908 Partia Interesów Syjonistycznych blokuje projekt ustawy Kukiz’15 przeciw JUST 447


Mazurek, Dworczyk / autor: Twitter/Beata Mazurek

manipulacje PiS przeciw Konfed
w dniu WIELKIEJ manifestacji przeciw 447, TVPiS ją przemilczała zupełnie. Następnego dnia „tło” z tej manifestacji Konfederacji w TVPiS użyto przeciw Lista_nr-1 jako „ilustrację” poparcia dla premiera

fix
Zdrajcy. Michalkiewicz miał znowu rację

delegalizacja PIS przed nami
PIS jest partią jawnej zdrady narodowej, żydowskiej targowicy knującej i spiskującej z wrogami RP poza plecami społeczeństwa i nic dziwnego, że chcą zdjąć ten temat z tapety.

Nic z tego zdrajcy!
….te zażydzenie budzi obrzydzenie …… plują im w twarz …a oni mówią że to tylko deszcz pada ….. jak długo jeszcze

pytam
Dworczyk czy jak ci tam, —- to co ma być tematem kampanii wyborczej ? ==== pupa cioci Marynii ? Nie ośmieszaj się nawet na tle tzw pisu !

Hermenegilda Offenstein
Ta problematyka nie nadaje się do kampanii? TO CO SIĘ NADAJE? Autubusy w pcimiu? 150 lat zamiast 50 dla pedofila? wyprawka szkolna? Łżesz pan – PIS ZDRADZA. żydzi lżą nas i plują a PIS oddaje im KASę.

Mają nas za idiotów
Przecież PIS też występując przeciw 447 może zebrać głosy wyborców. Gdyby był przeciw 447 to by się przyłączył.

wd
Czyli delegacja przyjechała i wymusiła to co chciała. Przynajmniej przestańcie łgać, tchórze. Zdradzieckie mordy.

hgf
To nie są żarty. To co PiS robi, to nie są zwykłe przepychanki z PO, oni sprzedają przyszłość naszych dzieci.

PIS+POKO
W sprawach fundamentalnych dla Polski koalicja PISPOIKO trzyma się mocno. Czy za przepchnięcie w sejmie ustawy wypacającą odszkodowania za mienie bezspadkowe nacja „ż” oferuje tantiemy???

Polacy glosuja na Konfederacje
Tylko spokoj nas teraz uratuje i determinacja. Polacy glosuja na Konfederacje! Dzisiejszy dzien to poczatek konca PISu.

https://wpolityce.pl/polityka/446659-projekt-zwiazany-z-ustawa-447-zdjety-z-obrad-sejmu

Projekt Kukiz’15 związany z ustawą 447 zdjęty z obrad Sejmu. Dworczyk: Nie pozwolimy, aby wykorzystywać to w kampanii

opublikowano: 15 maja · aktualizacja: 15 maja

Projekt Kukiz‘15 dotyczący ochrony własności RP przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 został zdjęty z porządku obrad obecnego posiedzenia Sejmu; obrady zostały skrócone do dwóch dni – poinformowała w środę wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek.

Jak informował wcześniej wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz‘15), „projekt ustawy anty-447 zakłada zakaz prowadzenia negocjacji na temat roszczeń do mienia bezspadkowego ofiar Holokaustu”.

Z kolei wiceszef klubu Kukiz‘15 Tomasz Rzymkowski podkreślił, że projekt zawiera trzy elementy: zakaz jakiegokolwiek dochodzenia roszczeń do mienia bezspadkowego w Polsce; kwestię informowania przez rząd polskiej opinii publicznej na temat osób fizycznych i prawnych, które z takimi roszczeniami do strony polskiej występują oraz kwestię surowego karania za złamanie zakazu dochodzenia roszczeń do mienia bezspadkowego.

Ze względu na to, że marszałek Sejmu nie otrzymał wystarczających dokumentów czy opinii do ustawy Kuiz‘15 w związku ze sprawą roszczeń bezspadkowych, czyli słynnej sprawy związanej z ustawą 447, ten projekt został zdjęty z obecnych obrad Sejmu

— powiedziała Mazurek w środę po zakończeniu Konwentu Seniorów.

Dodała, że obrady obecnego posiedzenia zostały skrócone z trzech do dwóch dni i zakończą się w czwartek, a nie jak planowano wcześniej – w piątek.

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk podkreślił, że prace nad projektem zostały odroczone, a nie porzucone.

