

ZOBACZ TEŻ: Czarzasty do Frasyniuka: „Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li”

Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji. Mówiąc dokładnie, tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron — skomentował Miller.

Miller dodał, że nie było sensownej alternatywy wobec tamtych wydarzeń.

Jeżeli ktoś uważa, że droga Okrągłego Stołu, wyborów 4 czerwca była zła, to niech przedstawi alternatywę – jaka była wtedy alternatywa? Jeżeli ktoś uważa, że alternatywą były barykady i szturm na Urząd Rady Ministrów czy na Komitet Centralny, to mógł to zrobić przecież — mówił.

Alternatywa z całą pewnością była już po wyborach z 4 czerwca 1989 roku, ale została ona zaprzepaszczona obaleniem rządu Jana Olszewskiego w 1992 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Nocna zmiana” w TVP w rocznicę obalenia rządu Jana Olszewskiego

as/RMF FM

proximus 83.30.99.*za godzinę
..,Bo akurat wtedy komunizm nie został obalony !,tam w magdalence dokonało się epokowe przefarbowanie całego tego czerwonego dziadostwa na niebieskie, komuna zaczyna zdychac dopiero teraz !!!

mordechaj 78.11.157.*za godzinę
Komuniści, gdyby nie musieli, nie oddaliby władzy w Polsce nigdy. Sytuacja międzynarodowa, problemy ZSRR, utrata zaufania społecznego w Polsce + walka „Solidarności” – dlatego upadła komuna w Polsce

Kosma 83.25.188.*za 24 minuty
Była alternatywa panie Miller. Procesy sądowe i kary dla zbrodniarzy komunistycznych. Dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych dla funkcjonariuszy PZPR-ZSL-SD-SB-WSI itp.

wrocław. 78.10.208.*7 minut temu
CZERWONY PAJĄK. nic więcej.

Franciszek 83.26.228.*godzinę temu
Sejm 04.06.1992 obalił rząd Olszewskiego. Co się stało potem? Suweren, w wolnych, demokratycznych wyborach potwierdził decyzje parlamentu. O co więc ten płacz?

PUCYBUT 50.65.101.*2 godziny temu
TO JEST W TYM TROCHĘ FANTAZJI, ,TO PRAWDA BO BEZ PRZERWY POKAZUJĄ TE KOMUNISTYCZNE GĘBY JAK TA NA GURZE ARTYKUŁU. ODAJ 15 MIL COŚ UKRADŁ RAZEM Z KWACHEM.

stoku 79.191.116.*2 godziny temu
To co mowi Miler i Czarzasty, to sa fakty, tacy jak Frasyniuk, Walesa, Michnik, Geremek, Mazowiecki, ta sa i byli zdrajcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu.

marian 178.252.29.*2 godziny temu
Lesiu masz się dobrze, bo ci co obalali?-zarazem ci zapewniali i to jest dopiero obłuda tamtych, którzy wisieli w kwiatach na bramach stoczni Gdańskiej! Alternat.?-to wasze gnicie na Naszych oczach!

Karnowski 142.0.205.*3 godziny temu
Komunizm wrócił.

Filip14@Filip143 godziny temu
hehe, i co na to Bolek? A co na to Tusku, Komorusku, Schetynu i reszta judeoPOlszewickiej swołoczy?

chestermazu@chestermazu10 godzin temu
To niezupełnie było tak, że „(…) tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron.”. To jedynie część elementów komunizmu rozwiązano (sztandar wyniesiono!) a resztę (to znaczy tę część „wiecznie żywą”) przepoczwarzono w stan uśpienia. Oczywiście że wszystko to odbyło się za porozumieniem stron.

real 109.243.54.*11 godzin temu
Ilekroć słyszę,że komunizm upadł śmieję się on nie upadł on się tylko przepoczwarzył.Byli komuniści,to dziś najbogatsi ludzie w Polsce,nie osądzeni za swoją przeszłość kpią ze zwykłych ludzi!

…..


autor: Fratria

http://wpolityce.pl/polityka/342725-jesli-komorowski-walesa-i-michnik-stali-sie-symbolami-iii-rp-to-nie-nalezy-dziwic-sie-takiej-kondycji-panstwa

Jeśli Komorowski, Wałęsa i Michnik stali się symbolami III RP, to nie należy dziwić się takiej kondycji państwa

opublikowano:  · aktualizacja: 

Jeśli Wałęsa przez lata mógł uchodzić za autorytet, Komorowski – przywódcę, a Michnik za wirtuoza pióra, nie należy wyrażać zdziwienia fatalną sytuacją w III RP.

Zbudowano nam zamki na piasku oczekując wyrazów zachwytu. Nic więc dziwnego, że nowa sytuacja, która zepchnęła dotychczasowy mainstream z medialnych cokołów wywołuje taką wściekłość pewnych środowisk. Kółka wzajemnej adoracji spod znaku KOD-u zachowują się jak grupa rozwrzeszczanych staruszków stojących w kolejce do geriatry. Nie wiedzą do końca o co im chodzi, co chcą zrobić, nic sensownego nie mają do powiedzenia, ale silnie akcentują swoją obecność rzucając puste hasła. W tym przypadku – „Precz z PiS”. Bez argumentów, bo i po co . W świecie postprawdy główną rolę odgrywają emocje i określony kontekst. Reszta jest tylko dopełnieniem.

