712 Nieustające wstawanie z kolan i bohaterskie pełzanie na klęczkach, czyli preżydęt Juda tfardo kontratakuje 02

Robert Winnicki: Prezydent Izraela popełnił przestępstwo! Zawiadomienie do Prokuratury!

The right side of the Internet
Published on Apr 17, 2018

Mirka R
To jest jeden poseł ,który jest Polakiem!a gdzie reszta tych ,,posłów polskich,,??!! czy to Polacy ??! nie wstawiają się za prawda ani obroną Polski!! pamiętajcie o tym przy wyborach!!!

Rajmund P.
To nie jest polski rzad lecz okupantow – chazarow, ktorzy okradaja Polska i zamieniaja w Polin. duda to zyd nie Polak.

Karina P
Szacunek dla Pana Winnickiego, takich posłów chcemy !

Danuta Pszenna
Potrzeba nam w Polsce tak madrych i odwaznych poslow. WIELKI SZACUNEK PANIE WINNICKI

https://kresy.pl/wydarzenia/narodowcy-zawiadamiaja-prokurature-ws-slow-prezydenta-izraela-zlamal-ustawe-o-ipn/

https://kresy.pl/wydarzenia/ruch-narodowy-zlozyl-zawiadomienie-ws-slow-prezydenta-izraela-wnioskuje-o-przesluchanie-dudy-i-szczerskiego-video/

…..

Prezydent Izraela w Polsce Świadomie Złamał Ustawę o IPN. Duda go Kryje? – Komentator

wideoprezentacje
Published on Apr 19, 2018

Jaca Szkatulaki
Może to i nie była by dyplomacja, ale gdybym ja był na miejscu Dudy to podszedł bym do gnoja i zdzielil mu w mordę, i wspomniał co robili w UB czy Judenratach, czy w policji w gettcie, oraz co teraz robią w Palestynie,a potem agentom ABW kazał związać i jak świnie razem z Azari zawieść na lotnisko i wykopać z Polski. Ale jak wiadomo nikt czegoś takiego nie zrobi, bo aj waj skandal dyplomatyczny i nawet jak USA każą śmierciom dogadać sie z Polakami to sobie swoje. Może ten Iran jednak powinien mieć atomice…

fiorehencerbin
No przecież żyd żydowi kłód pod nogi rzucać nie będzie.

Michal Borowski
Naszym prezydentem jest Andrzej Juda, a nie Duda. Ewentualnie Dupa…

Ylyj PL
I to pokazuje, że ta ustawa jest bez sensu, bo nie działa.

…..

Ks. Waldemar Chrostowski i Paweł Lisicki OSTRO o dialogu chrześcijaństwa z judaizmem! Tylko u nas!

wRealu24.pl
Published on Apr 18, 2018

Symbol Colour
Watykaniści nastręczyli Polakom pana prezydenta. Poręczali za niego, bo rzekomo był bardzo kościelny.

maja09
Dialog chrześcijaństwa z judaizmem to wymysł lewactwa i nadreprezentacji żydów wśród elit kościoła i masoński plan stworzenia jednej religii. Dla żyda dialog polega na monologu do goja i przyjęcie przez niego jedynej słusznej prawdy wykonfabulowanej przez żyda. Mamy na co dzień przykład tych relacji między polskojęzycznym rządem nad Wisłą, a usraelem i międzynarodowym żydostwem. Nikt nie potrafi się kajać, płaszczyć i uśmiechać, kiedy mu się pluje w twarz tak jak rezydent Juda. To taka nacja, dla której jedynym motywem działania są szekle i talmudyczne przykazanie – okraść goja to nie grzech. Dla mnie ta teologiczno-filozoficzna rozprawka to strata czasu.

mars
Miejscowość Żegocina, tam żydzi już chcą przejąć praktycznie cała miejscowość.Moze tv w Realu 24 nagłośniła by tą sprawę.Wiem że poszło juz coś do sądu w sprawie przejęcia ziemi w tamtym rejonie.Jak tak dalej pójdzie to praktycznie cała miejscowość przejdzie w ręce żydowskie łącznie z budynkami które tam stoją,24 spadkobierców żydowskiego pochodzenia chce zwrotu działek na których stoi m.in. urząd gminy, ośrodek zdrowia, centrum kultury,remiza, środowiskowy dom samopomocy, apteka.Pozdrawiam

Goska Cisło
mars….o tym co Pan pisze rozprawa ma się odbyć 24 maja tego roku w Bochni

mareks2067
Parchy sobie robić mogą.. Ale wiedzą to doskonale, że konstytucja stolcmana z 1997 jest nie wazna. Ludzie… Niczego nie podpisujcie!!! Obowiązuje konstytycja z 1935. bo nie została zniesiona. Polska jest tworem nielegalnym.Nas tylko łupią z kasy skurw…..syny… Nie chce dalej się rozpisywać…wsio jest w necie…CHWP.

…..

MOCNE! Jakubiak: znamy przykłady Żydów, którzy denuncjowali swoich współbraci za pieniądze!

The right side of the Internet
Published on Apr 19, 2018

esto
Kneset już rządzi Polską. PiS to agentura syjonistyczna.

Michal Borowski
Żydzi uważają Gojów za zwierzęta, więc niech zwierzęta zdadzą się na instynkt!!!

OpcjaSpoleczna – Videoblog
Żyd chce naszej ziemi i kasy bo już Niemcy nie chcą płacić Żydom.

…..

Zaczyna Się Oddawanie Polski Żydom i Niemcom – Komentator

wideoprezentacje
Published on Apr 18, 2018

PrawicowyInternet
„Zaczyna się”? Niemcy kontrolują cały rynek lokalnej prasy, drenują Polskę gospodarczo od lat.

rezzonil
Jprd…

My Ukulele World
A ja myślałem że za PO się sprzedało wszystko co się dało 😦

inca xyz
A czego się spodziewać po rządzie, którego premierem jest bankster? PiS było w porządku dopóki premierem była Pani Beata Szydło. Teraz powinno zmienić nazwę na Podstepnie i Skutecznie. Co do sprzedaży budynków mieszkalnych (jednorodzinnych) tego nie należy się póki co obawiać. Najpierw ruszą wnioski o wydanie nieruchomości mających duże znaczenie , np grunty pod budynkami urzędów i innych jednostek admin., jednostek ratowniczych i policji, pod budynkami infrastruktury technicznej (przepompownie, oczyszczalnie, elektrownie), pod drogami i pod trasami planowanych dróg. Te grunty mają gwarancję wykupu przez państwo, nawet po cenie wyższej niż faktyczna wartość. Na to właśnie liczą Żydzi.