Po zakończeniu kampanii wyborczej, w spokojnej atmosferze, możemy dyskutować o wszystkich projektach, ale nie pozwolimy, aby ta problematyka była wykorzystywana w czasie kampanii wyborczej

— dodał.

Przyjęta przez Kongres USA i podpisana w maju 2018 r. przez prezydenta Donalda Trumpa ustawa o sprawiedliwości dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono (Justice for Uncompensated Survivors Today — JUST Act, potocznie zwana ustawą 447), dotyczy zwrotu mienia ofiar Holokaustu ich prawowitym właścicielom bądź ich spadkobiercom, ale jej zapisy mają głównie symboliczny, deklaratywny charakter.

mly/PAP

Zdrajcy! Kolaboraci!
Dosyć! To hańba i zdrada! Nigdy więcej nie będę głosował na PiS! A byłem ich twardym elektoratem przez ostatnie 15 lat.Przygotowują Polskę na przyjście nowej „rasę panów”. Znajome jakieś,nie?

oko
Czy widzicie zdradę PIS-u? POPIS bawi się z nami w złego i dobrego policjanta. Ale nasi ” plusowcy ” i tak ich wybiorą. Najważniejsza kasa, nie ważne skąd…przecież od złodziei…cha cha. Naiwność!!!

DWA PACANY KACZORKA
OPLUTO AMBASADORA POLSKI CI JAJA SOBIE ROBIĄ

Dziadek Borowik
KLAMSTWO zalozycielskie POrozumienia kapusi z oficerami prowadzacymi Okragly Stol nie POzwala sie wybic Ojczyznie na prawdziwa Niepodleglosc! Kolejne WSIowe sPiOchy uPADy nokautuja Dobre ZMIANY! HANBA

aaaaaaaaa
Rabin Kaczyński założył sobie sznur na szyję.

jak zwykle podkulili ogon
Tchorze, tchorze ! Okłamujecie nas POlaków. BEZ CZYNÓW JESTECIE KŁAMCAMI!

wms
Okazuje się jakie są prawdziwe intencje PIS.

https://wpolityce.pl/polityka/446808-projekt-anty-447-wiceszef-msz-to-bubel-prawny

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/dworczyk-prace-nad-projektem-dot-zablokowania-roszczen-zostaly-odroczone-na-czas-po-wyborach/

https://kresy.pl/wydarzenia/sejm-pis-zdjal-z-porzadku-obrad-projekt-ustawy-anty-447/

…..


Tomasz Rzymkowski, Paweł Kukiz, Stanisław Tyszka. Fot. Zuzanna Dąbrowska, Twitter

Antysejsmita @Antysejsmita:
nie wierzę kukizowi, banderowskiemu pieśniarzowi, tylko KONFEDERACJA

https://kresy.pl/wydarzenia/to-juz-nie-jest-sejm-to-knesejm-kukiz15-krytykuje-zablokowanie-przez-pis-prac-nad-ustawa-anty-447-video/

„To już nie jest Sejm, to KneSejm”. Kukiz’15 krytykuje zablokowanie przez PiS prac nad ustawą anty-447 [+VIDEO]

15 maja 2019|1 Komentarz|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

Zdaniem posłów Kukiz’15, PiS wycofując spod obrad projekt ustawy anty-447 pokazuje, że polski rząd klęczy, a wręcz „leży plackiem”. Pytają, czy były naciski USA i Izraela w tej sprawie i „czy mamy rząd na telefon”.

Niedługo po ogłoszeniu, że PiS zdjął z porządku obrad projekt ustawy Kukiz’15 ws. zabezpieczenia polskiego mienia przed nieuprawnionymi roszczeniami środowisk żydowskich, klub K’15 zorganizował w Sejmie konferencję w tej sprawie.

– Zastanawiam się, czy PiS podjęło taką decyzję po ataku na [Marka] Magierowskiego [Ambasadora RP w Izraelu – red.] i czy nadal będzie postępować z pozycji kolan, pokazując uległość Polski względem jakiś nacisków zewnętrznych – powiedział Paweł Kukiz informując o całej sytuacji. Przypomniał, że ostatnio izraelskie media podały, iż polski rząd już od 3 lat negocjuje z rządem Izraela ws. „restytucji mienia bezspadkowego” i wspomniał w tym kontekście o „tajemniczych wyjazdach” ówczesnej premier Beaty Szydło. – Dzisiaj dowiadujemy się, że ustawa, która mogłaby zakończyć te wszystkie niedomówienia i sprecyzowała polskie stanowisko, że żadnego zwrotu mienia bezspadkowego nie będzie, zostaje wywalona.

