931 Wizje katolickie w Polin, która zwycięży, ta prymasa, czy ta prezesa?


autor: YouTube


Mię akurat to wali, ale polskim katolikom to nawet współczuję,.. troszkę…


MJ
Kaczyńscy założyli Polin, a ten belzebub szargający Chrystusa i swoje nazwisko jest wart założyciela. TEATR ŻYDOWSKI dla gojów trwa.

Francisco Bahamonde
Najbardziej dziwne jest to, że prymasem Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce jest Polak tylko i wyłącznie z nazwiska.

MartynaŻurawska
Prymas Polski odżegnuje się w żydowskim, antypolskim muzeum od treści Ewangelii mówiącej, że tylko wiara w Zmartchwywstanie Jezusa jest drogą do Zbawienia! Zapewnia że to nie wiara Kościoła!

Kon
Czyli nieważne czy jest się katolikiem, żydem czy niewierzącym, prymasie Polak? To może niech prymas wypisze się z Kościoła.

Tom
prymas Polin za chwilę ogłosi że przywódcą duchowym w Polsce jest rabin Schudrich

Noel
Rabin w przebraniu Prymasa!

Gab48
Jak on smial? Zakwestionowal slowa Najwiekszego Prezesa Wszechczasow. Zdrada mosci panowie.

Janka
Prymas zabral glos. W sprawie innej np. lgtb milczal. Zabral glos bp. Jedraszewski bo czul odpowiedzialność za Polskę.

J23
Skoro papież Franciszek uhonorował najwyższym odznaczeniem Watykanu proaborcyjną działaczkę z Holandii, to czego można spodziewać się od prymasa Polaka? Niestety, przykład idzie z góry. Amen

https://wpolityce.pl/kosciol/464979-abp-polak-w-polin-absolutnie-to-nie-jest-wizja-kosciola

Jarosław Kaczyński podkreśla rolę katolicyzmu, a abp Polak… odcina się w Muzeum POLIN. „Absolutnie to nie jest wizja Kościoła”

Abp Wojciech Polak, który brał udział w konferencji „Tworzymy pokój. Wiara w demokracji – czas wyzwań” odbywającej się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, zapewniał, że stanowisko Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane podczas konwencji w Lublinie nie jest stanowiskiem Kościoła.

Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej. Kościół był,  jest dzierżycielem jedynego powszechnego systemu wartości. Poza nim mamy tylko nihilizm

— mówił wówczas prezes PiS.

Absolutnie to nie jest wizja Kościoła, która jest związana z Kościołem katolickim. Mogą być to poglądy, co do  poglądów nie będę dyskutował z takimi czy innymi osobami, natomiast co do wizji na pewno nie. Nie mam żadnych wątpliwości

— podkreślał z kolei prymas.

Abp Polak zaznaczył, że opinia prezesa PiS nie jest stanowiskiem Kościoła, bo gdyby tak było, obecność prymasa na konferencji w Muzeum POLIN „byłaby co najmniej dziwna”.

gah/rp.pl

https://wpolityce.pl/polityka/464948-lider-pis-broni-rodziny-zadnych-dwoch-mamus

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/462340-coraz-wiecej-polakow-dobrze-ocenia-dzialalnosc-kosciola

https://wpolityce.pl/kosciol/462049-polska-pod-krzyzem-14-wrzesnia-wielka-akcja-modlitewna

https://wpolityce.pl/kosciol/465030-hierarchowie-ostrzegaja-przed-nauczaniem-o-martina

rer
Nie wypada Prymasowi Polski w tak oczywistej sprawie podwijać ogona.Trochę żenujące zachowanie abp Polaka. Zapewne powiedział to szczerze i to jest najgorsze.

Konrad
To Polak ?

Tom
abp Polak nie reprezentuje Kościoła w Polsce – to ignorant w sprawach wiary. Ktoś zrobił mu straszną krzywdą robiąc go biskupem a krzywdę Polskiemu Kościołowi prymasem

Anka
Brakuje pasterza na miarę kardynała Wyszyńskiego. Nic dziwnego, ze ludzie odchodzą z kościoła. Milczący Nycz, gadający głupstwa arcybiskup , nazywający sie Polak.