 

12 thoughts on “712 Nieustające wstawanie z kolan i bohaterskie pełzanie na klęczkach, czyli preżydęt Juda tfardo kontratakuje 02

 1. rusofobia ,ufo ,rząd pis ,dlaczego usa ,unia i izrael boja sie Polaków ,rząd -dobrobyt

  aron jasnowidz
  Published on Apr 19, 2018

  Rajmund P.
  Polacy niestety nie rozumieja ze to Izrael i USA wraz z Niemcami sa naszymy smiertelnymi wrogami. Powiem tak ze gdyby nie Rosja to mielibysmy rzez w Polsce i wojen atomowa. Putin i Rosja to nasza przyszlosc cz sie to komus podoba czy tez nie. Z UE nalezy natychmiast wyjsc – jak najszybciej i odnowic stosunki dobro sasiedzkie z Rosja. Rzad w Polsce nie jest polski lecz zado chazarski – wrogi Polsce. Oni nas wyniszczaja Obudzcie sie Polacy i wybierajmy Polakow nie chzarow z PiS, PO, PSL. Aron zarabisty fimik – bardzo dzieki. Otwieraj prosze oczy tym przymulonym rodakom.

  Polubienie

 2. niestety
  Wroński to redakcyjny cyngiel …Przybrał polskie nazwisko i udaje obiektywnego dziennikarza …Całe szczęście, że mineły czasy gdy GWno decydowało nawet o tym , kto mógł być opozycją w Polsce…

  mj_@_mj_
  Beczka śmiechu. Żyd z żydowskiej gazety dla „Polaków” pisze antypolsko o naszym Prezydencie i zarzuca nam antysemityzm, przy czym twierdzi że antypolonizmu nie ma. Chyba był na diabelskim kole i wszystko we łbie mu się pomieszało.

  Polka
  Wczoraj Juda Duda mógł sobie jeszcze do tego kapelusza doczepić kręcone pejsiory. To byłoby przypieczętowanie tej całej hucpy, którą na koszt poskiego podatnika urządził.

  Uricae
  O antysemityzmie w Polsce świadczy wiele wypowiedzi na tym żałosnym portalu. A co do Grabowskiego, to on jako naukowiec opisuje Żydów w Polsce w czasie II Wojny i trudno z jego wnioskami polemizować.

  gg
  Wroński masz rację nie lubimy żydów i nie jesteśmy jednymi, większość ludzi która miała styczność z żydami nie chce z nimi mieć nic wspólnego . Zastanawiałeś się redaktorzyno Wroński dlaczego.

  https://wpolityce.pl/polityka/391076-rocznica-powstania-w-getcie-wg-gw-wronski-jatrzy-antysemityzm-az-kipi-czyje-kompleksy-leczyl-prezydent-duda-do-kogo-mowil

  Rocznica Powstania w Getcie wg „GW”. Wroński jątrzy: Antysemityzm aż kipi. Czyje kompleksy leczył prezydent Duda? Do kogo mówił?

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: PAP/Radek Pietruszka/wPolityce.pl wPolityce.pl

  „Gazeta Wyborcza” zawsze znajdzie powód do tego, żeby uderzyć w ekipę rządzącą – jak nie w rząd PiS, to w prezydenta Dudę. Nie inaczej było i tym razem. A powodem było wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy podczas wczorajszych uroczystości upamiętniających kolejną rocznicę wybuchu Powstania w Getcie warszawskim.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ważne słowa! Prezydent Duda: „Bohaterowie Powstania w Getcie zginęli pod żydowską i polską flagą”

  RELACJA. „Łączy nas pamięć”. Na terenie dawnego getta warszawskiego odsłonięto „Drzewo Łez”. ZDJĘCIA i WIDEO

  Paweł Wroński – bo to on jest autorem tekstu w „Gazecie Wyborczej” – nie krył zachwytów nad przemówieniem wygłoszonym Ronalda Laudera, który mówił o poświęceniu zarówno Żydów, jak i katolików. Nie spodobało mu się – co nie powinno dziwić – przemówienie prezydenta Dudy. Uznał, że nie powinno być tak, że prezydent więcej mówił o tym, jak Polacy pomagali w getcie, niż o samym powstaniu, oraz o tym, że Polska nie jest współwinna Holokaustowi.

  Nie wiadomo więc, do kogo prezydent Duda to mówił. Czyje kompleksy leczył? W ogóle oskarżenia polskiego państwa o „udział w Holokauście” zdarzają się akurat w Izraelu niezwykle rzadko. Jeśli gdziekolwiek na świecie padają, to świadczą raczej o głupocie i niewiedzy

  — stwierdził Wroński.

  To ciekawe, bowiem gdyby było tak, jak twierdzi pan z „Gazety Wyborczej”, na świecie nie mówiłoby się o „polskich obozach śmierci” i – być może – cały spór z Izraelem o ustawę o IPN nie miałby miejsca.

  Wroński stwierdził, że prezydent Duda jak uczeń próbował usprawiedliwić właśnie ustawę o IPN, pisząc, że to na nic, bo naraziło nas to na „konflikt z Izraelem i ze Stanami Zjednoczonymi, okryła wstydem i stała się powodem erupcji antysemityzmu”.

  Co więcej, dla Wrońskiego przemówienie prezydenta Dudy idealnie łączy się z hasłami ONR i ich marszami „przez ulice polskich miast”.

  Dlaczego w polskich mediach publicznych tolerowane są wypowiedzi jawnie antysemickie?

  — dopytywał dziennikarz „GW”.

  Z drugiej strony można zapytać, dlaczego media takiej jak „Wyborcza” czy „Newsweek” promują takich ludzi jak Gross czy Grabowski, który jawnie oskarżają Polskę o współudział w Holokauście? To im już nie przeszkadza, tak jak słowa prezydenta Dudy?

  Na koniec Wroński posłużył się właśnie słowami prezydenta, oczywiście zmieniając je pod siebie. Napisał, że „obecny stan rzeczy nie tylko rani uczucia, ale jest wręcz obrazą dla bohaterów getta”.

  Czyżby pan Wroński też miał problemy z pamięcią, co jest ostatnio bardzo modne wśród szeroko pojętej opozycji? Jeszcze nie tak dawno sam napisał, że „Polacy byli elementem i współuczestnikami Holokaustu, czego premier nie rozumie”.

  ZOBACZ TAKŻE: Obrzydliwy atak Wrońskiego w „Wyborczej”: Polacy byli elementem i współuczestnikami Holokaustu. Premier tego nie rozumie

  Nie powinno więc dziwić jego zaangażowanie w negację tego, że Polacy również byli ofiarami Holokaustu.

  wkt/”Gazeta Wyborcza”

  Duda zdrajca Polski !
  Duda kryje przestępcę – prezydenta Izraela, który w Polsce świadomie złamał Ustawę o IPN.

  Żyd+
  Zaczyna się oddawanie Polski Żydom

  PIS przywraca ukaz carski!!!

  benek
  wazyskich ich trzeba wysłać na odwyk …od GW, za dużo czytają i za bardzo wierzą w to co czytają

  prostababa@prostababa
  Obchody Powstania w Gettcie powinny być świętem w Izraelu! A TAM nawet w codziennej prasie słowa o powstaniu w Gettcie warszawskim nie ma!? CO TO JEST?!!! TU jest Polska a nie żydowski obóz koncentracyjny!

  onucowych gonic
  kipic, kipi ale w jego pustej przylbicy… co za gnioty, rzuca haslo I zadowoleni anty-polscy maciciele

  Ela.
  Antysemityzm w Polsce??? Wroński a w Berlinie w biały dzień pasem bije się Żyda! To co to jest???! Niemiec, Mohammed Haydar Zammar – współudziałowiec zamachu z 11.09 2001r. w USA! Zamilcz!!! Ela.

  oko
  w tv temat zydzi, filmy o zydach, w internecie zydzi, czy nie ma innych problemow?