Przeczytaj: Dworczyk: prace nad projektem dot. zablokowania roszczeń zostały odroczone na czas po wyborach

– Jakbym był Izraelczykiem, pomyślałbym sobie: „O, przestraszyliście się, pisowcy! Tak będziemy robić dalej”. Przyjedzie Polak do Hajfy, dostanie w dziób – dodał Kukiz.

Czytaj również: Izraelski dziennikarz: napastnik napluł polskiemu ambasadorowi w twarz, sąd go zwolnił

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka zrelacjonował posiedzenie prezydium Sejmu i Konwentu Seniorów. Powiedział, że o usunięciu I czytania ustawy anty-447 dowiedział się dziś rano od marszałka Marka Kuchcińskiego. – Gdy dopytywałem dlaczego, nie usłyszałem żadnej odpowiedzi – powiedział Tyszka. – Co wydarzyło się przez noc? Czy były naciski USA i Izraela w tej sprawie? I najważniejsze pytanie – czy mamy rząd na telefon w tej chwili? Czy to jest polski rząd, stojący na gruncie polskiej racji stanu? – pytał polityk. – Rząd PiS, jak im plują w twarz, to mówi, że deszcz pada. To niedopuszczalne!

– Im mogą pluć. Nie może być zgody na to, żeby pluli wszystkim Polakom – wtrącił Kukiz.

Poseł Tomasz Rzymkowski powiedział, że nie zgadza się w kwestii oceny polskiego rządu ze swoimi kolegami: – My nie klęczymy, my już leżymy plackiem.

Dodał, że po wydarzeniach z dzisiejszego dnia ma wątpliwości, „czy większość parlamentarna reprezentuje naród polski – czy to jest Sejm, czy to już jest Kneset”. – Czy my realizujemy nasze narodowe interesy, broniąc naszych fundamentalnych praw, jak suwerenność państwa (…)? Wsłuchajmy się w głosy „Przedsiębiorstwa Holokaust”, które domaga się od Polski od 300 mld dolarów wzwyż. To czterokrotność budżetu Państwa Polskiego.

Zdaniem posła Rzymkowskiego powodem zdjęcia projektu ustawy z porządku obrad był „najprawdopodobniej telefon z Tel Awiwu, który jednoznacznie nakazał, aby wycofać się z tego projektu ustawy”. – To jest absolutny skandal – dodał. – To już nie jest Sejm, to KneSejm, to czarny dzień dla polskiego parlamentaryzmu.

Zobacz: Konfederacja i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości będą zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy anty-447 [+VIDEO]

Facebook.com/ Kresy.pl

https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacja-prezentuje-projekt-rezolucji-sejmu-zabraniajacej-negocjowania-roszczen-zydowskich-video/

https://kresy.pl/wydarzenia/kukiz15-dolacza-do-inicjatywy-obywatelskiej-ws-ustawy-anty-447/

https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacja-i-stowarzyszenie-marsz-niepodleglosci-beda-zbierac-podpisy-pod-obywatelskim-projektem-ustawy-anty-447-video/

https://kresy.pl/wydarzenia/sejm-winnicki-usuniety-z-mownicy-za-pytanie-o-powody-zdjecia-ustawy-anty-447-z-porzadku-obrad-video/

https://kresy.pl/wydarzenia/winnicki-dla-kresy-pl-projekt-ustawy-anty-447-kukiz15-jest-potrzebny-ale-nie-rozwiazuje-problemu/

https://kresy.pl/wydarzenia/sejm-zajmie-sie-projektem-ustawy-anty-447-autorstwa-kukiz15/

https://wpolityce.pl/polityka/446684-kukiz-zdecydowanie-broni-projektu-ustawy-anty-447

5 thoughts on “908 Partia Interesów Syjonistycznych blokuje projekt ustawy Kukiz’15 przeciw JUST 447

 1. https://wpolityce.pl/polityka/447660-kukiz-nie-bede-wspolpracowal-z-konfederacja

  Stanowcza deklaracja Kukiza: Nie ma opcji, żebym współpracował z Konfederacją. Cieszę się, że zabrali ekstremistów z K’15

  opublikowano: minutę temu · aktualizacja: za 5 minut


  Paweł Kukiz / autor: PAP/Jan Karwowski

  Nie ma opcji, żebym współpracował z Konfederacją Korwin Braun Liroy Narodowcy; ja walczę o centrum – podkreślił w środę przewodniczący Paweł Kukiz. Ocenił też, że Konfederacja nie ma żadnego programu i nie przypadkowo zabrała z jego środowiska politycznego „ekstremistów”.