Dziadek
Tak… najlepiej sie czuje u starszych braci w wierze!!!

Gość
Zupełnie zapomnieli o nauce Prymasa Tysiąclecia. Prymas Wyszyński dał gotowy system ratunku dla Polaków. Kościół katolicki jest obecnie w wielkim kryzysie. Potrzebuje wielkich kapłanów, a ich nie ma.

jan
Ja natomiast nie mam wątpliwości co do tego , że wyniesiony do godności arcybiskupa antypolski figurant, nigdy nie powinien tam trafić.

Ula
Właściwy człowiek na właściwym miejscu wygłasza właściwe poglądy. W imieniu kogo? Katolików? Polak w Polinie.

Fałsz
Brawo!!! PiS zdemaskowany jako partia fałszywie katolicka!!!

Bravo
Hohoho, prymas Polski dał odpór kaczyzmowi, powinien zmienić nazwisko na Rusek.

Gość
Najgorsze jest to, że Kościół katolicki nie ma żadnej wiekiej wizji. Wizji mesjanistycznej i wizji narodowej. Ludzie sami się organizują, bronią odważnych biskupów, ale to jednostki.

sumer
” Od dawna mam przekonanie, że TEN, tylko z nadanego nazwiska, Polak to POdstawiony pozorant wierny sługa „narodu wybranego”. O parodiach z naszej wiary czy w obronie abp Jędraszewskiego ani słowa

yano
fajny ten prymas taki mało katolicki

Tom
to co uprawia/wyprawia abp Polak to nie jest wiara katolicka tylko „dobroludzizm” i kult świętego spokoju którego liturgia polega na tym żeby się nikomu nie narażać i zaprzyjaźniać się ze wszystkimi

z Bogiem bez pośredników…
Prymasem to był Wyszyński. A ten tutaj … ?

kkk
czy ten POLAK to ksiadz katolicki ???????????KKto ludzie ale poslugujacy w nim to kleska i obluda

xxx
Nie ma sie co dziwic, ze w kosciele pedofilia kwitnie, jak tacy jak on, stoja na czele tej instytucji.

Pisi
Jakiego my Prymasa doczekaliśmy ? Wychwalany przez Michnika i Żakowskigo ,niepozwólmy aby Kościołem kierował ktoś taki najgorszy Prymas (tchórz). Prymasem dziś musi być ktoś kto jest odważny .

jAN
no i pozamiatane. Hierarcha, jego ekscelencja doktor Kościoła, przewodnik, pasterz zabrał głos. Jako sługa uniżony zastanawiam sie, czy aby na pewno chodzimy do tego samego Kościoła?

PiotrDCS@PiotrDCS
Kaczyński szczerze, Abp Polak politycznie. Takie czasy!

abc
zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do wiarygodności niektórych hierarchów Kościoła

kkk
panie polak czy kk jest po to by miec wizje a nie po to by sie modlic ! Wyszynski to prawdziwy Polak i patriota i ksiadz Kogo my mamy teraz w tych kosciolach wstyd i hanba pijakow i karciarzy

bajda@bajda
O tempora o mores prymas ataki na kościół nie reaguje nawet gdy prymasi innych kościołów stają za arc Jędraszewskim który skrytykował LGTB a teraz natychmiast opowiada się po jedynie ” słusznej sprawie ” Byłam wczoraj na grobie prymasa Tysiąclecia i tym bardziej jest mi smutno.

gaga
Prymas Polski jest Polakiem tylko z nazwiska. Poza Kościołem, który my tworzymy jest nihilizm. Prezes miał rację, niestety. Nasz prymas tego nie widzi, bo przesiąkł nihilizmem Polina. To b. smutne..

Mikey
Ten Polak jest jakiś dziwny… Pamiętam, jak miał świętować / świętował z luteranami okrągłą rocznicę schizmy! Rozumiem ekumenizm ale… świętować ROZPAD???

1 thought on “931 Wizje katolickie w Polin, która zwycięży, ta prymasa, czy ta prezesa?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.