926 SKRBH 198 ?? 000 lat Pra-Słowiańszczyzny? Pochodzenie Pra-Słowian według SKRBH / Szkic wstępu i podstaw współczesności


Artwork: I. Izhakevich.
Source: http://subject.com.ua/textbook/history/6klas_v_1/8.html
https://www.donsmaps.com/wolfcamp.html


?? 000 lat Pra-Słowiańszczyzny?

Pra-Słowiański Rdzeń Tradycji i Języka Euroazjatyckich Łowców-Zbieraczy?

…..

Prawda przeszkadza tylko kłamcom

Jest faktem, że Hitler, Goebbels, Himmler i inni nazistowscy zbrodniarze, a także i ich poprzednicy i nauczyciele, czy nauczyciele ich nauczycieli byli skrajnymi słowianofobami i prześladowali Słowian i Słowiańszczyznę.

Logicznie, każdy kto postępuje tak samo jest tak samo nazistą, słowianofobem, patologicznym kłamcą, itp., jeśli nie gorzej…

…..

1. 7 pytań na dobry początek zamiast wstępu

Dziękuję, że tu jesteś. Zanim przejdziesz dalej, proszę odpowiedz sobie uczciwie na te proste pytania:

 1. Umiesz zrozumieć teraźniejszość nie znając jej przeszłości?
 2. Czy to co wiesz o teraźniejszości i przeszłości jest spójne logicznie?
 3. Na pewno potrafisz rozróżnić prawdę od kłamstwa, manipulacji i propagandy?
 4. Skąd wiesz, co jest czym?
 5. Sama / sam wszystko to poznałaś / poznałeś, a może jednak ktoś Cię tego nauczył?
 6. Ufasz swoim nauczycielkom i nauczycielom?
 7. Czy te pytania są głupie i nie mają żadnego sensu?

Jeśli sądzisz, że tak właśnie jest, lepiej przestań już czytać ten tekst. Inaczej zaczniesz powoli zsuwać się w samo jądro ciemności i to bezpowrotnie. To nie jest żart.

Zakładam, że mi nie wierzysz. Czytając dalej robisz to na własne życzenie. Ostrzegłem Cię.

Zakładam, że świadomie przeczytałaś / przeczytałeś i uczciwie odpowiedziałaś / odpowiedziałeś sobie na powyższe pytania. Pamiętaj o tym, bo będę powracał do nich nie raz.

Zakładam także, że umiesz myśleć samodzielnie i wyciągniesz logiczne wnioski z danych, które przedstawiam poniżej. Czytaj dalej 

4 thoughts on “926 SKRBH 198 ?? 000 lat Pra-Słowiańszczyzny? Pochodzenie Pra-Słowian według SKRBH / Szkic wstępu i podstaw współczesności

 1. ILUZJA DEMOKRACJI, NEOLIBERALIZM I PROPAGANDA CZYLI DLACZEGO OWCE MILCZĄ?

  BaldTV
  Premiered Sep 8, 2019

  Poważna analiza stanu demokracji (przedstawicielskiej) w obecnej epoce neoliberalizmu i wpływ propagandy na społeczeństwo w systemie demokratycznym.

  Marek Skorupka
  Myślałem, że Cię posadzili.

  Jas Fasola
  Ja się obawiałem że trafił na seryjnego samobójce

  Dagne Sheiadhl
  Nie ma się co dziwić, że tak długo czekamy na nowy film. Potrzeba czasu, wielu źródeł, poważnej analizy tematu aby stworzyć tak rzetelny materiał. Dziękujemy.

  Dom Shaw
  gdyby wybory mogły coś zmienić – już dawno zostałyby zakazane

  Polubienie

 2. Kt/v
  To jest „profesor”? „Naukowiec” przytaczajacy anegdoty zamiast wyniki rzetelnych badan? Proponuje naslac NIK, CBA, prokuratora, cokolwiek, na organ, ktory tej istocie nadal tytul naukowy.