  Lider Kukiz‘15 zapytany w TVN 24, czy rozważa scenariusz, że jego formacja nie przekroczy progu wyborczego w wyborach do PE odpowiedział:

  Jeżeli byśmy nie weszli do parlamentu czy do PE, ale przede wszystkim mówię o parlamencie, to oznacza, że ten system ludziom się jednak podoba.

  Jeżeli nie przejdę progu (wyborczego), z całą pewnością będę jeździł po Polsce przez kilka lat, na ile mi sił wystarczy, do kolejnych wyborów i będę prowadził pozytywistyczna pracę u podstaw. Będę uświadamiał ludziom, którzy są przekonani, że żyją w demokracji, że zostali oszukani, bo tu żadnej demokracji nigdy nie było i nie ma

  — dodał Paweł Kukiz.

  Na pytanie, czy jego ruch „pożera” Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, ocenił, że ta formacja nie jest zagrożeniem dla Kukiz‘15.

  Są zagrożeniem, że ten system będzie trwał. Jeszcze bardziej ten autorytarny system się wzmocni, dlatego że Janusz Korwin-Mikke chce jeszcze bardziej autorytarnego państwa. Korwin jest wrogiem ordynacji większościowej, wrogiem JOW-ów (jednomandatowych okręgów wyborczych). Korwin jest wrogiem referendów. Korwin nazywa demokracje „dupokracją”. To są kluczowe sprawy

  — oświadczył Kukiz.

  Dodał, że on w swoich politycznych postulatach mówi o „demokracji”, „o tym, że nie ważny jest światopogląd, tylko to, czy człowiek jest przyzwoity i fachowy”, ” mówi o decyzji obywatelskiej”. „A on (Korwin-Mikke) mówi o tym, że wprowadzimy króla, i że głos profesora jest dużo ważniejszy niż głos dwóch pijaków. Kto ma weryfikować tych, którzy mogą głosować? – pytał Kukiz.

  Jak zauważył, Korwin wypowiadał się pozytywnie o JOW-ach, ale w trakcie debaty prezydenckiej „zaatakował te JOW-y”, pomimo tego, że politycy byli umówieni, że nie atakują swoich sztandarowych postulatów.

  Więc jak mam z takim człowiekiem myśleć o jakiejś współpracy – pomijając już te sprawy moralne, etyczne – który po prostu mnie oszukał w takim kluczowym momencie

  — podkreślił Kukiz.

  Nie ma takiej opcji, żebym gdziekolwiek poszedł razem z Korwinem

  — zapowiedział Kukiz.

  Zwłaszcza po tych jego wypowiedziach na temat pedofilii, dotyczących różnych spraw. Nie ma takiej opcji. Nie ma takiego interesu politycznego, który by złamał jakiś mój system wartości. Nie ma, nie istnieje

  — zapewnił.

  Mówiąc o innych liderach Konfederacji, Paweł Kukiz ocenił, że zna tych ludzi i „nie przypadkowo ich drogi się rozeszły”. Mówiąc o „cynizmie” Konfederacji stwierdził:

  Oni nie mają, żadnego programu oprócz rozwalenia UE. Nie ważny jest (program polityczny). Ważne są emocje, cyniczne emocje, walenie po emocjach. To nie moja bajka.

  Zapewnił, że on walczy o „transparentność”, „państwo obywatelskie”, „walczy o centrum”.

  Dlatego cieszę się, że Konfederacja zabrała ekstremistów

  — podkreślił Paweł Kukiz.

  ems/PAP

  taa 51.15.53.*
  oni nie sa zadnymi ekstremistami tylko to jest opozycja do POPISu i powinienes z nimi gadac raczej

  Nemecsek Erno 188.147.103.*
  To bardzo niedobrze dla pana panie muzykancie.

  niezrównowazony emocjonalnie 83.4.32.*
  Kukiz, chociaz wdzęczność za to ,że wprowadził do Sejmu ciekawych ludzi, bo dinozaury z POKO i PiS, mizeria intelektualne i moralna.

  pytajnik 185.81.56.*
  A kto tych strasznych „ekstremistów”: przyjmował do K’15, panie Kukiz? Krasnale?