  JOR
  Dlaczego zydzi wymysleli slowo antysemitzm i dotyczy ono tylko ich ? Czy chodzi im o obrone przekretow i zabronienia krytki ich postepowania ? Zadna nacja nie ma takiego slowa dla siebie ?

  Bill
  Antysemityzm aż kipi, ale w czerepie rubasznym Wrońskiego.

  taka prawda
  Od 27.01 br i nagonki na Polakow wystarczyly aby zostac antysemita! Rowniez to co wyprawia dyrektor obozu A-B oraz muzeum Polin do tego sklania.

  ujek
  Lata mijają, a p.Wroński nic się nie uczy. Zawsze zastanawialiśmy się, czy taki umysł określa się jako „restricted”, czy „limited”.

  kobieta
  zalosne te komentarze. wiekszosc z komentujacych pewnie nigdy zadnym zydem do czynienia nie miala. za to oskarzaja ze kazdy co „nie z nimi” to zyd. pffffff

  Polubienie

 3. Leszek Żebrowski – pogrom polskiej nauki

  Wyklęci TV
  Published on Apr 20, 2018
  Raczej pogrom nauki w Polsce! To efekt działania komunistów, trwającego już od 1948 roku. To proces, który nie zaczął się od „marcowych docentów”. To polegało na relegowaniu starej przedwojennej kadry z uczelni i wprowadzaniu na jej miejsce nowej – „ubeckiej” nauki. To kariery takich osób, jak Stefan Żółkiewski i „profesor” Maria Janion. Dlaczego nauka, która ma nas bronić, jest w wielu przypadkach przeciwko nam? Właśnie dlatego, że zamiast niej mamy ubecką wersję nauki.

  Radek X
  sam mam stycznosc z „wybitnymi” przedstawicielami wydzialu polonistyki UAM dla ktorych general Jaruzelski uratowal Polske przed dzicza solidarnosci…. z punktu wrogowie kosciola ktory nalezy zreformowac.. wielbiciele Michnika i Tuska…. ruscy sowieccy ludzie

  George Ford
  Potomkowie zydokomunistow.

  George Ford
  Zydzi zniszczyli polska nauka.

  Polubienie

 4. becik@becik
  Ten niby polski antysemityzm przejawia się głównie tym, że mówią o nim Żydzi, i to zapewne w konkretnym celu. A to wszakże nie jest żaden antysemityzm, tylko po prostu – Polacy nie lubią, Żydów, którzy źle o nas mówią, tak samo jak nie lubi się plotkarek, które NAS obgadują. Ja takich Żydów nie lubię, ale antysemitą na pewno nie jestem. Wystarczy odróżnić poczciwego człowieka od nicponia, a takich na świecie nie brakuje i z żadnym „anty” to nie ma nic wspólnego. Jak ktoś ci robi „koło pióra”, to niezależnie od tego jakiej jest narodowości – lubił go nie będziesz.

  mmmm@mmmm
  zydzi pluja nam w twarz (wystarczy poczytac izaelskie fora, czy wypowiedzi politykow) a my mamy udawac ze pada deszcz? Problemem jest zydowski antypolonim, a nie polski antysemityzm

  a
  Żydzi w swej bezprzykładnej pazerności codziennie uporczywie pracują, by wszyscy Polacy ich znienawidzili. Znienawidzili czystą , bezinteresowną, dożywotnią nienawiścią. Która kiedyś znajdzie ujście.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/391184-szokujace-slowa-fogelmana-uwazam-ze-w-polsce-jest-wielu-antysemitow-i-wylazi-ich-coraz-wiecej

  Szokujące słowa Fogelmana: Uważam, że w Polsce jest wielu antysemitów i wyłazi ich coraz więcej

  opublikowano: 37 minut temu · aktualizacja: 38 minut temu


  Lejb Fogelman / autor: wPolityce.pl wPolityce.pl

  Fakt, że jest naród, który potrafił przetrwać przez tysiące lat, niosąc ze sobą przekonanie o umowie z Bogiem, stanowi dla wielu problem. Była problemem dla najnowocześniejszego po oświeceniu państwa, które zajęło się paleniem miliona żydowskich dzieci. Na to pół Europy patrzyło się z sympatią, a do tego jeszcze część brała w tym udział

  — mówił w wywiadzie dla magazynu „Polska The Times” prawnik żydowskiego pochodzenia Lejb Fogelman, który podzielił się też swoja opinią na temat cywilizacji europejskiej.

  Mnie tej cywilizacji żal, bo jest to też moja cywilizacja. Jestem Żydem, ale w tej cywilizacji zostałem wychowany. Patrzę na nią i widzę, że ona w pewnym momencie straciła podstawy moralne i ona o tym wie

  — stwierdził. Wspomniał też o opuszczeniu Polski po 1968 roku i powrocie po 20 latach.

  Wraca się do czegoś, a tego, z czego ja wyszedłem, już nie ma. (…) Polacy przestali rozumieć pojęcie obywatelstwa, jako najwyższej wartości, która organizuje wszystkich

  —stwierdził.

  Zdaniem Fogelmana, w Polsce ma miejsce kryzys pojęcia „obywatel”.

  W Ameryce – Amerykanin oznacza obywatela amerykańskiego. Ale są tam Żydzi, Włosi, są WASP – White Anglo-Saxon Protestant. Są geje, hetero, trans, liberałowie i konserwatyści. I nie ma w tym sprzeczności. Kiedyś, jeszcze w Polsce jagiellońskiej to zrozumienie było oczywiste

  —mówił.

  Fogelman skrytykował polską ustawę o IPN, która spotkała się ze sprzeciwem Izraela i diaspory żydowskiej.

  To głupia ustawa chociażby dlatego, że reguluje to, co się dzieję za granicą. Gdyby było tak, że to dotyczy tylko polskich obywateli w Polsce, to podejrzewam, że może Izrael nie chciałby się tym zajmować

  —stwierdził.

  Najwięcej emocji w rozmowie Fogelmana dla „Polska The Times” wzbudził temat rzekomo powszechnego antysemityzmu w Polsce.

  Uważam, że w Polsce jest wielu antysemitów i wyłazi ich coraz więcej. Ewidentnie otwiera się puszkę Pandory, czy też worek i całe to świństwo z niego wylatuje

  — diagnozował żydowski prawnik.

  Polski antysemityzm to przede wszystkim choroba polskiego sumienia, bo Żydów tu już prawie nie ma

  — dodał.

  To przykre, że wobec kraju, który wydał najwięcej Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, część żydowskiej opinii publicznej wciąż stawia tego typu zarzuty.