  Gregor@gregor_wro
  No i nareszcie, bo obawiałem się, że tylko ja-i-jeszcze-kilku (i niestety – tylko w komentarzach) tak myślimy i piszemy o doktorce habilitowance filozofce etyczce środzinie. … że głupota to nie jest brak wiedzy, a pewna immanentna cecha umysłu. Warto było podpisać protest „muremzaprofesorem.pl”. Coś się zaczyna zmieniać 🙂

  Malvo
  Całe to jałowe marksistowsko lezbiańskie lewactwo ma w głowach tylko onanizm który zastąpił u nich rozum wiedzę rozsądek i moralność Ich tytuły naukowe nadają się na gwóźdź w wychodku za stodołą

  KmK@KmK
  cytat;„Fetysz rodziny w kształcie „kobieta, mężczyzna plus dwójka dzieci”. „profesora” Środa… Rozumiem, że „Pani” feministka Nienawidzi „Normalnej Rodziny” składającej się z Kobiety, mężczyzny i dzieci ?!

  Czy to tylko cynizm i wsparcie dla Lewacko – Sodomickiego elektoratu. Dlaczego nie Trójka, czy czwórka dzieci. Oto jest pytanie ? Faktem jest, że są rodziny, gdzie jest tylko jedno z rodziców. na skutek okoliczności; Śmierć współmałżonka, rozwód, separacja, lub jest „rodzic”, który do dziecka sie nie przyznaje z „rożnych powodów”. Więc, niech „Profesora” Środa nie manipuluje i kłamie…

  Daje przykład; z mej rodziny; Jedno z małżonków zmarło. Drugie przez okres.3 lat wychowywało dziecko „Samo”, przy pomocy obu „rodzin” współmałżonków w tym zmarłej. I dopiero później dziecko „dostało Matkę / macochę”. Ponieważ, Ojciec dziecka ponownie się ożenił. Co w tym złego „Profesoro” ?!.

  Powiem to Publicznie z całą odpowiedzialnością… Jest „Pani”po prostu GŁUPIA.

  Ps.W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 1997 jest wyraźnie napisane; Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Co nie podlega Żadnej Dyskusji. żegnam chłodno….

  student
  Odkrycie na miarę Nobla ? raczej na miarę Środy – IQ 50.

  Polak
  Cep z tytułem!

  nohood
  połowa polaków żyje w patologii wyprodukowanej przez komunę i środa chce tą patologię utrwalać, gdyż stanowi znakomity środek do celu jakim jest kontrolowanie społeczeństwa przez grupkę pasożytów.

  https://wpolityce.pl/polityka/465340-sroda-w-srode

  Środa w środę. Oto dr hab. Magdalena Środa, prof. TVN, palnęła głupotę, na którą stać wyłącznie „filozofkę” z opozycji

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 3 godziny temu


  autor: YTwPolityce.pl

  Dość medialnego celebryctwa i gwiazdorstwa panie Nalaskowski, trzeba zabrać się za bieżące kurioza. Bo życie i media dostarczają coraz to nowych tematów. Oto dr hab. Magdalena Środa, prof. TVN, palnęła głupotę, na którą stać wyłącznie „filozofkę” z opozycji. Wprawdzie portal wPolityce nazwał to odlotem, ale dla mnie było to twarde lądowanie na betonie bez wysuniętego podwozia.

  Dowiedziałem się bowiem, że „znacząca część naszego społeczeństwa wychowana jest przez rodziców jednopłciowych, czyli dwie mamy (mamę i babcię)”. Wprawdzie opozycyjna profesorzyca nie podaje żadnych źródeł swojej wiedzy, tak samo jak prof. Senyszyn i chyba jest to pomiar na oko, ale spójrzmy na owe rodziny, w których mama i jej mama (mama i teściowa, a nawet dwie siostry) wychowują potomstwo, które z różnych przyczyn zostało pozbawione obecności taty. Pomijam fakt, że tata mógł wyjechać zarabiać na rodzinę za granicą, bo PO-PSL go do tego zmusiło, ale profesorówce chodzi zapewne wyłącznie o tych ojców, którzy porzucili rodziny. Bo dla niej „facet to świnia” i tyle. Zrównała więc związki lesbijskie z relacjami między matką a córką.