  Ooo 62.20.54.*
  P. Pawle, jako przybudówka PiSu nie możecie przecież zawiązywać innych sojuszy niż z Pałacem i Szaletem. Niby pukacie w PiS o tę „ustawę” która raczej jest „ustawką” bo nic nie robicie by procedowali.

  Daiana 88.3.17.*
  PiS pompuje w sondażach kukiza a on jak widać juz pogodzony ze nie wejdzie nie tylko do PE ale i w jesiennych wyborach nie wejdzie do sejmu. Chciałabym żeby Polacy zobaczyli sondaże które zna Kukiz

  Daiana 88.3.17.*
  Kukiz to jednak pajac,ci co jeszcze dawali mu jakaś szanse,teraz juz zaglosuja na konfederacje. Cały elektorat antysystemowcow głosuje dzisiaj na KONFEDERACJE,a Kukiz jeszcze się dodatkowo pogrąża

  PanKelly@PanKelly
  Zawiodles mnie strasznie Kukiz, stales sie tym z czym walczyles. Jestes teraz kontrolowana opozycja PISu, dlatego Was tak promuja jak i robia z Was tych co chca bronic Polske przed 447 kiedy wczesniej zabraniales w klubie zajmowanie sie ta sprawa, to juz koniec Kukiza, zawiodles, czas na Konfederacje! https://www.youtube.com/watch?v=B3Y2zNYN70U
  2 forumowiczów uznało ten post za wartościowy

  requiem 83.23.128.*
  Przecież właśnie takie kategoryczne deklaracje brzmią ekstremistycznie. Rozsądek nakazuje nigdy nie mówić nigdy.

  Polubienie

 2. Jakubiak: Mamy zapłacić Żydom 300 miliardów dolarów, żeby je wydać na budowę Fort Trump w Polsce

  Radio WNET
  Published on May 22, 2019

  Marek Kluz
  Panie Jakubiak – mistrzostwo świata. Byłem sceptyczny wobec Pana (głosowanie za płaceniu żydom na cmentarzyk, na którym leży Goldberg-Różański – żydowski morderca Polaków), ale teraz zaczynam się przekonywać na Pana korzyść. Panie Skowroński – kiedy Pan powinien zacząć spłacać kredyt w SKOK Wołomin, kiedy Pan powinien a kiedy Pan go spłacił????? żydzi kazali (a może zapłacili)???????

  Edzio
  To że PiS przegra wybory to nie mój problem tylko PiSu, Skowrońskiego, Sakiewicza i innych PiSowskich mediów. PiS oszukał wyborców a Konfederacja tylko mówi prawdę o obłudzie PiS. Wystarczy mówić prawdę i PiS jest w panice ze strachu.

  Monika
  Ale pan Taylor kłamie! W studiu amerykańskim mówił , że oni chcą odzyskać mienie w imieniu potomków żydowskich, on nic nie wspominał o mieniu bezspadkowym, czyli w USA prowadzona jest kampania wstydu i upokorzenia Polski głosząc, że Polska jest nie chce oddać mienia żydowskiego im potomkom!

  Polubienie

 3. Agent Polski 5.172.237.*
  Wyborco PIS-Rodaku zobacz: CiEBIE ONI REPREZENTUJA ???

  bardo 83.23.177.*
  Odszkodowania? A kto mówi o odszkodowaniach!? To ma być haracz płacony nie pieniędzmi a lasami, kopalniami, zasobami wody, domami i prezes dobrze o tym wie. Ale co szkodzi polaczkom znów nakłamać.

  https://wpolityce.pl/polityka/447709-prezes-pis-podkresla-nie-ma-zgody-na-roszczenia

  Jarosław Kaczyński: „Tylko władza PiS jest prawdziwą gwarancją tego, że nie będziemy płacić odszkodowań”

  opublikowano: 5 godzin temu


  Prezes PiS Jarosław Kaczyński / autor: PAP/Wojciech Olkuśnik

  Tylko władza PiS jest jedyną prawdziwą gwarancją tego, że nie będziemy płacić odszkodowań, że nie poniesiemy ogromnych szkód finansowych i co ważniejsze, wielkich szkód godnościowych – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  Lider PiS komentował wypowiedź Włodzimierza Cimoszewicza o roszczeniach żydowskich. Przypominał, że Holokaust był dziełem Niemców i jeśli Żydzi zdołali się uratować, to dzięki pomocy Polaków.