  PZ/Polska The Times

  ma dużą wiedzę @ bezczelny
  brał udział w każdej większej prywatyzacji w Polsce, jako prawnik. Mało kto ma taką wiedzę, co się działo przez ostanie 20 lat nad Wisłą jak on. w grudniu 2016 Guliani przyjechał do niego, nie do JK

  Trotyl
  Po takich wypowiedziach Zydkow wliczcie i mnie w grono anty-semitow. Przestalem ich lubic, bo nie musze.

  bezczelny
  To co on tu jeszcze robi poza opluwaniem Polski i Polaków. Kasa, kasa, kasa ,kasa.

  powstaje mnóstwo pytań
  czy ktoś uwierzy, że ta gęba na zdjeciu należy do rówieśnika JK ?Vogelman chodził do klasy z Kaczyńskimi i jak mówią, brał udział w każdej wiekszej prywatyzacji w Polsce.

  Konrad
  Pomylilem sie, male sprostowanie – … I swiat milczy, bo Zydom wolno mordowac.

  wernyhora
  nie jestem antysemitą, ale jestem zdecydowanie anty-żydowski, a to nie to samo,- więc nie pochlebiaj sobie, bo wy żydzi stanowicie co najwyżej 5-6% ludów semickich… anty-żydostwo zawdzięczam WAM !

  m
  Prostak. Skąd w tym człowieku tyle bezczelności w sądach. Setki lat czekaliście na swoje państwo. Polacy pomogli wam i w tym, że powstało. Jedź i nie zawracaj nam głowy tymi pretensjami.

  M
  Wynocha z mojego kraju brudny żydzie.

  Nieżyt
  Akcja reakcja – nie zaprzeczam, ze dałbym w mordę kilku żydom z najwyższej polityki i business holococalowego !! Dla żydków wszystko jest chorobą wściekłych żydów, dla mnie to reakcja obronna

  JAZGOT ANTYPOLSKIEGO ŻYDOSTWA
  jak widzi się tą szczurzą gębę plującą jadem na polskie sumienia to trudno nie czuć pogardy dla żydów, a polski antysemityzm to przede wszystkim od dziesiątek lat ulubione żydowskie hobby antypolskie

  kik
  Pomijany zawsze jest temat o przyczynę nienawiści do szydów. Cały Świat sobie coś ubzdurał? Bajki że was tu nie ma możesz sobie wiesz gdzie włożyć. Jest was pełno

  grzesiek
  Samospełniające się życzenie. Im goręcej Żydzi o tym trąbią tym większa niechęć się do nich rodzi w ludziach bo kto lubi kogoś, kto mnie oczernia?

  Polubienie

 5. kubus2x@kubus2xwczoraj
  Żałosne , co ten spot ma udowodnić ? Nawet Duda , Gowin i Gliński opluwają Polskę i Polaków

  Nonez
  Wszystko pieknie, tylko dlaczego nie wspomniano o narodowosci oprawcow naszych Niezlomnych!

  Jan
  dno żenada

  https://wpolityce.pl/historia/391199-kolejny-mocny-spot-w-ramach-kampanii-respectus-szanujcie-naszych-bohaterow-szanujcie-prawde-wideo

  Kolejny mocny spot w ramach kampanii #RespectUs! „Szanujcie naszych bohaterów. Szanujcie prawdę”. WIDEO

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  autor: YouTube/Respect Us wPolityce.pl

  W ostatnich miesiącach na temat mojej ojczyzny wypowiedzianych zostało wiele kłamstw. Teraz oczekują od nas przeprosin

  — słyszymy w kolejnym spocie przygotowanym w ramach kampanii #RespectUS.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wstrząsający spot akcji #RespectUS w obronie dobrego imienia Polski. „Tylko jedno mnie przenika do głębi, że mnie nikt nie przeprasza”

  Inicjatorzy kampanii opublikowali kolejny, tak mocny film, w którym domagają się szacunku dla polskiej historii i prawdy. I co istotne, został przygotowany w języku angielskim.

  Możemy przeprosić za Inkę, osiemnastoletnią dziewczynę. Zamordowaną przez okupujących nasz kraj sowietów. (…) Możemy przeprosić was za rodzinę Ulmów, którzy w roku 1944 w okupowanej Polsce zostali zamordowani przez niemieckie wojsko za ukrywanie Żydów

  — słyszymy w spocie.

  W końcu przypomniano bohaterską postać rtm. Witolda Pileckiego.

  My młodzi Polacy, nie przypisujemy sobie ich zasług. Dziś chcemy szacunku dla nich!

  — mówi lektor.

  Szanujcie naszą historię. Szanujcie naszych bohaterów. Szanujcie prawdę

  — słyszymy.

  CZYTAJ WIĘCEJKolejne inicjatywy w ramach akcji „RespectUs”. Miśko: „Chcemy puścić do Europy pozytywny przekaz”

  ZOBACZ TAKŻE: Marek Miśko, organizator akcji „RespectUS”, w rozmowie z Edytą Hołdyńską w telewizji wPolsce.pl

  ak/YouTube

  M
  Młodzi muszą robić za Fundację Narodową filmy, bo te spasione muchy otrzymały zakaz robienia czegokolwiek. Jeżeli jeszcze nie wiecie: zdrajcą jest Kaczyński, który dąży do zniszczenia narodu polskiego

  piotr
  swietny spot, dac kase tym młodym ludziom, ktorzy wiedza jak bronic naszej historii i godnosci. PFN i glinski robicie krecia robote. Odebrac pieniadze sabotazystom, przekazac tworcom spotu.

  Arek
  Świetna praca!!! Może warto stworzyć partię, która będzie dbała o Polskę i Polaków, a nie interesy ościennych narodów?

  Esc
  Niesamowity spot, cięzko powstrzymać łzy. Dzięki

  Znawca
  Kolejny świetny spot.Brawo autorzy !! Niech wreszcie świat to zobaczy!

  S777@S777
  zamiast darmozjadom z Narodowej Fundacji dać kasę tym młodym świetnym ludziom !!! Na pewno lepiej ją wykorzystają !!!!

  aleksanderwsieci@aleksanderwsieci
  Bardzo dobre. Konkretni bohaterowie = Konkretny przekaz. Szkoda, że na tad dobre pomysły nie wpada Polska Fundacja Narodowa. Te fajtłapy musiały nawet zatrudnić firmę z zewnątrz do obsługi swego biura prasowego czyli do kontaktów z mediami.

  Ala
  Wzruszyłam się. Poleciały mi łzy.

  circ@circ
  Zlikwidować natychmiast Fundację Narodową i Miśce dać pieniądze oraz kilku zdolnym internautom. To niewydolne i bezczelne państwo z jego oligarchami niech się samoograniczy.

  Polubienie

 6. R. Winnicki wyjaśnia dlaczego A. Duda okłamał Polaków w sprawie Izraela

  Media Narodowe
  Published on Apr 17, 2018

  Karina P
  Szacunek Panie Winnicki. Jak dobrze, że mamy Pana w sejmie.

  Wieslawa Szkafarak
  Brawa dla Pana Roberta Winnickiego 👏👏👏. Takich.politykow potrzebujemy a nie tchórzy na kolanach🙂

  DEO OPTIMO MAXIMO
  Andrzej Duda to nie prezydent Polski tylko przyszłego Polin

  Ryszard Kubaszko
  Skandalem jest występowanie polskiego prezydenta w roli rzecznika żydowskiego prezydenta. Dementi może następować tylko ze strony tego, komu fałszywie przypisano jakieś wypowiedzi. W tym wypadku nie było jednak czego dementować, bo podłe i kłamliwe słowa żydowskiego prezydenta padły.