  Gdyby taką głupotę palnęła mi studentka na seminarium, to bym ją chyba od razu pożegnał. Jak bardzo trzeba być bowiem niedouczonym, aby nie zauważyć różnicy między relacjami wynikającymi z więzów krwi, a tymi wywiedzionymi z popędu płciowego. Relacje te generują zupełnie inne wiązki zachowań codziennych i odświętnych, którym przygląda się dziecko. Jak rozumiem dla „etyczki” mieszkanie matki i córki pod jednym dachem to czysty seks, tak samo jak dwóch kochanek. Już nie wiem co jest większą głupotą – stwierdzenie dr hab. Moniki Stanisławy Płatek, że w homozwiązkach rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero, czy najnowsze olśniewające odkrycie kramarki od etyki. Nota bene Monika Stanisława też nie podała żadnych źródeł swoich mądrości.

  Idąc dalej tym tropem, to moje wnuki wychowują się w związkach poliamorycznych, bo co niedziela spotykamy się w nasze trzy rodziny przy obiedzie. Dla „prof. Madzi” to zapewne seks zbiorowy. Oczywiście rosół ocieka erotyką, o zrazach nie wspominając. Chłopak wychowywany przez dziadka, który uczy go majsterkowania i ojca, który odrabia z nim lekcje, to rzecz jasna dziecko w rodzinie homoseksualnej. Mój Boże, żałosne! Ale zdaje się, że za tak piramidalne brednie nikt „profesorki” nie zawiesi, a przełożeni może nawet dadzą nagrodę za osiągnięcia naukowe. Koledzy się nie skrzywią.

  Bezbożne myślenie sprowadzone do myślenia tylko kategoriami płci, bez zawracania sobie głowy źródłami kohabitacji prowadzi nie tylko do żenujących wypowiedzi, ale nade wszystko ośmiesza innych pracowników, którym dopisano (czasem na wyrost) przydomek „naukowy”. Profesorka-etyczka-heretyczka jest tego lśniącym przykładem. No i bęc, brzuchem o beton.

  autor: Aleksander Nalaskowski

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/465181-sroda-odleciala-mama-i-babcia-to-rodzice-jednoplciowi

  Polubienie

 3. dominik@dominik4 godziny temu
  Winie za ten stan rzeczy pana Gowina ktory powinien za swoje dzialania poniesc konsekwencje. To reforma pana Gowina umozliwila panom rektorom karanie za niewlasciwe poglady. Bez reformy pana Gowina ci wspolczesni ideologiczni stalinowcy i hitlerowcy nie mieliby „zebow” by lamiac konstytucje, wolnosc slowa narzucac swoje poglady. Moze nalezy wprowadzic przepisy odwolujace rektorow za tak oczywiste lamanie swobod obywatelskich, wolnosci slowa? Ci rektorzy ktorzy podpisali ta deklaracje powinni zostac zmuszeni do rezygnacji ze swoich stanowisk. Nie sa godni bycia nie tylko rektorami ale takze nazywania sie Polakami.

  tom132
  Do jasnej cholery uczelnie to nie są prywatne folwarki rektorów. Gdzie jest minister edukacji ?

  krasnal
  Co proponują ci rektorzy to czysty bolszewizm wraz z faszyzmem to nie są żarty po wyborach wszyscy won a Gowin powinien znaleś się na politycznym śmietniku bo to szkodnik

  LoLO
  KRASP to malpa z brzytwa, dzieki reformie Gowina !! A „najlepsze” uczelnie z Polski: Uniwersytet Jagiellonski i Uniwersytet Warszawski miejsce w przedziale miedzy 601-800. Brawo profesorzy !!

  https://wpolityce.pl/polityka/465422-konferencja-rektorow-zapowiada-sankcje-za-krytyke-lgbt

  Skandaliczne stanowisko KRASP! Konferencja rektorów zapowiada odpowiedzialność dyscyplinarną za krytykę ideologii LGBT

  opublikowano: 4 godziny temu · aktualizacja: 4 godziny temu


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria

  Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) zapowiada sankcje dyscyplinarne dla naukowców, którzy, jak prof. Aleksander Nalaskowski skrytykują ideologię LGBT. Wiceprzewodniczącym KRASP jest prof. Andrzej Tretyn, rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który podjął skandaliczną decyzję o zawieszeniu prof. Nalaskowskiego za publikację felietonu w tygodniku „Sieci”.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Skandaliczna decyzja rektora UMK w Toruniu! Prof. Nalaskowski zawieszony na trzy miesiące za felieton o LGBT w „Sieci”

  Wyrażamy głęboki sprzeciw wobec działalności tych członków wspólnoty akademickiej, którzy używają języka przywołującego najciemniejsze karty historii Polski i świata

  — apeluje Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) w stanowisku dotyczącym zachowania podstawowych wartości w debacie publicznej. Pod listem podpisał się przewodniczący KRASP prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej.

  autor: KRASP
  autor: KRASP

  List wskazuje, że pod pozorem troski o poziom debaty naukowcy o konserwatywnych poglądach będą prześladowani i szykanowani, jak to ma miejsce w przypadku m.in. prof. Jacka Bartyzela i prof. Aleksandra Nalaskowskiego. W stanowisku KRASP wskazał sankcje, jakie będą grozić naukowcom.