  (…)

  Chcę to bardzo mocno podkreślić, że nie ustawy – bo je można zmienić i to szybko – tylko władza PiS jest jedyną prawdziwą gwarancją tego, że nie będziemy płacić, że nie poniesiemy ogromnych szkód finansowych i co ważniejsze, wielkich szkód godnościowych. Bo to płacenie oznaczałoby nic innego jak przyznanie się, że byliśmy sojusznikiem Hitlera

  – mówił Jarosław Kaczyński.

  Każdy, kto głosuje na Koalicję Europejską, czyli w gruncie rzeczy na PO z dodatkami, kto głosuje na te mniejsze partie, które są bardzo często bojowe, ale nie mogą odegrać w gruncie rzeczy większej roli, po prostu prowadzi do tego, że będziemy po raz kolejny poddani różnego rodzaju represjom ekonomicznym i będziemy także straszliwie poniżeni

  – powiedział.

  Na to nie ma zgody. Jedyną gwarancją są rządy PiS i zwycięstwo PiS w tych wyborach

  – stwierdził lider Zjednoczonej Prawicy.

  kpc

  brinkma@brinkma
  O jakich on odszkodowaniach mowi, przeciez tu nie chodzi o zadne odszkodowania. Jestescie obludni jak Tusk, klamiecie prosto w oczy. PISowcy: – Ignorowali ten temat az zobaczyly ze traca przez to wyborcow. – Sabotowali Polonie co walczyla jak przechodzilo 447. – Negocjowali ustawe w willi mosadu. – Zablokowali ustawe #stop447. – Klekaja przed zydami w kazdej okazji.

  PanKelly@PanKelly
  Kaczyński w sprawie roszczeń: „Chcę to bardzo mocno podkreślić, że nie ustawy – bo je można zmienić i to szybko”. – Tak szybko jak zmieniliście ustawę o IPN? Przecież mówiliście ze będzie ustawa, a teraz wam wasi panowie nie pozwolili to zmieniliście narrację, żałosne, są jeszcze ludzie co się na to nabierają?

  Bruno@brunoja
  Kaczyński łże jak z nut. I to podwójnie. Raz, że Cimoszewicz nic takiego nie powiedział, a dwa, że PiS chodzi na króciutkiej smyczy i jak USA uzależnia Fort Trump od zapłaty, to PiS będzie płacić gdyż innego pomysłu na bezpieczeństwo Polski nie mają.

  @Bruno@brunoja 37.120.155.*
  Co ta Wsza Ruska Cimoszewicz powiedzial nikogo nie interesuje. Tylko w Polsce moze taki wymiot ludzki brylowac po salonach. W powaznym panstwie ten ruski komunistyczny wsarz juz by dawno siedzial.

  murarz 88.156.137.*
  Wcześniej straszył imigrantami teraz odszkodowaniami – prymityw ! – może tym razem ciemny lud tego nie kupi ?

  silent 174.220.21.*
  Żydosław Kaczyńsk już jest na śmietniku historii. Jaka piękna katastrofa!

  Tymczasowo@wPolin+6
  Bredzisław Kaczyński niech się wytłumaczy co PiS zrobił z ustawą o IPN. Jakim prawem Gliński przekazał 100 mln złotych na JEDEN żydowski cmentarz, podczas gdy polskie groby są likwidowane. Tu tak samo będą „bronić” polskiego imienia i pieniędzy. Widać strach PO-PiSu przed Konfederacją, polską siłą która ich rozliczyć, a jest za co. O tym czy partia jest mniejsza czy większa zadecydują wyborcy, manipulancie.

  Tom 83.31.202.*
  Premier/naczelnik jest mistrzem w odwracaniu kota ogonem; prawnik z prawie 50letnim doświadczeniem i doktoratem nie rozumie że chodzi o realizację bezzasadnych roszczeń a nie płacenie odszkodowań?

  RT 77.252.47.*
  17.09.1939 r. na kresach, każda żydowska gmina witała czerwoną zarazę BRAMAMI POWITALNYMI, a SZMALCOWNICY żydowscy z czerwonymi opaskami sporządzali listy Polaków do likwidacji i wywózki na Sybir !!!!