  Mirosław K.
  Dlaczego kneset z izraela obradował na Wawelu? Kto pozwala na takie szopki? Konkretnie i nazwiska poproszę

  Polubienie

 7. Dominik Tarczyński ujawnia kim jest Johny Daniels i jaką rolę odgrywa w polityce!

  MASAKRACJA
  Published on Apr 20, 2018

  Dariusz Remiszewski
  Ja również żądam ekshumacji w Jedwabnem,i to jak najszybciej

  Laura Wojciechowska
  Ja też nie wiem kto to taki, wiem natomiast kto to Jack Daniel’s i jak działa, ale Jonny Daniels, być może to jakiś dodatek do Jacka jako podpałka na grilla, czy coś 😉😜

  Majka Majka AntiAntifa Poland
  Masakracja dla Ciebie łapka w górę dla Tego Pana w dół!

  Anna Aniela Flak
  Nasz obecny izraelsko – brukselski prezydent Duda w poczynaniach swych skutecznie współpracuje z pomazańcami swymi, którzy przyzwyczajeni są do swojej wygody, bo przecież tylko w niej mogą wyśmienicie odczuwać i smakować sodomistyczne podniety, które zarezerwowane są tylko dla czarnych aniołów.

  Kate Ha
  Cóż ….co tu komentować ;)))

  Ela Kot
  Johny Daniels to taki izraelski przedskoczek. Przyleciał z Izraela sprawdzić, czy w Polsce wszystko idzie po myśli Żydów. Odwiedził wszystkie ważne osoby w państwie polskim i wskazał na wytyczne dla rządzących naszym nieszczęśliwym krajem.

  michal maczka
  Standardowo👍 Piekne zaorane Majstersztyk👏

  Polubienie

 8. Patriotka
  Pani redaktor jest ślepa, bo to była tylko ustawka Dudy. Kogo Pani reprezentuje, bo nie polskich redaktorów.

  Patriotka
  Pani redaktor Hołdyńska jak redaktor Nykiel murem za Dudą. Ciekawe dlaczego?

  Wanda
  Upadła Pani na głowę. Prezydent ma jakiś możliwości ustalania wydatków budżetowych? Ludzka twarz niech sam pokaże i zrezygnuje z pensji na rzecz rodzin niepełnosprawnych.

  alina
  Piszecie i mówicie takie głupoty jak Sz. P. redaktor i dziwicie sie że spada wam czytelnictwo. PAD pokazuje „ludzką twarz” i obiecuje cos /bez konsultacji/ na co wpływu nie ma. To poważne?

  Gość
  Ten strajk w Sejmie to ustawka na zamówienie A. Dudy, aby pokazać „ludzką twarz” i na siłę poprawić sobie poparcie. PAD ich zapewnił, że dostaną pomoc, on już decyduje za Sejm, Premiera i Rząd.

  https://wpolityce.pl/polityka/391239-ludzka-twarz-rzadu-pokazal-andrzej-duda-podatki-to-nie-tylko-nudne-tabele-w-excelu-ekonomie-tez-mozna-wytlumaczyc-z-empatia

  Ludzką twarz rządu pokazał Andrzej Duda. Podatki to nie tylko nudne tabele w Excelu. Ekonomię też można wytłumaczyć z empatią

  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 6 godzin temu


  autor: PAP wPolityce.pl

  Inteligencja emocjonalna i empatia to te cechy, które pozwalają zrozumieć cierpienie drugiego człowieka. Zniżanie się do jego poziomu, przykucnięcie, patrzenie prosto w oczy pomaga wysłuchać. Daje sygnał, że polityk zrównuje się z poziomem rozmówcy, nie wywyższa się, słucha.

  W psychologii wychowywania dzieci to też sygnał do podopiecznych, że się słucha i rozumie. I to działa. Również w przypadku dorosłych.

  Poczciwa twarz prezydenta z Sejmu to ta sama, którą pokazał w kampanii wyborczej. Ten polityk ma dar i słuchania, i czarowania ludzi. Premier zdawał się zapomnieć z kim rozmawia.

  Na wczorajszym spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z matkami wychowującymi pełnoletnie już niepełnosprawne dzieci widać było i łzy wzruszenia, i deklaracje „my panu wierzymy”. Podczas spotkania z premierem było dużo pretensji i niepotrzebnych krzyków.

  Dlaczego?

  Bo prezydent wykazał się wrażliwością na ludzkie problemy. Zwrócił się do ludzi, nie do kamer. Zapewnił o pomocy, zostawił swojego ministra Wojciecha Kolarskiego natychmiast to podjęcia rozmów i spisania postulatów kobiet i ich pełnoletnich dzieci.

  Premier natomiast mówił do kolegów ministrów i do narodu. Mówił rozsądnie, jako szef rządu i szukał realnego źródła pieniędzy dla tych ludzi. Miał rację, ale jego przemówienie było chłodne. Pozbawione empatii dla ludzkiego cierpienia. Z poziomu prezesa korporacji do swoich pracowników.

  A to wcale nie musi tak wyglądać. Podatki to nie tylko nudne tabele w Excelu, przychody, dochody, odliczenia. Ekonomię też można wytłumaczyć po ludzku. Za każdą złotówką dla tych ludzi kryje się godzina leczenia, kolejne leki, rehabilitacja.

  Dla frankowiczów pieniądze to nieprzespane noce, wyrywanie włosów z głowy, czy aby na pewno wystarczy na kolejną ratę. Czy będzie gdzie mieszkać, czy jutro nadal nad głową będzie dach? Dla emigrantów pieniądze to coś, za czym opuścili ojczyznę, rodziny, znajomych. Cały dotychczasowy świat. Dla emerytów każdy grosz to zdrowie i życie.

  Dla tych ludzi pieniądze mają ogromne znaczenie. I nie zrozumie tego chyba nikt, kto nigdy nie harował ciężko na ten kawałek chleba na stole. Dla siebie i swojej rodziny. Dlatego właśnie najważniejszy jest sposób, w jaki mówi się o pieniądzach.

  Komunikacja, z którą dociera się do poszczególnej grupy osób. Nie można patrzeć na problemy tak potrzebujących ludzi z punktu widzenia prezesa. Trzeba empatycznie wytłumaczyć: „być może tych pieniędzy teraz w budżecie nie ma, ale zrobimy wszystko, by wam pomóc”.

  Tych ludzi nie interesuje, w jaki sposób te środki znajdą się w budżecie. To jest zadanie szefa. To on ma to załatwić. Tylko najważniejsze, żeby nie kosztem innej grupy społecznej.

  Najwidoczniej dużo racji jest w tym, że politycy nieco zasiedzieli się w Warszawie. I pora, by pojechali poznać problemy Polaków. I realnie się w nie wsłuchać. Tym razem duża dawka inteligencji emocjonalnej i empatii będzie konieczna.

  autor: Edyta Hołdyńska

  saga
  każdy widzi to co chce widzieć

  Patriotka
  Twarz Dudy to twarz zupełnie jak Maliniaka. Śmieszna i nie prawdziwa.