  Czyny takie powinny bezwarunkowo podlegać odpowiedzialności dyscyplinarnej w naszych uczelniach

  — podkreśla KRASP.

  Zdaniem rektorów stanowisko jest odpowiedzią na nasilający się konflikt części społeczeństwa, „która uznaje prawo osób o orientacji LGBT do wolności osobistej”, z grupami, które uznają to za „niezwykle wrogą ideologię”.

  W piśmie pojawia się apel do środowiska akademickiego o poszanowanie wiedzy i odwoływanie się do niej przy „formułowaniu własnego stanowiska”. KRASP sprzeciwia się „działalności tych członków wspólnoty akademickiej, którzy używają języka przywołującego najciemniejsze karty historii Polski i świata. Czyny takie powinny bezwarunkowo podlegać odpowiedzialności dyscyplinarnej w naszych uczelniach”. Zaapelowano również o niepodsycanie napięć.

  Do pisma w rozmowie z portalem wPolityce.pl odniósł się jeden z naukowców, który pragnie zachować anonimowość.

  Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich opublikowała stanowisko „w sprawie dochowania podstawowych wartości w debacie publicznej”. Wprawdzie nie pada w niej nazwisko, ale łatwo odczytać, że dotyczy to sprawy prof. Aleksandra Nalaskowskiego. Wiceprzewodniczącym komisji jest rektor UMK prof. Andrzej Tretyn, który niedawno zawiesił prof. Nalaskowskiego w obowiązkach pracownika akademickiego. Jednakże po zapoznaniu się z odwołaniem i rozmowie z profesorem oraz licznych apelach tę decyzję cofnął

  — mówi wPolityce.pl wykładowca akademicki.

  KRASP nie tak dawno jednomyślnie poparła rektora UAM prof. Andrzeja Lesickiego w Poznaniu w jego napastliwej wypowiedzi pod adresem abpa Marka Jędraszewskiego, wypowiedzi jednocześnie pełnej admiracji dla ideologii i ruchów LGBT

  — dodaje.

  Portal wPolityce.pl poprosił o odniesienie się do sprawy profesora Nalaskowskiego, ale nie chciał komentować stanowiska KRASP.

  W skład Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wchodzi 108 rektorów szkół wyższych publicznych i niepublicznych, w tym 12 uczelni niepublicznych.

  Prof. Aleksander Nalaskowski został po tygodniu odwieszony przez rektora UMK w Toruniu i powrócił do pracy akademickiej.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Prof. Aleksander Nalaskowski wraca do pracy akademickiej. Rektor UMK w Toruniu wycofuje się ze swojej decyzji

  Kulisy odwieszenia prof. Nalaskowskiego: „To ostrzeżenie dla rektorów wyższych uczelni, żeby nie robili podobnych głupot”

  ems/KRASP/forumakademickie.pl

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/swiat/464385-prezydent-niemiec-nie-chce-debaty-na-temat-reparacji

  Prawdecka
  Mordowaliśmy rabowaliśmy i zniszczyliśmy Polskę do nagiej ziemi. Jesteśmy winni ale nie damy ani grosza! Uroczystości z naszym udziałem mają zastąpić wszelkie roszczenia z tego tytułu. Jestem w szoku!

  xxxx
  Niemcy nakradli w całej Europie, teraz uważają się za praworządnych. Timermans do roboty. he,he,he.

  drogi pojednania
  Pieniadze trzeba wyegzekwowac, a szkopskie ryje zamknac na zawsze.Ile krzywd szkopia zrobila tzw. wolnej Polsce?

  luz
  Swoją gospodarkę odbudowali na powyrywanych złotych zębach w obozach śmierci.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.