  Tom 83.31.202.*
  dobra panie Kaczyński, to odwołajcie natychmiast Chodorowicza i zlikwidujcie jego stanowisko pełnomocnika do spraw kontaktów z diasporą żydowską oraz wszystkich tych do których trafiła jego notatka

  j23 83.4.120.*
  Taak? To dlaczego PiS odrzucił dobrze napisaną ustawę antyroszczeniową Kukiza? W reakcji na film Sekielskiego błyskawicznie przyklepał własną ustawę antypedofilską z potwornymi błędami prawnymi.

  jm7@jm7
  Wierzyłem Kaczyńskiemu przez piętnaście lat, ale po tym jak zareagowali na naplucie w twarz ambasadorowi Rzeczpospolitej Polskiej brzydzę się PIS_em.

  Adamsky 78.88.58.*
  Zydzi na was plują, jak na waszego ambasadora, który został napadnięty w Izraelu jak wracał z… synagogi! A co on tam robił? To mamy tam ambasadora zyda? I teraz się obudzili, żenada!

  Helmut 72.35.247.*
  Kto wierzy Prezesowi ten sam sobie szkodzi. Times of Israel pisze, że już 4 lata pertraktujecie z organizacjami Przemysłu Holokaustu w sprawie roszczeń. Ktoś kłamie, albo Prezes albo Żydzi.

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/polityka/447836-polski-rzad-jest-na-telefon-z-tel-awiwu-szef-kprm-odpowiada

  Minister Dworczyk: Mówienie, że rząd jest na telefon z Tel Awiwu czy z Waszyngtonu jest przejawem nieodpowiedzialności

  (…)
  Polityk PiS odniósł się też do zarzutów wicemarszałka Sejmu Stanisława Tyszki, który zarzucił gabinetowi Mateusza Morawieckiego, że „to jest rząd działający na telefon USA i Izraela” .

  To oczywiście bzdury. W ostatnich godzinach kampanii wyborczej różni, nawet odpowiedzialni politycy, wypowiadają słowa nie do końca odpowiedzialne i chyba z tym mamy do czynienia w tym przypadku

  — ocenił minister.

  Mówienie o tym, że polski rząd jest na telefon czy to z Tel Awiwu czy z Waszyngtonu jest po prostu przejawem nieodpowiedzialności nie tylko dlatego że nie ma to nic wspólnego z prawdą, ale dlatego że podważa zaufanie obywateli do państwa polskiego, a tego nawet w kampanii politycznej nie powinno się robić

  — podkreślił minister Michał Dworczyk.

  wkt/RMF

  Andy@Andy
  Podajcie chociaż jeden przykład, że w jakiejś istotnej sprawie postawiliście się i nie ustąpili broniąc polskiego interesu… To zresztą dotyczy nie tylko Izraela, ale również tak słabego państwa jak Ukraina. Nawet nie potraficie uzyskać należnego respektu dla Polski i szanowania pamięci po polskich ofiarach ludobójstwa na Wołyniu.

  ps 194.29.183.*
  W gębie jak zwykle jesteście niepokonani, w realu wystarczy telefon i to nawet nie z Izraela lecz z Polski z ambasady albo od sierżanta…

  relaks 89.228.252.*

  Nadobny Dworczyku- fakty są przeciw wam. Podnieście z kolan prezesa, wyhamujcie podróże PAD do NY i uciszcie nieco MM a do jesieni będziecie mieli poparcie, których nawet Orban będzie wam zazdrościł.

  JanekDzbanek 79.191.33.*
  Takie stwierdzenie jest przejawem realizmu, a nie nieodpowiedzialności. KONFEDERACJA!

  amelie2@amelie2
  NIe muszą dzwonić z Waszyngtonu, albo z Tel Avivu. Polecenia przekazuje im pani Mosbacher namiestnik z ramienia USRAela. Każde dementi jest potwierdzeniem zaprzeczanej informacji.

  shalom 193.243.143.*
  Obiad, na środku Pan Daniels , obok Gowin i Morawiecki z boku Bielan, no i reszta sami z Narodu Wybranego. Tylko Pan Bielan nie występuje w popularnym nakryciu głowy dla starszych braci w wierze 😉

  aandy 193.200.133.*
  nawet telefonu nie trzeba … wystarczy ogłosić coś na konferencji prasowej … np. w Kairze – a wy się przygotujcie bo przyjeżdzamy i wszystko ma być gotowe …

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.