  Patriotka
  Wsieci redaktorzy to krety. Trzeba im patrzeć na ręce i co wypisują.

  hehe
  Twarz szczura niestety. Panie Kaczyński, popełniłeś Pan straszny błąd windując tego kreta na tak ważne stanowisko.

  babcia
  szabesgoj dudaczewski jest tylko sluzacym zydow a nie polakow on pokazuje twarz strachliwego sluzacego bojacego sie kazdego krzywego gestu swojego pana i oficerow prowadzacych a nie polakow

  nohood
  gdzie empatia judy wobec palestyńczyków? tego chcecie dla nas? żydzi inaczej już nie potrafią. wychowują trzecie pokolenie w nienawiści.

  https://wpolityce.pl/polityka/391198-czarnecki-chwali-prezydenta-i-premiera-za-spotkanie-z-protestujacymi-swiadczy-to-dobrze-o-nich-jako-ludziach-i-politykach

  https://wpolityce.pl/polityka/391204-kolejna-grupa-chce-spotkania-z-prezydentem-list-wyslali-opiekunowie-osob-u-ktorych-niepelnosprawnosc-powstala-po-18-roku-zycia

  Polubienie

 9. LeW
  Czy ze względu na położenie i narodowość sprawców to jest „niemiecki obóz koncentracyjny”???Pytam, bo nigdzie nie mogę doszukać się takiego określenia.Szczególnie od czosnkowych dziennikarzy,

  jajako
  Rozumiem ,iż Pani Prezydentowa zwróciła się z apelem do Żydów w Izraelu . Ostatnie zabili kolejnych Palestyńczyków.

  Wieliczka
  Czyli nigdy więcej syjonizmu, komunizmu, banderyzmu i niemieckiego nazizmu.

  Pat
  Ten apel powinien być skierowany przede wszystkim do miłośników i wyznawców Talmudu.

  https://wpolityce.pl/polityka/391328-pierwsza-dama-na-spotkaniu-z-wiezniarkami-ravensbrueck-nigdy-wiecej-ideologii-szerzacych-nienawisc-i-pogarde-zdjecia

  Pierwsza Dama na spotkaniu z więźniarkami Ravensbrueck: „Nigdy więcej ideologii szerzących nienawiść i pogardę”. ZDJĘCIA

  opublikowano: 2 godziny temu


  wPolityce.pl

  Świadectwo więźniarek z Ravensbrueck jest bezcennym darem dla przyszłych pokoleń – powiedziała w niedzielę żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W Miejscu Pamięci Ravensbrueck odbyły się uroczystości z okazji 73. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego.

  Pierwsza dama uczestniczyła w uroczystościach 73. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Ravensbrueck.

  Dla nas Polaków obóz w Ravensbrueck ma szczególne znaczenie. Blisko 32 tys. Polek stanowiło najliczniejszą grupę narodową wśród osadzonych. Wiele z nich współtworzyło nasze narodowe elity, skazane przez niemieckiego okupanta na wyniszczenie

  — powiedziała Agata Kornhauser-Duda podczas uroczystości rocznicowych w Miejscu Pamięci obozu w Ravensbrueck. Żona prezydenta RP przypomniała, że były to kobiety-żołnierze Armii Krajowej, a także zakonnice czy harcerki.

  Trafiały tutaj, ponieważ ich czynne zaangażowanie na rzecz wolnej Polski oraz ich oddziaływanie społeczne, niemieckie władze okupacyjne uważały za zagrożenie

  — zaznaczyła.

  Agata Kornhauser-Duda skierowała wyrazy podziękowania i szacunku do obecnych na uroczystości byłych więźniarek obozu.

  Drogie panie, chylę przed paniami czoła. Dziękuję za waszą obecność i za składane przez panie świadectwo. Jego znaczenia nie sposób przecenić

  — powiedziała Kornhauser-Duda. Podkreśliła, że jest ono bezcennym darem dla przyszłych pokoleń, „jest głośnym wołaniem: +nigdy więcej wojny+”.

  Nigdy więcej ideologii szerzących nienawiść i pogardę

  — podkreśliła pierwsza dama.

  Żona prezydenta RP podziękowała wszystkim, którzy zaangażowani są w przekazywanie pamięci o obozie w Ravensbrueck.

  To ważna i nieusuwalna część historii i tożsamości narodów Europy

  — powiedziała Kornhauser-Duda.

  Dodała, że ma nadzieję, iż w remontowanym budynku dawnego więzienia obozowego znajdzie się miejsce na wystawę poświęconą polskim więźniarkom.

  Wieczna pamięć ofiarom Ravensbrueck. Nigdy więcej wojny

  — zakończyła żona prezydenta RP.

  Uroczystości rocznicowe odbyły się w Miejscu Pamięci Ravensbrueck, na terenie byłego obozu koncentracyjnego. Wzięły w nich udział byłe więźniarki obozu, a także żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda wraz z polską delegacją, w której uczestniczyli m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin, ambasador RP w Niemczech Andrzej Przyłębski i szef Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk. Obecni byli polscy uczniowie i przedstawiciele archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

  Była więźniarka, Stella Nikiforowa, która trafiła do obozu jako czterolatka, powiedziała podczas uroczystości, że konieczne jest, aby wspominać także o dzieciach, które kobiety z Ravensbrueck ratowały „nie patrząc na ich narodowość”. Jak wyjaśniła, każde dziecko miało „obozową matkę”, a często kilka.

  Nam, dzieciom wojny, mówi się często „po co pamiętać o przeszłości? czy wy cokolwiek zrozumieliście?” Ale najstraszniejsze dla każdego dziecka jest właśnie to niezrozumienie: dlaczego zabrano mamę, dlaczego krzyczą i biją?

  — powiedziała Nikiforowa. Dodała, że wspomnienia wracają „wbrew woli”.

  Wspomnienia wracają w snach. Ja do dziś boję się psów, owczarków niemieckich. Tak samo bałam się pryszniców. Na pewno rozumiecie, dlaczego

  — powiedziała.

  Uczestnicy uroczystości wrzucili kwiaty do jeziora Schwedtsee, do którego Niemcy wrzucali prochy zamordowanych w obozie więźniów. Złożono też wiązanki przy ścianie, przed którą dokonywano egzekucji więźniarek i przy ścianie obozu, na której upamiętnione są poszczególne narodowości więźniów. Częścią obchodów jest też msza św. celebrowana przez biskupa pomocniczego archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej Henryka Wejmana, a także wystawa i wykłady.

  Obóz w Ravensbrueck utworzono w marcu 1939 r. Był pierwszym i jedynym kobiecym obozem koncentracyjnym w Trzeciej Rzeszy. Pełnił tę funkcję do czasu utworzenia oddziału kobiecego w obozie Auschwitz w 1942 r. Przeszło przez niego ok. 120 tys. kobiet i dzieci oraz ok. 20 tys. mężczyzn. Ok. 30 tys. więźniów zostało zamordowanych.

  Najliczniejszą grupę wśród więźniarek stanowiły Polki.

  Przez administrację SS obóz traktowany był jako miejsce wyniszczenia polskiej kobiecej inteligencji. Na Polkach wykonywano zbiorowe egzekucje, a także pseudonaukowe, brutalne eksperymenty.