Zaprzeczający sobie w co drugim zdaniu Wałęsa jawił się jako strażnik wartości, popełniający na każdym kroku faux pas Komorowski – mąż stanu, a serwujący banały na niskim poziomie Michnik – jako wybitny intelektualista, mimo że ustępuje talentem i erudycją wielu innym autorom, którzy przewinęli się przez redakcję „Gazety Wyborczej”. Wspomniany triumwirat jednak świetnie wpasowywał się w mit założycielski naszej nadwiślańskiej republiki bananowej – Rzeczypospolitej Świętego Spokoju, w której na wszystko można było przymknąć oko.

Znak czasów?

Kiedy pomyślisz na przykład, że taki pijak jak Jelcyn był carem, a taki ignorant jak Wałęsa symbolem wolności, zapiera ci oddech. Faktem jest, że w ostatnich dziesięcioleciach nasza epoka zrodziła jedynie dwóch liderów: Karola Wojtyłę i Bin Ladena – tak kondycję współczesnego świata opisała nieodżałowana Oriana Fallaci.

Parafraza jej słów wydaje się najbardziej adekwatnym komentarzem do sytuacji w naszym kraju na przestrzeni ćwierćwiecza. Zwłaszcza gdy coraz chudsza „Gazeta Wyborcza” poświęca kilka stron na grillowe anegdotki Komorowskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Komorowski odgraża się na łamach „Gazety Wyborczej”: „Jeszcze nieraz, że tak powiem, przyłożę”

autor: Aleksander Majewski

sikorka 83.22.248.*za 31 minut
ELYTA,sb bolek,szechter i bigos fuj

janK 77.112.111.*za 7 minut
Ludzie jak Michnik, Komorowski czy Wałęsa mają prawo żyć w normalnym, demokratycznym kraju. Ale mogą być marginesem a nie rządzącą elitą bo wówczas POwstaje taka „IIIRP”, jako państwo – szkaradek.

ttt 83.29.85.*24 minuty temu
A ty, PISmaku durny, zawdzięczasz akurat Michnikowi (nie tylko, oczywiście) to, że możesz sobie wypisywać te bzdury. 30 lat temy chętnie byś pisał do Żołnierza Wolności,co ?

http://wpolityce.pl/kultura/342683-jeden-wpis-czarzastego-nie-tylko-zaoral-frasyniuka-ale-podsumowal-cala-iii-rp-tak-sie-konczy-taniec-z-bystrymi-komuchami

http://wpolityce.pl/polityka/342974-frasyniuk-odpowiada-na-wpis-czarzastego-powinien-przeprosic-moze-z-kims-sie-dogadal-ale-jesli-juz-to-raczej-z-kaczynskim

http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/polska-regiony/lider-postkomunistow-powiedzial-prawde-o-1989-roku/

http://wpolityce.pl/historia/342752-28-rocznica-czesciowo-wolnych-wyborow-szef-ipn-o-4-czerwca-89-wyborcy-sprzeciwili-sie-wowczas-systemowi-komunistycznemu

http://wpolityce.pl/polityka/342767-rocznica-4-czerwca-nie-da-sie-czcic-najwiekszego-oszustwa-komunistow-i-czesci-postsolidarnosciowych-elit

http://wpolityce.pl/polityka/342776-dwa-przelomy-4-czerwca-sprobujmy-je-polaczyc-w-opowiesc-o-niewykorzystanym-zwyciestwie

http://wpolityce.pl/historia/342752-28-rocznica-czesciowo-wolnych-wyborow-szef-ipn-o-4-czerwca-89-wyborcy-sprzeciwili-sie-wowczas-systemowi-komunistycznemu

http://wpolityce.pl/polityka/342748-25-rocznica-nocnej-zmiany-pamietne-slowa-jana-olszewskiego-dzisiaj-widze-ze-to-czyja-bedzie-polska-to-sie-dopiero-musi-rozstrzygnac

http://wpolityce.pl/polityka/342725-jesli-komorowski-walesa-i-michnik-stali-sie-symbolami-iii-rp-to-nie-nalezy-dziwic-sie-takiej-kondycji-panstwa

http://wpolityce.pl/historia/342667-prof-roszkowski-glownym-skutkiem-nocnej-zmiany-bylo-nie-tylko-usuniecie-rzadu-olszewskiego-ale-przede-wszystkim-zaniechanie-lustracji

http://wpolityce.pl/polityka/342748-25-rocznica-nocnej-zmiany-pamietne-slowa-jana-olszewskiego-dzisiaj-widze-ze-to-czyja-bedzie-polska-to-sie-dopiero-musi-rozstrzygnac

http://wpolityce.pl/polityka/342785-dzialacze-antykomunistycznej-opozycji-przyniesli-baner-gdansk-anna-walentynowicz-airport-na-lotnisko-szokujaca-reakcja-policji-wideo

http://stefczyk.info/wiadomosci/polska/akcja-na-lotnisku-w-gdansku-anna-solidarnosc-zamiast-lecha-walesy,20273630889?utm_source=widget&utm_medium=referral&utm_campaign=artykuly-widget

http://wpolityce.pl/media/342702-nocna-zmiana-w-tvp-w-rocznice-obalenia-rzadu-jana-olszewskiego

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s