  W sierpniu 1944 r. rozpoczęła się w obozie akcja zacierania śladów zbrodniczej działalności. Polegała ona przede wszystkim na mordowaniu świadków. 8 tys. więźniarek wywieziono do Szwecji i Danii. 20 tysięcy więźniarek w ostatnich dniach wojny brało udział w marszach ewakuacyjnych na zachód, tzw. marszach śmierci. Obóz został wyzwolony 30 kwietnia przez wojska radzieckie. Znajdowało się w nim jeszcze około 2 tysięcy więźniarek.

  Po wyzwoleniu teren obozu był przez Armię Czerwoną wykorzystywany jako koszary.

  Od 1948 r., staraniem byłych więźniarek, w obrębie dawnego krematorium odbywały się uroczystości upamiętniające. W 1959 r. uruchomiono Narodowe Miejsce Przestrogi i Pamięci Ravensbrueck obejmujące wybrzeże jeziora Schwedtsee. W utworzonym muzeum zgromadzono pamiątki, dokumenty i rysunki przekazywane przez byłe więźniarki. Na początku lat 80. stworzono tzw. wystawę narodów – 17 odrębnych wystaw narodowych.

  mly/PAP

  szaber ?
  Jonny Daniels (powszechnie znany kumpel dudusia) rozkopuje groby, a podobno żydowska religia tego zakazuje – vide Jedwabne —
  https://www.cda.pl/video/21981469e/vfilm

  prostababa@prostababa
  Wiecej pogardy dla zawłaszczania cudzej ZIEMI i wiecej nienawiści dla wrogów Polski!

  martin
  Zydowka Agata prowadzi akcje na zecz osiedlania zydow w Polsce. I tyle

  LeW
  W czasie wojny Polską Inteligencję mordowali niemcy i ruscy a po wojnie czosnkowe UB.Czy Pani AKD wie o tym?Pewnie tak,ale mówić o tym nie wolno,bo to antysemityzm.Ale ja o tym wiem i piszę…

  elementary
  A to ciekawe vo pani Agata mówi… zwłaszcza w kontekście pogardy dla ofiar SBckiciego terroru, którą zademonstrował jej mąż wetując ustawę degradacyjną.

  Depesza@Depesza
  Funkcjonariusz ,sprzedawca narracyjnego negatywnego wizerunku niejaki Rafał Ziemkiewicz ( pozdrów Monikę ,Dominikę i Marka Dekana z Ringier Axel Springer ) dopiero co rozpętał ideologię nienawiści wobec Żydów i polskiej ustawy znowelizowanej ustawy o IPN-ie , który wywołała wylew treści antysemickich i antypolskich.

  Polubienie

 10. Od tego komentarza nie będę już rozwijał tego miejsca. Mam dosyć i zamierzam zajmować się teraz tylko językoznawstwem na SKRBH.

  Będą tu upowszechniane nowe wpisy, ale nie będą już tracił czasu i energii na to, tak jak to robiłem do tej pory. Nie chce mi się zwyczajnie babrać w tym… Chcecie mieć żydobanderowski kraj lub jego rozbiór, niech będzie.Zrozumiałem, że pisanie na SKRiBH zatruwa mnie psychicznie… i muszę od tego odpocząć, co niniejszym robię.

  SKRiBHa

  JKP@JKP
  Jakby ktoś cały czas oskarżał mnie o morderstwa i rabunek, to sprawa skończyłaby się w sądzie, albo po prostu dostałby po ryju. W żadnym wypadku nie tłumaczyłbym na okrągło, że jestem niewinny i nie przyjmowałbym takiego kogoś u siebie w domu witając go na klęczkach. Jakby się pchał na chama, to honory domu by spełnił mój pies…

  ollo
  Azjaci nawalili na was kupę kału, a wy mówicie, że to czekolada! DUDAsz, Kaczyński i cały PiS ma świadomość niewolniczą, kolonialną.

  antyparch
  a gdzie dr Kurek, dr Zebrowski, Michalkiewicz, Braun, prof Nowak? I czy będą wujka walzowej szmalcownika wymieniac na pierwszym miejscu?

  przy biernej postawie rządu PL
  Żydzi uważają inaczej że Holokaust był przeprowadzony rękoma nazistów i Polaków którzy czynnie w tym brali udział – teraz po uchwaleniu ustawy 447/1226 każą nam za to zapłacić!

  Chwalba
  Żydzi powinni na kolanach dziękować Polakom za uratowanie tej resztki z ich narodu . O sprawach patologicznych moga dyskutować historycy ale nie najważniejsi politycy żydowscy 

  sama SOBIE 66 000 ZL – HAHHAAA
  w sejmie protestuja dzieci niepelnosprawne , a szydlo z PZPR-PIS , wicepremier do spr socjalnych , plywa sobie na dunajcu na tratwie i z kieliszeczkem . czy to TA SAMA KTORA SAMEJ SOBIE przydzielila

  emi
  Zamknęliście łamy i japy przed głosowaniem nad 447/1226. Protestuje nawet Pani Pawłowicz, a Wy rzekomo polskie media, PAD i rząd udajecie głupków. Działacie na naszą szkodę w interesie USA i Izraela.

  qwerty
  Karnowski nie zawracaj już głowy tymi żydami bo się rzygać chce.

  obserwator 
  czy IPN wysłał ten komunikat do zachodnich mediów i polityków zachodu? Jeżeli nie to ich działania są nic nie warte bo Polacy znają historię Żydów, twórców Holocaustu (DEU) i jak Żydzi szli z komuną

  https://wpolityce.pl/historia/391369-klamstwa-o-polakach-i-zagladzie-zydow-ipn-podkresla-holokaust-byl-ludobojstwem-zaplanowanym-i-zrealizowanym-przez-rzesze-niemiecka

  …..

  https://wpolityce.pl/polityka/389851-prezydenci-polski-i-izraela-wezma-udzial-w-marszu-zywych-w-oswiecimiu-wczesniej-beda-rozmawiac-o-trudnych-relacjach

  https://wpolityce.pl/polityka/389877-prezydenci-polski-i-izraela-wezma-w-czwartek-udzial-w-marszu-zywych-to-wyraz-pamieci-o-ofiarach-holokaustu

  https://wpolityce.pl/polityka/389927-prezydent-duda-po-spotkaniu-z-prezydentem-izraela-nigdy-nie-bylo-intencja-polskich-politykow-stworzenie-regulacji-ktora-blokowalaby-swiadectwa

  https://wpolityce.pl/polityka/389938-prezydenci-polski-i-izraela-wyruszyli-w-marszu-zywych-w-auschwitz-birkenau-oddali-hold-ofiarom-i-zapalili-znicze-przed-sciana-smierci-zdjecia-wideo

  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/prezydent-izraela-mowi-o-glebokiej-niezgodzie-z-polska/

  https://wpolityce.pl/polityka/389938-prezydenci-polski-i-izraela-na-marszu-zywych-w-auschwitz-birkenau-trwa-ceremonia-upamietnienia-ofiar-zaglady-zdjecia-wideo

  https://wpolityce.pl/polityka/389986-prezydent-duda-na-marszu-zywych-wspolistnienie-polakow-i-zydow-zostalo-brutalnie-przerwane-przez-niemcow

  https://wpolityce.pl/swiat/390005-prezydent-izraela-mowil-o-udziale-polakow-w-eksterminacji-zydow-obrzydliwa-manipulacja-the-times-of-israel-prezydent-duda-dementuje

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/390009-szewach-weiss-marsz-zywych-jest-wazny-by-nie-zatrzymac-marszu-do-normalnosci-miedzy-polska-i-izraelem-prezydent-duda-ma-otwarte-serce-i-ja-mu-wierze

  https://wpolityce.pl/polityka/390012-nie-pozwolmy-sie-ogrywac-jak-male-dzieci-komus-wyraznie-zalezy-aby-wznowic-konflikt-z-izraelem

  https://wpolityce.pl/polityka/389986-prezydent-duda-na-marszu-zywych-wspolistnienie-polakow-i-zydow-zostalo-brutalnie-przerwane-przez-niemcow

  https://kresy.pl/wydarzenia/izraelskie-media-prezydent-izraela-powiedzial-dudzie-ze-polska-i-polacy-uczestniczyli-w-holokauscie/

  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/rzeczniczka-prezydenta-izraela-potwierdza-ze-slowa-o-udziale-polakow-i-polski-w-eksterminacji-zydow-zostaly-wypowiedziane/

  https://wpolityce.pl/polityka/390156-kolejne-kontrowersje-wokol-slow-prezydenta-reuvena-rivlina-izraelski-dziennikarz-rzeczniczka-potwierdzila-ze-cytat-jest-dokladny

  https://wpolityce.pl/polityka/390125-nasz-wywiad-minister-szczerski-slowa-prezydenta-rivlina-ktore-byly-cytowane-przez-media-w-izraelu-nie-padly-bylo-to-uogolnienie

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/390115-zatrwazajacy-sondaz-amerykanie-nie-wiedza-prawie-nic-o-holokauscie

  https://wpolityce.pl/polityka/390119-wazne-swiadectwo-ocalonego-z-holokaustu-nie-powinnismy-zapominac-ze-nie-bylo-polskich-obozow-smierci-ani-polskiego-holokaustu-wideo

  https://kresy.pl/wydarzenia/hasla-to-jest-polski-oboz-koncentracyjny-prosimy-o-wybaczenie-za-polski-antysemityzm-na-marszu-zywych-foto/

  https://wpolityce.pl/polityka/390150-skandaliczne-napisy-na-marszu-zywych-jonny-daniels-alarmuje-musimy-razem-przeciwstawic-sie-takim-akcjom

  https://kresy.pl/wydarzenia/szczerski-slowa-cytowane-przez-izraelskie-media-nie-padly-chciano-skonfrontowac-sie-z-ustawa-o-ipn/

  https://wpolityce.pl/polityka/390184-polska-zostala-po-raz-wtory-zaatakowana-w-zwiazku-z-uroczystosciami-w-auschwitz

  https://kresy.pl/wydarzenia/komunikat-msz-izraela-potwierdza-izraelski-prezydent-powiedzial-dudzie-ze-polska-i-polacy-uczestniczyli-w-holokauscie/

  https://wpolityce.pl/polityka/390313-tylko-u-nas-lapinski-o-slowach-prezydenta-izraela-i-losach-ustawy-degradacyjnej-w-niedlugim-czasie-odbedzie-sie-w-tej-sprawie-spotkanie

  https://wpolityce.pl/polityka/390326-marsz-zywych-w-plonsku-i-70-rocznica-powstania-panstwa-izrael-ambasador-azari-zawsze-czuje-sie-tu-jak-we-wlasnym-domu-zdjecia

  https://wpolityce.pl/polityka/391059-ambasador-azari-relacje-z-polska-zaleza-od-decyzji-trybunalu-w-sprawie-ustawy-o-ipn-na-razie-wstrzymujemy-niektore-dzialania

  https://wpolityce.pl/historia/391028-jan-oldakowski-zeby-zrozumiec-wspolczesna-polske-i-izrael-trzeba-zrozumiec-ze-warszawa-to-miasto-dwoch-powstan

  https://kresy.pl/wydarzenia/azari-relacje-izraela-z-polska-zaleza-od-decyzji-tk-riwlin-nic-nie-mowil-o-odpowiedzialnosci-polski-za-holokaust/

  https://wpolityce.pl/polityka/392541-ktos-nas-podburza-kolodziejski-w-sieci-niepokoi-ze-niepotwierdzone-doniesienia-izraelskich-mediow-trafiaja-na-podatny-grunt-w-polsce

  Polubienie

 11. https://wpolityce.pl/polityka/398699-prezydent-duda-dbamy-o-nasze-bezpieczenstwo-by-nastepne-pokolenia-mogly-obchodzic-rowniez-dwustulecie-wolnosci

  Xyz
  Jaka to wolność? Pod butem Izraela? Weź sobie taką wolność bo to żadna wolność.

  JudaBenPolinKornhauser
  Przez Ciebie Judo, za sto lat ewentualnie będziemy obchodzić raczej nie 200lecie Polski ale 100 lecie Polin.

  Patriotka
  Patrioci nie darują nigdy Antoniego Macierewicza. Duda won! Antoni, wracaj!!!!!!!!!!!!

  Pat
  Ależ ten Duda jest zakłamany. Ja nie wiem, czy Kaczyński tego nie widzi i nie słyszy?

  BASTA WYP..LAC z PALACU
  MOZECIE OGRABIC CALY PALAC ale odejdzcie JUZ TERAZ NATYCHMIAT WYP..ALAC z PALACU wezcie wszytko i SWIECZNIK to nareszcie ODETCHNIEMY po tej ZDRADZIECKIEJ HANBIACEJ ZMIANIE DOSC BASTA!!!!!!!! BASTA!!!

  abc
  http://www.bibula.com/?p=102003
  Po prostu będziemy mieli dwie ambasady Izraela w Polsce

  jajco
  jak dbacie o bezpieczeństwo?? co ty chromolisz, człowieku?? będziecie sprowadzać tysiącami muzulmanów wraz z rodzinami!! po co te kłamstwa??

  ada
  Dudo za łamanie konstytucji Trybunał Stanu czeka. Kadencja minie, a Twoja hańba zostanie na zawsze. Duda hańba i wstyd

  Podłość to ich cecha
  Z kim dbacie? Z uśmiechniętym od ucha do ucha Kraszewskim? Albo z Czerepachem? Oszustwo i nielegalny przekręt prawny zwany „czecia rp” upadnie. Prawna ciągłość II RP będzie przywrócona.

  Ryszard Kubaszko
  No, tośmy sobie prezydentów wybrali – Bolek, Kwaśniewski, Kaczyński (Traktat Lizboński), Komorowski, a teraz… ten.

  Ryszard Kubaszko
  Nasłuchujący instrukcji z Waszyngtonu Duda bredzi coś o bezpieczeństwie i niepodległości? To już PRL była bardziej niepodległa niż III RP.

  opowieści dziwnej treści
  a i tradycyjnie Dudeł, pozdrów ruchadło leśne i foczkę sadełko tfu !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.